Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.39
naistuttav võis jah kade OLLA KUNAGI, aga

praegu on see kadeduseussike sinu hinges sind vaevamas, sest tolle naistuttaval ilus elu, aga sinu elu olla just tema ära rikkunud nagu sa ise kirjutad.

halb, ja tõeline teadlik ülekohtune halb võib tõesti mingitmoodi endale tagasi tulla, kuigi muul moel ja ootamatult, niiet ei oska arvatagi...
aga kui see halb polegi halb olnud kunagi, siis ei ole ka midagi tagasi tulemas, ei karistust ega midagi muud.
see, et üks inimene mõnd asja halvaks peab, ei tähenda, et seda teine halvaks peab. aga kokkuvõttes määrab asja olemuse ikka see nähtamatu, millesse inimene ei taha uskuda kuidagi.

ja vaata, me kõik siin saame sinu loost aru läbi iseenda ja lisaks sinu jutu. igaühes vormub tema ja sinu looga ainult sellele inimesele omane arusaam.
mis nurga alt asju vaadata, sellistena nad ka paistavad.
niiet, vaata ennast alati armastuse ja soojusega, küll siis teistegi pilgud seda märkama hakkavad.
 
kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.43
aitäh, oled tõesti hea inimene.
ma püüan sind aidata, püüan sulle uut tuult sisse süstida ja sa hüppad mulle kõrri.
väga kena sinust tõesti, aga eks oma lollus, et su teemasse sekkusin. ega sina ju käskinud, ikka ise tulin. head teed sulle, püüa rasestuda, kui õnnestub, sa ju nii kangekaelselt soovid seda.
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.48
Asi on ikka selles, et rikkus minu elu ära ja pani mulle jalaga p-sse.

Oleks minuga vahel edasi suhelnud, oleks mulle sellest PALJU ABI olnud, aga ei olnud mind enam vaja.

Abi selles mõttes, et oleks KUNTSLIKULKT mõtted mujale viinud.

Kuidas ei ole halb minu armastatust lahutamine ja abordile meelitamine ?

Kui ma läheks naistuttava elu rikkuma, siis sa kindlasti ütled, et ma halb.
Miks naistuttava puhul topeltstandardid on ?

Et talle lubatud nagu ?

Rääkimata veel minu kallal õelutsemisest ja minu üle irvitamisest, kui ma täiesti omadega läbi olin ?

Vingerdasin valu käes, naistuttav susis mu haavades, see tegi talle nii nalja.

Kui see ei ole halb, mis see siis on ?
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.49
KUNSTLIKULT
 
P. to Kuule sina P 15. jaanuar 2015, kl 15.51
Ühesõnaga minuga võib kõike teha, kamandada ja meelitada valega, pärast mu haavade peal tallata ning mu valu nautida - kõike võib ja see ei ole halb.
 
no tore siis ju 15. jaanuar 2015, kl 15.54
Sinu elu läks untsu, sest oled selline tainas, kannatusi ja katsumusi tuleb elus ikka ette või lootsid nagu linnuke oksa peal muretult lõpuni veeretada? Sa pole mingi ohver, sa oled pigemini laip, kes ei liiguta sõrmegi. Mitte et inimeste nn. ärakasutamine õigustatud oleks, aga sinul oli oma elu puhul ka palju võimalik ette võtta, et see teisiti veerenuks ja on ikka veel võimalik ette võtta. Kuigi ma tean jah, et istud oma essuaugus edasi ja kaebled, kuidas sul ikka jalgu ei ole seal p...sakihi all ja kuidas sa üldsegi kõndida sellepärast ei saa.
 
mis see 15. jaanuar 2015, kl 15.58
mis see kunagine asi täna enam loeb. see, kuidas sina siis olid, ei loe täna enam midagi. täna on täna ja see, mismoodi sa täna siin käitud, näitab milliseks oled muutunud. see, kes sa kunagi ammu olid, seda peed meie ei tunne ega saagi kunagi tundma. see Peee on minevik. täna oled sa selline Pee nagu sa oled ja see on väga paha Peee.
 
Liputaja P. jälle platsis? 15. jaanuar 2015, kl 16.02
liputaja P. jälle platsis? no tore siis ju kui on ikka süüd ja kannatusi. Ise tead, mille pärast põed. paras sulle.
 
eheee-eheee 15. jaanuar 2015, kl 16.07
P tahab last saada, tal nii suur lapsesoov, aga mure, et kas 47 aastane ikka jääb rasedaks, et 36 aastaselt viimati proovis....ehee-ahaaa
 
klikikorjaja liputaja P. 15. jaanuar 2015, kl 16.26
see siis nagu teemaks moraalist, eetikast, ja vastutustundest.
et kui vanamutt kavatseb 47-selt koristjapalgast endale tite lasta treida, siis on nagu tohutult moraalne? et siis saab nagu lunastuse?
väga isekas mõte ju, et laps peab nagu P. süütundest vabastama? Häbi ei ole selliseid põhjuseid tuua lapse esotamise sooviks oma vanaduses?
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 16.28
Eheee-eheee
Ei ole kirjutanud.

Kuule sina P.
Mis mõttes OLI KUNAGI ?
Sellest ju kõik alguse saigi, just selle naise kadeduse pärast kogu lugu oligi ja just sellepärast ma praegu sellises seisus olengi.

Selle OLI KUNAGI pärast praegune teema ongi.

Kui seda OLI KUNAGIT ei oleks olnud, oleks ka praegune elu TEISITI.
 
delfika klikimagnet 15. jaanuar 2015, kl 16.28
no P ikka laseb kiiresti ära koristada kommentaarid, mis talle ei sobi. hommikul oli veel lugeda ses lapse teemas, et vanal naisel peaks vastutust olema enda ja loodetava uue elu eest. et koristaja karjäär pole see, mille üle laps võiks uhke olla..
see delfis ei meeldinud, P-liputaja lasi koristada kohe kiiresti..
ses mõttes jah klikkorjaja, ju saab delfist ka mõne sendi. või on nii P.loll, et ei taipa kasu küsida.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 16.39
Delfika klikimagnet

Esiteks ei ole mina kirjutanud. Teiseks ei ole ma Delfis midagi kustutada lasknud, ma ei oskagi seda teha ning ei näe mõtet ka.

Siin ju ei ole nuppu Teata ebasobivast kommentaarist. Nagu Õhtulehel on.

Kuidas siin kommide kustutamine käib, ei tea ja ei olegi vaja midagi kustutada.
 
idioot tõesti 15. jaanuar 2015, kl 16.42
kunagi sa kusisid püksi ka ja kui sa poleks õppinud potil käima, siis lasksid siiani püksi. siis süüdistaksid sa keda oma kusiste pükste pärast? ema, et ei õpetanud või oma närvisüsteemi või haiget põit??

sama on sinu enda eluga ka. keegi pole süüdi, sest elu ei ole süü, elu on elu.
ainult, et elu pole niisama pillerkaar, elu on areng.
kui sul areng peetus ja sa ikka minevikuhetkes kinni oled, edasi ei liigu, siis pole ometi sõbranna ses süüdi. hoopis sinu enda arengupeetus või kangekaelsus on süüdi, mis keelab sul edasi minemast.

see on sama, kui jonnival lapsel nina puhtaks pühitakse, aga tema lõugab edasi kisada, et pange tatt ninna tagasi, pange tatt tagasi...

täiega lollakas oled.
 
ohtlik idee, liputaja P. 15. jaanuar 2015, kl 16.52
asi pole lapses või selle saamises vanuses, kus vanaemaks saadakse, asi on motiivides, miks seda last nüüd siis saada tahetakse.

Laps kui kättemaksuvahend, kui süükoorma lunastus..
 
P. to Idioot tõesti 15. jaanuar 2015, kl 17.09
Paljus asjad tulevad siiski alateadvusest ning alateadvusse on keegi lapsest peale need asjad raiunud.

See ei ole mingi süüdistamine, nii lihtsalt on, at alateadvus mõjutab mõtlemist, käitumist.

Naistuttavast oli ALATU minu nõrkusi ÄRA KASUTAMA hakata.

Mina tema nõrkusi ära ei kasutanud.
 
mida P tahab? 15. jaanuar 2015, kl 17.18
et teeme prantsumaa ohvite tekitajale häbi- häbi? et teeme P totakale : peigmehele häbi- häbi? et printsessi tuhkatriinut ära ei päästnud?
et teeme klassivennale, kes kiusas, häbi- häbi?
et teeme emale häbi-häbi?
et teeme sõbrannale häbi- häbi?
et teeme arstile, kes abordi läbi viis, häbi- häbi?
et teeme kõigile, kes P.-le kaasa ei tunne ja kollektiivset süüd temaga koos põdeda ei taha häbi- häbi?
P tahab oma liputamisega panna kogu vastutuse lugejatele.
kui ta seda ei tahaks, pöörduks ju psüholoogi poole.
see on manipuleerimine ja kallutatud tõde, sest keegi ei tea, missugune see P. elu tegelikult ju oli.
 
ilge aferist 15. jaanuar 2015, kl 17.42
on P ikka küll. kuidas ta on saanud meid kõiki sedamoodi alandades ära kasutada. kuidas ta saab nii alatu olla. MINA ei oleks peed iial sedasi ära kasutanud ja SINA ka ei oleks peed ära kasutanud, aga Peee kasutab meid ära, raiskab meie hingejõudu, meie aega ja siis mõnitab ja irvitab veel takkapihta.
kuidas ikka nii, MINA ei teeks iial nii, ma ei kasutaks Peee aega ja hinge kunagi ära.
täitsa aferist sihuke, kade, et meil pole naistuttavat, et meil on perekonnad ja lapsed, kadedusest meelega kasuatbki meid ära nüüd. ja meie, oma lapsepõlves koolikiusamist ka ei kogenud, nüüd maksab Pee meile kätte ...
on ikka alatu, ausalt.
meie alateadvus käsib Peed aidata, aga Pee alandab, mõnitab ja manipuleerib meiega vastutasuks.
on alatu kuju.
ja siis tahab veel last ka, et sellega kättemaksta. issand sa näed ja ei mürista.
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 18.18
Mida P tahab ?

Mida sa räägid ? Olen ma kuskil poole sõnagagi peigmeest arvustanud ?

Peigmehele ei ole mul mitte midagi ette heita, tema oli AINUKE, kes minust hoolis, kes tõesti suhtus minusse hästi.
Mina ise naistuttava abiga ajasin peigmehe minema, peigmeest selles küll süüdistada ei saa.

Ema soovis mulle head ning oli oma hirmude ja mõttetute süütunnete küüsis.

Ma ei olegi ema süüdistanud, ema ise oli oma süütunnete, komplekside, hirmude ja alaväärsuse ohver.

----
Naistuttav kasutaski minu nõrkusi ära, oli see siis õige tegu või mida sa tänitad ?

On siis õige, et kui näed kellegi nõrkust, siis lähed seda ära kasutama ????
 
kas peame häbi- häbi tegema? 15. jaanuar 2015, kl 18.27
kas P. tahab et läheme nüüd peigmehele häbi häbi tegema vä? et tegelikkuses oli paras mugav kottpeerse ja mitte midagi EI TEINUD, su heaks.
 
ma küsiks 15. jaanuar 2015, kl 18.29
palju sa P ise oled nõrku ja ärakasutatuid aidanud. Või jooksid ka minema hirmust, et järgmiseks valitakse sind ohvriks. nii nagu su peigmees teist naist kartis.
 
täiskavanud inimese kaitsja. 15. jaanuar 2015, kl 18.31
no P. oleks pidanud ju ihukaitsja palkama. miks ta seda siis ei teinud ja miilitsasse ka ei läinud. lihtsalt ei saa aru sellest undmisest.
 
mida sa tahad? 15. jaanuar 2015, kl 18.34
sa P ikka ei vastanud, mida sa tahad? kollektiivset süütunnet tekitada lugejates?
maailmas niipalju hädasid, üks vanamutt, kes ise oma elu pereeerse keeranud, tõesti ei jaksa sellpärast süüd tunda. ei viitsi ka, ei huvita ka.
kui kedagi süüdi tahad mõista lasta, siis pöördu ikkagi kohtusse. Täiesti legaalsed ja lubatud võimalused.

sa raibe kiunud vaid nurga tagant.
 
P. to Ma küsiks 15. jaanuar 2015, kl 18.58
Mina ära kasutanud ? See on ju anekdoot.

Ei ütleks, et peigmees naistuttavat kartis, naistuttav oli talle lihtsalt antipaatne.

Käsutada sai naistuttav ainult sellepärast, et mina LASIN tal ennast kamandada.
 
P. to Ma küsiks 15. jaanuar 2015, kl 19.02
Olen 100% kindel, et maailmas ei olegi mitte ühtegi nii nõrka naist, kes ühe kadeda naise meeleheaks peigmehe minema ajab.

Niipalju, kui naäinud ja kuulnud ja telekast vaadanud, siis KÕIK naised võitlevad oma õnne eest nagu emalõvid.

Mitte ükski naine ei hakka teise naise meeleheaks oma õnne rikkuma.

Olen kindel, et peale minu teist sellist ohmakat naist ei olegi.
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.04
ja kuidagi aru ei saa, et kiunud ju kadedusest. et sinul ei ole sellist pereelu nagu teistel, et sinul ei ole nii hästi läinud kui sõbrannal. KADEDUS on selle nimi, saad sa lammas juba ükskord aru või ei saa. hea inimene teeb teisele head, mitte ei ulu, miks talle head ei tehtud ega tehta.
ma juba kirjutasin, et enne kui SAADA, peab ANDMA. mida sa tänase päeva jaoks teinud oled, et see sul hea oleks. mitte midagi peale kiunumise .
 
hakka vanaemaks, P. 15. jaanuar 2015, kl 19.05
sa mina peku ennast lapsehoidjaks sind ärapõlanud peigmehe lastele. kuna mees pidavat ju välismaal raha kokku lööma, oleks ju noorel naisel abikäsi ikka vaja laste hpidmisel.
-----
näita kordki, et sa oled ka millekski heaks võimeline.
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.08
see, mis meiega nooruses juhtub on elu õppetunnid. et teada saada, mis on hea, peame me kogema ka halba. iseasi, kuidas me need õppetunnid läbime. keegi saab nende läbi tubliks ja heaks inimeseks, tema elu siis keskeas on lihtsalt lill, keegi kibestub ja muutub õelaks ning kadedaks nagu sina ja sellise inimese elu ongi vaid kannatuste rada.
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.11
Arvad tõesti, et kui naistuttav ei oleks armastutud meest saanud ja oleks hädaga kokku jäänud hädaabi - " peigmehega ", et siis mul ei oleks oma hävitatud elust kahju.

Kui naistuttav oleks praegu üksik või hädaabiga koos, vahet ei ole, minul oleks ikka oma LUHTA LÄINUD ELUST KAHJU.

Mida see muudab, kas naistuttav leidis armatatu või ei, kas see teeb minu abordi ja peigmehest lahkumineku OLEMATUKS või ?

----
Täpselt samuti põeksin ja kahetseksin. Mitte mingit vahet ei ole.

Ainuke vahe, et kui SUHELDA oleksin saanud, siis suruksin need tunded KUNSTLIKULT alla, viiksid mõtted mujale.
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.14
Jäta nüüd, sellest saab igaüks aru, mis hea, mis mitte.

Sa kirjutad päris soga ju.

Hea on see, kes võitleb oma õnne nimel, nagu kõik naised seda teevad. Seega kõik naised on head.

Halb on see, kes on arg ja saamatu, peab teisi endast paremaks ning usub, et tema kohus on teisi teenida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!