Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
to ootoot 10. jaanuar 2015, kl 12.12
Kas oled siin abiks või teise inimese alandamiseks? Miks sa siin üldse ennast rahuldad? Sest su eluke vastikum, kui P-l :D Sa oled kasvatanud ehk lapsed, kes sind nüüd vara pärast vanadekodusse lükaksid? Just haiget saanud inimesed norivad teema kallal. Tugevamad ja targemad annavad väsimatult nõu, aga siis kargab teemasse sinusugune pärdik ja algab uus trall.
 
ootoot 10. jaanuar 2015, kl 12.58
hullem psihh, kui P :D Pole ammu nii mürgist kommi lugenud... Sulle ootoot
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 14.35
Issand
Ma ei usu, et sa IGA PÄEV 7 päeva nädalas 12 tundi tööl oled, ära valeta.'

Seda ka kirjutasin, mitu tundi päevas koristan, miks pean jälle üle kordama ????

P. tädile
Mis mõte nüüd sinu kommil oli ?
 
P. to Issand 10. jaanuar 2015, kl 14.40
Vastasin selgelt ja viisakalt su kommile ja sa kirjutad uuesti sama küsimuse, nagu ma ei oleks sulle mitte midagi vastanud.

Eks pidid siis jälle üle kordama.
 
P. to Issand 10. jaanuar 2015, kl 14.41
Mitte pidid, vaid pidin.
 
P. To Ootoot ja Teised 10. jaanuar 2015, kl 14.54
Mul oli kunagi naiselik meestuttav, meil naistuttavaga ühine tuttav.

Antud mees käitus nagu naisterahvas, susis ja noris mu kallal. Ma siis vaikselt kannatasin ning uskusin, nii peabki olema.

Lõpuks lihtsalt enam ei suutnud. Kui järjekordselt hakkas telefonis mu kallal norima, siis ei pidanud vastu, käratasin, et mulle ütled igasugu inetusi, aga oma pruutidele sai ei julge.

Ta läks endast nii välja, et mis see minu asi on, ära tule enam siia, kui ta halb on.

ESIMEST korda ütlesin vastu ja sedagi viisakalt.
Võrreldes sellega, kui alandavalt tema mulle tavaliselt ütles.

Olin shokis, kui avastasin, et inimene ise ei talu absoluutselt ka kõige leebemas toonis öeldud kriitikat, aga ise on kange susija ja ütleja.

Näiteks ta võttis mõne asja, mis mulle haiget tegi või häiris ja muudkui hakkas selle kallal susima, täiega nautis oma tegevust.
 
P. To Ootoot ja Teised 10. jaanuar 2015, kl 14.56
Lisan eelmisele kommile ka seda, et peale seda, kui ma ESIMEST korda ennast kaitsesin, sai naiselik meestuttav nii vihaseks, et me ei suhtle enam 10 aastat.
 
P. to Ära sa märgi, peaaegu juba peaaju kasutanud 10. jaanuar 2015, kl 15.17
01. 40 kommijal on otse loomulikult vajadus ÄRA PANNA, aga ta ei oska midagi asjalikku välja mõelda, muidu ei oleks nii lapsikut kommi kirjutanud.

Tahab kangesti kedagi lolliks teha, aga enda ajumaht ei võimalda midagi väljagi mõelda.

Igaüks saab saadetes aru, millal on mängivad näitlejad, millal on ekraanil kangelased ise.
Ei ole üldse võimalik, et keegi sellest aru ei saa.

Ainult piiratud mõtlemisega inimesele tuleb selline komm pähe.
 
ära panna, mida? 10. jaanuar 2015, kl 16.49
mida P.-le on vaja ära panna? P.l ju reaalsus ja ulme koguseg segamini, tavaeluski arusaamatu, kus algab tema reaalsus ja kus haige aju sünnitused..
nii nagu tõsielusarjadega, mõni nii osavalt lavastatud, et hakka või uskuma.nii nagu P. elugi.
 
kujuta ette 10. jaanuar 2015, kl 16.57
Kui P teisiti ei oska, siis kõik kohe muudkui aga susivad ja isegi too naiselik meestuttav TELEFONIS ....huvitav, kas see meestuttav ISE helistas või helistas P. Kui P, siis loomulik, et mees halvasti ütles, kes ikka tahab maid aina jagada ja kuulda, kuidas teised puha susivad ja valesti mõtlevad, aru ei saa ja mis veel kõik.
P on meil PIIRAMATU mõtlemisvõimega ja NIIIIIII hea inimene, et kuidas siia julgevad üldse kirjutada need teismelise aruga alaarenenud täiskasvanud ja muu piiratud mõtlemisega aina susivad ja ärapanevad õelad inimesed....

Jummel, jätke see kõrge mõistmisvõimega ja arenenud P sinnapaika juba, kaua saab ennast mõnitada lasta.
Las ta urgitseb oma minevikus, las kujutab asju ette, miks peaks temaga rääkima siin ja laskma ennast mõnitada

"oot-oot" sai juba templi otsaette, et on psihh ja kes veel..paljud teised samamoodi.

Mu arust seda teemat aina ja aina lugedes ja selles osaledes ei saagi täiearuliseks jääda, see lausa kisub inimesest halva esile ja pealegi muudabki ajapikku psihhiks, pole imestada siin enam midagi.
See ongi täiesti haige energeetikaga teema ja mõni ime siis, et mõni tundlikum ära pöörab.

Lugesin viimaseid kommentaare ja tõesti, täiesti halb hakkas. Siin on ikka väga väärakas energeetika, see peabki peast segi keerama lõpuks. Ehk mõni tugevam suudab rahu säilitada, aga no, paljud ikka mitte.
Mina ka mitte, sest vahin oma meest ja näen temas täiesti P-ed juba. Enne oli armas inimene, aga nüüd aina enam näen temas P-d. ja P-le omaseid jooni, kuulen P-le omaseid sõnu ja õudne hakkab.

Aitäh, P, minuga said maha, pane linnuke kirja.

Nüüd teen mina teema, kuidas P mu elu rikkus ja hakkan jaurama, et andku aga P aru, miks ta seda tegi, mida ta omas peas küll mõtles, et täiesti teadlikult ja kindla suunaliselt rikkus MINU elu. Igavene aferist sihuke. Mul oli kena pere ja nüüd vist läheme lahku ja seda kõike P pärast. On ikka õelus sihuke. Tule nüüd, P ja hakka täitma seda tühimikku mu elus, sina ju selle tekitasid....
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 17.19
Kujuta ette
Me ühine meestuttav tõesti nautis mu kallal susimist.
Miks just minu välja valis ?

Esiteks olime lihtsalt tuttavad. Mulle ei olnud vaja head nägu teha, me ei olnud intiimsuhtes.

Teiseks ma olin selline äpu, keda oli mõnus susida. Ma ei öelnud vastu ja hakkasin põdema. Välja ma sõnadega seda ei öelnud, sai mu näoilmest ja olekust aru.

Mitte mingeid maid ma ei jaganud, lihtsalt olin vait.

Näiteks hakkas mu riietuse kallal susima, kuigi mul olid täiesti tavalised riided, mitte midagi väljakutsuvat.
Näiteks ütles, et naised vahivad sind, sest sul väljakutsuvad riided. Tegelikult EI olnud.

Teistest naistest ei rääkinud mina mitte ühtegi sõna, see kõik oli tal susimiseks mõeldud omalooming.

Inimene lihtsalt nautis minu põdemist.
Kui ta seda EI oleks nautinud, siis ta EI oleks susinudki.

Me ei ole 10 aastat sisuliselt suhelnudki.
Paaril korral oleme põgusalt rääkinud ja sul on õigus, olen väga naiivne.

Ma mõtlesin, et kui me ei ole nii kaua suhelnud, siis inimene MUUTUB, ei viitsi enam vanaviisi susida, räägib sõbralikult, olin selles 100% kindel.

Aga mu suureks üllatuseks rääkis natuke normaalselt ja siis hakkas vanaviisi susima ja torkima.

Mõtlesin, et mida, kas inimene ei suuda nii palju aastaid hiljem natukenegi aega normaalselt ja sõbralikult rääkida ????????
Aga näe, ei suuda. Üllatav.
 
issand 10. jaanuar 2015, kl 17.24
vahepeal ei ole minu kirjutatud,mul on juba nagu siililegi selge P terve elu ja kellaajad millal sa arvutis istud,kohe kindlasti ei vaja ma ülekordamist.
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 17.44
Issand
Vabandan.

Imestasin ka ja kuidagi ebaloomulik tundus. Seega ikka tunnetasin, kui asi ei ole õige.
 
kui midagi uut pole 10. jaanuar 2015, kl 17.52
kui midagi uut pole öelda, võiks P. oma molu kinni hoida. Mõjuks värskendavalt talle enadalegi.
 
ja niikuinii 10. jaanuar 2015, kl 18.00
on sel p-l paranoia. talle alati TUNDUB, et temaga susitakse ja torgitakse.
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 18.02
Uus oleks vast see, et täna laupäev, heameelega läheks kohvikusse ja hiljem tantsima üle hulga aja, aga ÜKSINDA ON JAMA MINNA.

Muidugi võin minna ka üksinda, aga see on nii ebameeldiv, et parem istun kodus edasi ja vaatan telerit.
 
ma ju ütlesin 10. jaanuar 2015, kl 18.05
ma ju ütlesin, P. kui midagi uut pole lisada, hoia oma molu kinna. Räägi / kirjuta vähem, paistad arukam välja.
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 18.09
Ja niikuinii
Ei tundnud, selline asi ei saagi tunduda.

Kui inimene näeb, et sind miski häirib ja muudkui hakkab selle kallal susima ja järgi ka ei jäta.

Kusjuures antud endine tuttav on ka tunnistanud, et hea küll, jätab nüüd selle kallal torkimise.

Kunagisel korteriperemehel meeldis samuti mu kallal suskida ja norida.

Hiljem mulle enam ei mõjunud, ei hakanud põdema, olin siis juba ammu tema juures välja kolinud ja oma elamine.

Inimene KOHE NÄEB, kui sa enam PÕDEMA ei hakka, siis ta ka enam ei susi.
Kuidas sa susid, kui teisele ei mõju ????

Korteriperemees hiljem ütles ka, et sinu kallal ei saagi enam ilkuda.

Tegelikult saab küll teatud määral, aga mitte nii hullusti, kui nooremana.
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 18.11
Ma ju ütlesin
Üksinda väljas käimine või üksinda kodus teleri vaatamine küll arukuse / mittearukuse teema alla ei kuulu.
Oled vales kohas.
 
aamen lause lõppu, P. 10. jaanuar 2015, kl 18.11
no P. kirjutise lõppu käiks veel sõna: aamen
NO EI PIGISTA MITTE MIDAGI UUT ENAM KOKKU, ON JU?
 
sa plõksid seal ikka palju 10. jaanuar 2015, kl 18.13
sa P. plõksid seal ikka palju, ime, et inimestel kättemaksumõtted tekivad, nagu su sõbrannal, su emal ja totakal peigmehelgi.
 
P. to Ja niikuinii 10. jaanuar 2015, kl 18.20
Tegelikult oli täiesti vastupidi.

Ma ei tahtnud halba kelleski näha, pistsin pea liiva alla ja sisendasin, kõik on head, kõik on hästi.

Peigmehele ka kiitsin, kui hea naistuttav mul on ja kui meeldiv ja tore ühine meestuttav meil on.

Mul oli susimine nagu peast pühitud.
Ma kohe üldse ei mäletanudki, kui inetult nad mõlemad minuga käitunud olid.

Nii et ma just ilustasin asju ja pidasin inimesi PALJU PAREMAKS, kui nad tegelikult olid.

Praegu mõtlen, kuidas ma sain taevani kiita inimesi, kes minuga nii halvustavalt käitusid ????

Näiteks kui olin noorem, siis antud tuttav paha tujuga hakkas mu peale röökima, et värdjas, s.tavares, hädavares, õnnetusehunnik, raibe jne.

Lihtsalt tal käisid märatsushood peal, mina alandlikult kuulasin ja tundsin ennast süüdi.
Siis rahunes maha, kui ennast tühjaks sõimas ning rääkis normaalse häälega edasi.

Ja antud inimest ma KIITSIN TAEVANI peigmehele.
Kui nii mõelda, siis see näiab mu äärmiselt madalat enesehinnangut.

Inimene susib, räuskab mu kallal, aga mina ikka kiitsin, et küll on hea inimene.
 
qw 10. jaanuar 2015, kl 18.23
ära väsita inimesi oma korrutamise ja jagamisega ära.

mõtle vaikselt ka ja püüa vigadele parandusi teha.

muuta sa ei saa olnut, aga uut ja puhast lehte saad ette võtta küll, et sinna uus homne päev luua ja edasi minna.
......
ole oma elu looja,
...ole nagu muusik,
...ole nagu kunstnik,
...ole nagu luuletaja ja kirjanik
........
...sul on silmad, et näha,
...sul on kõrvad, et kuulda,
...sul on käed, et teha,
...sul on jalad, et liikuda,
...sul on aju, et mõelda ja areneda,
...sul süda, et tunda
........
...mida veel vaja, et end elavana tunda...
 
vägivalda on mitut liiki, mida P. kasutab? 10. jaanuar 2015, kl 18.24
Vägivalda on mitut liiki. Tsiteerin:

Ekspressiivne vägivald - tuleneb konfliktidest ja puudulikust probleemide lahendamise oskustest. Ajendajaks võivad olla ärevuse ja viha purse, psüühiline pingeseisund ja/või lahendamata probleemid.
- Instrumentaalne vägivald - on ajendatud kontrolli- ja võimuvajadusest. Vägivaldne käitumine on võimu ja kontrolli rakendamise vahend, mida kasutatakse selleks, et pärssida oma võimu ja kontrolli kaotamise tunnet ning taastada võim. Instrumentaalne vägivald kasvab aja jooksul, on harva vastastikune ja võib tuua kaasa tõsiseid tagajärgi.
Allikas: http://www.kuriteoennetus.ee/40353

Ekspressiivseks vägivallaks on võimeline 99,9% inimestest, kui neid piisavalt provotseerida. Jama tekib siis, kui see "ekspressiivsus" vallandub liiga kergesti. Mõistame, kui keegi ründab füüsiliselt oma lapse piinajat, aga ilmselt ei mõista, kui kallale tormatakse põhjakõrbenud pudru pärast. See venelasest mees ilmselt kasutas ekspressiivset vägivalda. Inetu, aga lahendatav olukord.

Tõeline probleem on naistel või ka meestel, kes on sattunud peresisese instrumentaalse vägivalla ohvriks. Seal pole midagi lahendada (nt omaenda käitumise parandamisega). Vägivald on partneri olemuses ja ta kasutab seda süsteemselt ja metoodiliselt, et teist endale allutada. Kui ekspressiivset vägivalda võib teatud tingimustes mõista ja kui seda on võimalik ka vältida, siis instrumentaalse vägivalla puhul on ainus võimalus suhtest lahkuda. Paraku just seda tüüpi suhtest on väga raske vabaneda. Suure tõenäosusega seisab vastas isiksushäirega isik, võimalik, et isegi psühhopaat. Nende käitumine aga ei allu tavainimese loogikale ja kõik need pealtnäha toredad ja toimivad nõuanded, mis töötavad ekspressiivse vägivalla korral (kui see pole just äärmuslik), mässivad instrumentaalse vägivalla ohvri veel suuremasse puntrasse. Mõned näited neist toredatest nõuannetest: tangot tantsitakse kahekesi, tõde on alati vahepeal, enne süüdistamist vaata peeglisse, mõistulugu, kuidas tülid majast kadusid, kui eit taadi koju tulles suu vett täis võttis ja kuristama hakkas. Psühhopaadi puhul, kelle eesmärk pole mitte vastastikku kasulik ja õnnelik suhe, vaid iseenda ego rahuldamine ja teise allutamine, saab veega kuristav eit tappa selle eest, et koju tulnud meest ignoreerib.

Suured vaidlused kommentaariumites ja mujalgi tulevad sellest, et kaht tüüpi vägivalda aetakse segamini. Näiteks üks räägib ilmsest psühhopaadist, teine tuleb jutuga, et aga mõni naine ikka ise provotseerib jne. No provotseerib jah. Saab kere peale ka selle eest. Siis võib tõesti minna nii, et järgmine kord enam ei irise ja uut keretäit ei pruugi kunagi tulla. Või on tegu paraja paariga ja tümitavadki teineteist vastastikku ja pidevalt.

Kui siiski on lugu selline, et üks paarilistest saab pidevalt tappa, on teise näol tegu siiski ilmselt kas patoloogiliselt nõrganärvilise ekspressiivse vägivalduriga või tõelise psühhiga, kes naudib teise allutamist. Esimest varianti võib ehk psühhiaater aidata, kui ta ise probleemi tunnistab, aga teisega pole mitte midagi teha. Tegelikult mõlemal juhul oleks parem suhe sinnapaika jätta. Tõeliselt näägutav ja jube naine ei saa kunagi pidevalt tappa. Tema on see, kes on ise vägivallatseja, mees allub talle. Kui "alluv" aga "üles tõuseb" ja naisele ühel hetkel kallale tormab, siis see kas lahkub suhtest enne meest paika pannes ja avalikult häbistades või siis "kasvab ümber" ja korrigeerib oma käitumist, nii et vägivallaks pole enam põhjust (taipab, et vastas on suurem jõud). On teada ka lugusid, kus pekstav naine on ühel hetkel mehele otsustavalt vastu hakanud ja sellega mehepoolse vägivalla lõpetanud (mõnikord igaveseks, sest mees on surnud).

Need, kes saavad pidevalt tappa, on siiski instrumentaalse vägivalla ohvrid. Ükski normaalse mõistusega isik ei julgeks iriseda ja näägutada kaaslase kallal, kellest on teada, et see ta näägutamise eest läbi peksab. Tõeliselt ja valusalt, mitte ei tõuka niisama moe pärast. See pole lihtsalt loogiline. Just nemad on need, kes vajavad abi ja pealiskaudsed soovitused "peeglisse vaadata ja mitte enam näägutada" teevad sellistele naistele või ka meestele tohutult kahju. Need tekitavad illusiooni, et ohvri võimuses on olukorda muuta, nii et suhe kui selline jääks siiski alles. Seda viimast soovivad nad aga üle kõige. Nad tahavad, et nende suhe oleks alles, oleks selline, nagu ta oleks alguses. Alguses oli ta aga imeilus. Kui on vähimgi lootus, et seda algset olukorda saab taastada, haaravad nad õlekõrrest.

Tohutu probleem on aga, et instrumentaalset ja ekspressiivset vägivalda ei osata eristada. Siis tundubki lollikindlana soovitus põgeneda suhtest kohe, kui ükskõik mis laadi vägivald ilmneb, jäämata juurdlema, kas see oli nüüd ekspressiivne (ma ise olin süüdi) või oli see nüüd instrumentaalne (mind tahetakse kuulekaks peksta). Loomulikult visatakse sellise soovituse korral nii mõnigi laps pesuveega aknast välja (vt venelase lugu eestpoolt), kuid suurem tõenäosus on, et palju kannatusi jääks olemata. Ja pole see ekspressiivne vägivald ka nii süütuke ühti - see mõiste hõlmab ka juhud, kus naine või mees saab kolaka seepärast, et abikaasa on enne ülemuse käest sõimata saanud ja tal on paha tuju (peremees peksab sulast, sulane koera).

Ja tulles nüüd tagasi venelase loo juurde. Tegelikult näitas see "ülimalt rahulik mees" ära, milleks ta võimeline on. See on tema sees olemas. Ja kunagi ei tea, millal uuesti võib avalduda. Viitsütikuga pomm.
 
P. to Sa plõksid liiga palju 10. jaanuar 2015, kl 18.26
Peigmehega ei ole mul iial mitte mingeid probleeme olnudki. Mis kättemaksust sonid ?

Mul ei ole mitte ühtegi sõbrannat eluseeski olnudki.

Naistuttav hakkas minu kallal õiendama MEIE TUTVUSE ALGUSES, mina olin vait ja ei öelknud iial midagi vastu.

Täpselt samuti ei tuletanud talle minevikku meelde, ei maininud poole sõnagagi aborti, peigmehest lahkuajamist, mul ei olnud plaaniski sellest talle rääkida.

Me suhtlemine oli ammu lõppenud, kui ma julgesin ääriveeri telefonis sellest juttu teha ning seda ka väga arglikult.
 
ära kutsu vaime välja, P. 10. jaanuar 2015, kl 18.27
Ekspressiivseks vägivallaks on võimeline 99,9% inimestest, kui neid piisavalt provotseerida. Jama tekib siis, kui see "ekspressiivsus" vallandub liiga kergesti.
-----------
ära kutsu endale ise, täiesti ise, tõelist õnnetust kaela.P. senini on lapselapin nagu olnud siin kirjas. Sa ei teagi, mis tõeline mure ja kannatus ja kättemaks ja ohver...
 
jajah 10. jaanuar 2015, kl 18.28
Kord on mehelik naistuttav, siis jälle naiselik meestuttav ... kõik, kes su ümber, sõimavad või mõnitavad või susivad ... mingi silmakirjalike kamp, kus rõhk on "hea näo tegemisel", tegelikku olemust paljastamata (nagu sina isegi) ... oh-jah ... KUS SA TEGELIKULT VIIBID, P??
 
P. to Qv 10. jaanuar 2015, kl 18.30
Järelikult siis vajavad korrutamist, kui ikka raiutakse, et asi oli vastupidi.

Arvad päriselt, et mulle meeldib üle korrutada ? Tõsiselt mõtled nii ?

Korrutan nendele vastuseks, kes kirjutavad RISTI VASTUPIDIST juttu.

Kui olen palju kordi kirjutanud, kuidas asi oli, siis tihti kirjutab keegi, et ikka vastupidi oli, nagu ma ei mäletaks kuidas oli.

Ega siis kellegi ütlemise peale aeg tagasi ei lähe ning asjad vastupidiseks ei pöördu.
 
P. to Jajah 10. jaanuar 2015, kl 18.31
Vaata, ma ise olen veidrik ning seega tõmban ligi samuti veidrikke.
 
susin, susin 10. jaanuar 2015, kl 18.31
täitsa lemmiksõna kohe, muudkui aga susib ja susib ja susin ja susin....
susin, mina susin
susib, kes susib

susin, saab küsida ka, kust susin tuleb, kus susiseb, mis susiseb..
igatepidi kiiduväärt sõna, vääna siia, vääna sinna, ikka susin muudkui tuleb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!