Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Riina ja Jeerum 11. jaanuar 2015, kl 16.57
Kas aru ei saa, et mõni inimene NAUDIB, kui saab halvasti öelda ja mina oma õnnetu eluga olen sellisele kerge saak.

Lihtsalt olen siia oma õnnetu elu pärast kauaks pidama jäänud ning selline, kel vajadus halvasti öelda, TAJUB ja NÄEB kommide põhjal, et ma olen õige inimene, kellele õelusi öelda.

Minu viga on selles, et olen pikalt ühele teemale pidama jäänud ning seda on lihtne ära kasutada.

Ärge olge nii naiivsed, inimesi on igasuguseid, mõni on tõesti tüdinenud, mõni aga lihtsalt elab oma negatiivsust välja ning kes teab, kumbasid rohkem on, kommida põhjal viimaseid.
 
mastrubeeriv P. 11. jaanuar 2015, kl 17.00
P kirjutab: Minu viga on selles, et olen pikalt ühele teemale pidama jäänud ning seda on lihtne ära kasutada.

ole siis kordki normaalne ja lõpeta see jura siin ära.
 
P. to P. tee ikka seda, mida igatsed 11. jaanuar 2015, kl 17.03
Igatsen PEREKONDA, SUHTLEMIST.

Loen, olen netis, vaatan telerit, aga vahel tahaks SUHELDA ka RÄRIS REAALIS, aga kellega ?
Ei ole ju kedagi võtta.

Piinab ÜKSINDUS, sa ei kujuta ette, kui igav ja masendav on see pidev ÜKSINDA olemine.

Meeldiks kohvikusse minna, aga kellega ? ÜKSINDA olen seal käinud küll ja küll.
 
P. to Masturbeeriv P 11. jaanuar 2015, kl 17.05
Vaata, 11.00 kommija kohe nii väga tahab, et ma siin hästi pikalt edasi kirjutaks.
 
P. veel to P. Tee ikka seda, mida igatsed 11. jaanuar 2015, kl 17.09
Kirjutan veel.
Eluaeg olen tundnud, et teisi SEGAN, et olen VIIES RATAS VANKRI ALL.

Isegi kui mul on õnnestunud kellegagi natukene suhelda, siis näen, et MINUST TAHETAKSE KIIRESTI LAHTI SAADA.

Väga masendav on see, kui ma kuhugi ei kõlba, keegi minuga aega veeta ei taha.

Kui ka keegi natukene räägib, siis kohe kibeleb minema, et tal kiire - kiire.

Kurb selline pidev tüütu kärbse tunne, kellest kohe lahti tahetakse saada.
 
tugevalt savi, kulla P. 11. jaanuar 2015, kl 17.18
P. to Masturbeeriv P 11. jaanuar 2015, kl 17.05

Vaata, 11.00 kommija kohe nii väga tahab, et ma siin hästi pikalt edasi kirjutaks.
-----------
kas sul nagu fotosid ka on, P. kus sinu piinamine kajastust on leidnud? või helilinte või muud dokumentaalset materjali?

ja mastrubeeri ikka,P. oskad ju?
 
P. Eelmisele 11. jaanuar 2015, kl 17.23
Väga "vaimukas" oled enda arust.

Või mis mõte üldse sellisel kommil on ?
 
aga mastrubeeri, P. 11. jaanuar 2015, kl 17.25
aga mastrubeeri, P. siis on käed kinni ja ei pea koguaeg klaviatuuri näppima. Lihtne ju.
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 17.25
Kui näiteks üritaksin naistega jutule saada, siis mõni kindlasti viisakusest natuke räägib ka, aga siis kibeleb minema.

Nii hästi on tunda, kui inimene tahab minust hästi kiiresti lahti saada.
Kurb.
 
aga, aga mastrubeeri, P. 11. jaanuar 2015, kl 17.28
aga mastrubeeri, P. siis on käed kinni ja ei pea koguaeg klaviatuuri näppima. Lihtne ju.
 
naiste hirmud P. suhtes 11. jaanuar 2015, kl 17.29
eks naised kardavad, et sa tahad lesbisuhet ja mastrubeerida nendega koos.
 
jeerum 11. jaanuar 2015, kl 17.40
P. to P. tee ikka seda, mida igatsed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Igatsen PEREKONDA, SUHTLEMIST.
>
> Loen, ole
> n netis, vaatan telerit, aga vahel tahaks S
> UHELDA ka RÄRIS REAALIS, aga kellega ?
> Ei
> ole ju kedagi võtta.
>
> Piinab ÜKSINDUS,
> sa ei kujuta ette, kui igav ja masendav o
> n see pidev ÜKSINDA olemine.
>
> Meeldiks k
> ohvikusse minna, aga kellega ? ÜKSINDA olen
> seal käinud küll ja küll.

..............................

Mis perekonda sa igatsed, kui ainult naisi/sõbrannasid taga ajad??
Kui perekonda soovid, siis alusta mingist tutvumisportaalist ja leia omale mees!
Issand küll, kas vabu mehi vähe on? Ja ära hakka jälle vaidlema, et tundeid ei tule enam selles eas ja muu blä-blä ... Teist inimest hinnatakse ja tahetakse koos olla ka siis, kui neid "tundeid" ei ole!
Aga asja alguseks - tee oma välimus korda, kui oma sõnade järgi mingi ülekaaluline muta oled!
 
P. to jeerum 11. jaanuar 2015, kl 18.35
Oled valesti mu jutust aru saanud. Vaata, ma pole "ülekaaluline" muta, vaid veidi vormikam ja tõesti võib jääda mulje, et ülekaalus.

Ilma armastuse ja tunneteta perekonda luua ei saa.
 
ära luiska 11. jaanuar 2015, kl 18.53
Oled ise öelnud, et 80kg kaalud!
 
paks lehm ikkagi, P. 11. jaanuar 2015, kl 19.02
tänapäeva mõistes oled üksi mastrubeeriv paks lehm. mis selles siis nii imelikku on.
 
paksu lehma abielu 11. jaanuar 2015, kl 19.06
P. kirjutab: Ilma armastuse ja tunneteta perekonda luua ei saa.
--------
no armastus tuli abielulistes suhetes küsimuseks nii 20-ndal sakandil. muidu on, perekonna eesmärk ikkagi lapsi toota ja vaadata, et varandus perekonna ja suguvõsa kätte jääks. ja elati ilma selle suure armastuseta, kohusetundlikult ja tööd tehes, austades ja armukesi pidades..
P.l ikka mingi naiivne usk abielusse, et siis ometi keegi võtaks vastuse ta perssses elu eest.mis oleks muidugi katasroof kõigile P. abielus osalejatele
 
klikkide kogumise teema ve 11. jaanuar 2015, kl 20.28
sulle on siin nii palju head eneseabi maaterjali antud ja sa puupea ikka aru ei saa, et sellepärast ulud, et maailm ja inimesed ei vasta sinu nõuetele, see näitab milline egoist ja halb inimene sa oled. halval inimesel on ka halb saatus. loogiline ju.
p sa oled debiilik ja mitte üks vägi ei pane mind uskuma, et sa kusagil kinnimajas ei istu.
 
issand 11. jaanuar 2015, kl 20.38
Aga tõesti miks sa endale meest ei otsi,mehed võivad olla väga head sõbrad ju,kas oled proovinud otsida üldse.Ja pealegi,sul on olnud ju mehi,kes sulle need tited siis kõik tegid.Järelikult pole sa ju nii jube,keegi ju tahtis sind.Pole vaja paaniliselt sõbrannatada ju,otsi endale mees, ja ära hakka ajama et sa liiga vana ja päää päää, igaühe jaoks on kuskil keegi.Ja pealegi ,sa ei saa öelda ,et kellegil pole sind vaja,sul on isa ja vend,nemad vajavad sind.
 
naljakoht ve 11. jaanuar 2015, kl 21.29
tahab perekonda ja tahab sõbrannnat, sõbrannaga perekonda ve?

nagu polkovniku lesk, et tahaks nagu soolast näiteks tükike torti.
 
ju vist 11. jaanuar 2015, kl 22.08
raiugu see P palju tahes, et ta jutt sulatõsi on, aga selles sulatões on nii palju vastukäivat infot, et kuidagi ei saa seda sulatõtt uskuda. isegi, kui väga tahaks uskuda, siis ka ei saa.

tekib kohe küsimus, et kus P päriselt on, et ta 10 aastat pole kellegagi õieti suhelda saanud??!!

pange tähele, 13 aastat tagasi jättis sõbranna ta maha ja 10 aastat istub P üksinduses.
mis juhtus 3 aastat peale seda, kui sõbranna ta maha jättis?
loomulikult hakkab nüüd P väitma, et minu jutt on õelusest ja puhas susimine, sest tema juba sünnist saati ongi üksildane ja mitte keegi teda pole iial tahtnud sõbrannaks, et tal on sünnist saati kohutavad süütunded kõigi naiste ees, et ta nende õhku kulutab ja ei oska koogutada ikka nii nagu peaks....ja see sõbranna hävitas tema elu, tappis tema lapse ja ajas peika ka minema....ja nüüd P rong ammu läinud ja sõbranna Norras ja pole hirmugi, et ta selle teema siit leiab ja teda võibki siin laus süüdistada, sest nagunii, sõbrannal siia asja pole....

miks siis pole sõbrannal siia KINDALT asja, ma küsiksin hoopis?
miks P-l need süütunded ikka nii mõistusele on hakanud, küsiksin ma veel?!
ja miks ta kuidagi ei leia kedagi, kellega suhelda saaks???

lõpp-küsimus aga - kus P on?
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 22.21
18.35 ei olnud mina ja ülekaaluline olen küll, aga mitte päris paks. Viimati kaalusin 79 kg.

Muidu olen 18.35-ga nõus, tänapäeval naised tõesti tunneteta kooselu ei taha.

Naistuttaval oli samuti hädaabi - " peigmees ", kellega ta oleks viimases hädas leppinud, kui tõesti kedagi teist ei leia.

Nii kui leidis, oli nii õnnelik, et oli võimeline vanade tuttavatega ( muidugi minga eesotsas ) igasuguse kontakti lõplikult katkestama.

Kui naistuttav suurt armastust leidnud ei oleks, ei oleks ta ka mulle hakanud võikaid sõnumeid saatma PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA.

Oleks ta jäänud oma hädaabi - " peigmehe " juurde, siis oleks ka minu suurem mõnitamine ära jäänud.

Vaata, kui suure jõu annab naisele armatatud inimese lähedus. !!!!!!!!
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 22.22
Parandan.
minuga, mitte minga.
 
issand 11. jaanuar 2015, kl 22.22
vot mul on samad küsimused,13 aastat pole sõbrants ta elus, 3aastat on olnud tal arvuti,nüüd elab siin,aga need 10 aastat ,mis sa siis tegid?? Nii pikk aeg ,et oma elu järje peale saada,unustada,mees leida ,lapsedki saada,müstika ma ütlen
moosimadu 11. jaanuar 2015, kl 22.32
 
imelik lugu, selle paksu lehma P.ga 11. jaanuar 2015, kl 22.35
no paks lehm P. on paks lehm, üks kg peale sitalkäiku viibki kaalu 1 kg alla.

aga et keegi sellist pooletoobist, veidralt kohmerdavat ülekaalulist, meikimata, vanamoodsalt riietuvat üksildast kaubanduskeskustes kolavat vanamutti pole tähele pannud ja ära tundnud. tegu ju mingi ulmelise väikelinnaga?
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 22.38
Issand
Noorena ei olnud mul häda midagi, figuur oli hea, kuigi naistuttavale meeldis sisendada, et mul kole keha.

Talle meeldis tänu oma mehelikule kehale mind maha teha, et ennast paremini tunda.

Nüüd olen juba vanem ja vormist väljas, enam muidugi ei ole noore inimese keha.

Ju vist
Ütle siis, kust leiab suhtluskaaslasi, mina ei leia.

Tänaval ei saa kellegagi jutule ju.
Kui üritaks, vaadatakse, mida see mutt tahab, segane on või.

Kohvikus sama. Kõik on sõbrannade, pere või kaaslasega, ma ei saa pressida ennast võõraste seltskonda.

Töökohtades samuti ei ole tekkinud lähedast kontakti, lihtsalt ei teki ja kõik.

Ma ei ole 100% kindel, et ta antud teemat lugema ei satu, aga siin nii palju teemasid ja selleks, et aru saada, pean ikka väga süvenema ja mõttega lugema.

Ta ei mõtle tõenäoselt minu peale üldse, ma inimesena ei ole naistuttavat mitte kunagi huvitanud.

Kui ka satub lugema, on vähe tõenäone, et taipab, et temast jutt.
Ütlen, selleks peab ikka põhjalikult lugema.

Kui loeb mu tunnete kirjeldusi, siis vaevalt taipab, et mina, sest ega naistuttavat mitte kunagi ei huvitanud, mida mina tunnen.

Talle meeldis see, et sai mu kallal õelutseda ja mind oma huvides ära kasutada, ega ta siis ei hakanud analüüsima, mida ma täpselt tundsin, kui mulle nii halvasti ütles.

Nägi, et ma põdesin ja see tegi talle nalja.
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 22.45
Issand
On siis sobivat kaaslast nii võtta, kui oled juba 33 ?

Nii oligi. Kes mulle meeldis, see ei tahtnud mind ja vastupidi.

Mitte ei usu, et naised hakkavad koos elama, kui tõmmet ei ole. Ei hakata ju.

Aeg on läinud kohutava kiirusega.
Vabal ajal vaatasin telerit, iga päev lugesin ajalehti - ajakirju, see võttis ka iga päev paar - kolm tundi.

Kõik ajalehed - ajakirjad pidin iga päev läbi lugema.
Nüüd loen netis.
 
no sündmustik ju tuttav 11. jaanuar 2015, kl 22.47
no paks lehm P on ju siiski ajalise ülevaate andnud, et tuttav Norrasse läks, et ta seda teist ja kolmnadat P. jutu kohaselt tegi( või ei teinud) ja ta lollakas ema ja tädi ja isa ja vend.. no peaks ju olema äratundjaid..ja see P. imeline peigmees, kes noore tuti üles korjas, kas see siis delfikat ei loe, või selle tuti ema, või naabrinna jne jne.

kui see P., paks ja vormitu vana lehm üldse eksisteerib ja mitte väljamõeldud kangelane pole...
 
P. veel 11. jaanuar 2015, kl 22.48
Issand
Üks takistus oli ka see, et võrdlesin mehi peigmehega ning mitte keegi ei saanud talle ligilähedalegi.

Esimene aasta põdesin nii hullult, et ei tahtnudki kedagi teist.
Ei ole selles vanuses kedagi nii enam võtta. Küllalt antud vanuses üksikuid naisi, kes ka tahaksid, aga ei ole võtta.
 
P. 11. jaanuar 2015, kl 22.53
No sündmustik ju tuttav
Arvad tõesti, et peigmees kandis oma noorele naisele kõik ette ?

Ma arvan, et peigmees minust detaile talle ei rääkinudki, sest milline naine tahab kuulda oma armastatu eelmistest suhetest ?

Olen paaril korral peigmehega väljas kokku puutunud ning ta ei ole poolt sõnagi oma perest rääkinud, absoluutselt mitte midagi.

Usun, et ta minust ka midagi oma naisele rääkinud ei ole. Ta lihtsalt ei ole selline, kes taolisi asju räägib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!