Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to to P. 15. jaanuar 2015, kl 13.14
Kui sul mõtlemisvõime on, siis tee vahet, KES kirjutab.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 13.20
Lambale
Kui see nii on, siis miks elus tihti HEAD inimesed kannatavad, miks tihti head inimesed saavad noorena hukka jne ????

Aga need, kes lähevad üle laipade, neil läheb elus hästi, jõuavad kõrgele ja kaugele.

Nannipunn võib ükskõik kui hea olla, aga kui ta ennast maksma panna ei oska, suhelda ei oska, astutakse talle lihtsalt pähe.

----
Näiteks kasvõi naistuttav käitus minuga väga inetult ?
Kas talle on see tagasi tulnud või ?

Otse loomulikult ei ole, elab väga õnnelikult ning isegi ei mõtle minusuguse opaka tallaaluse peale, kellel ta naha üle kõrvade tõmbas.

Kris

Ah, ära hakka jälle provotseerima.
Rahune maha.
 
P. veel to Lambale 15. jaanuar 2015, kl 13.36
Toon päris LABASE näite, ära hakka kriiskama, et koolis asjad teisiti kui täiskasvanutel.

Naistuttav käitus veel hullemini ja kavalamalt kui koolilaps.

Keskkoolis oli klassivend klassiu liider, kes mind tihti terve klassi ees julmalt mõnitas ning üldse kiusas nõrgemaid.
See oli täielik õudusunenägu, täielik piin minu jaoks.

Sama klassivend jõudis elus kaugele, päris noorena oli juba väga tähtsal juhtival kohal.
Temas on võitlusvaimu, üle laipade minemist, sõnakust.

Teine klassivend 8.klassini oli liider, oi, kui terava keelega ta oli, ta lausa ei sallinud nõrku.
Mina olin tal peamine mõnitusobjekt.

See klassivend on kapten, väga hinnatud mees.

----
Seeeest minu vend, heasüdamlik tossike, kelle suust mina ei ole mitte ühtegi kurja sõna kuulnud, kes on madalam kui muru, ei ole elus mitte kuhugi jõudnud.

Ei ole tal naist ega peret, ei ole tal edukat karjääri, ei ole ta õnnelik, väga õnnetu on.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 13.50
kus alles teooria, et head kannatavad, sest nad on head.
vaata, oma sisimas pole nad midagi head, nad tahavad näidata, et on head ja siis püüavadki olla teistele meelejärgi.
neil on nii suur hirm, et äkki neid ei armastata, neist ei peeta lugu, nendega ei seltsita, neid ei arvestata...ja selle kõige nimel nad ongi valmis kõigeks, mis teistele meeldima peaks nende endi meelest. nad on valmis lömitama, alandlikult taluma ebaõiglust ja alatusi, peaasi, et neid headeks inimesteks peetaks ja eriti, et nemad ise seda endast arvata saaksid.
kurjus on palju otsekohesem, paljuski ausam, kui sihuke salakaval ja kahe otsaga silmakirjalik headus. sellise headuse varjus tehakse rohkem kurja, kui me arvatagi oskame. see on väga lähedane manipulatsioonile.

inimene, kes ei väsi kuulutamast, kuidas tema on hea, aga teised pahad, on kuri ja õel oma sisimas, sest ta ei suuda ennast armastada.
miks inimene paksuks läheb.
sellepärast, et temas on niipalju varjatud viha, mis ajabki ta paksuks.
ja proovi sellisele paksule öelda, et temas viha on. ta pole sellega nõus, sest tema arust on ta maailma parim inimene, et kust küll üldse võib arvata, et temas viha ja vihkamine on, kui ta teiste meele järgi pidevalt olla püüab, kellelegi paha sõna ei ütle, naeratab ja loeb silmist teiste soove, jättes enda soovid tahaplaanile..

aga ometi vaevab alateadlikult sellist kohutav hirm, et teda ei märgata, teda ei armastata ja pingutagu ta palju tahes, aina enam usub selline, et vaatamata kõigile pingutustele, ei tunnustata teda nagu vaja. see ajab viha keema, aga välja näidata ei tohi, ei saa...sest siis pole enam hea inimene ju...
selline kogub pekki, vöömõõt kasvab ja tigedus kuhjub hinge ning pekina kehasse... ja tulevad haigused, mis viivad varakult hauda, vahel viib viha õnnetusteni...
ja surebki selline vara ning ümberkaudsed ahhetavad, et miks küll selline hea inimene niimoodi varakult lahkub, aga halb elab edasi.
halb elabki, sest ta julgeb olla see, kes ta on, tal pole vaja raisata oma elujõudu sellsie kometi peale nagu "hea" seda teinud on.

üksi inimene pole halb, üksi inimene pole hea. inimene on lihtsalt inimene ja temas on olemas nii hea kui halb.
ainult et tasakaal loeb ja teeb vabaks ja laseb meil olla inimestena Inimesed. selleks on aga esmalt vaja õppida ennast tundma, õppida ennast armastama, sellena, kes me oleme.
alles siis on mõtet rääkida muust.
 
P. veel to Lambale 15. jaanuar 2015, kl 14.00
Järelikult siis kõik mehe käest peksa või lihtsalt kiusatud naised on elus olnud väga halvad inimesed.

Naine, kes valib endale vägivaldse mehe, on ise elus palju halba teinud ning sellise mehe valib endale teadlikult, sest halva ja pahatahtliku naisena ta ei ole hea meest väärt.

Mis need koduvägivalla all kannatavad naised siis kisavad ?
Nad on oma halbade tegudega seda meest väärt.

----
Samuti lapsed, kellwega vanemad vägivallatsevad, on vägivalda väärt, sest nad ju nii halvad lapsed.

Samuti kõik koolikiusamise ohvrid on kiusamise ära teeninud, sest nad on nii palju halba teinud, et kaaslased kohe peavad neid kiusama.

Miks meil üldse räägitakse, et koolikiusamine tuleb ära kaotada ?

Kiusatakse koolis ainult pahasid karistuseks, head õpilased kiusavad.

----
Ning tänava peal võidakse sind röövida ja poolsurnuks peksta, sest pekstakse ainult neid, kes on elus palju halba teinud.

Need, kes peksavad ja röövivad, need on head, nad karistavad pahasid.

----
Ning Pariisis lasti maha ka 12 üdini õelat inimest, karistuseks nende õeluse eest.

Mitte ei saa aru, mida inimesed seal marsivad ja protestivad, kas nad ei saa aru, et mahalastud olid mahalaskmise ära teeninud, sest olid elus nii meeletult palju halba teinud.

----
Sinu teooriast tuleb nii välja.
 
P. to Kuule sina P. 15. jaanuar 2015, kl 14.04
Tüüpiline aferisti õigustus oma tegudele.
Mitte et sina seda oleksid, ära saa valesti aru. Vaid pahategijad nii oma tegusid õigustavad.


Pean silmas konkreetseid inimesi, kes tõesti olid head ja midagi nad ei tahtnud näidata, täiesti loomulikud olid.

Mina olen terve elu kindel, et mind nagunii ei taheta, mind nagunii teised naised kampa ei võta, ma ei meeldi nagunii.

Sa teed nalja.

Väga hästi sain aru, et naistuttav mind just mu nõrkuse ja lömitamise pärast põlgab.

Sain juba koolis aru, et alandlikku koogutajaid ei sallita.
Aga ma ei osanud teisiti.
 
P. to Kuule sina P. 15. jaanuar 2015, kl 14.10
Kordan veel.

Just SELLEPÄRAST naistuttav mind põlgaski, et ma koogutaja ja lömitaja olin.
Teadsin seda juba 26 aastat tagasi.

Oleksin heameelega olnud enesekindel, sõnakas, aga ma EI OSANUD.

Muide naistuttav isae roomas ja lömitas TEISTE NAISTE EES, aga seda ta näha ei tahtnud.

Ta vihkas minus seda omadust, mis temas endas ka oli.

----
Teadsin väga hästi, et selleks, et lugupidamist pälvida, pean vastu hakkama, teisel näo täis sõimama, aga ma ei suutnud seda teha, olin äpu, ma ei saanud sellise käitumisega hakkama.
 
P. veel to Kuule sina P. 15. jaanuar 2015, kl 14.13
Vaata, LAMBUKESELE kirjutab, et halvad inimesed saavad karistuse, aga elus see tavaliselt nii ei ole.

Halvasti läheb nõrkadel, viletsatel, saamatutel äpudel, argadel.

Sinu teooria järgi on ju KÕIK INIMESED HALVAD, nii sa väidad.
Kes on hea, see teeskleb, seega siis sinu arust häid inimesi ilmas ei olegi.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.22
kas sa tahad tõesti väita, et nõrgad, viletsad, saamatud, äpud, arad on mingi eriline headuse mõõtühik või.
ei ole ju.

need lapsed kannavad edasi omaeneste vanemate selgeks mõtlemata energeetikat, need lapsed, kui nad oskavad ja tahavad asju paremaks muuta, peavad seda mõistma ja mida varem, seda parem.

me pöörame tähelepanu välisele ja meid ei huvita nähtamatu, me ignoreerime lausa seda nähtamatut, sest tahame näida tugevate ja tarkadena. aga ometi loeb hoopis arukus siin elus ja sel pole tarkuse ja tugevusega midagi pistmist.
kui me kõik tegeleksime rohkem selle nähtamatu elupoolega iseendas, oleksid paljud inetused tegemata või vähemalt mõistetavad ja parandatavad.
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.24
Naljakas on lugeda, et inimene PINGUTAB, et teda tunnustakse.

Mulle oli koolist peale selge, et mina ei meeldi kellelegi mitte mingil juhul, sest ma olengi SÜNDINUD ebard.

Ning mida alandlikum ma olen, seda rohkem teised mind põlgavad.
See sai mulle kooli ajal selgeks kui seebivesi.

Sain aru väga hästi, et AINUKE võimalus põlgust vähendada, on olla sõnakas, kasvõi sõimata, aga ma ei saanud sellega hakkama, olin nii arg, mitte millegagi hakkama ei saanud.

Hädapätakas oli, sain väga hästi aru, et olen viimane õnnetusehunnik.
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.27
Peamine põhjus oli see, et ma ei julgenud vastu hakata, kartsin, et kodus tuleb pahandus, et kuidas ma julgesin midagi öelda.

Hiljem enam ei osanud, ei osanud teisiti käituda kui tallaaluse äpuna.
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.35
Eelmise lehe kommis öeldakse ju, et nõrk ja saamatu = halb inimene.

Ma üritan öelda, et ega nõrgad ja vletsad inimesed siis halvad ei ole.
Nõrk ei saagi pahategudega hakkama.
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.38
Teiste eest rääkida ei oska, ei näe teiste sisse.

Aga mina küll ei üritanud näida targa ja tugevana.

Mulle peale vaadates oli kohe näha, et hädapätakas.
Oskasin selles suhtes ennast kõrvalt näha.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.39
sa said ju kõik selle koduste õppetundina oma ellu kaasa, sind õpetati nii, sind veenis sinu kõige lähem inimene sellist suhtumist omaks võtma. sind vormiti. ja selles ei saagi sind hukka mõista, et sind vormiti selliselt tundma. see oli aga väline, see oli kõik nähtav ja teadlik kasvatamine. sind oli üle kasvatatud, ehk siis teisit öelduna, sind praeti üle selle kasvatamisega.

aga sinu ema oli juba oma vanemate poolt praadimist saanud parajal määral ja ega ta osanudki sind teisiti praadida.
lapsed on oma kahe vanema võimendatud tulem. sa oled oma isa ja oma ema tegu ja nägu ja kui sulle miski vastu hakkab ja segab elamist, siis tuleb sul endaga ISE tegelda, teadlikult ja järjekindlalt. mitte keegi ei saa seda sinu eest ära teha. kõigil on niigi omaenda esivanemate pärandiga tegemist küllaga.

elus saab eelkõige ikka iseenda peale loota, ise enda elu ja energiad timmida. selleks ju sünnitaksegi. ikka enda pärast, mitte teistele ja teiste pärast.
 
no tore siis ju 15. jaanuar 2015, kl 14.41
Ühtegi asja siin ilmas ei ole ainust - ei ole ainust võimalust, ei ole ainust inimest ei ainsat väljapääsu - on inimeste piiratus. Asi on sellest, kuidas sina ilma, inimesi ja asju näed. Hädapätakas olla on sinu valik, praegu keskealisena ei sunni sind keegi peale sinu enda selline olema nagu sa oled ja nii on olnud kogu su täiskasvanu elu - sa ei ole võtnud seda arenemisvõimalusena, vaid karistusena. Kui sa ise endale ei meeldi, siis miks peaksid kellelgi teisele? Kool oli vist miski murdepunkt? Oma emast rääkisiva sa, et teadmine sinust kui sündinud ebardist söödeti sulle emapiimaga sisse, seega ... pidi sul see teadmine juba enne kooli olema, ei? Valetad sa ju eelkõige iseendale ja sihukesi ebatäpsusi on kõik su tekstid täis.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.45
vaata, juba see, kui ennast ei armastata ja endast aina halvas toonis räägitakse, juba see on halb.
kohe kuidagi ei saa öelda, et oi, kui hea on P, näe kuidas endast halvasti räägib.
olgu, on vahe, kui lihtsalt tunnistatakse, et tegin valesti sest ei osanud. see on energeetiliselt nagu kõrvalseisja hinnang teole.
aga ennast laus materdada, põlata, alandada ja ISE...see on enesepõlgus, see on enesevihkamine.... ja mida peaksid teised sellise asja peale tundma. muidugi tunnevadki, et ääääh, anname tuld, ta ise ju vajab seda... see on selline nähtamatu asi küll, aga ometi tajutav. energiate mäng puha kõik
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 14.45
Jah, nii on.

Olin juba 30 ja kui keegi ütles mulle halvasti, siis mul oli mök - mök.

Ma lihtsalt ei olnud võimeline vastu ütlema, see käis mulle üle jõu.

Mõnele tegi mulle halvasti ütlemine nalja ning kasutaski mind oma halva tuju maandamiseks.

Abort, peigmehe äraminek ning naistuttava mõnitamine oli mulle nagu MURDEPUNKT.

Nägin ju, kuhu jõudsin oma lömitamisega. Mitte kuhugi. Ummikusse.

----
Sellepärast on natuke imelik lugeda, kui mind süüdistatakse õelutsemises siin.

Ma ei olegi reaalis niimoodi ennast kaitsnud, tõenäoselt ei saaks hakkama, hakkaksin põdema ning suust tuleks mök - mök.

Kirjalikult on kõik palju lihtsam ning seetõttu jääb mõnele minust täiesti vale mulje.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 14.48
No tore siis ju
Kus kirjutasin, et kool murdepunkt ?

Koolis nägin eriti teravalt, et tossikesi ei sallita.

Ega mulle siis kodus ei öeldud, et TOSSIKESI ei sallita. !!!!!!!!!!!!!

Sain aru, et pean enda eest võitlema, aga ma ei osanud, ei suutnud ning uskusin ka, et olen nii vilets ja ma ei tohi.
 
Vahur 15. jaanuar 2015, kl 14.50
Panete tähele kuidas P kavalalt viib juttu ainult oma naistuttava peale kuigi juttu enam temast üldse ei olnud?

Näiteks kasvõi naistuttav käitus minuga väga inetult ?
Kas talle on see tagasi tulnud või ?
 
P. to Kuule P 15. jaanuar 2015, kl 14.51
Tümitan ennast KIBESTUMISEST.

Olen kibestunud, et lasi enda elul niimoodi rappa minna, et lasin endaga niimoodi käituda.

Kirun ennast masendunult.

Muidugi võin kiruda ka naistuttavat, aga ma ju ise LASIN endaga nii käituda.
 
P. to Vahur 15. jaanuar 2015, kl 14.53
Miskipärast ei usu, et oled mees, aga mine tea.

Tõin lihtsalt NÄITE.

Käituski minuga väga alatult, nii oligi.

Kusjuures mina ei olnud talle mitte ühtegi halba sõna öelnud, seepärast on ta käitumine eriti alandav.
 
P. to Vahur 15. jaanuar 2015, kl 14.55
Ma kahjuks ei ole rohkem naistega suhelnud, seetõttu mul ei ole teisi näiteid tuua.

Teiste naistega on olnud põgusad kokkupuuted.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.06
aga mida ma siis räägin sulle.
ma räägingi, et see pole headuse mõõdupuu, kui inimene ennast kirub ja jätkuvalt kirub nii, et lõppu ei paista enam kuskiltki poolt.

kirumine ei näita ju headust kuidagimoodi. see näitab inimeses olevat viha. sinu puhul ka kadedust,mis on ka üks viha vorm, sest kuidas võib nii, et mina, nii hea inimene, ja mu elu on tuksis, aga teine igavene halb ja elab kenasti.

vaata, ma lausa kuulen siia maani, kuidas halb energia sisu sees ringleb ja su hinge piinab, kuulen seda kiunuvat heli, mis ei lase sul elada ega olla.

ka see ei oma TÄNA enam mingit tähtsust, et sa kunagi oskamatusest lasksid endast üle sõita.
lasksid ja punkt. asi sellega lõpetatud.
nüüd on vaja end püsti ajada, olgu kui vastutahtmist tahes, riided vanast tolmust puhtaks kloppida, hingata värsket õhku sügavalt kopsu ja öelda endale "tere", sulgeda silmad, hingata sügavalt edasi ja tajuda, kuidas sees selginema ja klaarima hakkab...
 
no tore siis ju 15. jaanuar 2015, kl 15.06
Nagu keegi kodus räägiks oma lastele, et tossikesi ei sallita. Ja koolis ei sallita mitte ainult tossikesi, vaid tervet hulka lapsi, kes on veidigi teistmoodi. Jäid oma kooliaega kinni ve? Ja tühja sellest koolist, praegu sa ju enam koolis ei käi nüüd on see häda, et pole inimesi ümber, kellele näidata, et sa tossike ei ole? Mök-mök on motoorne reaktsioon pingele, täiskasvanud inimene peaks ju aru saama, et tema võime pinget taluda tema kvaliteeti inimesena ei määra.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 15.18
No tore siis ju

Ei jäänud kinni, kooliaeg mind ei vaeva, olen selle ammu unustanud.

Lihtsalt tõin NÄITE LAMBUKESELE kommile. Muud ei midagi.

Kuule hea inimene

Sellest teisest, halvast kirjutasin VASTUSEKS LAMBUKESE kommile, kes ütles, et head inimesed elavad hästi, halvad halvasti.

Ilma selle kommita ei oleks seda üldse maininud.
 
Mari 15. jaanuar 2015, kl 15.20
Pane on loll suu kinni P. Lõpeta ära oma monoloogi pidamine siin :S
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.24
Panin kogemata eelmises kommis su autori nimeks Hea inimene.

Kuidas sa aru ei saa ?
Naistuttava tõin lihtsalt NÄITEKS, see on NÄIDE, saad aru.

Mul ei ole teisi näiteid tuua, sest teisi naisi ma ei tunne ja ei tea, kui head ja halvad nad on.

Vastasin Lambukese kommile, kes ütles, et alati saab halb karistatud.

Ma ei oska rohkem näiteid tuua, sest teisi naisi ma ei tunne, ei tea nende olemusest mitte midagi.

----
Mis kadedusse puutub, siis just naistuttav oli kade, kui mul peigmees oli.
 
P. veel to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.30
Et6 naistuttav kadedusest 2 aastat minu pool passis ning peigmeest käskis ära ajada, see on normaalne ja õige ?

Naistuttava pärast on siis kadedus peigmehe pärast lubatud ?
 
P. veel to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.34
Parandan
Naistuttava puhul on siis kadedus peigmehe pärast lubatud ?

Kirun ennast, sest olen KIBESTUNUD, et mu elu nii rappa läks, see mõttetu üksildane virelemine on nii nüri, nii igav, nii mõttetu.

Mis jutt, et kirun ennast kadedusest ? Kirun, sest olen ÜKSIK ja väga õnnetu, kõige üksildasem naine maailmas.

Kui saaks suheldagi, siis suruks oma kurbuse alla ja mõtted mujale.
 
P. veel to Kuule P. 15. jaanuar 2015, kl 15.37
Sinust on väga kohatu ja julm mind kade´duses süüdistada, kui minu elu just nimelt naistuttava kadeduse pärast untsu läkski.

Kui naistuttav ei oleks peigmehe pärast kade olnud, oleks mu elu hoopis teisiti läinud.

Äärmiselt kohatu sinust hakata hoopis ohvrit süüdistama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!