Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Eelmisele 23. jaanuar 2015, kl 03.50
Olen üsna mugav olnud, ei olegi eriti teistes teemades komminud ning millises muus foorumis ? Peale Naisteka ei teagi rohkem foorumeid.

Perekooli tean, aga seal ma üksiku inimesena komminud ei ole.
 
P. 23. jaanuar 2015, kl 03.55
Nagu eelmisel leheküljel kirjutasin, siis on mulle endalegi ehmatus, et olen mõnes mõttes täpselt samasugune süütunnetega ullike, nagu 13 aastat tagasi.

Meestuttav rääkis ebameeldivusi, aga mina KUULEKALT kuulasin, tundsin KOHUSTUST.

Täpselt nagu naistuttava puhul tundsin kohustust peigmeest minema ajada.

Vastu ei öelnud, sest uskusin, MUL EI OLE SELLEKS ÕIGUST.

Mulle tõesti ei tulnud pähegi, et ma tohin üldse vastu öelda, et lõpeta naiste kirumine.

Alles nüüd hakkasin mõtlema, kui siin komme lugesin.
 
möh 23. jaanuar 2015, kl 10.10
kas see on mingi small talk pee moodi

et saaks aint kedagi kiruda, pohh keda siis
 
tagurpidi 23. jaanuar 2015, kl 10.45
P räägib endast ja kuidagi huvitava see vanuse asi. P praegu veel 46 oma jutu järgi, aga kohevarsti saab 47, vanamees 74. tagurpidi 47 ju, tagurpidi 74.

kas see vanamees on P isa?
ei usu, isa olevat ju nii hea ja vagur, ei tema kellelegi käkki keera.

kui vana on P päriselt. kas P üldse sellisena ongi olemas.
väga selle moodi, et P on kirjanduslik tegelane, see on kirjanduslik teema, seda lugu alles pannakse kokku, kombates piire laiuti ja sügavuti.
meie siin aine loojad ja abimaterjal.

"O" kirjutis, vabandust, kui eksin, aga tundub väga tuttav stiil, väga omane väljendusviis kindlale isikule. nii kui lugema hakkasin, tuli selle inimese kuju mu ette nagu olekski ta seal päriselt olnud.
 
pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 11.53
Iseenesest hea, et end avastad.
Ütleks aga, et elus juhtub ikka, mil tuleb kannatlikult kellegi juttu kuulata, ka ebameeldivat. See pole mitte kohustus, vaid tavaline viisakus või lugupidamisavaldus. Kui jutu sisu järjest enam soovida jätab ning arusaam sellest, et jutustaja tõesti ongi vaenulik või räägib jama, selgeks saab, on õige see vestlus katkestada.
Miks vaenulikkusele või muule jamale vastu öelda? See on suht mõttetu, kui just sõnasõda ei taha esile kutsuda. Täitsa õige käitumine, P, et sa vastu ei öelnud.
Aga kuidas siis selline vestlus lõpetada? Enesekindlalt väljendades, et ei soovi ses vestluses enam osaleda (nt. See teema ei huvita mind, Olen teistsugusel arvamusel ja ei taha sellest enam rääkida, Halvustavas vestluses ei soovi ma osaleda, ...).
Kui see vanamees on üleskrutitud seisundis ja muudkui tahab oma eksi ja laiemalt kogu naissugu kiruda, siis vastuütlemine hoopis suurendab ta protestivaimu.
P, eks sinuga on ju samamoodi olnud. Kui oled end minevikku sisse möllinud ja sel teemal üleskrutitud seisundis, siis igale vastuütlemisele siin foorumis oled reageerinud veelgi enam end üles kruttides. Siis ei suuda sa kuidagi rahuneda ja arvad, et kõik on su vastu ning õelutsevad.
Sama selle vanamehegagi. Kui keegi talle vastu hakkab, peab ta neid enda vaenlasteks, mitte abistajateks, kes tahavad, et ta oma kirumise lõpetaks.
Nii et, P, vastuütlemise asemel soovitan vanameest esialgu rahulikult kuulata ja siis rahulikult öelda:"Mulle ei meeldi su jutt ning rohkem ma seda kuulata ei taha. Kui sul muust rääkida pole, siis head aega."
 
kas tervisele ei hakka? 23. jaanuar 2015, kl 16.42
P. kas see ülevalolek ööst öösse nagu tervisele ei hakka? eriti vaimsele?

või kirjutad neid luulelugusid kuskilt lähivälismaalt? või oled delfi palgal, et öövahetus nagu käsil?
 
P. 23. jaanuar 2015, kl 17.04
Tagurpidi

Saangi 47, kas tõesti arvad, et anonüümselt kirjutan ennast nooremaks või vanemaks ?

Möh
Väga rängalt eksid.

Mul on väga kahju, et nii naistuttav kui meestuttav sellised on.

Muide see, et meestuttav mulle otseselt käkki keerama hakkas, oli mulle üllatus.
Ei tulnud selle pealegi, et üks meesterahvas selline on.

Mul oleks väga hea meel, kui mul ei oleks nende kummagi kohta midagi halba öelda, väga meeldiv oleks.

Kahjuks see nii ei ole, nii kurb kui see ka minu jaoks ei ole.

Ise on minust 28 aastat vanem, aga nimetas mind vanamutiks juba mitu aastat tagasi.

Mitte ei usu, et sul ükskõik oleks, kui mingi mees sulle päriselt p.ska keerama hakkaks.
 
P. to Pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 17.17
Leian tagantjärgi, et ei olnud õige, et ma lasin tal oma naist, kõiki naisi ja iseennast kiruda.

Ta suunas ju kogu oma viha naissoo vastu minu kaela.

Oleks ma kohe käratanud, et jäta teiste naiste ja minu siunamine, meie ei ole süüdi, et elasid naisega, kes sind petab.

Aga kuna ma midagi ei öelnud, siis meestuttav vaatas, et ma olen üks mömm, keda saab kiusata ning oma kannatuste eest kätte maksta.

Mulle küll tundus, et naisi kirudes ta mõnules, sest nägi, et pani mind ebamugavalt tundma.

Mulle oli üllatus, et nad üldse ei olnudki abielus ning naine ajas teda pidevalt minema, aga ta ei läinud.

Enne oli mul kahju, et vaene mees, naine pettis teda, tundsin veel ennast nii SÜÜDI, sest ma ju ka naine.

Siis hakkasin mõtlema, et mida, naine ajas teda aastaid minema, aga ta ei läinud.
See on küll tema viga, kui naine oli otse öelnud, et teda ei taha.

Sellisél juhul tal küll mingit õigust ei ole kogu naisssoo peale vihane olla.
Miks siis ära ei läinud, kui naine MINEMA AJAS ja otse ütles, et teda ei taha ????
 
hakkab mõsituse peale 23. jaanuar 2015, kl 17.21
eks see öösel ülevalistumine hakkab lõpuks ka mõistuse peale. P.- näite põhjal.
 
P. veel to Pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 17.27
Ma siiski arvan, et meid ei saa võrrelda, olukorrad on erinevad.

Tema tekitas oma olekorra ise. Sai naise, kellesse armus, naisel tunded kadusid, aga tema ei tahtnud minema minna.

Minul aga naistuttav ei lasnud kooselul tekkidagi.

Samuti EI süüdista ma teisi naisi.

Meestuttav on aga vihane kõikide naiste peale.

See juba näitab midagi, et oma LIHASED lapsed ja lapselapsed teda üldse tunda ei taha, lapsed ei ole tema pool üle 20 aasta üldse käinudki ning lapselapsed keelduvad vanaisa tundmast.
 
krt 23. jaanuar 2015, kl 17.32
sa ela oma elu, mida sa urgitsed teiste eludes.
mida sa ronid siis selle mehe juurde, endast veel niipalju vanema juurde. ikka laustola peab olema, et minna kellegi juurde, et saada sitavalang kaela ja pärast niutsuda.
kes sul käseb sinna minna ja mis see sinu asi on, mida keegi mõtleb ja kuidas arvab.
vaata enda elu ja vaata oma arvamisi.
no jube selline inimene, kes laulab tervele ilmale, mida keegi räägib, mida teeb...
nagu küla klõtamoor, ehk siis vanamutt, kes toitub teiste eludest.
 
tagurpidi 23. jaanuar 2015, kl 17.41
P, vanemaks sa ennast nüüd ei kirjutaks tõesti, sul selle vananemisega kiiks küljes.

aga su teema on üsna ebatõenäoline, sa vassid siin nii et silm ka ei pilgu.
kui sul "kodu" sassis, siis muidugi mõistetav. muidu mitte.
 
imeb lugusid öösiti. 23. jaanuar 2015, kl 17.46
sa P. ja Co ikka jaksad öösiti seda jura siin toota.
aga hakkab nagu sulle mõistusele ka, nagu lugejad veenduda saavad.
 
valus 23. jaanuar 2015, kl 17.53
või et sul polnud nagu õigust vanamehele, sõbrannale siis vastu öelda, kartsid ja lasid end vanamutiks kutsuda.
jube värk tõesti..

aga kuidas sa seda ei karda, et kas sul SIIN ikka on õigust lällata aastaid juba. kust sa siin selle enesekindluse võtad?

ah, et virtuaalis, kus keegi sind ei tunne ega näe, siis võib, jahh?!
aga reaalis peab näitlema, peab olema meelejärgi, peab pugema....et seal ju nähakse sind.

vaata, kõigele lisaks, oled üks paganama argpüks ka veel. sihuke nurga taga sosistaja ja külajuttude levitaja.
oi kuidas on sellised maod vastumeelsed.
 
aga olid siis nagu armuke vä? 23. jaanuar 2015, kl 17.55
ma saan aru, et P ja Co tahtis seda meest üle lüüa naiselt? et pere nagu lõhki ajada? ja siis kui vanamees vedu ei võtnud, hakkas vanamehe kohta jutte levitama?
 
susia P. ja Co 23. jaanuar 2015, kl 17.57
no P. on ju tühjade juttude väljamõtleja. juba aastaid. pole ju kuskil mingeid fakte tuvastataud. selline nurgatagant susija.
 
issand 23. jaanuar 2015, kl 19.23
päris hea ikka,mõnus copy paste tekst ,ainult et nüüd on peaosas meestuttav,enne naistuttav,ja jälle imestame ja üllatume samamoodi,täiesti uskumatu inimene oled,ja kuidas rahvas jälle selle uue teemaga kaasa läheb ja nii need aastad lähevad.kõik annavad nõu ja avaldavad arvamust ,aga kõik on ju vale mis inimesed arvavad,nad pole ju seal olnud ja üldse asjad olid ju hoopis teistmoodi,ahahaaaa.sa oled osav,P
 
P. to Krt 23. jaanuar 2015, kl 19.55
Appi, kas mina urgitsen vanamehe elus ?

Tema on see, kes oma naist kirub ja MINU elus urgitseb.

Seda juttu räägib ta peamiselt telefonis. Selleks, et kedagi kuulata, ei pea ju ta juurde minema.

Ei olegi minu asi, aga kui keegi otse minu kallal õiendab ja minuga nii hirmsasti asja on.

Vanamehel on ju minuga asja, mitte minul temaga.

Kõik jääb talle minu puhul ette, üks vingumine käis, et mis sul viga, sina leiad meestuttavaid, tema ei leia naisi.

Mind tema kadunud naine ja tema elu ei huvita üldse.
Viisakusest kuulasin ja kahju oli inimest.

Tema aga leidis nagu naistuttavgi, et tal oli õigus mind kamandada ja minu elu käsutada.

Siis kui mul vahepeal suhe oli, hakkas meestuttaval üks l.tsitamine.

Meestuttaval oma elu ei olegi, siis närib teiste kallal ning ta siiralt usub, et tal on õigus sulle käkki keerata ja dikteerida, mida mina oma eluga pihta hakkan.
 
P. to Valus ja 17.55. 23. jaanuar 2015, kl 20.04
Olen jah selline toslem, kes TAGANTJÄRGI netis midagi võimeline ütlema on.

ÕIGEL AJAL EI SAA MA KUNAGI MIDAGI ÖELDUD.

Kui on ütlemiseks ÕIGE AEG, siis ma tunnen, et mul ei olegi õigust midagi öelda. Nii ongi.

Ja reaalis tagantjärgi meestuttavale midagi mõtet öelda ei ole, saab veel hullemini käki keeramiseks hoogu juurde.

17.55
Ei olnud meil mingeid taolisi suhteid.
SUHTLEMISE PUUDUSEST rääkisin vahel temaga, tema rääkis minuga samamoodi SUHTLEMISE PUUDUSEST ja IGAVUSEST.
 
pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 20.07
Kuidas kellelegi sobib ja meeldib. Mulle isiklikult ei sobi vastuhakkamine või pealekäratamine. Eriti, kui näen, et teine pole rahulik, vaid end üles kruttinud, no mida sellisele üldse selgeks teha saab?
Eelistan resoluutselt taolisest kirumisvestlusest eemalduda ja näib, et just see näitab mu tugevust. Ega keegi teist korda küll samasugust jama mulle ajama tule. Ollakse viisakad ja ütleks, et ka lugupidavad.
Aga muidugi võib ka sellele teele minna, et vastu hakata ning tulisesse sõnasõtta astuda. Lugupeetavaks nii küll ei saa, kuid mõnele meeldibki sõnalahingut pidada, saab adrenaliini-laksu sellest.
Argumenteeritult vaielda tasub ikka teemadel, mis seda väärivad ning vestluspartnergi võiks mõnevõrra intelligentsem olla.
 
naistuttav, meestuttav 23. jaanuar 2015, kl 20.15
P, kes veel sinu sees elavad.
Mitu isikut sinus veel pesitseb?
Sa oled ikka väga haige.
Äkki mõni tegelane sinu sees käsib sul keegi ära tappa ja sina pead kohe tapma, sest kuidas saaksid sa vastu midagi öelda.
Süütunded tekivad ju sellest ja peab teiste meeleheaks ikka tegema, mis sellest, et pärast vanamutiks sõimavad ja pugejaks.

Pange juba lukku see haige teema siin. Vastik hakkab.
 
Peele 23. jaanuar 2015, kl 20.18
Kas sul häbi ei ole endast vanema inimese kohta nii rääkida. Austust sul üldse ei ole, ei enda ega teiste vastu. Õnnetu juhtum.
 
P. to Krt 23. jaanuar 2015, kl 20.19
Ei ole võimalik, et sa mu kommidest nii risti vastupidi aru saad.

Vanamees on ju see, kes toitub teiste eludest ja kellel on hirmsasti teistega asja.

Enda arust kirjutasin ikka eesti keeles, mitte hiina keeles.
 
P. to Peele 23. jaanuar 2015, kl 20.21
Vanemal inimesel on õigus siis teiste elusid hävitada ja mürgitada, klätsijutte ja valejutte levitada, on õigus öelda LAPSELE, et su ema on ju küla prosta ????????
 
P. to Pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 20.25
Rääkisime vahel telefonis ning pidevalt oli tal oma naise ja kõikide naiste ja minu kirumine.
Kuidas kõik naised on h.orad.

Viisakusest kuulasin, ma ei ole selline inimene, kes peale käratab või kuulamast keeldub.

Ma ei oleks tohtinud ei talle helistada ega ka telefoni vastu võtta.
Teist võimalust ei olnud.
 
pisisoovitus 23. jaanuar 2015, kl 20.53
Paraku on kibestunud inimesi, kes aina kiruvad, küll ja küll. No milleks nende pärast oma närve rikkuda!
Pole ju üldse küsimus, kas neil on õigus kiruda või mitte. Nemad tahavad oma meelepaha välja valada ja otsivad, kes vaid viitsiks kuulata, veel parem, kaasa kiruda.
Sellistest inimestest tuleb end distantseerida. Tänapäeva telefonid näitavad ju, mis numbrilt kõne tuleb. Ega ei pea vastama, kui helistaja jutt on ette teada selline, mida kuulata ei taha. Ja alati saab ka öelda, et ei meeldi osaleda taolises verbaalses kõhulahtisuses.
Tobe ju selline inimene teemaks võtta ja ta käitumist mitmekülgselt kirjeldada. No milleks? Las ta olla, ise teab, kuidas oma elu kirumisega mürgitab.
 
lõpeta ära 23. jaanuar 2015, kl 21.05
Seda ei suuda enam taluda, see keerab hinge sassi, see Peee möla siin.
Sa oled psühhoterrorist, mis õigusega sa siin undad kõik need aastad ja n'ussid siin teiste ajusid.
Räägi juba tõtt, mida sa vingerdad meestuttava ja naistuttava ümber.
Nagunii ei usu su juttu keegi. Valevorst sihuke.
 
ahet 23. jaanuar 2015, kl 21.08
KEs su elu siis tuksi keeras.
Kas meestuttav, see vanamees, või naistuttav?
Teistel pole õigust, aga P.-l on alati õigust lällata.
Sa oled hullem kui valimisreklaam.
 
kenderi pehme versioon 23. jaanuar 2015, kl 21.53
see sinn nagu kenderi pehmem versioon.
läheneb juba samale õõvastuse astmele..kas politsei ei peaks ka nagu sekkuma?
inimeste vihkama õhutamise eest.
 
P-le 23. jaanuar 2015, kl 22.34
kas sinu lapsele ütles, et ema on küla prost,
või ütles sinule sinu ema kohta?
kole lugu tõesti, mõtle, kuidas ütleb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!