Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Ära kutsu vaime välja P. 10. jaanuar 2015, kl 18.41
Antud vaim tuli minu ellu 26 aastat tagasi, kui mu kallal õelutsema hakkas.

Ja miks, milleks oli tal vaja minu kallal närida ? Kas mina ütlesin talle midagi halvasti ?

Mitte iial ei öelnud ma sellele naisele mitte ühtegi halba sõna. Kõik need aastad, mil me suhtleme, suhtusin min´a temasse väga sõbralikult.

Ei teinud ma mitte ühtegi märkust ega midagi.

Millega ma olin sellise suhtumise ära teeninud ?
Sellega, et ma vastu ei öelnud ?

Sellega, et ma olin tema silmis nõme äpu ja see ärritas teda ?
No kes sundis teda nõmeda äpuga suhtlema, kui teda see ärritas ????????

Oleks ma ise kuidagi inetult käitunud, siis saan aru, et halb kohtlemine on õigustatud.

Hiljem kirjutasin naistuttavale, et miks minuga nii jõhkralt ja põlastavalt käitud, mina ei ole sulle iial mitte ühtegi halba sõna öelnud.

Vastuseks SAIN PUGEMINE ON JU SINU TÖÖ.

Mille eest selline kohtlemine, kui mina olin inimsega viisakas ja sõbralik ????????
 
võti 10. jaanuar 2015, kl 18.50
ilmselt pole olemas VÕTIT, mis P mineviku lukku keeraks. pole olemas vahendit, mis kustuitaks P ajust "sõbranna" imelise kuju
kellaseier on kinni jäänud ja aeg näiliselt seisab P jaoks...ikka pool seitse ja ei midagi muud.
 
P. to Võti 10. jaanuar 2015, kl 18.55
Näen kahjuks tagajärgi iga päev enda ÜKSILADESES ÜKSIKU INIMESE ELUS.
 
P. to Ära kutsu vaime välja P. 10. jaanuar 2015, kl 18.59
Järelikult oled ise kellegagi alatult käitunud ning õigustad enda käitumist.

Muidu sa sellist kommi ei kirjutaks. Tahad, et ohver oleks vait.

Et siis aferistid võivad kõike teha, nii vaimselt kui füüsiliselt ohvri täiesti maatasa teha, nii et ohvrist jääb järgi täielik invaliid.

Aga ohver oma kannatustest mitte mingil juhul rääkida ei tohi, sest äkki see aitab uut potensiaalset ohvrit, aga aferistide tegevus ei tohi ometi kannatada.
 
P. veel to Ära kutsu vaime välja 10. jaanuar 2015, kl 19.02
Muide aferistid ongi nii kavalad nagu sina, sest õnnetud kannatajad peavad oma suu kinni hoidma ja edasi kannatama.

Selleks nad aferistid ongi.
 
kass 10. jaanuar 2015, kl 20.47
mida sa soiud ometi. meie enamus rahvast omaenese kodumaal on ohvri staatusesse aetud. justkui orjad kehva orjapidaja juures.
sina jahud aga mingitest ammustest aegadest, mingist sõbrannast, kel polnud just kõige delikaatsem maneer ja endast, kes sa sinisilmsena läksid tema lõksu. nüüd kahetsed ja pole imestada. kõigil oleks endast hale omaenese lollide tegude pärast, aga mida see muudaks enam.

mul on hoopis rohkem kahju paljudest oma kaasmaalastest, kes sinisilmsetena balti ketis käest kinni hoides uskusid ilusamasse tulevikku.....aga mis meil praegu on?!
on suurvaraste ja suurpättide õitseaeg, on reetmiste õitseaeg. sellest samast pisut naiivsest ja pisut lihtsameelsest, viimse hetkeni lootvast, rahvast trambitakse jõhkralt üle ja kõik on õige ka veel. kes liiga palju "köhib", see lennutatakse kasti, nipsti, ja ongi kõik.
mul on väga kahju meie praegustest lastest, kes peavad kogu selle jälkuse alla neelama ja püüdma ellu jääda ja samas Inimesteks veel jääma. kahtlen, kas praegusaja lastel ja noortel õnnestub see üldse enam. emad-isad on neil parasjagu haigeks tambitud, nii peast kui kehast. mida adekvaatset tuge ja arukust neilt loota või tahta..

sinu mure on sama, mis rohutirtsude parvega, kes põllu hetkega paljaks pügab, aga selle asemel, et põldu kaitsta, uuritakse rohutirtsu tagajalgade asetust hoopis.
sina ka, et omaenese elule pühenduda ja halvas head näha ja olude kiuste sellest kõigest üle olla, sa muudkui nokid ühes kohas ja nutad taga seda, mida sa iial enam kätte ei saa. ju polnud see sulle määratudki, kui sa seda ei saanud.
pole head, pole halba, kõik on nii nagu peab.
tsau, ole mõnus, P.
 
ei loe enam ammu P. mögga 10. jaanuar 2015, kl 23.33
loen siit teiste mõtteavaldusi, P. mögga kerin edasi, kõik tema soigumised, kõik tema haiged näägutamised tesitmoodi arvajate pihta.
 
P. näägutamise kunst 10. jaanuar 2015, kl 23.36
P kirjutab:

Et siis aferistid võivad kõike teha, nii vaimselt kui füüsiliselt ohvri täiesti maatasa teha, nii et ohvrist jääb järgi täielik invaliid.

Aga ohver oma kannatustest mitte mingil juhul rääkida ei tohi, sest äkki see aitab uut potensiaalset ohvrit, aga aferistide tegevus ei tohi ometi kannatada.
----------
kellega P. siis latult käitus?
kes tema ohvriks langes? manipulatsioonid, ärajkasutamine, lõputu tänitamine ja näägutamine? see ju ka P. vaimne terror neti foorumis nende kallal, kes tlle nagu kaasa elavad. Tänuks saab P käest kapaga sitttta.
 
nimetissõrm jalgevahele.P.-le abiks ikka. 10. jaanuar 2015, kl 23.55
ota!

Kui sul tekib kiusatus virisemisega kaasa minna, siis peatu hetkeks ja mõtle: “Miks ma seda räägin?” Tee paus ja mõtle, millist kontakti sa otsid ning mis sorti halba emotsiooni proovid rääkimisega leevendada. Siis lihtsalt lase neil tunnetel end vallata, hingates samal ajal rahulikult poolteist minutit. Kui mõistad, milles on asi, lähevad negatiivsed mõtted tavaliselt ise ära.

Juhi!

Mõtle endast kui vestluse tervendajast. Proovi grupi energiataset langemise asemel tõsta. Tee mõni kompliment, mis ei ole välimusega seotud (“Sinu uus töökoht tundub väga huvitav!”) või jaga häid uudiseid (“Plaanin puhkust soojale maale. Kas kellelgi on häid ideid?”). Suuna oma sõnadevool helgematele radadele.

Salvesta!

Iga kord, kui näed mõnd mõttetera või pilti, mis tekitab sinus hea enesetunde, tee sellest foto ja salvesta oma telefonis eraldi kausta. Kui vestlusteemad hakkavad rappa tüürima, näita mõnda neist sõbrannadele — armsad pildid kassipoegadest sobivad meeleolu tõstmiseks alati.

Ainult rahu!

Suru oma nimetissõrme ots vastu pöidlaotsa, seejärel tee sama järgmiste näppudega, kuni väikese sõrmeni välja, öeldes mõttes iga kord, kui sõrm puudutab pöialt: “Rahu. Algab. Minust. Endast.” See on kombinatsioon mantrast ja mudra’st (budistlik nimetus sümbolistlikule käepoosile), mida võid kasutada igal ajal. Fraas muudab su meeleolu rahulikumaks, mudra aga saadab sõnumeid ajule justkui punktimassaaž. Nimetissõrm vabastab arukust, keskmine sõrm kannatlikkust (seda tasub meeles pidada, kui tekib tahtmine kellelegi keskmist sõrme näidata!), sõrmusesõrm teadmisi ning väike sõrm ettenägelikkust ja inspiratsiooni.
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 02.54
Kass
Loomulikult on paljude elus halba kahjuks.

Päris nii ikka ei ole, et määratud. Inimestele meeldib ennast LOHUTADA, et näe, oli määratud, mis ta sai teha.

Palju sõltub inimestest, kellega hiljem kokku puutud ning olin lihtsalt kergesti mõjutatav.

Kui oleksin teistsuguste inimestega kokku puutunud, oleks ka elu läinud teisiti.

Mul oli enesehinnang nii madal, uskusin, et ma ei ole paremaid inimesi väärt.

Küll ei usu, et inimestel on elus asjad ette määratud.
Miks siis halbade inimeste elus läheb kõik hästi ning head inimesed peavad kannatama ????
 
mastrubeeri, P. 11. jaanuar 2015, kl 03.15
sa nüüd mastrubeeri, P. ja loe mida näppudega veel teha saab.

nimetissõrm jalgevahele.P.-le abiks ikka. 10. jaanuar 2015, kl 23.55
lõpeta see halva negatiivsuse levitamine, sul pole õigust siin, avalikus netiruumis vaenu õhutada.
 
klikkide kogumise teema ve 11. jaanuar 2015, kl 11.00
sa p pole ikka veel aru saanud, et sa kannataja rolli oled võtnud mitte headusest, vaid sellest, et oled halb inimene. kade ja õel ja egoistlikult tige, et maailm ei keerle sinu tahtmist mööda.

no ei ole võimalik, et nii loll inimene on päriselt olemas.
 
P. to Klikkide kogumise teema 11. jaanuar 2015, kl 14.42
Ära võta asju enda järgi.

Kirjutad ikka päris ajuvaba juttu.

Tegin aborti, saatsin peigmeest minema, tundsin teiste naiste ees süümepiinu, et võtan hea mehe eest ära ja seda kadedusest või.

Kui mul läks hästi, siis tundsin ennast teiste naiste ees süüdi, et ma teen teistele naistele haiget, kui mul hästi läheb.

Mind hakkas sinu mõttemaailm ja ellusuhtumine päriselt huvitama.

Kui mul läks hästi, tundsin ennast SÜÜDI, et teen teistele naistele haiget.

Et kui mul läheb hästi, siis äkki tänu sellele mõnel naisel nii hästi ei lähe, sestr võtan temalt õnne eest ära.

----
Kust otsast ma kade olin, kui ma just muretsesin, et teistel naistel peab hästi minema ????

Kui kellelgi läks halvasti, siis ma tundsin ennast kohe süüdi.

----
Järelikult sina ise oled pahatahtlik, kade ja õel, kui nii mõtled.

Kannataja rolli ma endale ise küll võtnud ei ole.

Uskusin, et ma olen vilets, väärtusetu ebard ning ma ei ole head väärt.

Teised naised on aga väärtuslikud ning hea ära teeninud.

----
Oled ilmselt õel inimene, kes igal pool halba näeb, sest head sa näha ei saa, kuna sinus seda ei ole.
 
P. veel to Klikkide kogumise teema 11. jaanuar 2015, kl 14.45
Minu tahtmist mööda ?

Ilmselt sa üldse ei ole lugenud, mida ma kirjutasin.

Ma just uskusin, et õigused ja tahtmised on KÕIKIDEL TEISTEL NAISTEL.

Olen nii palju kirjutanud, et tundsin teiste naiste ees SÜÜDI, et minusugune ebard nende õhku raiskab ja asfalti kulutab.
 
just 11. jaanuar 2015, kl 15.12
oledki ebard, kui enne raiskasid teiste õhku, siis nüüd raiskad delfi ruumi.
haihtu õhku, debiil.
 
P. veel to Klikkide kogumise teema 11. jaanuar 2015, kl 15.13
Mind tõsiselt jahmatavad nii vaenulikud kommijad.
Mis sul viga on, et nii õel oled ?

Mulle endale ei tule pähegi, kedagi heast peast sõimama hakata, kedagi, keda ma ei tunnegi.

Kirjutan ju ainult ÜHEST naisest, kes mind kavalalt ära kasutas, haneks tõmbas, minu elu kiiva juhtis ning hiljem veel saatis irvitades sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Kui näiteks keegi minusse hästi suhtub, olen mina siiralt tänulik, tunnen heldimust ja tänutunnet ning soovi heaga vastata.

Just nimelt TÄNUTUNDEST ma selle naise ju sisse lasingi.

----

Ohvri rolli ei võta ükski inimene endale ise, elu lihtsalt kujuneb nii.

Mitte kellegi elueesmärk ei ole KANNATADA ja PIINELDA. Ükski inimene ei soovi oma elu mööda saata piineldes.

Mitte keegi ei taha olla õnnetu.

Mina uskusin, et ma olen nii vilets, et ma ei ole õnne väärt.

Mis kadedusest ja õelusest sa sonid ?

Õnnetu olen sellepärast, et sel naisel õnnestuski mind pererõõmudest ilma jätta.
 
P. veel to Klikkide kogumise teema 11. jaanuar 2015, kl 15.36
Tunned kindlasti rahuldust, et sulle mitu kommi pühendan, aga hea küll, tunne pealegi.

Vaata, õnnetu olen sellepärast, et mu elu UNTSU LÄKS.

Ükski naine ei taha olla üksik, õnnetu.

Kõik naised püüdlevad õnne poole, sina, mina ja kõik me tahame olla õnnelikud.

Kas sina oled õnnelik ? Oled saavutanud oma õnne elus ?
Ma ei usu, et sa õnnelik oled.
Vastasel juhul ei oleks su peas nii vaenulikke mõtteid.

Kõige tobedam, et õnnetu olen ühe naise manipuleerimise tulemusel.

Kuna olen nii õnnetu ja nii üksik, siis meenuvad ka kõik minuga inetud käitumised.

Hea küll, mõnitas mind, kohtles mind kui ALAVÄÄRTUSLIKKU KÕNTSA, ütles teravusi -- õnnelikuna oleksin selle ammu ära unustanud.
 
Riina 11. jaanuar 2015, kl 15.58
Ma pole eluski näinud naist, kes nii naudiks seda õnnetu olemist ja haletsemist. Müstika oled P.
Ainulaadne kuju! Aga muud ma ei oskagi sulle soovida, eks sa naudi edasi seda haletsusmerd, muud sa ju teha ei oska.
 
P. to Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.01
Loe mu eelnevaid komme, kui viitsid.

Ilmselt sa ei ole lugenud, vastasel juhul sa midagi nii jaburat ei kirjutaks.

15.36, 15.13 ja 14.42 kommid.

Kui sul viitsimist on muidugi.
 
Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.19
Ära muretse, ma olen su teemasid kõiki lugenud, kõiki lehekülgi kusjuures. Olen kodune ja aega selleks on :)

Sellepärast ma nii kindlalt väidangi, et JAH, sa naudid seda haletsemist siin foorumis ja sa ei teegi ju mitte midagi, et õnnetu mitte olla. Kergem on siin foorumirahvale pugeda oma haleda saatusega.
Hale pugeja nagu sa oled - selles osas su sõbranna ei eksinud sinus.
 
P. veel to Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.20
Aga ma ju otsingi väljapääsu.

Kirjutangi siin, et alandust, kibestumist ja pettumust endast välja saada.

Kuna mul ei ole sõbrannasid ning olen kogu aeg ÜKSINDA, siis jääb palju aega minevikus urgitsemiseks.

PIDEVALT ÜKSINDA OLLES lihtsalt tulevad kurvad mõtted pähe.

Just sellepärast olengi nõus suhtlema kasvõi sellesama naisega, kes mulle õnnetu olukorra põhjustas.

Lihtsalt siis saaksin suhelda ja mõtted läheksid mujale.

Vabandan väga, et eelmises kommis nii ütlesin, aga tõesti keegi ei naudi õnnetu olemist.

Keegi ei taha ohver ega õnnetu olla.
 
P. to Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.27
Vastan su viimasele kommile.

Näiteks sellised vaenulikud kommid nagu täna 11.00 teevad asja minu jaoks palju hullemaks.

11.00 komm tekitab negatiivsust ning et seda KOMMIJA POOLE TEKITATUD NEGATIIVSUST NATUKENEGI endast välja saada, selleks pean JÄLLE kirjutama.

Ei mõista inimest, kes nii vaenulik on. Saan aru, kui talle isiklikult on öeldud pahasti, aga kirjutan siin KONKREETSEST OLUKORRAST, mis kedagi teist mitte kuidagi ei puuduta.

Uskumatu, kui tugev negatiivsus on sellistes vaenulikes kommides ning kui sul on mure, siis oled väga vastuvõtlik.

Ma ei tea, kas inimene teeb niimoodi TEADLIKULT halba või selline ongi tema mõttemaailm.
 
P. to Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.28
Parandan.
KOMMIJA POOLT, mitte POOLE.
 
Riina 11. jaanuar 2015, kl 16.38
Kommijad on vaenulikud sinu vastu, sest sinule midagi rääkimine on nagu hane selga vee kallamine - kasu pole midagi.
Väidad küll, et saad siit lohutust ja kasu aga miks seda kasu kuskilt välja ei loe?
 
jeerum 11. jaanuar 2015, kl 16.43
P, sa oled nagu robot, mis on seadistatud mingi müstilise "õnne ja pere-elu" teemale ...
Ise sa ei taipa üldse, mida sa tegelikult tahad, aga kuna oled kuulnud sõnadest "õnn" ja "pere-elu", siis oled sellest endale teinud mingi haiglase kinnisidee ...
P, õnnelik võib olla ka ilma pere-eluta, halamise asemel võta kuulda, mis head nõu sulle siin antud on!

See, et sind õelaks ja tigedaks peetakse, ei johtu sinu "sõbranna ajastust", vaid millisena sa meile tundub SIIN JA PRAEGU!
Tee ikka vahet, mis sulle siin räägitakse!
 
pane näppu. P 11. jaanuar 2015, kl 16.44
sexrahuldamatus on ikka kõrge sul. oli ju õpetus siin, kuidas näppe kokku panna.

aga P. sul pole õigus siin vaenu õhutada. Politseisse peaks su andma katkematu laimamise, süüdsitamise, kättemaksuhimu ja jälitustegevuse eest selle naise suhtes, kes Norrasse läks ja kes sind aitas.
 
ju siis tõsi jah, et kogub klikke. 11. jaanuar 2015, kl 16.47
klikkide kogumise teema ve 11. jaanuar 2015, kl 11.00
sa p pole ikka veel aru saanud, et sa kannataja rolli oled võtnud mitte headusest, vaid sellest, et oled halb inimene. kade ja õel ja egoistlikult tige, et maailm ei keerle sinu tahtmist mööda.

no ei ole võimalik, et nii loll inimene on päriselt olemas.
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 16.50
Riina
Vaenulikke komme tuli KOHE, kui kunagi selle teemaga ALGUST TEGIN.

Ei olnud siis veel mingit rääkimist, ALUSTASIN teemaga ja KOHE hakkasid tulema tigedad sõnumis, kusjuures keegi veel mitte midagi ei teadnudki, sest ma ei olnud jõudnud kirjutama hakatagi.

Jeerum
Õnnelik võib olla ka siis, kui saad suhelda, kui on ÕIGED sõbrannad, minu jaoks on see väga suur asi.

Praegu olen üksik hunt, kellelegi ei ole vaja.

Mina omal algatusel ei ole siin küll mitte kellelegi pahasti öelnud.

Kui keegi hakkab minuga tüli norima, ütlen vastu, kusjuures ma teen seda isegi leebes vormis.

Kas pean solvumised alla neelama ja sisimas kannatama ? Nii nagu varem tegin ?
 
p, tee ikka seda, mida igatsed. 11. jaanuar 2015, kl 16.54
nimene peab tegema seda, mida ta igatseb. Üks tund päevas võikski olla selle jaoks. Mõni tahab lugeda, teine suusatada, kolmas joosta. Hingeigatsusi tasub täita, see teeb rõõmsaks, rõõmus inimene on aga tervem. Rõõm on inimesele kõige tähtsam, elame ju üks kord. Tõsi, elus juhtub hirmsaid asju, kuid teisalt on elu ikka väga ilus ka. Keskenduda tuleks heale ja püüda ka ise seda maailmale pakkuda, siis on rõõm suurem.

Ja kui süda on puhas, siis on ka kergem rõõmus olla.
----------------
nii, et oõe, tunne end süüdlasena, kaeblem unda, ulu, mida iganes, mastrubeeri ka, võtab oühh pinged hästi maha.
Ja miks su süda siis PUHAS ja KERGE pole? millega sa siis tegelikult ikka hakkama said?
 
palju mkastakse?, P? 11. jaanuar 2015, kl 16.56
klikkide kogumise teema ve 11. jaanuar 2015, kl 11.00
sa p pole ikka veel aru saanud, et sa kannataja rolli oled võtnud mitte headusest, vaid sellest, et oled halb inimene. kade ja õel ja egoistlikult tige, et maailm ei keerle sinu tahtmist mööda.

no ei ole võimalik, et nii loll inimene on päriselt olemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!