Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ja ikkagi 28. detsember 2014, kl 23.40
Kui sa nii väärtuslik kalts olid, miks sind siis ära visati?
 
tõestus 3 aastat idiotismi, P. 28. detsember 2014, kl 23.42
no sa oled kolm aastat ju tõestanud, et oledki hoolduse alla olev piiratud teovõimega.
üksksi täie mõsitusega normaalse närvikavaga arukas
inimene pole ju võimeline sllist teksti tootma.

mis sul veel siis lugejatele vaja nagu tõestada on?
 
sind nähti läbi, P. 28. detsember 2014, kl 23.47
su võlts iseloom nähti ju läbi, see võltsvagadus ja tegelik kadedus.
teisalt võib see ju kujutlus olla, mis ainult P ajus eksisteerib. eks minevik tundubki alati ilusam, kuidas kõik olemas olevad mehed ihaldasid ja kuidas ümbritsevad naised kadestasid..
seda lõputut eneseimetlust, kui hea P ikka oli, tuleb ju vaimsete häirete puhul ikka ja jälle ka ette.
 
no jaa 28. detsember 2014, kl 23.52
täitsa sinulik. sõbranna käitus sinu arust nagu teismeline, mina nagu 3 aastane titt ja mis veel, kes veel...?

mitte midagi ei saa 5 aastane veel aru, ei saa vanemadki aru, et keegi võiks neid pidevalt ja muutumatult vihata.
see on sul küll oma kahe kõrva vahelt välja imetud tõde.

No jah, sa ei osanud teisiti käituda, aga siis äkki oli üks, kes sinu silmis vilets nagu sinagi ja hakkas sinuga pisut suhtlema. Sina heldisid sellest nii, et kaotasid taju, roomasid, vingerdasid ja tegid alandlikult kõike...peaasi, et te kaks ikka koos püsiks.
see oligi pugemine ja seepärast sulle seda ka hiljem öeldi.
ja sellest sai ka mõõt täis.

jah, ma olen ise tõesti ka koolis käinud ja ma olen terve elu erinevas vanuses laste ja inimestega töötanud, koos elanud ja olnud...ja ma võin sulle öelda, et 5 aastane laps ei oskagi veel elu nii pikalt ette määratleda, et ta teaks, mis tähendab vihkamine kogu eluks.
oled tõesti end neist psühholoogilistest eneseabi raamatutest sassi lugenud ja neist usa ja venemaa tõsielusaadetest samamoodi.
 
haha 28. detsember 2014, kl 23.57
See eit on ju tõesti sassis, nüüd on siis sõbranna vaimuhaige, tema aga nähtavasti normintellektiga :D Ega hullumajas ei usu ükski hull, et ta hull on.
 
P. to Haha 29. detsember 2014, kl 00.12
See on siis normaalne inimene, kes passib inimese juures kodus 2 aastat, keda ta üldse EI SALLI ja ainult sellel eesmärgil, et armuvalus ei kannata, kui ullikesel on kena peigmees ja temal ei ole ????

Pead päriselt sellist käitumist normaalseks ?

Mina olin nagunii kompleksides ja süütunnetega ullike, uskusin, et ma olen see KÕIGE - KÕIGE VILETSAM.

Mis vaimuhaigusessse puutub, siis kust sa nii täpselt tead, et ta ei olnud vaimuhaige, kui sa inimest üldse ei tea - ei tunne ?

Kui sa nii kindel oled, et mina hull olen, siis kuidas saab inimene normaalne olema, kes minuga vahel läbi käis ?

Me mõlemad OLEMEGI VEIDRIKUD, mõlematel oma kiiks, just sellepärast meid normaalsed naised omaks ei võtnudki.

----
Ära tühja nori.
Seda ma ei ole kordagi öelnud, et ma normaalne olen.

Minu ülitugev alaväärsuskompleks, süütunded, enda värdjaks pidamine, tõsimeeli uskusin, et olen sündinud puudega, et ma pean teatud moodi käituma, sest olen sündinud ALAMASSE KLASSI, kõik teised naised on kõrgemas klassis ja ma pean neid ümmardama.

Ütle nüüd, kas sellised mõtted on tavalised ja normaalsed või ?
 
tean 29. detsember 2014, kl 00.19
P ei vaja siin õpetusi, ei vaja nõu, P tahab virtuaalselt kakelda ja naudib osalejate aktiivsust.

see on ju MÜSTIKA, kuidas üks viha täis P on suutnud meist nii paljud oma lõa otsa saada.
 
P. veel to Haha 29. detsember 2014, kl 00.23
Me vahe on selles, et mina pidasin ennast kõikidest NAISTEST viletsamaks.

Uskusin, et ma olen nii nõme, et oma olemusega rüvetan ja solvan teisi naisi.

Naistuttava kompleks oli seotud tema mehe moodi välimusega, ta kartis, et ei saa sellisena mehele.
 
aga 29. detsember 2014, kl 00.26
mitte ükski vähegi normaalne ei jauraks siin 3 aastat muutumatul kujul.

pealegi, kust sa võtad õiguse pidada sõbrannat endasuguseks puudeliseks.
paistab hoopis, et tal oli küllalt aru peas, et ta oma armastuse ja pere eest võitles, et ta töötab Norras ja ei soovi enam mõeldagi sinuga koosveedetud mõttetule ja sassis ajale.
ta pole nagu sina.

kui tema ka uluks siin kolm aastat jutti, sind süüdistaks ja halaks, et ohh, kuidas Pee minu ees puges ja muu sarnane jutt juurde...vaat siis oleksite tõesti sarnased tobukesed, sarnase kiiksuga.
praegu küll teie kahe sarnasust näha ei ole.
 
küsin 29. detsember 2014, kl 00.30
P, kuidas su isake jõule veetis?
kas teda sinu külaskäik rõõmustas?
ja mis vennake rääkis ka ?
on ta oma eluga rahul?
 
P. to Tean 29. detsember 2014, kl 00.30
Väga kurb ja uskumatu, et sul nii kummalised mõtted peas.

Kahjuks me mõtted foorumist ei ühti absoluutselt. Kuidas on üldse võimalik kaklust nautida ?
Kuidas sul üldse sellised mõtted pähe tulevad ?

Tulin siia selleks, et kergem hakkaks ?

Kõik need halvustavad ja õelad kommid teevad minu jaoks asja palju - palju hullemaks.

Kui kirjutatakse asju, mis on täiesti valed, kas ma pean siis takka kiitma ?

Mis ma sulle ikka vastan, mõttetu vaev.
 
P. to Küsin 29. detsember 2014, kl 00.34
Aitäh !
Üle hulga aja üks meeldiv komm.

Isa kodus, vend oli tema juures.
Vend EI KURDA oma muresid, nagu paljud mehed ikka.

Vend elab sissepoole, ei ole mina iial teda kurtmas kuulnud. Kuigi venna elu ka kurb ja üksildane, aga iial ei ole ta midagi kaevanud.
 
pidasin, ei pidanud. 29. detsember 2014, kl 00.35
mis sa jaurad sellest, mida sa kunagi noorest peast endast pidasid.
praegu oled sa täiseas muti ja mida sa praegu endast arvad.
kas ikka rikud "kõrgete" naisolevuste õhku oma olemasoluga või oled aru saanud, et kõik inimesed on võrdsed. positsioon, raha ja võim on vaid kaduv väline sära. ka punased kummikud ja nahktagi ei loe midagi.
 
tundub 29. detsember 2014, kl 00.41
et P on meist endale tasuta hingeabi loonud ja kui me siis kannatlikult ei suuda tema korrutusi kuulata, saame pahandada.
 
P. Eelmisele 29. detsember 2014, kl 00.49
Ei, ei, sa ei pea kuulama, las mõni sõbranna kurdab sulle raha eest muresid.

Nii 20 aastat tagasi oli mul teema arutada ning

Paljudele nii väga meeldib, kui korrutan. Muidu nad ei provotseeriks ju.
 
P. Eelmisele 29. detsember 2014, kl 00.52
Lause jäi pooleli.

20a tagasi oli mul teema arutada ning me ühine NAISELIKULT KAPRIISNE meestuttav ütles, et kuulab siis, kui ma maksan.
Maksin siis talle 200 EEKI, see teeb 12,80 Euri.
 
mudugi 29. detsember 2014, kl 00.52
tõsi jah, ega tasuta ei saa peksa ka, ikka raha loeb, mis sest inimesest.
 
haaa-haaa-haaaa 29. detsember 2014, kl 00.56
Kas sa, P, katsetad, et kaua su teema vastu peab ja kaua need hullud siin provotseerida jaksavad?
Täitsa mõnus ju, pole ise nagu sellise pulli peale tulnudki. Nutikas oled, Peeee.
 
P. to Pidasin, ei pidanud 29. detsember 2014, kl 00.57
Mõtlesin nii veel 33 aastaselt, see ei olnud enam midagi noorest peast.

Praegu enam nii ei mõtle, osad süütunded ja kompleksid on ikka alles jäänud.

Näiteks vaatasin telekast USA kanalit ja tundsin ennast süüdi, et paljustki jutust aru saan, olen telekast juurde õppinud, kuigi mu inglise keel ei ole väga hea.

Ikka kui läheb hästi, siis vahel tekib süütunne.
 
midagi püsivat 29. detsember 2014, kl 01.18
no P on püsivalt siin inimeste meelt lahutamas. ja hästi tore ju, et ta end süüdi tunneb isegi inglise keele omandamise pärast.
 
teine kristus 29. detsember 2014, kl 01.20
aga kristuseks sa siiski ennast ei pea vä? selline neetud vanus see 33, kui kõik imelikud asjad juhtuvad.
 
ise oled 3 a 29. detsember 2014, kl 10.17
Topski oled. Sulle selgitatakse igatmoodi ja antakse head nõu, sina aga paned katkise plaadi peale: naistuttav nii ja naistuttav naaa. Seda kõike me teame.
 
vend 29. detsember 2014, kl 10.23
Tähendab sul pole vennaga lähedast suhet. Vend teab, milline pooletoobine oled ega taha sinuga suhelda, keegi ei taha,
 
jep 29. detsember 2014, kl 13.12
Sellel sõbrannal pidi küll hobuse kannatus olema, päris elus sellisega üle kümne aasta suhelda?
 
keegi meist 29. detsember 2014, kl 13.48
ei pea elama kellegi teise elu, aga P tahaks, et sõbranna oleks elanud tema elu, teda juhatama, tema heaolu eest seisma, tema tegude eest vastutama, tema eluõnne eest võitlema.
P , mitte keegi EI PEA kellegi teise elu elama. kõigil oma elugagi palju tegemist.
kui sina pühendusid sõbranna elule, tema peikaotsimistele, tema kummardamisele, siis oli see sinu isiklik tegu ja mitte kedagi teist nüüd takkajärgi süüdistada su oma elamata elu pole sul õigust.
kui sina olidki teistmoodi, siis ikkagi pole sõbranna sinu elukäigus süüdi. kui sõbranna oligi omamoodi, siis mis see sinu elusse puutub. kõigil on oma osa siin maailmas täita ja kedagi terve elu süüdistada oma elukäigu eest on rumal.
inimene sünnib üksi ja paljalt siia ilma, samamoodi ta lahkub siitilmast, mitte midagi kaasa võtmata. see on teekond, see on vaimne teekond ja ainus, mida saab siin vaid enda hüvanguks teha, on vaimselt areneda, et lõpuks lahkudes kogu oma vaimne vara endaga kaasa viia. muu jääb nagunii sinust maha, sõbranna ja peika ja isegi sinu lapsed, kui nad on. nende elu on täpselt samasugune ahel nagu sinu oma. pole midagi uut siin päikese all. sünnid, arened vaimult ja lähed taas tagasi igavikku.
tuleb lihtsalt endale aru anda, et kõik, mis su elus juhtub ja on, on vaid sinu elu killud ja ainult sinu elu killud. kõigil teistel on jälle nende elu killud.
kõik me ses suhtes erinemegi üksteisest ja võime olla tänulikud oma erilisuse üle.
 
P. to Keegi meist 29. detsember 2014, kl 13.56
`Su jutust tuleb välja, et mina hullult tahtsin, et naisTUTTAV minu elu hävitaks, mind armastatud inimesest lahutaks ja mõjutaks aborti tegema ?

Elanud siis oma elu, kas mina palusin tal tulla OMA ELU HÄVITAMA ?
 
ohh sa kangekaelne, P 29. detsember 2014, kl 14.09
mina ei lugenud kuskilt välja seda, mida sina pidevalt kõigist kommidest loed.
Sa muide ise oled aga üidevalt rõhutanud, et miks see naistuttav sind ei õpetanud, miks ei aidanud, miks ei mõistnud, miks ta ikka, olles ise samasugune nagu sina, ei võinud ometigi sinu heaks tegutseda. need on sinuenda sellesse teemasse trükitud mõtted.
ja mis puutub siia nüüd see, et sina aina korrutad, kuidas see naine su koju tuli ja kuidas ta ometigi võis?!
vaata, ta tuligi, sest sina ise lasksid tal tulla, ta tegigi kõike, mis ta tegi, sest sina ise lasksid tal seda teha. see oli sinu enda valik ja see, mida sa praegu räägid, on vaid takkajärgi tarkus.
aga sel ajal, kui kõik toimus, olid sina vaikivalt nõus ja ehk rahulgi, sest lootsid elu lõpuni kestvat armastust olulise naisega.
 
P. to Keegi meist 29. detsember 2014, kl 14.38
Sellise kommi saab kirjutada ainult empaatiatundeta jõhkard, kellele meeldib teise haavu lahti kiskuda.

Just nimelt sellest minu HÄDAD JA MURED alguse saidki, et naisTUTTAV tuli minu koju minu elu elama, minu eest otsustama, KAMANDAMA, mulle DIKTEERIMA, kellega mina tohin koos elada, kellega ei tohi, kellest tohin lapsi saada, kellest ei tohi.

Tema arust tohtisin elada ja lapsi teha ainult nende VIIMASTEGA, kes teistele naistele ja talle endale EI KÕLBA.

Naistuttava meelest meeldiva mehega koos elada ja lapsi teha EI TOHTINUD, see kohutavalt ärritas teda.
 
P. to Jep 29. detsember 2014, kl 14.46
Ära jõhkrutse.

Inimene tuli minu koju passima VABATAHTLIKULT, sest ta ei talunud, et minul hästi läks.

Su kommist jääb mulje, et oled täielik psühhopaat, kes TEGELIKULT saab kõigest väga hästi aru, aga teeb näo, et mitte millestki aru ei saa ja siis hakkab ohvrit tümitama.

On inimesi, kes naudivad ohvri piinamist, mida see sulle pakub ?

On sul nüüd siis hea olla, kui said niigi õnnetu maaslamava ohvri kallal hambaid teritada ?

Aferistidel ongi ohver alati süüdi.
 
keegi meist 29. detsember 2014, kl 15.03
tõesti, nüüd on 100% kindel, et sinuga pole mõtet rääkida ja nüüd ma ei imestagi, miks kõik sind eiravad ja miks too naine sedasi käitus ja miks sa jaurad siin üle kolme aasta ikka üht ja sama laulukest.

kus ma kirjutasin midagi sellist, mis näitab, et olen empaatiatundeta jõhkard?
kus, P?

ma rääkisin üldiselt, et igaüks meist elab oma elu ja elab seda nii nagu suudab, oskab ja talle on määratud.
sina aga kukud võitlema ja asja eest teist taga, raevutsema, ennast õigustama ja naistuttavat maatasa tegema....jälle ja pidevalt.
juba see näitabki, et sinuga pole mõtet rääkida. sa ei saa aru mitte millestki, sa oled viha täis ja näed kõigis vaid halba.
just see viha sinus ei lasegi sul rahus oma elu elada. see on ohtlik nii sulle, kui, kes teab, võib olla ka mõnele teisele. pole teada, milleni see viha võib inimest juhatada.

loen su viimast rida ja sinu suurelt trükitud "EI TOHTINUD" kriibib silma.
mis juttu sa ajad, saad sa veidigi aru, kui tobe see on.
kes sa olid sellele naisele?
laps või hoolealune või omand?
mis jutt selline, et keegi omavanune trambib luba küsimata kellegi koju sisse ja laksutab piitsa ja sunnib teist elama oma tahte järgi.
saad sa aru, see on nõme jutt.
seda ei juhtu tavaelus.
seda võib juhtuda kuskil kinnises või kuskil eriasutuses, või inimesega, kes on vastutusvõimetuks tunnistatud.
mul pole aga selliste asutustega kogemust kahjuks ja "sellistega" samamoodi.
seepärast ma lõpetan, ma ei oska sinuga suhelda ja ega taha ka rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!