Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Liisbet 16. jaanuar 2015, kl 10.57
Su viimane lause üllatas väga.

Kui ma nii labast asja ei mäleta, kuidas ma siis üldse midagi mäletan ?
Näiteks lkähen välja ja kuidas ma mäletan, kus elan ja kodutee läks ka meelest ära.

Kui niisuguseid asju ära unustan, siis mul peab raske ajutrauma olema.

Kuidas ma ei, mis toonis kommid alguses olid ?
Sellisel juhul, kuidas ma mäletan oma nime või seda, kuhu koristama pean minema ?

----
Ma teen väga hästi vahet SÕBRALIKEL kommidel ja keele teritajatel.

Asjalikud, heatahtlikud kommid on ikka meeles küll ja mäletan, mida öeldi.

Lihtne on öelda, suuna mõtted mujale, tegele millegi muuga.

Jah, võin tegeleda, aga selle tegevuse käigus tuleb minevik ikka meelde.

----
Parim ravi on SUHTLEMINE, sõbrad, tuttavad, hea seltskond, mõnusad ettevõtmised koos nendega, uus pere.

Aga seda kõike EI OLE MITTE KUSAGILT VÕTTA.

Ikka pean ÜKSINDA konutama, võin eri tegevusi teha, aga ALATI ÜKSINDA ning siis ikka tulevad kurvad mõtted pähe.
 
ma 16. jaanuar 2015, kl 10.59
p mõistusega pole kõik korras, see on ju selge päris ammu. ja et teda muud ei huvita, kui kirjutamine sõbrannast. see et ta kusagil kinni istub. see et ta valetab. see et ta psühhopaat on ja teda teiste tunded ei huvita. see et talle tundub, et temaga kõik halvasti käituvad. see et tal kohe kõik seal kupli all on nihkes ja tema arusaamine asjadest niikuinii on nihkes. see et ta nähvab siin kõigile, ka neile, kes on püüdnud aidata. see, et midagi ei muutu.

see kõik on ju ammu selge.

mis ülejäänutel viga on, võib keegi ütelda või? miks teile meeldib see teema siin? miks te tahate olla samasugused peksukotid ühele kinni istuvale p-le nagu p oli oma sõbrannale? kui kusagil on müstika, siis just see on müstika.
 
P. to Ma 16. jaanuar 2015, kl 11.07
Ütle KONKREETSELT, mida ma sinu arust valetan.

Kogu lugu täpselt nii oligi, nii kurb kui see ka minu jaoks ei ole.

Ei õnnestu mul tagantjärgi midagi muuta, mis toimunud on, seda enam muuta ei saa.

Mis tunnetesse puutub, siis just teisi minu tunded ei huvita.

Meelega kirjutatakse igasugu teravusi, et ma ikka hästi haiget saaks.

Kui kedagi minu tunded huvitaks, siis ikka mõeldakse ka, kas ikka on mõtet õelusi kirjutada.

Kus ma ütlesin, et KÕIK halvasti käituvad ?

Ainult ÜHEST naisest on jutt.

----
See, et siin keelt teritavaid komme tuleb, on mulle väga -väga suur üllatus.

paljud kommid panevad väga imestama ja õhku ahmima, tihti mõtlen, et ei ole võimalik, et nii kirjutatakse, ma näen vist und.

----
Seega just vastupidi, pean inimesi palju - palju paremateks, kui nad tegelikult on.

Sest mulle tundub päriselt uskumatu, et nii negatiivsete kommide taga on tõesti inimesed.

Tunnen, et see ei saa võimalik olla, inimesed ei saa olla nii õelad.

Ma kohe eitan seda halba foorumites.
 
ma 16. jaanuar 2015, kl 11.12
sa oled kaade ja õel vihkmist täis inimene, sellepärast uludki, seda on sulle siin korduvalt öeldud. rohkem ma sinuga siin ei räägi, võid mulle mitte vastata.

kogu mu jutt ei olnud sinule mõeldud.

ma pöördusin selles teemas oma aega raiskavate või hoopis(mõnulejate?)poole.
 
P. to Ma 16. jaanuar 2015, kl 11.14
Vaata kasvõu kõrvalteemat " Kustuta ".

Keegi tegi teema, hakati minu kallal susima.

Muide sealne P. all 12.58 komm ei ole minu.

Mul viskas üle halvustamine ja laimamine, vastasin ka siis ühele tigetsejale.

Siis lõpuks oli komm, et jessas, kas ma kavatsen sellest oma teema teha.

Esiteks mina seda teemat ei teinud, ei olnud kavaski seal kirjutada, lihtsalt vastasin ühele ebaõiglasele ja provotseerivale kommile.

Jah, mina olen saamatu äpu ja kiiksuga veidrik.

Aga need, kes uusi teemasid teevad,, provotseerivad ning siis naudivad kätshi, need on terved inimesed või ?

Loe " Kustuta " teema läbi, seal kirjutavad inimesed ei ole psühhopaadid või ??????????
 
P. to Ma 16. jaanuar 2015, kl 11.19
Hea küll, mõtle, et olen õel ja kade, kui sulle see meeldib.

Kas see õigustab minu elu hävitamist, kas see õigustab minu ära kasutamist, minu abordile meelitamist ?

Kui mina olen õel, siis sina oled ju veel hullemini õel, sest sa naudid maaslamaja tümitamist.

Mina ei hakka iial maasla,majat tümitama.

Kas maaslamaja peksja, antud juhul sina siis ei ole üdini õel ?
 
P. to Ma 16. jaanuar 2015, kl 11.20
Miks siis sinul oli õigus lapsi saada, pere luua, õnnelik olla ?

Ma küll ei näe, et sina oled hea inimene.

Hea inimene ei tule netti õelutsema.
 
SA EI NÄE 16. jaanuar 2015, kl 11.32
SEST OLEED VIHKAMISEST JA ÕELUSEST PIME.
 
to ma 16. jaanuar 2015, kl 11.34
Kogu sinu pere hukkub ning sul tuleb matta terve oma pere ning siis kui kurtma hakkad, ütlevad kõik inimesed, et oled kade ja õel, sest seda sa ju oledki.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 11.37
Kui naistuttav mu poole tuli, läks mul muidugi süda haledaks, sest ma ei suutnud õnnetule naisele selga keerata.

Mul oligi varem nii.
Kui mul läks hästi, tundsin ennast süüdi, et teised naised tahavad ka olla õnnelikud ning ma võtan nende eest õnne ära.

Mind oli nii kasvatatud, et ma olen vilets ning ma ise uskusin, et kõik teised naised on õnne väärt, aga mina ei ole.
 
sa p 16. jaanuar 2015, kl 11.40
lähed järjest ilgemaks ja järjest enam olen veendunud, et oled oma saatust väärt.

ps. olid sinu minu poolt päris alguses sulle südamlikud ja õpetlikud kommentaarid. kahju et sinusuguse ilguse peale nii palju oma aega raiskasin. praegu tahan ma suhelda vaid nendega, kes siin teemas on sõna võtnud, sina unista edasi, mis kõik minu ja minu perega juhtuda võiks, jälkus nagu sa oled.
 
Helenavanje 16. jaanuar 2015, kl 11.40
Ma ei saa aru miks sa oma sitas elus oma sõbrannat süüdistad.
Selles, et sul pole lapsi ja peret?

Jõuab see sulle kohale, et lapsi ja peret ja naistuttavaid pole sul sellepärast, et SINA ISE oled totaalne tropp ja vinguviiul ja loll peale kauba. Sellepärast kulla P.

Kui sa ennast muudaks (aga seda sa ei tee, sest parem on vinguda lõputult ja haletseda ennast) siis küll tuleks ka inimesed sinu ellu.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 11.50
Jube hea on tänitada tänitajatel.

Jube mõnus maaslamaja kallal tänitada, kui endal kõik korras on.

Kui aga enda peres õnnetus või katastroof on, siis saadakse aru, kui ülekohtused oldi.
Ega enne aru ei saada.

Kusjuures ma ei saa tänitamisest üldse aru.

Kui keegi kurdab oma muret, kurtku või miljon korda, kui inimesel sellest kergem hakkab, mis häda on keelt teritama minna.

Eriti ABSUDNE on õnnetule inimesel öelda, et oled õnnetu, sest oled kade.

Ei kujuta ette, KUIDAS KEEL PAINDUB pere kaotanud inimesele ütlemast, et oled kade ja õel , seepärast kannatad.

See peab ikka üks üdini pahatahtlik ja õel naine olema, sest normaalsele ei tule selline absurdsus pähegi.
 
P. veel 16. jaanuar 2015, kl 12.01
Igaüks saab aru, et õelutsetakse lõbu pärast.

Millise RAHULOLUGA kommija MA ütles, et ära ürita talle vastata.
Ta sai ju oma eelmisest kommist rahulduse kätte.

Lihtsalt tuntakse rahuldust, kui saadakse halvasti öelda, sest ÜKSIKU inimesena olen kerge saak.

Inimestel on tugigrupp oma pere või sõprade näol, ei panda tähele, kui keegi halvasti ütleb, aga mina ÜKSILDASE inimesena võtan kõike öeldut väga südamesse ja elan raskelt üle.

Tänu abordile ja peigmehest lahkuminekule olen väga tundlik ja hell, võtan kõike väga hinge ning siin on sellest juba aru saadud.

Miks inimesed sellised on, miks neile meeldib maaslamajale veel rohkem haiget teha ????

Loogiliselt võttes õnnelik inimene ei tule netti ennast teise õnnetuse arvelt rahuldama.
 
pere kaotanud? 16. jaanuar 2015, kl 12.07
järjest absurdsemaks läheb
sul pole ju peret olnudki, mida sul kaotada oli? mida tead sina üldse perest, lollpea.

täielik teater, mind ajab juba naerma.

aga kena päeva kõigile ülejäänutele
 
vabatahtlik maaslamaja 16. jaanuar 2015, kl 12.14
sa tropp, tõuse siis püsti, mida sa lamad seal maas ja kiunud, et ärge lööge maaslamajat.
tõuse rsk püsti ja lõpeta kogu maailma süüdistamine....

sa ikka nii norid kohe muhku ise, et üldse ei imesta miks sind keegi pole sõbraks ega muuks tahtnudki.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 12.33
Kirjutan siin, et leevendust saada hingevalule, aga õelad kommid teevad hingevalu veel hullemaks.

Mõtlen tihti, kui vana oleks peigmehe laps olnud, milline ta välja näeks, mida me koos oleks teinud.

Kindlasti oleks ka olnud teine laps, usun, et isa nägu mõlemad, kuidas ma neid oleks kallistanud ja öelnud, et armastan neid.

Niimoodi mõtlen ja kurb on.

----
Kdeduse ja õeluse jutu prouad on küll väga õelad ja südametud inimesed.
 
tropp 16. jaanuar 2015, kl 12.33
mind ei aja siin naerma enam midagi, sest asi on täiega kontrolli alt väljunud. P tirib teisi endaga koos auku, sest talle tundub, et nii on õiglane. tema ju "kannatab", tema on augus ja kus siis teised tohivad august väljas olla.
kõik on puha vastikud susijad, keeleteritajad, maaslamava P mõnitajad....kõik on pahasti, kõik on pahasti

siiani olen P-le püüdnud head nõu anda, olen talle isegi kaasa tundnud, olen tahtnud isegi kokku saada, aga nüüd, kui ta kukkus mind sõimama, mind õelaks psihhiks nimetas ja muu värk juurde, siis no pole enam ainsat tahtmist selle nutulaulu peale hästi reageerida. tahaks talle hoopis kerepeale anda ja kohe ikka kõvasti. nii, et mõistus p'ersest pähe läheks ja kui ei lähe, siis vedelegu maas edasi ja nautigu, kui möödakäijailt jalahoope ja tatiplärtse saab.
tundub, et selline ongi P lemmik eluviis ja see meeldib P-le niipalju kohe, et kõik, kes teda püüavad püsti aidata, neid sajatatakse räigete sõnade ja sõimuga.

aga mida tahta ühelt maha-ja allakäinud putukalt.

Kohtla-Järve. ei mitte see paik pole halb, vaid ma mõtlen hoopis, et kas P sõbranna???? ja (P isegi ehk osaliselt) on äkki venelane. kas vene keelest annab tõlkida eesti keelde tõlkida väljendit nii, et "ei saanud nais(i)t", "ei saanud me(hi)est" kas on vene keeles, kes teab paremini sarnast ütlemist, et naine ütleb , et ei saanud naist....
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 12.38
Kadeduse ja õeluse prouad, andke tuld, MA ja teised.

Saan aru, petate ju kuidagi ennast lõbustama.

----
Tegelikult minu jaoks väga kurb ja ÜKSILDANE ELU.

Jah, mõttetu on selline nüri ja üksildane olesklemine, mitte mingit mõtet sel ei ole.

Tühjus ja masendus ja lõputu ÜKSINDUS ...
 
teadmiseks P-le 16. jaanuar 2015, kl 12.40
mina tegin teema KUSTUTAMINE, tahtsin enda tehtud teema ära kustutada.
ja sina pead isegi seda teemat susimiseks, teemat, mis mingitki moodi polnud sinuga seotud algselt.

mis sa tõesti arvad, et terve eestimaa peaks nagu sinu ümber keerlema, kõik teemad vaid sinu pärast tehaksegi ve?
oled tõesti peast täiesti segi.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 12.54
Kui mina soovin õnnelikku pereelu, siis olen õel ja kade.

Kui teised naised soovivad SAMA, siis on see igati õige, austust vääriv ja ÜLLAS soov.

Ning mitte mingil juhul ei tohi sellise naisega enam rääkida, see oleks tema suhtesse kaasaminek.

Minu suhet aga TOHIB ning lausa peab rikkuma.
 
P. veel 16. jaanuar 2015, kl 13.11
See on selgemast selgem, et näiteks kommija MA saab aru, et tema komm teeb niigi õnnetule, aborti teinud nin´g pereelust ilmajääjale väga haiget.

Tunnistan, kohutavalt haiget tegi, nagu ma oleks just tulnud aborti tegemast.

Meeletult valus oli, nagu oleksin just praegu peig,ehest lahku läinud.

Kiskus julmalt kõik vanad haavad lahti.

Kommija MA on nüüd väga õnnelik, et nii palju halba suutis teha.
 
no tore siis ju 16. jaanuar 2015, kl 13.27
no tore siis ju, sulle kui masohhistile tehakse ju teene, kuidas sa niimoodi siis üldse elada saad ilma lahtiste haavadeta, mida kõiki imetlema kutsud, paned äkki okaskrooni ka pähe? Ära käi siin foorumis, kui sulle niimoodi niiviisi halba tehakse, aga sa tuled ju ikka, väidetavalt kergendust saama, junky.
 
issand 16. jaanuar 2015, kl 13.43
Aga mine siis minema siit kui haavad lahti kistakse,sa ju ei lähe,ära siis lase endaga siin susida,miks sa seda teed ?
 
paras 16. jaanuar 2015, kl 13.43
tead sa P, sind oleks olnud õigem abordiga koos ära steriliseerida hoopis. siis oleks sinust leebem ja parem inimenegi saanud, sa poleks maailmas siis enam nõnda palju halba otsinud. need hormoonid on sind päriselt haigeks teinud ja ilma nendeta oleks sinust ehk veel asjagi saanud. praegu oled vaid nuhtlus ja õnnetus ja kahju emakesest Maast, et ta sellist saasta kandma peab.
ja elu on mõnikord ikka julmalt õiglane, kasvõi seegi, et P-sugusel last pole. elab oma elukese ära ja muld ei nuta ka mitte.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.16
Osad ei ole mitte ainult pahatahtlikud ja julmad, vaid lausa SADISTID.

Nagu MA ja eespool veel.

Peab ikka sadist olema, kui niigi õnnetule niimoodi öelda.

Ei kujuta ette, et ütlen aborti teinud või lapse kaotanud emale: Mida sa põed, põed ju oma õeluse ja kladeduse pärast.

Kuidas on üldse võimalik õnnetule, piinlevale inimesele nii öelda ?

Ainult äärmiselt julm inimene on selleks võimeline.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.18
Õnneks on siin ka häis, südamlikke inimesi, aitäh neile.

Kahjuks on nii, et halval on suurem jõud ning kurbuseks on ka siin halba rohkem.

Ei ole vaja öelda, et mina oma korrutamisega põhjutan sadismi.

Ei ole ikka nii, hea inimene ei tule niimoodi ütlema, ta ei suudagi seda teha.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.19
Parandan
Häid.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.30
Lapsi tahavad kõik naised, kuidas selline soov kadedus ja õelus on ?

Kas siis kõik naised on kadedad ja õelad, et neil lapsed on ?

Lapsesoov, olla õnnelik oma pere, lastega on IGA NAISE loomulik soov, kas siis kõik maailma naised on kadedad ja õelad, absoluutselt kõik ?
 
Helenavanje 16. jaanuar 2015, kl 14.35
Ei ole. Need naised ei aja ka kogu foorumirahvast oma plämaga närvi. Sina ajad. Lepi sellega ja kao minema siit!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!