Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
jajah 26. detsember 2014, kl 18.00
Küll su ego sai nüüd paugu - uskusid iga sõna, mis see sõbranna ütles, kohe tõusid suurest rõõmust taevasse. Muidugi oli kukkumine valus - oma viga, et selline sinisilm ja eluvõõras olid/oled!

Sõbranna oli üksik ja sina ISE vabatahtlikult hävitasid oma elu, et KA üksik olla ja sõbrannaga solidaarne!!
Sa siis eeldasid, et sõbranna JÄÄBKI üksikuks ja veedab terve elu sinuga! Kuna läks teisiti, sellepärast vahutadki vihast ja kadedusest.

Aga jah, silmakirjalik tüüp oled sa küll!
 
P. to Jajah 26. detsember 2014, kl 18.19
Ei olnud mul mitte mingit ego.

Kui oleks ego olnud, siis oleksin enda peale mõelnud, mitte ühe kadeda ja pahatahtliku naise käskude täitmisele.

Huvitav on see, kui mees käitub naisega inetult, siis hakatakse naist kaitsma, lohutama, hellitama, meest kirutakse ja sõimatakse maapõhja.

Kui üks naine käitib teise naisega SAMAMOODI, siis on kõik õige, ohver ise süüdi, egoga jne.

Millest selline TOPELTMORAAL ?

Kas naised alateadlikult või teadlikult ei taha uskuda, et ka nemad võivad väga alatult käituda, valetada, manipuleerida, nõrgemaid ära kasutada ?

Pigem jääb mulje, et sulle kui naisele käib ego pihta, et kõik naised ei olegi süütud inglid, vaid on ka naistuttava - suguseid naisi, kavalaid, õelaid, valelikke, kes aga mingil juhul iial midagi ei tunnista.

Sa oled nii teravalt irooniline -sarkastiline.

Pane nüüd käsi südame peale ja ütle, millega mina sellise kohtlemise naistuttava poolt olin ära teeninud.

Mina suhtusin temasse väga hästi.
Tundsin talle kaasa, kui ta oli üksik ja õnnetu.
Lasin ta sisse ja kohtlesin kui kuningannat.

Alati olin tema jaoks olemas, kui ta mind vajas.

Pane käsi südamele ja ütle, millega mina peale nii head kohtlemist sellise julmuse ära olen teeninud ?

Kuula oma südant ja ole aus.
 
oot 26. detsember 2014, kl 18.28
P, kui sina käitusid hästi ja õigesti, peaksid ju endaga ülimalt rahul olema. Miks kiunud siis ja nõuad, et teised sinuga kaasa kaagutaksid?
 
P. to Jajah 26. detsember 2014, kl 18.36
Sa mõtled ilmselt olukorda, kus keegi kedagi solvas või tõmbas lihtsalt naha üle kõrvade.

Siin on aga lugu TAGAJÄRGEDEGA, näed vahet ????
 
P. veel to Jajah 26. detsember 2014, kl 18.43
Kui inimesel on isiklik elu korras ja õnnelik, siis ilmselt jah ei oska sügavuti mõelda.

Probleem on ju abordis ja armastatud inimesest lahutamises, suudad seda mõista ????

Sa ilmselt ei suuda, näed vaid vassimist, et sõbranna kõige tähtsam jne., aga sa ei m,õista, et see oli VAHEND, et panna mind oma elu hävitama.
 
P. veel to Jajah 26. detsember 2014, kl 18.57
Oled täisealine, tõesti raske uskuda, et sa mu jutu mõttest aru ei saa.

Kirjeldasin, mis MEETODIT naistuttav kasutas, et oma tahtmist saada ning mind pereelust armastatuga ILMA jätta.

Sina sellest murest aga ei tee väljagi, hakkas hoopis susima aiaaugu kallal.
 
tule taevas appi. 26. detsember 2014, kl 19.08
P: "Pane nüüd käsi südame peale ja ütle, millega mina sellise kohtlemise naistuttava poolt olin ära teeninud."

..........................................

Aga millega on sellise kohtlemise ära teeninud need sajad ja sajad väikeste lastega naised, kelle oma mees on maha jätnud, ja osad ka kodudest koos lastega välja visatud?
Kas sa näed kedagi siin vingumas ja halamas?
Ainult sinul on elu nässu läinud ja ainult sulle on haiget tehtud??
Sellepärast oledki kõigi põlualune siin, et empaativõimeta oled ja oma ninaotsast kaugemale ei näe!

Nüüd kohe vastad, et oh, see pole ju üldse sama asi. Et ikka tunded saavad otsa ja kooselud purunevadki ja blä-blä ... liiga on ju tehtud ainult sulle!
 
P. Eelmisele 26. detsember 2014, kl 19.40
Vaata, kui peigmees oleks ise omal algatusel ära läinud, siis järelikult me ei sobi.

Sellisel juhul ei ole inimesed koos elama loodud.

Eriliselt tobe on kõrvalseisva kadeduse pärast hakata suhet KUNTSLIKULT rikkuma.

Süda tilkus verd, kui peigmeest eemale tõukasin.
 
P. Eelmisele 26. detsember 2014, kl 19.44
KUNSTLIKULT

Kui koos elades lahku lähevad, siis ei ole sobivad inimesed sattunud kokku elama ja eks mahajäetul on ikka kurb ja kahju.

Või kui näiteks suhe laguneb, sest üks leiab, et ei ole ikka see.

Aga vähemalt ei ole tegutsetud pahatahtliku kõrvalise inimese manipuleerimise tulemusel.

Tänu naistuttavale ei andnud ma meile võimalust isegi mitte proovida.
 
P. veel to Tule taevas appi 26. detsember 2014, kl 19.52
Otse loomulikult ei ole sama asi.

Kui peigmees oleks mu niisama ise maha jätnud, siis järelikult ei ole mina talle õige.

Algul oleks kahju muidugi olnud, aga mõistsusega saan aru, et südant sundida ei saa.

Aga lasta kõrvalisel kadedal naisel suhe hävitada, teha väga haiget nii endale kui peigmehele.

Me mõlemad peigmehega saime haiget. Mul oli valus teda ära saata, peigmehel oli valus, et ma nii käitun.

On ikka suur vahe küll, kas üks pool enam ei taha suhet või keegi võõras 3.-s lihtsalt manipuleerib.
 
nii 26. detsember 2014, kl 20.06
Miks sa, väidetavalt nii hea inimene, tegid siis teisele haiget? Ja miks sa ei vasta küsimusele, miks sa täisealisena nii debiilset juttu uskusid?
 
P. 26. detsember 2014, kl 20.12
Vahe on selles, et saatsin ära inimese, kes TAHTIS MINUGA OLLA ja kellega mina ka sisimas olla tahtsin, päris kooseluks ma küll algul ei olnud valmis.

Kui aga minnakse lahku, siis tavaliselt üks pool teist enam ei taha. Milleks taga nutta inimest, kes sind ei tahagi ?
 
ole aus 26. detsember 2014, kl 20.20
ja vasta, kus sa tegelikult elad? Mis ühiselamu see selline on?
 
APPI 26. detsember 2014, kl 21.41
kui haige teema :D
 
haige valetaja mutt, see P. 26. detsember 2014, kl 22.06
kui palju võib valetada asjadest, mis kungi pole juhtunudki. See on P.haige fantaasia vili siin, kogu see soperdus 3 aastat. ta pole ju ühtegi väidet tõestnud, see ei juhtunud ju kuu peal, et keegi midagi isegi ei märganud,
Nõme ja häbi on inimese pärast, kes ulub elu pärast, mille ise endale korraldas.
 
peigmehe valu,P? 26. detsember 2014, kl 22.13
peigmehe valu sai ju lahenduse teise naise reite vahel..polnud tal ju häda midagi, kui nii kergel sammul ja sind kaitsmata minema läks.
naised ikka mõtlevad meestele Kuu selga, et mehe lollakat käitumist õigustada.
see oli ju samasugune kepikangelane, toss kmees küll aga püstikuseja ju ikkagi, kes ise minma läks. ta ei teinud ju reaalselt su jaoks mitte midagi.
 
P kirjutab ise 26. detsember 2014, kl 22.14
...kui minnakse lahku, siis tavaliselt üks pool teist enam ei taha. milleks taga nutta inimest, kes sind ei taha?


Ja ise muudkui ulub ja kiunub ja räuskab ja õigustab ja süüdistab ja ohib ja loodab imele, et see tema ära põlanud naine tuleks ometigi tagasi tema elukest elamisväärsusega täitma.

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi sama silmakirjalikku inimest.
Minu tuttavate seas pole keegi õnneks sellist silmakirjalikku kohanud, sellist kes nii minakeskne ja nii valelik oleks.

P-l on omamoodi haigus ja ehk seetõttu noor psühholoog ja psühhiaater ei osanudki seda "uut" haigust diagnoosida, kui P 10 aastat tagasi arstil kõhuvaluga käis.
Vähemalt perearst jagas matsu ära ja saatiski P psühhiaatri juurde. Aga meister P oskas nii psühhiaatri kui psühholoogi üle mängida ja nüüd lällab siin meie närvidega ja pritsib oma solki vankumatu järjekindlusega kahte lehte. Ja proovigu keegi teisiti arvata, kohe saad sildi rinda, et oled õel, oled julm ja südametu susija.

Kuidas siis nii, P, et isegi pühal jõulu ajal sa ei suuda oma teemale kaasarääkijaid armastusega kohelda.
 
ei vaata 26. detsember 2014, kl 22.19
Ei vaata enam seda foorumit, sest siin figureerib ainult üks haige P, kelle teema närvidele käib. Lõpetaga hullule vastamine.
 
P. to P. kirjutab ise 26. detsember 2014, kl 23.09
Halvustamisele ja sõimule peab armastusega vastama ?

Tegelikult naistuttavaga oligi nii.
Tema halvustas ja alavääristas mind, mina käitusin sõbralikult ja temast lugupidavalt.

Tegelikult olengi nii suure osa elust käitunud.
Minule öeldakse halvasti, aga mina noogutan ja naeratan häbelikult.
mulle tundus, nii peabki käituma, ei osanud teisiti.

Naistuttavalt saadud sõnumid HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ panid mõtlema.

Kunagine kooliõde ütles ka, et ma olen kalts.

Mind mõnitatakse, aga mina olen veel mõnitamise eest tänulik ja ütlen aitäh.
 
P. veel to P. kirjutab ise 26. detsember 2014, kl 23.12
Ma käitun siin ka nagu alandlik tallaalune.

Küllaltki palju on õelutsemist, aga mina hakkan vastuseks leebelt ja põhjalikult selgitama.

Mõni teine kärataks vastu, aga ma ei oska, ma ei suuda.
 
nõme oled 26. detsember 2014, kl 23.53
Ei oska, ei suuda, ei taha ...
Sa oled loodusõnnetus, P! Hale kuju!

Miks sa siin unnata tahad, aga meditsiinilisest abist keeldud?
 
piinlik. 26. detsember 2014, kl 23.54
tõesti piinlik, et selle teksti kirjutaja 3 aastat juba on selline tissidega laisk loll lehm.

Piinlik, solvad kõiki naisi, kes iial ilma loodud.
 
oiei 26. detsember 2014, kl 23.57
Pee, mõnitad või? Põhjalik ja leebe? Trükid ühte ja sama väljamõeldist samade sõnadega aastaid ja sõimad kõiki, kes sinuga nõus ei ole?
Sõbranna ütles sulle tõesti liiga vähe veel.
 
P. 27. detsember 2014, kl 00.08
Kui meessoost isik käitub naisterahvaga inetult, siis kõik haletsevad naist ja kiruvad meest.

Kui naine käitub naisega halvasti, siis kaitstakse hoopis inetult käituvat naisterahvast ja ohver on viha täis ja egoga.

Ei kujuta ette, kui naine on vihane mehe peale, kirub meest ja teiseda naised hakkavad ohvrist naist hurjutama, et kuidas sa mehest räägid, sa oled lihtsalt kade, viha täis ja suure egoga.

See oleks täielik ulme, kui vaimse või füüsilise vägivalla all olnud naist hakatakse hurjutama, et sa oled lihtsalt õel, mehe peale kade, viha täis paks mutt.

Miks sellised TOPELTSTANDARDID ?

Ärge öelge, et see on midagi muud.
Täpselt samasugune vägivald.
 
tisssidega lehm, P. 27. detsember 2014, kl 00.13
häbi, et sa naisterahvana esined.
 
miks siin peksa saad, P? 27. detsember 2014, kl 00.15
sa saadki peksa siit, sest sa valetad. Sul pole ühtegi tõestust, peale su enda haige möla.
 
vägivald? 27. detsember 2014, kl 00.17
kus ja kellega see vägivald siis aset leidis. kuskohas, kaasosaliste nimed, sündmuste käik, politseisse teatmised, ülekuulamised jne. Kui juba täpne olla, siis ikka lõpuni, on ju, tissidega lehm P.
 
P. 27. detsember 2014, kl 01.19
Halvustamine, alandamine, ironiseerimine, siis jälle meelitamine, siis uuesti alandamine - see kõik ongi vaimne vägivald.

Kui meesterahvas on naisega vägivaldne, kas vaimselt või füüsiliselt, siis kõik nutavad kaasa ja siunavad meest.

Mitte keegi ei ütle naisele, et sa oled mehe peale kade, viha täis vastik mutt.

Kust tulevad sellised TOPELTSTANDARDID ????
 
P. to Miks siin peksa saad ? 27. detsember 2014, kl 01.25
Teiste inimeste sisse ei näe ja tõesti öelda ei oska, kuidas ja mis teed pidi nende mõte liigub ?

Üks põhjus on kindlasti see, et olen KERGE SAAK, võtan kõike väga südamesse ja hakkan pikalt seletama.

Noritakse ikka selle kallal, kelle kallal SAAB NORIDA.
Õnnetu inimene on väga kerge halvustamise objekt.

Sellest sai naistuttav samuti aru ning lausa mõnuga tümitas, et ihhiiii, kes sind tahtnud on, vanamutti, tema oli tegija, kõik tahtsid teda. Lapsik keksimine.

Minu jaoks on see hell teema, valus on ning seepärast võtan kõike hinge.
 
pole teinud, pole näinud 27. detsember 2014, kl 02.13
kuna pole teinud, pole näinud, ei hakka ka tunnistajaks.
pole poolt, pole vastu.
pole näinud ei su õnnetust ega õnne. see niisama möga siin kolm aastat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!