Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 02.39
P-le
Appi, kas peale minu ei ole maailmas mitte ühtegi naist ?

Pisisoovitus
Sellest ei olnud midagi, kui ta oleks oma naise kirumisega piirdunud.
Las inimene kurdab, kui tal seda vaja on.

Häda oli selles, et kandis oma naise halvad omadused teiste naiste ja minu peale üle.

Rääkis, kuidas tema naine teda pettis ja kohe tõmbas parallele, et sina oleksid samasugune või kõik teised naised on samasugused.

See pime viha naiste vastu oli masendav.

Näed, kahjuks olin selline hädapätakas, et kui helistas, siis ma ei olnud võimeline telefoni mitte vastu võtma.

Tundsin, et pean vastu võtma, olen kohe kohustatud, et muidu solvan teda.

Kirumine EI olegi probleem, vaid see, et ta hakkas REAALSELT mulle käkki keerama.

Keeras mulle sellise jama kokku, et ma ei suuda seda ära süüa.

Selles on probleem, et ta hakkas REAALSELT TEGUTSEMA, REAALSELT HALBA TEGEMA.
 
vahepealne sex 24. jaanuar 2015, kl 03.10
kas sa vahepeal käsid nagu seximas vä? ja nüüd oled kodus tagasi? kas sa müüd salendajaid, kas sa valmistad nahast sexatribuutikat või kuulad jazzi suurlinna kohvikutes?

rohkem haigeid nagu momendil netis ei näi olevat? missugune neis oled sina, P?
 
P. Eelmisele 24. jaanuar 2015, kl 03.28
Ei hakka sellisele jamale reageerima. Sul ikka fantaasiad peas.
 
asga muidu nagu on igav vä? 24. jaanuar 2015, kl 03.32
aga muidu on hirmus igav vä, P.?
võttis aega, mis võttis, aga jälle sul lugu valmis treitud.Hästi tubli ja naljakas oled oma lugudega.
Palju selle eest ka makstakse?
 
näe, mida soovitatakse! 24. jaanuar 2015, kl 03.41
to eelmisele 24. jaanuar 2015, kl 03.29
sina, söö sitta suure lusikaga.. ja kui otsa saab, siis küsi juurde ka..
 
kellaajad 24. jaanuar 2015, kl 04.08
P., mida sa tegid tund aega: 2.39 ja siis 3.28?
treisid kommentaare?
 
pisisoovitus 24. jaanuar 2015, kl 09.17
/Häda on selles, et kandis oma naise halvad omadused teiste naiste ja minu peale üle./
No mis häda see on? Täiesti tüüpiline kibestunud inimese käitumine. Loomulikult pole see meeldiv kõrvalseisjate jaoks, kuid isiklikult ei saa seda kuidagi võtta.
Aga see sinu kildhaaval jutuks poetatud supp, mida tükk aega pead nüüd helpima, on nagu reklaam, et ikka teemat külastataks, et ehk saab siis kunagi teada ka, mis see vanamees sulle käkki keeras. Viitaks justkui kaalutletud tegevusele või kuidas?
Siin eespool oli hea soovitus - harjutada end positiivseid asju märkama.
Sina, P, ja ka mõned sulle kirjutanud olete harjunud märkama kõigepealt ebameeldivat, mis jätab subjektiivse mulje, et maailm sellest vaid koosnebki. Hea nägemiseks tuleb end treenida, esmalt õppida üldse head märkama ja siis järjest enam.
Keskendumine naiskaaslasele, meeskaaslasele jt, kellest justkui vaid halba tuleneks, näitab, et sul puudub oskus (treenitus, harjumus) head märgata.
Head treenimist!
 
1234567890 24. jaanuar 2015, kl 12.15
Või siis see "vanamees" kandis oma halvad omadused teistele üle?!
Eks siis sulle, jah?
Sul ju täpselt sama viga, sa samoodi igas asjas ja kõiges aint halba näedki. Eks see ole su oma halb, mis kõikjalt vastu vahib, eksole!

Ja mõtle milline jama, tema naine teda pettis ja siis julges sulle öelda, et sina oleksid ju samasugune... Mis oleksid?! Sa ju olidki, aga hullemgi veel.
Tema naine ainult pettis.
Sina lisaks petmisele hävitasid planeeritud lapse.

Tead, su jutt on sihuke soga, et siga ka ei sööks.

Kes su elu siis hävitas? Kas meestuttav või naistuttav või sa ise hoopis?

Loogika lonkab sul ikka täiega.

Topid mingeid kilde kokku, aga need killud ei sobi kuidagi kokku, et tervikpilt tekiks.
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 14.37
Pisisoovitus
Kas tõsiselt arvad, et mõtlesin " supi " omast peast välja ?

Või kaalutled tegevusele viitab ? Kust küll sellised fantaasiad tulevad ?

Vanamees hakkas REAALSELT tegutsema, ma lihtsalt ei taha praegu öelda, mida ta tegi ja edaspidi teha võib.
Nii nagu ma naistuttavast algul rääkime võimeline ei olnud.

--------------------------------------------------------------Ma just nimelt NÄGINGI POSITIIVSEID asju. Teine umbes sama sama vana mees ütles mulle ammu, et lõpeta selle hulluga suhtlemine, ära võta telefoni vastu.

Ma siis vastasin, et ta ajas küll vahel jama, aga muidu on tore ja intelligentne inimene.

Mu häda ongi selles, et olen liiga sinisilme ja näen asju liiga positiivselt.

Ning siis, kui asju ÕIGESTI näen, on liiga hilja.
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 14.40
1234567890

Kust otsast ma teistes naistes naistuttava omadusi näen ?

Olen just palju kordi öelnud, et uskusin, et naistuttav suur ERAND.

Halb on siis, kui halvasti kirjutatakse ning see just paneb mind imestama.

Ühelt poolt mõistan, et inimesed vajavad intriige, klätsi jne, aga teisalt jälle ei mõista, miks nad seda vajavad.
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 14.41
1234567890
Aborti ma ju hullult kahetsen, seda olen ka küllalt öelnud.
Aga midagi teha ei ole, muuta seda ei saa.
 
pisisoovitus 24. jaanuar 2015, kl 16.03
P, miks sa alati vastu vaidlema, selgitama ja ennast õigustama hakkad? Vahel võiks ju ka vestluspartneri mõtetega kaasa minna ja püüda asju teisest nurgast vaadata.
Miks sa pahandasid, kui nentisin, et su mõista andmine vanamehe keeratud käkist mõjub reklaamitrikina? Täitsa oleks piisanud, kui oleksid selle tahtmatuks liigitanud. Vahel kukub lihtsalt nii välja. Aga igal juhul selline mõistaandmine ja lisand, et sa veel ei suuda sellest kirjutada, tekitab uudishimu ja huvi. Huvi tekitamine ongi üks reklaami eesmärkidest. Nii et, sul tuleb leppida tõsiasjaga - su kildhaaval poetatu liigitub reklaamiks, olgu tahtmatuks, kuid siiski reklaamiks.
 
1234567890 24. jaanuar 2015, kl 16.04
Ah, sa ei tahagi millestki aru saada. Ma ei räägi siin teistest naistest, räägin vaid SINU ENDA tõlgendamistest. Sa ei saa ikka veel aru, et kõik need "pahad" ja su elu rikkuvad inimesed, on SINU ENDA PEEGELPILT.

Sa imestad, et kuidas küll keegi saab sulle öelda seda või toda, et issand küll, näe paneb sind ühte patta prostidega, sest ütleb, et ega sinagi parem neist ole.
Ütlesingi sulle, et sa polegi ju parem ja mida sa imestad, et sulle nii öeldakse. Sa ju ka K'eppisid peika kõrvalt teistega, tegid salaja planeeritud lapse abordiks. No Mis sa arvad, et peaks sind kiitma selle eest v?
Sina samamoodi häbistad naissugu oma tegudega ja kujundad pettumust ja nördimust ja kaotad usu naissoosse.
Mitte, et sina üksi, aga kõik teod, mida naised teevad, need kõik kokku kujundavad ühise kogumi ja kujundavad ka pärastise hinnangu.
Moraal on all, eetikast ei arvata midagi ja lastakse nagu heaks arvatakse mulistades sopas ja pärast plaksutatakse silmi, et apppppiiiii, mina ei tea midagi, ma pole midagi teinud - teised on pahad, teised tegid...
On see norm su arust ve?
 
aga muidu oled moderaator vä? 24. jaanuar 2015, kl 16.38
kas sa P. oled muidu moderaator vä? arvestades su netis esinemist öisel ajal ja mitmetes teemades, võib seda järeldada küll. lisaks, et seda teemat moded ära ei likvideeri..
pealegi oled ju lihtsalt labaselt sõimlev meesterahvas?
naised nii ei kirjuta, ted see meeste ja naiste sõnakasutuse erinevus.
aga miks sul materjali tarvis on? müüd maha?
 
Ei ole mode 24. jaanuar 2015, kl 18.15
Talle lihtsalt meeldib öösel üleval olla. Ja kahjuks oma tervist sellega rikkuda.
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 19.00
Naine olen ikka.

Ei arvagi, et tüüpilise naiseliku sõnakasutusega olen, sest mul teiste naistega suhtlemises kogemusi ei ole.
 
P. to 1234567890 24. jaanuar 2015, kl 19.07
Minu peegelpilt ? Nalja teed või ?

Olen siis mina kellelegi käkki keeranud, olen ma läinud kellegi sugulasatele, lastele, elukaaslasele laimujuttu rääkima ?

Just nimelt seda meestuttav TEEBKI, mida mina iial ei teeks.

Selle koha pealt on ta just nimelt minu VASTAND.

Ma ei kujuta ette, et lähen kellegi lähedastele halba tegema. Selline asi ei tule minu puhul kõne allagi.

Meestuttav teeb aga halba teistele rõõmuga. Ta kohe naudib, kui saab pered lahku või riidu ajada, kui saab kellegi lapsele või lastele halba teha.

Mu meelest selline teguviis on ennekuulmatu, liiati nii käitub meesterahvas, üle mõistuse.

---------------------------------------------------------------Meestuttav ei tea mu peikast ja abordist mitte midagi. Ta üldse ei teagi, et mul peika oli, ma ei ole talle sellest rääkinud.

Seda, et kõik naised on prostid ja h.orad, räägib ta vihast oma naise vastu.

Milles mina ja teised naised süüdi on, et tema naine teda pettis.
Miks ta siis naise juurest ära ei läinud ?
Naine ju ajas teda minema.
 
jäta soga, P 24. jaanuar 2015, kl 19.13
Mis jutt selline, et sul naistega suhtlemist pole olnud ja seepärast sa ei oska naise moodi rääkida.

Sul oli EMA. Või polnud?
Sul oli vanaema. Või polnud?

Koolis käisid? Käisid.
Õpetajad siis olid puha mehed su koolis, et sa nagu ei tea, kuidas naisõpetaja räägib ja väljendub.

Klassikaaslased olid ka poisid kõik või siis tummad tüdrukud, kel suust ainsat sõna ei tulnud.

Või oled sina hoopis kurt, et ei kuule, mis häält naised teevad.
Tööl oled ju käinud?! Ega ometi AINULT meeste seltskonnas....

Kui sa väidad, et ei tea, kuidas naised räägivad ja mida räägivad, siis ainus asi on see, et sa OLED MEES, kes NAISI EI SAA.
Nii sa omaenese õeluses ja kibeduses süüdistadki kõiki naisi, et need prostid on...
See vanamees ja sõbranna on ainult manipulatsioonivahend, mänguriist, taktikepp, millega sa laialivalguvat teemat juhatad.

Kuidas see "sõbranna", see jutumärkides sõbranna, nüüd äkki vanameheks muutus, kes su elu tuksi keeras?
Vaat see on mõistatus, seda kohe ei oskagi lahendada.

Aga eks sa jätka veel 4 aastat, ehk siis julged tõe välja rääkida. Kohe ju ei taha ega saagi, ei julge nagu ka ja ideid ka pole vabalt varrukast jooksmas.
 
selge 24. jaanuar 2015, kl 19.16
see vanamees ütles sõbranna lapsele, et tema ema on prost.
selge, seepärast P enam sõbrannat ei kirugi, ju said jälle sõbrannadena kokku. ikkagi vanad prostid ja juttu jätkub kauemaks.
 
ütle 24. jaanuar 2015, kl 19.18
Sa täna vanameest, et aitas sul sõbranna tagasi saada, saad nüüd naist jälle.
 
P. 24. jaanuar 2015, kl 19.28
Selge
Ei tunne see vanamees naistuttavat ning isiklikult mina seda naist ei teagi, kellele nii ütles.

Ta ise ütles seda.
On ka oma lastele öelnud, et teie ema oli prost.

Ta on seda ise öelnud ning seda kuulsin ise, kui ütles oma pojale, et su ema oli küla h.or.

Jäta soga, P
Koolis õpetajad ja põgus kokkupuude klassikaaslastega on midagi muud, see on selline pinnapealne.

Ikka ei kujuta ette, kui naised kokku saavad, millest nad üldse räägivad. Tume maa.
 
P. to Pisisoovitus 24. jaanuar 2015, kl 19.31
Huvi tekitamiseks ma küll detailselt kirjutamata ei jätnud, lihtsalt ei taha sellest veel kirjutada. Vastik lugu.
 
muu 24. jaanuar 2015, kl 19.49
meil ka siin üks joodikmees lällab, et naised puha litsid..... ei tunne küll, et peaksin sellest paanikasse sattuma. öelgu mida tahes, õige asja.
miks sina siin tekitad probleemi sellest, vat see on müstika. justkui su enda süda vaevaks millegi pärast.
 
P. to Muu 24. jaanuar 2015, kl 19.57
Ei vaeva, aga proovi sa selgeks teha, et vanamees räägib asju, mis ei ole tõsi.
Inimesed usuvad ju igasugu jama, tavaliselt usutakse ju rääkijat.
 
P. veel to Muu 24. jaanuar 2015, kl 19.59
Kahjuks tema ei ole joodik. Täiskarsklane on.
Noorena olevat joodik olnud, aga nüüd ei võta tilka ka.
 
P. veel to Muu 24. jaanuar 2015, kl 20.08
Mingi joodiku lällamine jätab küll täiesti külmaks, paneb rohkem muigama.

Vanamees on aga õelust täis, see, kuidas ta midagi ütles, tekitas õudust, mulle ajas küll hirmu peale.
 
muu 24. jaanuar 2015, kl 21.00
jumal küll, sa oleks ise nagu vanamoor valmis, et mingise vana mehega vead vägikaigast.
mul oleks häbi endast niipalju vanema inimesega jaurata üldse.
oli mis kunagi oli, aga inimene on vana ja aina vanemaks jääb, ta juba vanadusest nõder omal moel, mida sa talt veel nõuad, ma aru ei saa.
kas ta on sulle sugulane kuidagi, et sulle ta olemasolu nii oluline on? on ta su isa?
 
ja kust sina tead? 24. jaanuar 2015, kl 23.06
Ei ole mode 24. jaanuar 2015, kl 18.15
Talle lihtsalt meeldib öösel üleval olla. Ja kahjuks oma tervist sellega rikkuda.
----------
sama kellaja raamides on ka mujal teemades ikka hoogslat lolli mängitud. neid kell 3 ajal ülevalolijaid ikka väga palju kah pole.
ja samasugune labane, ninnkargav kõnestiil. ma pakuks, et tegemist kas lollakatest paariga, või üksiku õela mehega hoopis..
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 02.04
Muu
Tema ju jaurab minuga, ma ei julge välja näidatagi, et see mind nii häirib, sest siis läheb asi päris hulluks.

Ma ei ole tema susimistele mitte kuidagi vastanudki, nii et mingit vägikaika vedamist minu poolt küll ei ole.

Ju ta siis TUNNETAB, et mind häirib, muidu ta ei jauraks ju.

Kui ta oma naisest või teistest naistest räägib, siis mina olen vait olnud.
Ma ei ole söandanud teda peatada, õigemini mulle ei ole see pähegi tulnud.

Minule EI ole ta üldse oluline, tema on hoopis ennast minu suguvõssa sisse söönud, ei ole ta mulle mitte keegi.

Mina olen hoopis talle "oluline", kuidas tal muidu minuga nii hirmsasti asja on.

Oluline panin jutumärkidesse, sest oluline ei ole ma selles mõttes, et ta minust hoolib, vaid mu kallal hea õelutseda.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 02.16
Muu
Tema ütleb hoopis mulle VANAMUTT ja ütles seda juba nii 5 - 6 aastat tagasi.

Kunagi turul üks tuttav ütles talle mu kohta, et sul noor naine. Vanamees vastas, mis noor, see on ju VANAMUTT.

Muide vanamees ise näeb hea välja, 74 ei ütle iial, paistab max 60, sportlik ja sale.

Ei arva, et nõder on. Lihtsalt õel ja naistes pettunud ning maksab mulle kätte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!