Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Mina saan nii liputajast aru 15. jaanuar 2015, kl 01.15
Mitte kuidagi ei saa nii aru saada.

Olen nii palju kirjutanud, et tundsin peigmehe pärast teiste naiste ees SÜÜTUNDEID.

Kui ÜKSINDA pubides istumas käisin, siis seda IGAVUSEST ning seal nagunii mitte kellegagi tuttavaks ei saa.

Nüüd ma enam ei taha ÜKSINDA pubisse minna, maru igav üksinda istuda, parem vaatan kodus telekat.
 
ja nüüd siis vanglas, P? 15. jaanuar 2015, kl 01.15
see teine naine ajas siis kogu poiste krabistamise ja ärakasutamise süü sinu kaela? tegelt ei ütlenud ise ka krõpust ära?
ja nüüd on Norras ja sina vanglas?
 
ikka süütunne, P. 15. jaanuar 2015, kl 01.17
täiesti arusaadav, et kui pohmaka aeg tuli, oli kaaslaseks süütunne noorte poiste sexuaalse ärakasutamise eest.
ja mida edasi, seda rohkem süüdi ju tunned.
 
mõelda vaid 15. jaanuar 2015, kl 01.18
kohalike poiste vanemad ju kõndisid ka tänaval, ja sul selline räpane saladus. muidugi tekitab süütunnest poiste ärakasutamine sexuaalselt.
 
p jutt 15. jaanuar 2015, kl 01.20
Mitte kuidagi ei saa nii aru saada.

Olen nii palju kirjutanud, et tundsin peigmehe pärast teiste naiste ees SÜÜTUNDEID.
---------------------
jah, poiste emad ju ka naised, muidugi tundsid süüd noorte poiste elu rikkumise eest.

mina saan täpselt niimoodi aru.
 
tubli 15. jaanuar 2015, kl 01.26
vaat nüüd alles läheb põnevaks.........
 
P. to P. jutt 15. jaanuar 2015, kl 01.30
Mina olin 31 ja peigmees 5 aastat noorem, 26.
 
P. to P. jutt 15. jaanuar 2015, kl 01.33
Naistuttaval tekitaski kadedust, et peigmeees 5 aastat noorem. Oleks ta 5 aastat vanem olnud, siis ei oleks nii kade olnud.

Mina leidsingi, et olen peigmehe jaoks vana. Ütlesin ka talle, et olen liiga vana, otsi noorem naine.
 
mehe emale ju ka ei meeldinud 15. jaanuar 2015, kl 01.34
no selle noore mehe emale ju ka ei meeldinud, et poeg lävib mingi vanamutiga.
P ikka koos selle teise mooriga neid poolpurjus poisse enda elamisse pubidest vedaski.
 
huvituja 15. jaanuar 2015, kl 01.35
"Keegi ei taha olla õnnetu, ei taha end halvasti tunda." Aga miks teed siis kõik selleks, et end just nii tunda?
Kui nüüd see naistuttav natukesekski ära unustada ja rääkida tänasest, foorumis kirjutavast P-st, siis käitub ta täpselt nii, kuidas õnnetu edasi olla, teeb täpselt nii, kuidas endas halvasti-tundmise tunnet võimendada. Seda esiteks.
Teiseks, siin kirjutav P (PRAEGUNE, mitte 33 aastane) otsib õelutsemist, susimist ja pahatahtlikkust. Kes otsib, see leiab. Ta leidis seda kohe teema algul, mil normaalne inimene oleks mõned vähe negatiivsemad kommid lihtsalt tähelepanuta jätnud, sest eks siia sattub kirjutama ju ka emotsinaalselt ebaküpsemaid.
P pani aga just neid tähele. Ja tõsi ta on, et mida aeg edasi, seda rängemini on siin P-le öeldud. Miks?Kas sa saad aru, et vaid sina, P, ise kutsud sellised reaktsioonid esile. Kui sa pisutki tahaksid aru saada, kuidas sind on püütud ja uskumatu, kuid endiselt tahetakse, aidata teistmoodi mõtlema panna, ei vastaks sa nii ühekülgselt ja mõistmatult.
Mõtlemise muutmine on ainuke, mis aitaks sul oma õnnetuolemisest eemale saada. Ja et sa sellest kuidagi moodi ei taha aru saada ning suvalist paska (no tõesti teisiti öelda ei saa) vastu ajad, panebki teemaga tuttavad sulle halvasti ütlema.
Kunagi pole asi vaid ühepoolne. Tuleta meelde, 2-3 aastat tagasi said üheselt mõistavaid heatahtlikke kirju soovitustega märksa enam. Nüüdseks on neid väheks jäänud ning nendeski kumab läbi rahulolematus su muutumatu seisundi ning veelgi enam su muutumatu jutu üle.
Kaua võib üht ja sama korrutada, ilma et miskit paremuse poole nihkuks!? Su muutumatus teeb sõna otseses mõttes tigedaks.
Su praegune elu sõltub ainult sinust endast ja ei mingil moel minevikust! Vastasel juhul pole sa normaalne.
 
alaelaised poisid ja P. võlud 15. jaanuar 2015, kl 01.36
ma saan aru, et osad poolpurjus poisid, keda poolpurjus magatasite, olid alaealised? sellest kogu see süütunne? ja poisslaste vanemad panid siis loo miilitsasse ülesse?
 
P. Eelmisele 15. jaanuar 2015, kl 01.39
Mina ise pidasin ennast vanaks, aga 31 nüüd 26a jaoks küll vanamutt ei ole.

Aga minul olid endal nii suured kompleksid, et tegin ise sellest nii suure numbri.

Minu juures ei käinud pubist küll mitte keegi ning purjus inimesi ma kardan.

Oled käinud pubides ? Saad tõesti seal kellegagi tuttavaks ?
Mina küll ei saanud.
Meie pubidses ei ole võõrastega rääkimine kombeks.

Naistuttav otsis omale armastust tantsukohtadest.
 
P. Eelmisele 15. jaanuar 2015, kl 01.40
Tegelikult oli 01.34 - le.

Peigmehe ema küll ennast peigmehe ellu ei toppinud.
 
P. to Huvituja 15. jaanuar 2015, kl 01.48
PÄRIS ALGUL öeldi ikka ka VÄGA RÄNGALT. Olin täiesti jahmunud, sest keegi veel ei teadnud, kuidas lugu oli.

Olen 100 % kindel, et need, kes arukaid, viisakaid komme kirjutasid, siin EI õelutse.
Õelutsevad need, kes on kogu aeg õelutsenud.

Õelutsevad need, kes õelutseda TAHAVAD.

Vaata, need kommid teevad asja minu jaoks hullemaks, kõik mu katsed valule LEEVENDUST saada nullivad ära.

Kirjutan siin, sest see häirib mind, tahab alanduse endast VÄLJA saada.
Aga pahatahtlikud kommid nullivad mu püüdlused ära, sellepärast peangi uuesti kirjutama.

Mida rohkem õelutsetakse, seda raskem mu enesetunne on. Loodan, et mõistad.
Sinu komm on asjalik.
 
ja mis siis sai, P, poiste ärakasutaja 15. jaanuar 2015, kl 01.56
tassisiiste need poolpurjus poisd koju, ja siis läksite sõbrannaga tülli, et kes poissi see öö saab ja mitu korda?
ja siis vanemad läksid miilitsasse ja saite kuriteokahtlustuse? sõbranna puges Norrasse ja sina said vangla?
mina saan täpselt niimoodi aru.
 
süükoorem vajutab südamele 15. jaanuar 2015, kl 01.58
no see süükoorem ikka muljub P. südant küll. ja tore on.
 
P. Eelmistele 15. jaanuar 2015, kl 02.07
On ikka teil fantaasia.
Muide peigmees on täiskarsklane, üldse alkoholi ei joo.
IDEAALNE mees, kahju, et nii läks ...
Tegelikult igatsen ta järgi, aga mis käinud, see läinud.
 
mina tean, et oli joodik 15. jaanuar 2015, kl 02.13
mina saan aru P jutust, et ainult see noor naine päästis noore posis ära halvast saatusest.
ses mõttes mulle hästi meeldib, et P- ennast süüdi tunneb.
 
P. Eelmisele 15. jaanuar 2015, kl 02.27
Naistuttavale oli täiesti ükspuha, kes peigmehe endale saab, see teda üldse ei huvitanud, aga mina ei tohtinud saada, sest EI kannatanud, et mul nii vedas.

Muide naistuttav ja peigmees olid omavahel nagu vaenlased.

Peigmehele oli naistuttav äärmiselt antipaatne, nende vahel oli tänu sellele ebameeldiv pinge.

Naistuttav tundis ennast peigmehe juuresolekul ebamugavalt, sest ta tundis, et peigmehel on tema vastu ANTIPAATIA.

Muide see on kohe tunda, kui oled kellelegi eemaletõukav.

----
Kunagi töökaaslane arvas, et naistuttav on minu õde või ütles ta seda nalja pärast.

Rääkisin sellest peigmehele, kes ütles, et mida, see on ju õudne SOLVANG, kas ma ei solvunud, sest naistuttava välimus on alla igasugust arvestust.
 
ikka tore ju., P 15. jaanuar 2015, kl 02.36
minul on küll hea meel, et sul suur süütunne. ju siis põhjus ka olemas. Lähebki aeg kiiremini seal su suletud asutuses.
minuarust peaks sel juhul sinust, p. pele surma ingel saama. ikkagi ilus ju.
 
P. to Bumerang 15. jaanuar 2015, kl 02.40
Unustasin.
Vanadusest skleroos.

Ma ei ole kunagi kirjavegadele tähelepanu pööranud, aga kohe riivas silma.

Kas päriselt arvad, et bumerang kirjutatakse p -ga ? Häiriv lugeda.
 
P. to Bumerang 15. jaanuar 2015, kl 02.40
Kirjavigadele.
 
aga süüdi ennast ikka tunned? 15. jaanuar 2015, kl 03.04
ma loodan, et see "B" tähe puudumine sõnas "bumerang" põhjustab sulle P. üüratu süütunde. kohe kogu südamest soovin. kohe üldse ei häiriks.
 
Pillekas 15. jaanuar 2015, kl 08.41
Kirjuta veel üks kord P PUGEMINE ON SINU TÖÖ, OLED HALE PUGEJA. Ma pole seda lauset kordagi lugenud :)

Sa oled tõeline loll lammas. Kui sinusugune tõesti päriselt eksisteerib, siis on mul piinlik sinusugusega ühel maakeral astuda.
 
lambale 15. jaanuar 2015, kl 10.47
kui sa nii palju neid psühholoogia õpikuid seal kinnimajas oled lugenud, siis miks sulle nendest midagi külge pole jäänud, neid samu lihtsaid tõdesid, et elus tuleb kõik omale tagasi, nii hea kui halb. seda teab küll isegi koolilaps. sina 50nele lähenev naine ja nii loll, et pole osanud isegi elu jälgida. ja mis mõte on neid eneseabiõpikuid siis lugeda, kui ka kõige lihtsamatest asjadest aru ei saa.

ega sult ilmaasjata siin küsitud, millal sa viimati midagi head tegid.
et NATUKE head selles elus SAADA, peab algatuseks päris PALJU ANDMA.

pugemine pole andmine, niii et pole mõtet sõbrannale pugemisest jälle hakata pikalt heietama. su lugu jätab külmaks, täpselt nii nagu ta kirja pandud ongi, külmalt.
 
ei noh, täitsa lõpp! 15. jaanuar 2015, kl 12.10
KLE VÄRDJAS LÕPETA OMA MAMMUTTEEMA ÄRA JUBA ÜKSKORD! KAUA VÕIB!
 
tõesti 15. jaanuar 2015, kl 12.12
mingi ilge p.er.se närakas siin terroriseerib täiega ja moded on sellised idioodid et isegi ei pane kinni selle p.er.se näraka värki!
 
Kriss 15. jaanuar 2015, kl 12.15
Ah sa mu meie, kuidas see P. mulle ikka peale hüppas, kui ma PALUSIN teda loobuma! On see ikka TÕESTI vagura ja keskealise naise kirjutatud?! Ilmselt mitte, siin peab mingi naisvangide kamp olema selle taga, et sedasi peale lendavad isegi PALUMISE peale! Üks keskealine, tagasihoidlik ja vagur naisterahvas sedasi poleks mulle peale lennanud!
 
P. to Kriss 15. jaanuar 2015, kl 12.17
Ja lendangi sulle peale, palu või sõima. Mind sa ei ei sunni lõpetama isegi põlvili palumisega.
 
to P. 15. jaanuar 2015, kl 12.54
Kle hull lõpeta juba!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!