Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
luurab, keda ahistada 07. jaanuar 2015, kl 16.35
P. nagu luuarb poolest ööst saadik, päevad sinnaotsa, kellele oma elu eest vastutus kaela keerata. Sõna otseses mõttes, kes teeks ometi tema elu huvitavamaks, kes ometiütleks, mida mõelda, ütleks mis tundeid tunda, OTSUSTAKS tema eest, mida ometi teha selle ülejäänud eluga.

Kui sõbrannal suhte vedamisest kõrini sai ja ta enam otsuseid P- eest ei teinud, algas kisa ja süüdistamine kuni tänase päevani.
 
issand 07. jaanuar 2015, kl 16.54
P, mine raamatukokku ja võta raamat "Viiskümmend halli varjundit." Kui see ka ei aita,vot siis on sul tõesti elu pekkis.:D
 
P. to Luurab, keda ahistada 07. jaanuar 2015, kl 22.11
KORDAN VEELKORD ÜLE.

Tegin sellele naisele korduvalt igasugu ettepanekuid, mida teha, mida ette võtta, kuhu minna.

Mitte ükski minu ettepanek TEDA EI HUVITANUD, sest teda ei huvitanud minuga suhtlemine ja minuga ettevõtmised üldse.

Mina ei olnud see inimene, kellega tema oleks üldse tahtnud suhelda ja midagi huvitavat ette võtta.

Teda huvitasid ägedad beibed, õigemini VAU NÄKID, nagu tema nimetas.

Ainuke asi, mis teda minuga huvitas, oli minna koos meest otsima ja mina olin selleks kaasas, et üksinda minnes oleks luuserina paistnud.

----
Oeh, väsin ära juba korrutamisest.
 
P. veel to Luurab, keda ahistada 07. jaanuar 2015, kl 22.15
Kahjuks need VAU NÄKID ei võtnud naistuttavat oma kampa, põlgasid ära.

Ning ega ta omale meest otsima näkkidega ei tahtnudki minna, sest nende kõrval oleks ta ise paistnud väga hale.
 
mis mõttes? 07. jaanuar 2015, kl 22.15
mis mõttes see P. minevik nagu lugejaid huvitama peaks siin?
 
issand 07. jaanuar 2015, kl 22.26
aga no tore siis ju ,said mööda baare traavida ,mida siis noored vallalised siis nagu tegema peaksidki,sul läks ju veel õnneks ka ,said kaks korda meest,kellest rasedaks jääda.Kahju muidugi et abordid pidid tegema. Aa muideks ,miks sa üldse kaks esimest rasedust katkestasid,sõbrants käskis või?
 
tiirleb pulga otsas 07. jaanuar 2015, kl 22.34
ega jah keppi tehes ei maksa ainult jumala peale ka loota.. endal võiks kah mõistus aeg- ajalt külas käia.
no sõbrants ronis sitast väölja, sina püherdada mõnuga seal tänaseni. palju õnne ka edaspidiseks, P. et ikka sittta jätkuks kuni silmini..
 
P. to Issand ja Tiirleb pulga otsas 07. jaanuar 2015, kl 22.49
Ei käskinud, see mees naistuttavale ei meeldinud.

Mul oli ju ideaalne võimalus välja ronida, kui mul peigmees oli, aga naistuttavale see ei meeldinud.
 
P. to 16.31 07. jaanuar 2015, kl 22.52
Mis kaastunnet ma sellest naiselt ootasid ?

Ta saigi ju minult vastu. Kogu me suhtlemine oligi nii, nagu SEE NAINE TAHTIS.

Minu arvamusega ei arvestatud mitte kunagi.
 
spermapauk 07. jaanuar 2015, kl 22.52
P. kirjutab:
Kahjuks need VAU NÄKID ei võtnud naistuttavat oma kampa, põlgasid ära.

Ning ega ta omale meest otsima näkkidega ei tahtnudki minna, sest nende kõrval oleks ta ise paistnud väga hale.
----------
ja mis saP. seal siis tolknemas kaasas käisid, mis sinu huvi peale spermapauguga pihtasaamist oli?
 
mõnule aga, P 07. jaanuar 2015, kl 22.54
mõnule aga sitas aelemist, P. inimene peab ikka sellega tegelema, mis tal hästi välja tuleb..
hommikul teed silmad lahti, kohe minevikupasas urgitsema ja päeval jälle mõte ja sisu olemas.
 
peele 07. jaanuar 2015, kl 23.08
oi õud.
kujutad ette, peed häirib, et sõbranna endale meest otsis ja ei pühendanud oma elu peele. peee, kes alandlikult kõrvad lontis ja saba jalgevahel "koleda ja meheliku" sõbrannaga mööda pubisid töllerdas, sest tal oli ju iiiigav ja miskit muud tarka teha ei olnud, on sellest elu lõpuni solvatud ja viha täis.
ja kujutad ette, see va sõbranna, igavene aferist, ei taha mitte seletada peele lahti, mida ta tol ajal mõtles ja miks ta nii käitus, kui peee pubidesse kaasa lohistas.
kujutad ette.
ja mõtleks, käskis aga peeel aborte teha, sest peee mehed talle ei meeldinud.
 
loll pea 07. jaanuar 2015, kl 23.11
mu ema ikka ütles, et loll pea on kerele nuhtluseks ja nii ongi.
 
P. 07. jaanuar 2015, kl 23.41
Spermapauk
Kirjutasin ju, et soovisin suhelda.

Kas KODUS ÜKSINDA ISTUMINE oleks olnud parem variant ?

Peele
Ära nori.
Ei ole mitte kuskil öelnud, et pidi oma elu mulle pühenduma.

Lihtsalt SELGITASIN, mis EESMÄRGIL minuga üldse läbi käis.

Kui see EESMÄRK OLI TÄIDETUD, siis ju mind enam vaja ei olnud, ega ta ju minuga suhelda EI TAHTNUD.

Solvunud olen sellepärast, et mind peigmehest lahutas ning alandav on, et koogutasin naise ees, kes mind mitte millekski ei pidanud.
 
P. to Peele 07. jaanuar 2015, kl 23.44
Su viimane lause on täiesti vale.
Täiesti vastupidi oli ju.

Siis tuli aborti teha, kui peigmees naistuttavale MEELDIS.
 
P, veel to Peeele 07. jaanuar 2015, kl 23.55
Su viimane lause on kindlasti must huumor.

Kui inimene on kade, siis ta just ei taha, et meeldiva mehega lapse saad.
 
Olevik 08. jaanuar 2015, kl 00.23
P kirjutab

"Kas KODUS ÜKSINDA ISTUMINE oleks olnud parem variant ?"


Sõbranna kasutas sind ära?

Minu meelest sina kasutasid sõbrannat OMA huvides. Üksinda välja minna ei tahtnud, nii kasutasidki oma tarvete rahuldamiseks teist inimest.

Täna selle lahkamisest siiski kasu pole. Loe mu eelmist kommi!
 
suhtlemine 08. jaanuar 2015, kl 00.50
eks spermakogumine mööda külakõrtse koos sõbrannaga oli ka ju suhtlus. nii sa ju kirjutad.
 
kodus istumine 08. jaanuar 2015, kl 00.58
no kodus istumine päästab abortidest vähemalt.
 
peele 08. jaanuar 2015, kl 00.58
aga su jutust nii välja ju tuleb, et kõik oma rasedused oled katkestanud. kas siis kõik need mehed su sõbrannale nii meeldisid ja sina muudkui aborditasid, sest tahtsid "hea" olla, mitte teist solvata. oi õud, tõesti, pole sõnu, pole sõnu.....
 
P. to Suhtlemine 08. jaanuar 2015, kl 01.03
Kirjutasime, et kokku saime suhteliselt harva, küll ja küll oli mitu kuud pausi.

Teiseks mis siis tantsukohtades sinu meelest halba on ? Ainus halb asi on alkoholi tarvitamine, aga seda me ei teinud.


Naistuttav ei leidnud sealt endale mingit meest ega armastust, kuigi paaniliselt otsis.

Ei usu, et sa ise ei ole kunagi tantsimas käinud.
 
P. to Peele 08. jaanuar 2015, kl 01.06
Olen enne ka kirjutanud, et enne peigmeest tegin omal algatusel aborti, naistuttaval oli ükspuha.

Naistuttavat häiris see, kui saan MEELDIVA mehega lapse, sellisega, keda tema ka tahab.
 
aaaa 08. jaanuar 2015, kl 01.13
Näed sa siis, P käis tantsimas.
Mida sa siis jutustad, et ei saanud suhelda.
Või tantsisid pilk maas, suu lukus ja kuidagimoodi tegid samme kaasa, niimoodi hästi arglikult, häbelikult ja süütunnetega, et mitte teisi solvata oma tantsuga.

Oi, kui ma oleksin seal pubis olnud ja sind tantsimas näinud, ma oleks ikka sügavalt solvatuna end tundnud. Kuidas üldse P julges pubisse tulla ja veel tantsida ka.
Täitsa andestamatu tegu ju.
 
tants 08. jaanuar 2015, kl 01.13
on avalik intiimsus.
 
teiste elude elamine 08. jaanuar 2015, kl 01.37
aga see sind nagu ära ei tüüta, see teiste elude elamine? ja see ootamine, et kellegi teise elu jälle elada saaks.. teiste tahtmisi täita, roomata, ronida, kerjata..
 
P. 08. jaanuar 2015, kl 01.48
Aaaa
Kirjutasin ju, et naistuttav otsis minuga kontakti AINULT SIIS, kui soovis minna endale meest otsima.
Kust mujalt siis otsis ?
Tänaval hakkab me kliimas ju külm.

Ei käinud me sugugi tihti, oli pikki pause, vahepeal elasin ise ema juures ja siis elas jälle naistuttav oma ema juures.

Elu jooksul meestuttavaid on olnud, aga vot naistega jutule ei saa.

----
Kusjuures oligi hirmus häbi, kui toakaaslane nägi, kui me Nõukogude aja lõpus restorani läksime.

Tantsimise kohtades tundsingi, et ma ei kuulu siia, õigust räägid.
 
P. 08. jaanuar 2015, kl 01.50
Teiste elude elamine
Nüüd käituks teisiti, aga võimalust ei ole isegi mitte proovida, sest naised EI TAHA minuga suhelda.
 
nu jah. 08. jaanuar 2015, kl 02.10
nu jah, sa siin netis tantsid ka ju teiste tantse, kulla P.
täpselt samamoodi lükata ja tõmmata. ära ei tüüta nagu?
 
P. to Nu jah 08. jaanuar 2015, kl 03.40
Mida sa täpsemalt silmas pead ?
 
Lili 08. jaanuar 2015, kl 08.40
Lugesin kommentaare. Oleviku pikk ja põhjalike selgitustega kirjutis oli suurepärane.
Esiteks on seal soovitatav kergesti järgitav ja teiseks, mida muud kui suhtlemine on nii pikk kirjutis spetsiaaselt P-le.
P just kurtis, kui suures ahastuses ta on, sest pole kellegagi suhelda. Ja kuidas ta reageerib seepeale püüdlustele end suhtlusringi meelitada? Absoluutselt ei võta vedu.
Täiesti arusaamatuks jääb, miks pöördus jutt jälle naistuttava ja üldse mineviku juurde tagasi. Mis selle tingis, mingit seost käesolevate mõttesuundadega sel ju polnud.
Ei naistuttava ega ka tollase P tollased mõtted, motiivid, käitumisajendid jm taoline pole enam olulised. Milleks seda kogu aeg nämmutada ja meenutada?
Sa, P, loe veel Oleviku kirjutatut, kui tõesti tahad inimväärset elu elada, ning mitte vaid loe, aga ka mõtle ja käitu vastavalt!
Kui taas naistuttavast ja oma süütunnetest kirjutama hakkad, näitab see sind negatiivsest küljest ning kindla peale saaksid ka halvustavaid kommentaare seepeale. Või ongi hoopis nii, et teed siin kõik selleks, et halvustavaid kommentaare saada? Oled sellist tüüpi inimene, kes naudib ohvrirollis olemist? Kui asi nii, siis muidugi pead sa eirama kõiki häid soovitusi. Sinu elu mõtteks on veeta see märtrina, keda ei mõisteta ja kellele liiga tehakse.
On nii või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!