Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 21. jaanuar 2015, kl 00.48
Issand
Oeh, ei taha veel sellest kirjutada, kunagi hiljem. Kibestunud mees või olla hullem kui õel naine.
 
ainult 21. jaanuar 2015, kl 04.16
mis häda peaks olema kõigis ainult halba otsida.
küll on õelad naised, nüüd veel hullemad kibestunud mehed...
kas keegi tore ja hea ka on?
kas sina P oled elus kellegi hea ja toredaga üldse kokku puutunud, või on sulle ainult õelad ja kibestunud ja muidu imelikud teele sattunud.
 
no tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 07.57
P. veel to Kaitse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Tunnen iseennast, aga teiste naistega mul ei ole olnud kokkupuudet.

Selleks, et teisi naisi tunda, pean ma nendega lähemalt suhtlema, aga ma ei ole ju suhelnud.


> Mulle on alati tundunud, et ma mõtlen teist
> moodi, kui teised naised.

> Seetõttu on
> mind väga huvitanud teiste naiste mõttelaad,
> aga kahjuks ei ole mingit võimalust seda t
> undma õppida.

Vot nii oled kõrvuti postides kirjutanud - paradoks! Kuigi sa ei ole naistega kokku puutunud, et neid tundma õppida, väidad sa, et "mõtled teistmoodi, kui teised naised" - mille alusel sa väidad, et asi, mida sa ei tea ega hooma selle olemust on kuidagi teistmoodi, kui seesama asi, aga lihtsalt sinu küljes? Sinu mõtteprotsessid käivad täpselt samamoodi, kui teistel, sa pole mingis mõttes eriline. See oleks sama, kui kõver soomänd väidaks, et ta on alati arvanud, et ta oma seljandikul kasvavast liigikaaslasest teistmoodi - ei ole ju, seljandikul oleks saanud temastki tavaline sirge mänd. Kõver on ta sellepärast, et kasvas soos, mitte sellepärast, et on kuidagi negatiivses mõttes eriline ja teistmoodi. Negatiivne tähelepanu on ka tähelepanu ja sina oma märtrikompleksi otsas naudid seda ja sulle meeldib iseendale valetada asju ilusamaks oma motivatsiooni suhtes. Sulle pole omane endas kahelda kasvõi veidigi, vähemalt postide järgi, seega pole see sinu jaoks ilmselgelt oluline tahk - asjad on nii, nagu sina neid näed ja punkt. :) Muidu poleks sõbranna saanud sind nii pikalt ja igasuguse vaevata t...llitada.
 
P. 21. jaanuar 2015, kl 14.25
Ainult
Mitte mingil juhul EI otsi kelleski halba.
Kirjutan, mida NÄINUD ja kogenud olen.
 
ainult 21. jaanuar 2015, kl 14.37
aga miks sa siis ikkagi kõiges halba vaid näed, miks sa midagi head ei näe. ei otsi sa ehk küll, aga ometi on su teema ainult halvast nõretav.
sa lihtsalt näedki asju ja elu ja inimesi ainult must-valgelt, et ongi ainult kaks võimalus - hea ja halb. aga elus on palju muidki varjundeid, pole ju ainult hea ja halb. need kaks on kõigest ühe terviku kaks erinevat otsa ja nende vahel on palju muud. mis hiad sest halvast ainult kinni.
 
issand 21. jaanuar 2015, kl 14.43
mille järgi sa otsustad ,või aru saad, et mees on kibestunud,et nagu sinu moodi või,jube on näha iseennast,eks.
 
P. 21. jaanuar 2015, kl 14.51
Ainult
Ma olen selline äpu, kes halba ligi tõmbabki kahjuks.

Kahjuks nii ongi, et minusuguseid äpusid aferistid lausa otsivad.

No tore siis ju
Aru olen saanud kõigest TAGANTJÄRGI. Seda taipasin kohe, et naistuttav oli peigmehe pärast kade, aga ei teadnud, et suhtumine minusse nii hull on.

Jah, teistsugune olengi, sest olen teistsuguses keskkonnas kasvanud ning ei suhelnud noorena teistega.

Seda küll, kui oleksin KOHE taibanud, kui hull suhtumine naistuttaval minusse on, siis ma ei olekski hakanud tema soovil peigmeest ära ajama.
 
P. 21. jaanuar 2015, kl 14.58
Ainult
Ma ei näinud ju halba, keegi rääkis minuga paar sõna ja juba olin kõrvust tõstetud, et küll on hea inimene.

Ma olen just kergeusklik ja ei näe halba enne, kui on hilja.
Ning siis olen löödud.

Ka selle kibestunud meestuttava puhul ei näinud halba ette.

Issand
Mehed ja naised on erinevad. Mu meelest naistel ei ole kibestumine välja näha, vähemalt mina küll aru ei saa.
 
berry 21. jaanuar 2015, kl 15.10
teemaks, mul ei ole sõbannasi, on maalinud üsnagi selge pildi, miks mõnel neid ei ole. P sugused on tõeline õdusunenägu! Lihtsalt tuleb kaugele joosta, väga kaugele sellistest. Järgmised 178 lk saavad olema koopia eelmisest 178-st.
 
P. to Berry 21. jaanuar 2015, kl 15.14
Arvad tõesti, et kui inimene kirjutab netis, siis räägib reaalis samamoodi ?

Kirjutan just seda, mida reaalis rääkida saanud EI ole.

Ei ole ma mitte kellelegi naistuttava lugu ning ka kibestunud meestuttavast mitte midagi rääkinud.

Siin just kirjutavadki inimesed asju, millest rääkimiseks reaalis võimalust EI ole või lihtsalt EI söanda.
 
no tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 15.26
Räägime ikka enda eest, Peeee. Sina oma pimeda silmaga essugi ei näe. Mina näiteks kirjutan sellest, mida iga kell suudaksin näost näkku öelda ja ennegi oleme rääkinud, et sul kruvid logisevad ja normaalse, terve psüühikaga inimese motiveeritus tundub sulle "üllatav, hämmastav ja uskumatu". Peaaegu keegi pole sinusugune ja sa pead seda väga unikaalseks ja eriliseks. Mina hoian iga kord oksekrampe tagasi, kui su kirjutisi loen.
 
no tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 15.30
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult
> Ma olen selline äpu, kes halba lig
> i tõmbabki kahjuks.

Sa ei tõmba ligi, sa ise otsid oma pee peale, nagu imikala mõnda teist palju suuremat kala ja haagid ise sellistele külge, sest teistsugustele ju ei julge, et siis kogu maailma ees häbis ja süüdi, et tõmbasid hea inimese "vasakule". Ole vähemalt järjekindel oma valedes.
 
silmakirjalikkus 21. jaanuar 2015, kl 16.00
inimene, kes endast lugu peab, kes ennast armastab, kes teisi austab, see JULGEB rääkida kõigest, sest ta teab, et kõik, mis siin ilmas toimub, kõik, mida inimaju mõtleb, see kõik on omane inimesele, seega meile kõigile, ka sulle, P.
kui on valus, siis nuta, kui on hea, siis naera, kui oled vihane, siis vihasta, kui oled nördinud, siis nördi....ja kõik see on inimlik. seda ei pea varjama, seda ei pea häbenema.
ükskõik, mida maailmas on inimene korda saatnud, on see inimlik, sest seda on teinud inimene. sellest võib vabalt rääkida, sest seda teavad nagunii kõik ja miks siis mitte lihtsalt arutada.


vaata vaid ringi ja mõtle, et kõik see inimeste loodu, kõik need inimelud ja nende elude lood, kõik see on inimlik.

inimene on nagu mosaiik, miljarditest killukestest koosnev. ainult et kõiki neid kilde ei suudaks ükski inimolend korraga omada ega kasutada.

seepärast paistavadki inimesed nii erinevad, sest igas neis peegeldub maailma vaid osake,just temale omane, vaid tema enda poolt peegeldama pandud killuhulk. olgu see siis kasvõi äärmuslik headus või äärmuslik halb. kuidas kellelgi.

aga ometi on kogu inimloomus meis kõigis olemas, ka sinus, P.me ei saa sellest ei üle ega ümber senikaua, kuni elame inimestena siin.

kui sa julgeksid olla just see, kes oled, oleks elu su jaoks lihtne. kui sa julgeksid rääkida kõigest vabalt, oleks elu sinu jaoks lihtne.
saan täiesti aru, et selline pidev ümberkehastumine kord reaali, kord virtuaali, võib peast segi keerata.
ole, kes oled nii päriselus kui siin. räägi julgelt ja alati seda, mida tahad ja tunned. ära mängi kedagi teist, ära lavasta olukordi.
 
Antzu 21. jaanuar 2015, kl 16.28
Siin internetis ei peagi ja ei tohigi kõigest rääkida. Kõigest räägitakse ikka inimestele, keda usaldad ja kes on lähedased, mitte siin foorumis. Ma ei ütle, et peab kedagi teist mängima, lihtsalt viimast kui saladust ei maksa siin kõigile ka jagada, selleks jäägu ikka sõbrannad ja teised, kes on usaldusväärsed!
 
silmakirjalikkus 21. jaanuar 2015, kl 16.38
oehh, ilmselt väljendasin end valesti. ma ei ole üldse seda meelt, et peaks peensusteni oma asju rääkima välja tervele ilmale või mõnele inimesele, kui ei tea, mis tulla võib.
tegelikult ei peagi ju rääkima fakte otse ümber, aga ennast võib väljendada küll vabalt, oma arusaamadest, oma mõtetest võib ikka vabalt rääkida küll. võib tunnistada, et mind nt ei huvita miski, et ma pole selle peale mõelnud, mu nupp ei noki seda või teist, võib näidata välja emotsioone ja palju muud... sellest ju algabki kogu inimolemus, ma saan nii aru.
aga kui ainult paari lauset korrutada, siis mis see peaks olema, mis kena arutelu siis üldse oodata ja mis mõttega üldse teema nt tehtudki.

pole aga vajadust rääkida, kuidas ja mis poosis omavahel seksiti. aga võib rääkida sel teemal üldiselt, nii nagu arvad ja tunned.
need on erinevad lähenemised.
vabalt saab kõigest rääkida, ei pea korrutama jääma vaid üht detaili. samamoodi ei pea P kirjeldama peensusteni väliseid fakte, aga oma hinge/tunded/mõtted võib laotada siia küll.
 
P. to No tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 17.09
Mina ei ole küll mitte kellegi külge ennast haakinud.
kõik on ikka VASTASTIKUNE, kes minuga rääkida ei taha, need ei räägigi, mitte kellelegi ei ole võimalik külge haakuda, mis jutt.
 
oh sa tont 21. jaanuar 2015, kl 17.15
kui oma usku see p on.
huvitav, nagu naistest ei tea midagi, aga ometi räägib kõigi eest. silmakirjalik jah, sööb ja salgab.
 
sitamagnet 21. jaanuar 2015, kl 17.15
no P. ja Co on selline sitamagnet, et isegi läbi kauguste tõmbab vaid sitta ligi.
 
P. to No tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 17.21
Kuidas üldse on võimalik kellelegi sappa haakuda, see on ju absurd.

Kui keegi kellegagi rääkida ei taha, siis ta ju EI räägigi.

Et ma siis haakusin kibestunud ja naistes pettunud meestuttavale ennast sappa või ?

Nalja teed.
Igavuse peletamiseks olen temaga suhelnud, sest naistuttavaid mul ei ole, kellegagi rääkida ei ole ja maru igav on.

Kibestunud meestuttav samamoodi on kurtnud, et sõpru ei ole ja ükski naine teda ei taha.

------------------------------------------------------Nii et naistuttavaga sarnane lugu.

Oleme võrdsel pulgal, mõlemal ei ole kedagi, kellega suhelda ning tema hakkas mulle käkki keerama, sest ta ei salli naisi.

On kõikide naiste peale vihane ning siis maksab mulle kätte.

Nagu ma oleks süüdi, et naine teda pettis.

Süütu inimese kallal elab enda probleemi välja.

Siis on naiste peale kade, et nemad saavad igal sammul mehi, aga tema naisi ei saa ja peab üksinda olema.
 
P. veel to No tore siis ju 21. jaanuar 2015, kl 17.28
Ah et mina olen süüdi, et naine teda 40 - 50 aastat tagasi pettis ?

Mees ise 74, naine peaks olema üle 80, juba üle 10a surnud.

Et mina olen vastutav selle eest, mis toimus isegi enne minu sündi ?

------------------------------------------------------Saan aru küll, et sa meelega kirjutasid hästi provotseeriva kommi, et näha mu vastust.

Arvad, et see kibestunud mees sinusse paremini suhtub või ?

Tema meelest on KÕIK naised õelad ja tänamatud h.orad. Seda on sada korda korrutanud, et naised on h.oorasugu ning kuidas tema naine teda pettis ning lapsedki vist ei ole tema omad.

Milles mina süüdi olen, et selle sopa endale kaela saan ?
 
pange teema lukku 21. jaanuar 2015, kl 17.32
Aitab juba. Varsti 180 lk nagu aasta tagasi.
 
idioot 21. jaanuar 2015, kl 17.49
mis ronid siis selle mehe pasarahe alla. sa tahadki ju kuulata ja koos kiruda, et naised hoorad puha. sa ju ka EI SAA NAISI.
noo aga jah, eks teil juttu jätkub ikka kauemaks, sest te ju kumbki EI SAA NAISI:
ei saa naisi, ei saa naisi, ei saa naisi.....
ma ei tea, mis toimub tibi-naiste peas ja ma ei saa neid...
see on ju, P, sinu enda mure, et naisi ei saa...sina oled ise öelnud, et oled kibestunud, sest sul pole sõpru ja sa naisi ei saa.
mis nüüd siis, et kord oled 46 aastane kibestunud naine ja siis 74 aastane kibestunud mees - aga põhimure ikka üks - EI SAA NAISI...
täitsa vahva, kui sinus elab vahelduvalt mees ja naine. huvitavam oleks, kui üks neist poleks kibestunud ja saaks naisi ka.
 
P. to Idioot 21. jaanuar 2015, kl 19.22
Ei tahtnud ma midagi taolist kuulata, LOLL olin, et kuulasin.

Mina ei saa naistuttavaid, see on hoopis teine asi.

Üsna ebameeldiv oli kuulata, kuidas oma naist kirus.
Mul oli tunne, nagu ma oleks süüdi, et tema naine teda pettis.

Mis siis, et ma olin sel ajal veel päris laps ja teda ei tundnudki.
 
ebameeldiv jah 21. jaanuar 2015, kl 19.27
on tõesti ebameeldiv, kui aina teist kirutakse. mis meiegi siin peame arvama, kui sina aina teist kirud siin.

millega me selle sinu pasa oleme ära teeninud?

meile ka jääb tunne, nagu oleksime kõik süüdi, et sina kunagi aborti tegid, et sinu ema sind selliseks kasvatas ja et sa ISE pole nõus ainsagi hea argumendiga. muudkui jaurad aga... õõõuuh
 
loll jah 21. jaanuar 2015, kl 19.32
Siin ka ju ei taheta su süüdistamisi kuulata. täpselt sama muster. aga no muidugi, sina oled ju erand- õrnake-tundlikuke.
Teiste, st susijate ja õelate, jaoks on teised reeglid, muidugi.
 
idioot 21. jaanuar 2015, kl 19.33
ära keeruta. nüüd jah, ei saa naistuttavaid, aga algul oli pidev hala, et EI SAA NAIST, EI SAA NAIST...
 
P. to Idioot 21. jaanuar 2015, kl 19.35
Täitsa lõpp.
Ma ei ole selle peale mõelnudki, et meestuttav tekitas minus süütundeid, tundsingi süüdi, et tal naine teda pettis.
 
P. to Idioot 21. jaanuar 2015, kl 19.36
No väljendasin ennast nii, aga mõte jääb samaks.
 
P. to Loll jah 21. jaanuar 2015, kl 19.50
Ma tundsingi ennast süüdi, kui oma naist ja kõiki naisi kirus.

Et mis mul viga, ma olen naine, naised saavad mehi igalt poolt, aga tema jälle naisi ei saa.
See panigi mind süüdlasena tundma.
 
P. to Ebameeldiv jah 21. jaanuar 2015, kl 20.13
Ebameeldiv ei ole mitte niivõrd see, et oma naist kirub, vaid see, et kirub SÜÜTUID naisi, sealhulgas mind.

Kõik teised naised on nüüd tema silmis süüdlased.

Ja mind on ta solvanud täiesti ilma põhjuseta.

Keeras mulle ühe tõsise käki ka veel kokku.
Kättemaksuks kogu naissoo eest.

------------------------------------------------------Naistuttava lugu on ju täiesti erinev, sest mina teisi naisi sisse ei too, teiste peale ju pahane ei ole, ei ole põhjust.

Kibestunud meestuttav aga ründab süütuid naisi, samuti mind.

Samuti ei ole mul mitte mingit plaani kätte maksta.

Meestuttav aga on pühendunud oma edasise elu kättemaksule oma ebaõnnestunud kooselu ees.

Seega meid ei saa võrrelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!