Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
nuhk albert 14. jaanuar 2015, kl 23.54
vangivalvur, poeta meile saladuskatte all, mida hullu meie peekene tegi, et see süütunne nii piinav on ja see kättemaks vaevab.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 00.04
Nuhk Albert
Ütle, kuskohal olen kirjutanud kättemaksust ?
Ei ole midagi taolist kirjutanud.

P.-le 23.32
Muidugi võivad kõik oma muresid välja elada. Tehku oma teema ja KURTKU OMA MURESID, mind see küll ei häiri.

Ma ei kujuta ette, kui niigi õnnetu olend kurdab oma muret ja ma lähen teda ründama, absurd ju.

Jajah
Keegi ei taha olla õnnetu, keegi ei taha ennast halvasti tunda.

Kahjuks elu läks minu nõrkusest nii, et olen ÜKSIK, NII ÜKSIK olen, nii kurb, nutan vahel, nii kurb on.
 
vangivalvur 15. jaanuar 2015, kl 00.12
jah p selline see elu kord on, et mida külvad seda ka lõikad.

ka selles foorumis.
 
pumerang 15. jaanuar 2015, kl 00.16
kõik mida sa selles elus teed tuleb omale tagasi. kui teed head tuleb see tagasi, kui teed halba tuleb see tagasi. kui kellegi elu on väljakannatamatult raske, siis on selge, et see inimene on halb inimene ja on selle halva ära teeninud.
seda on näha ka sinust, p, et oled üdini üks halb inimene ja sellepärast ka üksi. mitte nõrkusest üksi, vaid sa oled halb. kui sa ennast ei paranda ei muutu midagi.
 
sa p 15. jaanuar 2015, kl 00.20
oled siin foorumis väga halvasti nähvanud neile, kes sind on püüdnud aidata, sa pole vastanud neile, kes on sinu käest küsinud heatahtlikult küsimusi, sa oled kõigist üle sõitnud nagu tank, sa oled häid inimesi ignoreerinud, sa oled kaasa läinud ainult halvaga kuna sa ise oled halb, sarnane tõmbab sarnast.
moosimadu 15. jaanuar 2015, kl 00.20
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nuhk Albert
> Ütle, kuskohal olen kirjutanud
> kättemaksust ?
> Ei ole midagi taolist kirju
> tanud.

"Kordan veel üle.

Naistuttav aitas mul seda suppi keeta, miks ta siis nüüd ISEENDA keedetud suppi süüa ei taha ????

Miks mina meie ühiselt keedetud suppi ÜKSINDA pean sööma ????????

"Aitas mulle käki kokku keerata, eks nüüd istugu siis koos minuga selle käki otsas.
Aga seda ta EI tee."

Jajah, ei kõla nagu kättemaksuhimu, ei kõla :)))
Sulaselge neima nõudmine ju!


>
> Ma ei kujuta ette, kui niigi õn
> netu olend kurdab oma muret ja ma lähen ted
> a ründama, absurd ju.
>

Vastus inimesele, kes ütles, et ta on kaotanud nii oma mehe kui lapse:
"Ära solvu palun, võib - olla on julmalt öeldud, aga ju sul on teised lapsed, kellele ennast pühenduda."

Mis SEE oli??? SINU mure on ikka SUUREM, jah?
Häbi ei ole sul üldse, nagu näha.
 
pede siis ikkagi, P. 15. jaanuar 2015, kl 00.20
sa P. tegelesid siis noorte poiste-meeste ärarääkimisega?
 
pede P. ülim mure 15. jaanuar 2015, kl 00.23
P.oo.20 mõnitab: Mis SEE oli??? SINU mure on ikka SUUREM, jah?
Häbi ei ole sul üldse, nagu näha.
------
P pede mure on katlemata ülim, mis inimesel oskas võib saada. ei tasu noori poisse noolimas käia.
 
vale valik 15. jaanuar 2015, kl 00.25
kui pede P. poleks noori poisse noolimas käinud, poleks kogu lugu ju juhtunudki. ikka vale valik ju.
moosimadu 15. jaanuar 2015, kl 00.31
pede P. ülim mure Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> P.oo.20 mõnitab: Mis SEE oli??? SINU mure on ikka
> SUUREM, jah?
> Häbi ei ole sul üldse, nagu näha.
>
> ------
> P pede mure on katlemata ülim, mis in
> imesel oskas võib saada. ei tasu noori poisse nool
> imas käia.

P jutt on jutumärkide vahel, mu meelest piisab sellestki.
Sinu tsiteeritu on minu turtsatus.
 
kaks vananevat moori ja poisid 15. jaanuar 2015, kl 00.32
P ja see norrasse läinud moor siis varitsesid poisse, keda poolpurjus kuskil pubis hea ärarääkida oli?
ja hiljem tekkis tüli mingi noore poisi pärast, kun P ei tahtnud, et see norrasse läinud moor ka seda poissi tahtis saada?

ja nüüd P istub kinni ja norrasse läinud moor abiellus ja parnadas muljet endast, hakates normaalselt käituma.
 
M 15. jaanuar 2015, kl 00.32
P, räägi meile veel oma Maroko seiklustest mustade meestega.
Üleüldse, millal tagasi sinna lähed?
 
stsenaarium selline 15. jaanuar 2015, kl 00.40
p on mees, kel oli naine, aga kuna p oli pede ja ajas noore poisiga värki, siis naine mõnitama kukkuski, võttis lapse kaenlasse, kui laps üldse oli, ja kobis norra elama. õigesti tegi, leidis uue mehe ja elu nagu ok praegu. p aga jäi noorest meesarmastuset ka ilma ja nüüd niutsub.
aga kiiduabvaldused talle selle eest, et noore poisi ikka naisterahva manu suunas, ei rikkunud poissi täiega ära.
seksuaalselt on p kahtlane küll, naisega polnd õiget asja ja meestega ka kuidagi imelik. pisut perverdi moodi nagu. pole pede, pole lesbi, pole hetero...no ongi imelik ju. nüüd takkajärgi unistab perest, sest eks unistada ju ikka võib.
 
P. to Bumerang 15. jaanuar 2015, kl 00.42
Ütle, mida ma halba siis tegin ?

Olin madalam kui muru, ei öelnud naistuttavale MITTE ÜHTEGI halba sõna, kohe mitte ühtegi.

Ei teinud talle iial mingeid märkusi, alati mõtlesin, mis ma ise parem olen, ma ju suhtlen temaga ja mis õigus mul üldse midagi öelda on.

Selles kogu probleem oli, et mina suhtusin temasse väga hästi, kogu selle 13 aasta jooksul ei olnud minu poolt mitte ühtegi märkust, mitte mingit kriitikat.

Just sellepärast ongi mulle naistuttava hiline käitumine mulle täielik shokk.

Ütlesin talle ka lõpuks, kuidas minuga nii vastikult räägib, mina ei ole talle iial midagi halba öelnud.
Õigemini mitte ei öelnud, vaid saatsin sõnumiga.

Noi ja vastuseks tuli PUGEMINE ON JU SINU TÖÖ.

Millega ma selle ära teeninud olen ?

Kas siis sõbralik, viisakas, hea suhtumine on pugemine või +
 
K 15. jaanuar 2015, kl 00.44
ja P räägi Indiast kah. vene keel sul sulaselge, kas sa seal koos vene l'budega hoorasidki ja noolisid araabaiamaade
naftamiljardäride rahakotte.seal ju rannad aint venekeelsete siltide ja viitadega, spets selleks otstarbeks.
 
P. to Kaks vananevat moori ja poisid 15. jaanuar 2015, kl 00.47
Naistuttaval ei olnud mitte mingit võimalust peigmeest saada, peigmees ei olnud temast üldse huvitatud.

Kui mulle keegi meeldib ja tema minust huvitatud ei ole, siis loomulikult ma ei saa teda ning ei mõtlegi kättesaamatu peale.

Täpselt samuti naistuttav. Ta oli vihane, kuidas mind tahetakse ja temal ei olegi kedagi.

Pealegi tundis ta peigmehe ajal ennast kõrvaletõrjutuna ja mina hakkasin süüdi tundma ning peigmeest ära ajama.
 
jummel hoia 15. jaanuar 2015, kl 00.49
mida sa räägid sellest, mis kunagi oli.
laps sünnib siia ilma, ei oska ta rääkida ega tea elus miskit. kas ta peaksi terve elu püksi s'ittuma ja lailiema, sest nii tal ju elu algas ja ega edasi saa minnagi, kui sinu teooriaid arvestada.

edasi, kentuki poisid.....
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 00.51
K
Lollusi ei maksa kirjutada.

P.ede P ülim mure

Kus siin selline komm on, millest kirjutad ?
Mina küll sellise sisuga kommi ei näe, vanadusest pime olen vist.
 
tahan saada 15. jaanuar 2015, kl 00.52
ikka naisi saama,
ikka mehi saama....

aga kus on ARMASTUS, et võiks sündida lapsed, et võiks tekkida perekond...

kes saada tahab, see peab ka vastu andma...aga ega sina ju seda tea, sina tahad ainult saada. ka siit tahad sa saada ainult.
 
P. to Vale valik 15. jaanuar 2015, kl 00.54
Peigmees minust 5 aastat noorem.

Mina ei noolinud kedagi, ära kirjuta tobedusi. Tuttavaks saime juhuslikult ning ei otsinud mina mitte kedagi.
 
K 15. jaanuar 2015, kl 00.55
sa ju ise ütlesid kunagi eelpool, et käisid INDIAS
su meilikas on ka india2 jne.....
ikka tore oli seal, rikkad mehed, kuumad rannad ja raha, palju raha....ja millised kogemused....
nii palju oli sealt saada
 
P. to Tahaks saada 15. jaanuar 2015, kl 00.55
Aborti ma ju nii hullult põengi.
Seda kirjutangi, et kõik naised tahavad lapsi.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 00.56
K
See on 20 aastaste teema.
 
K 15. jaanuar 2015, kl 00.59
ega sa 46 aastasena sündinud. olid ikka noor ka ju kunagi. või polnudki. kui ei olnud, siis oled tõega imejuhtum
 
P. to K 15. jaanuar 2015, kl 01.02
Lendasin lennukiga esimest korda elus üsna hiljuti, olin juba üle 40.
 
noorte poiste noolija P. 15. jaanuar 2015, kl 01.05
siis ikka noored poolpurjus poisid teil voodist läbi käisidki. ja sellest mooride omavaheline tüli.
selge pilt.
 
mina saan aru nii liputajast P. 15. jaanuar 2015, kl 01.06
P. kirjutab: Mina ei noolinud kedagi, ära kirjuta tobedusi. Tuttavaks saime juhuslikult ning ei otsinud mina mitte kedagi.

no ma sain su jutust nii aru, liputaja P. ja mul õigus omale arusaamisele, on ju P?
 
P. to Bumerang 15. jaanuar 2015, kl 01.09
Sulon väga eluvõõrad arusaamad, ei usu, et sa päriselt nii mõtled.

Mina olen väga eluvõõras olnud, aga olen just õppinud, et inimese headust KASUTATAKSE ÄRA ning pärast peetakse lollakaks.

Mul on nii korduvalt olnud.
Inimene soovib minult midagi, mina tulen soovidele vastu, pärast irvitab, et lollakas.

Aga kui oled enesekindel ja " ei " ütled, siis seda hinnatakse.

----
Kahjuks elu on nii, et heasüdamlikkust ei hinnata, peetakse OPAKLUSE tunnuseks.

Sõida aga teistest tankiga üle, vot siis oled tehtud mutt.

----
Naistuttav hindas ka neid, kes tema üle naersid ja teda ära põlgasid.
Need olid tema meelest VÄÄRT TEGIJAD.

Aga minusugune, kes midagi vastru ei öelnud, oli naistutava silmis HALE NÕMEDIK.

Neid inimesi küll, kelle arust teistele pähe astumine näitab enesekindlust ja tugevust, aga leplikkus on DEBIILSUSE tunnus.
 
P. to 01.05 15. jaanuar 2015, kl 01.11
Ei olnud meil kellegi pärast mingit tüli.

Mis tüli ? Meil kummalgi ei olnud mitte kedagi.

Kui mul peigmees tekkis, oli naistuttav kade, aga ega me siis ei tülitsenud.

Käskis peigmehe minema saata ja mina kuulekalt saatsin.
 
no jah, P. 15. jaanuar 2015, kl 01.13
siis noorte poisslaste vanemad kaebasid te peale miilitsasse vä? et noolite koolipoisse ja kasutate neid ära seksuaalselt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!