Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ei ole osalenud. 27. detsember 2014, kl 02.54
kuna ei ole osalenud P. korraldatud üritustel, väidetavalt 13 aastat tagasi, ei hakka ka kellegi poolt ega kellegi vastu tunnistama.
 
issand 27. detsember 2014, kl 08.32
sul on ju oma küsimustele vastused su oma tekstides,loe need üle.
 
P. to Issand 27. detsember 2014, kl 15.35
Osalt küll, aga kõigest ma ikka aru ei saa.

Inimene ju saavutas minu puhul selle, mida tahtis, peaks rõõmus ja rahul olema.
Mis häda oli veel mõnitama hakata, saata sõnumeid PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA jne.?

See on ikka mõistusevastane.
Hea küll, mind enam vaja ei olnud, minust oli vaja KOHE lahti saada, kui endale suure armastuse leidis.

Pealegi äärmiselt inetult hakkas minuga käituma KOHE, kui mu peigmees oli lõplikult ära läinud.
Siis, kui tal endal veel armastatut ei olnud.

Ju talle sisetunne ütles, et leiab ja seega mind ei ole enam vaja.

Aga ikkagi EI mõista.
Inimene käitus nii, nagu hoopis tema oleks olnud see, keda peigmehest lahutati ja manipuleeriti aborti tegema.

Eriskummaline on see, et käitus nii, nagu hoopis talle oleks liiga tehtud.

Mulle tegi ta ju rängalt ülekohut, mitte vastupidi !!!!
 
P. veel to Issand 27. detsember 2014, kl 16.38
Peale aborti ja peigmehe minemaajamist olin täiesti omadega läbi, kuidas naistuttaval oli sel ajal julmust maaslamaja haavades veel sorkida.

Oodanud siis natukenegi oma ilkumise ja mõnitamisega, kui mul suurem valu üle läheb.
Aga ei.

Minu mõnitamisega oli nii KIIRE.
Põdesin nii hullusti, et nii läks ja naistuttav veel õelutses, tundsin, et ma lihtsalt ei talu enam...

Nööri kaela panema ei hakanud, aga mitmekordeselt valus oli küll.

Inimene, kes mind mõjutas oma elu hävitama, nüüd veel irvitades susib haavades, kusjuures ta üldse ei varjanudki, et tundis sellest sadistlikku mõnu.

Saan aru, et ta mind ei sallinud, aga see oli liig mis liig.

See oli juba täiesti haiglane ja ebainimlik sadism.
 
jeerum 27. detsember 2014, kl 16.40
Ja kuna mõnele küsimusele vastust ei ole ega saagi olema, siis istudki terve ülejäänud elu selle otsas või? 13a oled juba istunud ... ja siis nämmutad hästi põhjalikult selle siin ka veel läbi, ja ongi kogu sinu elu? Hästi tore ju ... oled õnnelik ka nüüd?
 
P. to Jeerum 27. detsember 2014, kl 16.43
Kardan väga, et ei leiagi vastust.
Ikkagi huvitab, äkki keegi oskab selgitada. On küll selgitatud, aga ikka on midagi puudu.

Üks inimene ei saa selline sadist olla, mu meelest on see mingi kaasasündinud julmus ja haiglane, no ei ole normaalne.
 
no mida 27. detsember 2014, kl 17.02
no mida sa ajad kägu?
kui sul peika lahkumisest nii kuradima valus oli, siis mida sa tast teise kaenlasse ajasid üldse.
issand küll, läheb lötaki lötaki aborti tegema, tapab endas kasvava lapse ja tunneb, et teeb valesti, tunneb, et tal on kohutavalt valus seda teha, aga ikka teeb...
tundub tõesti, et sul pandi käed raudu ja veeti vägisi abordile. vägisi lahutati peikast ja sinul polnud sõnaõigust üldse, sest sul pandi kleeplindiga suu kinni, sa ei saanudki midagi öelda, kui ainult noogutada ja koogutada.

täitsa nagu pantvang olid kohe, ei saanud ise sammugi astuda, sõnagi öelda.

su jutt, P on väga kahtlane ja seda üks täiearuline ei suudagi uskuda. seepärast sinu üle siin igasugu arvamusi avaldataksegi, sekka ka paika pannakse.
aga sina aru ei saa, sest sa oled nagu rikkis grammafon, mis kerib ja kerib ühel kohal ikka üht lõigukest. kust siis need sinu teemas osalejad peksidki mõistma sinu loo tervikpilti, kui sina asjadest siiralt ja sajaprotsendiliselt tõde ei räägi?

räägi nii nagu päriselt oli, mitte ära jahu vaid üht detaili.

mina saangi su loost sedasi aru, et sõbrannal sai sinu käitumisest mõõt täis, talle sai lõplikult selgeks, et sa oledki pooletoobine, kes oma peaga ei mõtle.
ja ütle, miks ta oleks pidanud sinu juurde veel jääma, kui koos sinuga poleks olnud mittekui mingit arengut, elu oleks paigal seisnud.
oleksite koos lällutanud, et ohh, peika nüüd õnnelik noore naisega, ohh kui hea, et last pole ja oooh, oleme sõbrannad surmani...
ja sedasi oleks alanud iga hommik, kestnud päev päeva järel, kuni surm teid oleks lahutanud.
õudukas ju.
 
P. to No mida 27. detsember 2014, kl 17.21
Räägingi nii, nagu päriselt oli.

Tundsin teiste naiste ees SÜÜMEPIINU, et hea mehe eest ära võtan.

Naistuttav aga SUURENDAS veelgi süütundeid, kõik see aeg " hoolitses ", et ma ikka kindlasti süüdi tunneksin, et äkki see tunne väheneb ja hakkan peigmehega päris koos elama.

Ajasin peigmeest teiste naiste juurde, sest tundsin, et teised on head meest rohkem väärt, et ma teen neile HAIGET, kui hea mehe eest ära võtan.

Naistuttav aga päevast päeva SÜVENDAS seda tunnet, kolis selleks ekstra minu juurde.

----
Kui naistuttaval mu käitumisest mõõt täis oli, miks ta siis minu juurde kolis ja meelitas mind lahku minema ????

NAISTUTTAV TEADIS KÕIK NEED 13 AASTAT, MILLINE MA OLEN.
Ma olin kõik need aastad ÜHESUGUNE.

Minu juurde tulles tuli ta KINDLA PEALE välja ja teadis väga hästi, mida ta teeb.

Arvad, et ta hetkeks kahtles, et ei suuda mind lahku ajada.
EI KAHELNUD, väga hästi teadis, mida teeb.

Teadis 100% ette, et tal õnnestub mind lahku ajada.

Mis mõõdust sa aferisti puhul sonid ?

Aferist nägi juba ENNE ME TUTVUST 26 aastat tagasi, milline ma olen.

No ei ole võimalik, et sa lihtlabasest jutust aru ei saa.
 
P. veel to No mida 27. detsember 2014, kl 17.26
Teen puust ette ja värvin punaseks.

Saad aru, naistuttav tuli mu juurde KINDLA PLAANIGA mind meeldivast kutist lahku ajada.

Ta läks kindla peale välja.
Mind tundes ta teadis 100%, et AJAB MU PEIGMEHEST LAHKU.

Sellepärast ta mu juurde tuligi.
Ega ta siis ehku peale ei tulnud, et äkki õnnestub.

Kui naistuttaval mõõt täis sai, siis ainult ISEENDAST, et ta selline alatu on, et tuli teise koju lahku ajama.

Kas mina kutsusin teda enda poole ja palusin põlvili, et palun, palun, aja mind armastatust lahku, aga palin, palun, varu kannatust, peigmehel on mu vastu tõsised tunded ja selleks kulub 2 aastat.
 
P. veel to No mida 27. detsember 2014, kl 17.29
Kas sa pead naistuttavat raskelt vaimuhaigeks või ?

Et oli minust mõõt täis, aga ikkagi tuli minu juurde koju ja PASSIS SIIN 2 AASTAT ja muudkui meelitas mesimagusa häälega: sa oled kõige tähtsam sõbranna, sõbranna on kõige tähtsam.
 
no mida 27. detsember 2014, kl 17.32
tead, P, sina ei tule mulle ütlema, et mina sonin ja sul ei ole mittekui midagi siin hurjutada, et teised su jutust aru ei saa.
ei saagi saada, sest elu ja suhted on palju rikkalikumad, kui seda siin sinu sõbranna sõimamisest ja enda heakls inimeseks kirjutamisest võib mõista. siin polegi midagi mõista, sest pole konkreetsust. on vaid sinu jutt. aru saaksin ma siis, kui siin oleks paralleelselt ka teiste asjaosaliste arvamused, tunded ja juhtunud seigad.

kas sa tõesti ei tea, et kohtus ka kedagi süüdi ei mõisteta ühe inimese jutu peale.
ikka uuritakse ja kogutakse materjali tunnistajatelt ja kuulatakse ka teise osapoole jutt ära.


sa ise sonid siin juba 3 aastat jutti ja ise teed avalikku foorumisse oma nutululu teema ja siis kukud siin teistele nähvama, küll on kõik, kes sulle kaasa ei kiida, õelad ja tropid ja susivad aina ja tea, mis kõik. aru oled kaotanud või.
häbi sul olgu.

Ja mis jutt see sul on, et sõbranna teadis 26 aastat tagasi juba, kes sa oled?
jaburus kuubis.
inimene areneb 26 aastaga ikka muutumiseni.
laps, kes sünnib, on 26 aasta pärast täiskasvanu, mitte ei jää mähkmetesse si'tuma.
oi, jeerum küll.
 
milleks avaldada arvamust? 27. detsember 2014, kl 17.34
me keegi pole seal olnud, me pole P jalgu kinni hoidnud, me pole kohtunud ei tema, ega ta sõbarnna ega selle totaka peigmehega.
Pole eriti mõtet kulutada aega arvamistele asjade kohta, mida tegelikkuses pole olnudki...
Pole ju ühtegi fakti, mis P. juttu kinnitaks peale ta enda agressiivse ja vaenuliku möla.

Kui loen, et mõnikord naised ise nagu kerjaks vägivallale vastamist vägivallaga, siis P. on just selline. Kiunub ja undab niikaua, kuni laksu kirja saab.
 
jeerum 27. detsember 2014, kl 17.35
Eks see naistuttav sul ikka mingi sotsiaaltöötaja/hooldaja oli, kes pidi sinu järele valvama.
Peigmehega läksid ülekäte, jäid rasedaks ... See seletabki "sõbranna" käitumise, et pidi sind niikaua veenma, kuni lähed ise vabatahtlikult rasedust katkestama ...
Muu story oled sinna ise juurde mõelnud ... fantaasiat sul jätkub!
Kuna sa mingil põhjusel enam oma kodus ei ela ja uueks koduks on ühiselamu, siis ... m.o.t.t.
 
issand 27. detsember 2014, kl 17.35
su sõbrants oligi vaimuhaige,miks sa teda nüüd siis kohe kaitsed,jessas.
 
juudas 27. detsember 2014, kl 17.39
Kas peale selle sõbranna sisi teisi sõbrannasid polnud?
 
jutt või midagi 27. detsember 2014, kl 17.47
Pee ise ei tahtnud ju selle peikaga koos elada, nüüd soiub, haige inimene.
 
hooldaja hooldatava suhe 27. detsember 2014, kl 17.49
see sõbranna oli sulle siis ametlikuks hooldajaks määratud. ja siis oli ju õige küll abort teha, sest vaimuhaige, nagu sa olid ja oled, mis lapse kasvatajat sinust oleks olnud. halvad geenikombinatsioonid tõenäolikud ju.
Ja eks ta oligi vihane, sest pidi sinu käekäigueest aru andma ja vaatama, et sa lõdvasid ja turvamata sex suhteid ei harrastaks.
 
günekoloog 27. detsember 2014, kl 18.04
Jah, tõsi ta on, et neid totukesi, kes suguküpseks saavad, ei jaksata valvata ja nii nad rasestuvad ning abordile viiaksegi.
Totud mehepojad ju ka ei vastuta millegi eest, aga suguküpse emase tunnevad ära küll.
Totukeste maal nad siis rõõmsalt üksteisega toimetavadki.
Täitsa huvitav, kas keegi peale P ka usub, et ta oleks ikkagi hea lapsevanem olnud või nii.
Viimane, mis kaob, kui peast kõik muu juba lahkunud on, ongi looduse tung sugutada ja sugutatud saada.
Oleks parem ja õigem sellised üldse oppida, aga kus sa võid, inimõigused ja puha.
Niisama nagu mõrtsukatel ja muul saastalgi, kes norm inimestele valu ja vaeva tekitavad, neil ju ka inimõigused ja õigus elule eriti veel.
 
P. to No mida 27. detsember 2014, kl 18.15
Mõtle ka natuke, kui suudad.

Ilmselt sa vaatad asju oma mätta otsast ning sa ei oskagi ennast teise olukorda asetada.

Mõtle ise.
Keegi tuleb sinu poole SINU ERAELU SEGAMA. Sul ei ole südant teda välja visata, sest temal läheb halvasti, ta nii õnnetu ja üksik.

Ta on kade, et sul hästi läheb ning veenab sind ka oma õnne hävitama.
Kuna tunned end süüdi, et sul paremini läheb, siis tunned, et peadki SOLIDAARSUSE pärast tuttavaga KOOS ÕNNETU OLEMA.

Peale seda tuttav sind enam tunda ei taha, sest sai oma soovitu ning rohkem sind lihtsalt vaja ei ole.

Mina siis ütlen, et sai sinust mõõt täis.
Kas sa aru saad, kui kohatu see väljend antud situatsioonis on ?
 
P. to Issand ja Juudas 27. detsember 2014, kl 18.19
Sul ilmselt on õigus.
Millegi muuga nii imelikku käitumist seletada ei oska.

Juudas
Ei olnud, meil kummalgi ei olnud.
Samuti ei olnud see naine mulle sõbranna sõna otseses mõttes, lihtsalt tuttav.
 
appi 27. detsember 2014, kl 18.34
P, millal sa lõpetad inimeste tüütamise oma väljamõeldistega? Miks nüüd ema sõnad enam midagi ei loe?
 
no mida 27. detsember 2014, kl 18.46
sul on huvitav arusaam, et kui keegi julgeb oma arvamuse või nägemuse asjast siin kirja panna, siis on see kohe KOHATU väljend, sest see sulle miskipärast ei sobi ega meeldi.

nt sinu teemast on ka paljudel mõõt täis ja täiesti arusaadav, et ongi mõõt täis.
sa teed teiste arvamused maatasa, surud aga omaenese versiooni peale.
oled sa ikka niiväga kindel, et see sõbranna just nõnda mõtles ja just seda soovis ja kõik just nii oligi nagu sina arvad.
nüüd, aastaid hiljem, sa arvad, nüüd otsustad, et nii oli. sulle lihtsalt sobib see sinu enda tõeks kuulutatud versioon ja nii sa jahudki siin ja lämmatad kõik muud sulle pakutud võimalused.

ma ütlen sulle veelkord, kogu su jutt siin on ainult sinu jutt, sinu arvamus. see on mäng ühte väravasse ja kes ütleb, et sina oled kõigest õigesti aru saanud.
sina ainult arvad ja sedagi takkajärgi. no kuule, aeg iseenesestki moonutab tõde ja asjad mis oliod nii võivad aja möödudes tunduma hoopis vastupidised. see on täiesti reeglipärane muutus ja imestada pole siin midagi.
võis isegi ollagi nii, et see, mida sina räägid sõbranna kohta, puudutab hoopis sind ja see, mida endast räägid, oli seotud just sõbrannaga.
meie siin ju ei tea...

jäängi arvamuse juurde, et ainult sinupoolset juttu absoluutse tõena võtta ei saa.

tundub isegi, et sa püüad iseennast õigustada, lohutada või ma ei teagi, kuidas õigem öelda oleks. inimene, kes teisi kõigis oma eluhädades süüdistab, see inimene ei ole tõsiseltvõetav. olgu olukord milline tahes, olgu tegu, kellega tahes.

sa pole poole sõnagagi sõbrannat heas mõttes meenutanud.
kas sa tead, et igas inimeses ei ole mitte kunagi KÕIK kas ainult halb või ainult hea?
just see teebki su teema ebausutavaks või siis jätab sinust mulje, kui väga haigest inimesest. tükati isegi ohtlikust inimesest, sest sinu jutus on liiga suur annus vihkamist ja kättemaksuiha, pole kübetki armastust ja mõistmist.
 
njh 27. detsember 2014, kl 18.48
P. on viimastel päevadel kerges psühoosis.
 
kuidas siis on, P? 27. detsember 2014, kl 19.18
kas sõbrannas oli siis midagi head ka vää?
 
tššššššššš 27. detsember 2014, kl 20.34
P sai rahustava süsti, las tudib.
 
Helenavanje 27. detsember 2014, kl 22.25
Jeesus mis romaani on P siin viimastel päevadel kokku kirjutanud. Jõulud on haige muti vist ikka viimaseni segi peast ajanud. Lasin silmaedega jutu üle ja no kopeering kogu tema eelnevast 100lk, ei midagi uut muidugi, ikka sama joru.

Sa P mingit uut juttu ei plaani välja mõelda või plaanidki sama teksti lõputult kirjutama jääda?
 
P. to Helenavanje 27. detsember 2014, kl 22.38
Need, kes jõulude ajal meelega provotseerivad ja jama kirjutavad, on normaalsed ?
 
uitaja 27. detsember 2014, kl 22.47
peale p ei näinud ühtegi teist jama kirjutajat. vastupidi, ülejäänu oli kõik arukas ja huvitav lugeda.
p laseb nagu katkine plaat oma haige ajuga ja millegipärast arvab, et kõik teised on haiged, tema üksi terve. ega hull aru ei saa, et ta hull on, seda muidugi.
 
P. to No mida 27. detsember 2014, kl 23.04
Pane käsi südamele ja ütle, kui keegi sulle samas olukorras nii ütleks, mis tunne sul on.

Kui keegi tuleb sinu koju SINU ELU DIKTEERIMA, valvama, et sa mingil juhul õnnelik ei oleks, sest on su peale ARMUKADE.

Ja sa tunned, et olete ikka kuigipalju suhelnud ja sul ei sobi tuttavat maha jätta.
Lased ta KAASTUNDEST sisse, et kuidas sa õnnetu inimese maha jätad.

Siis SOLIDAARSUSEST lubad tal su õnne hävitada.

Kui sa oled omadega täiesti läbi, siis see inimene, kellele sina TEMA RASKEL AJAL toeks olid ja abikäe ulatasid, ütleb, et ole nüüd p.sahunnikus, hale pugeja.

Ja ma ütlen sulle, et tal sai sinust mõõt täis.

Kas su mõistus natukenegi võtab seda, kui kohatu ja sobimatu väljend see praegu on ?

----
Saan aru, kui näiteks mina oleks naistuttava juures 2 aastat passinud ja leelotanud: sõbranna on kõige tähtsam, jäta peigmeees maha, mis ta sinust tahab, kas teisi naisi ei olegi.

Sellises olukorras on tõesti sinu ütlus õigustatud.

Kirjutan vist hiina keeles, tuleb välja.

Ütlesin ju, et ta lõpetas minuga suhtlemise, sest talle ei olnud see enam VAJALIK ega KASULIK.

Nii kaua, kui tal armastatud ei olnud, oli vaja kedagi, kes temaga kaasas käib, sest üksinkut hunti peetakse imelikuks ja nii ei olnud tal sansse meest leida.

Mis mõõt täis jura sul on ?

Ta EI hoolinud minust algusest peale, pidas endast viletsamaks ning kui armastuse leidis, ei olnud ju mind enam vaja.

Minu töö oli tehtud, töölooma enam vaja ei olnud.
 
p. to No mida 27. detsember 2014, kl 23.18
Nii kaua, kui tal armastatut ei olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!