Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
erinevus on P. l peas 25. jaanuar 2015, kl 17.24
sul P. ja Co on see mõte heast mehest omas peas tekkinud. Tegelt samasugune sinu ärakasutaja kui teisedki. Kui ta poleks olnud su ärakasutaja, sa oleks ju temaga ABIELUS. aga sa pole ju.
 
oot 25. jaanuar 2015, kl 17.25
no mina ei anna võõrale inimesele oma sugulaste aadresse ega telefoninumbreid. ma ei anna enda aadressigi võõrale inimesele.
ja no, sa vaata ennast kõrvalt ja loe erapooletult oma juttu, siis saad aru, millise mulje sa endast siin jätad.

kus see "sõbranna" nüüd kadus, vasta sellele ka.

kuidas sind vaesekest ikka kõik ahistavad, susivad ja sulle käkki keeravad, vat sellest tõesti ei saagi aru.

mis puutub su venda, siis kui mees 50 aastaselt pole naist saanud, siis ju ta pole naist tahtnudki, kui ta kellegi mehe juures sulane hoopis on. mis häda tal peakski naisi kiruda olema, kui tal meestega läbisaamine hoopis on.

sa ajad vihaseks täitsa selle kõiketadja olemisega.
sina, kes sa väidad end inimestest mitte midagi teadvat, tead aga just kõigist kõike, tead isegi, mida keegi mõtleb, milline oli lapsena lausa ja et mitte keegi ei saagi elu jooksul muutuda.

vaat selles sul küll õigus ei ole, et elu jooksul ei saa muutuda.
saab ja saab täiesti vastassuunas muutuda.
ära unusta, et igas inimeses on olemas kõik tahud, mis üldse inimestel olla saavad ja vabalt saab elu jooksul "pöörata ette" teise tahu, kolmanda tahu, neljanda jne.....kasvõi 7 miljardisema tahu, nagu soovi on.
igas inimeses on kogu inimkonna teadvus olemas ja kui on soovi ja tahtmist, siis muudkui aga peegelda erinevaid tahke endast, nagu jaksad ja soovid.
sina ei taha loomulikult sest miskit kuuldagi. sulle ikka nii meeldib urgitseda teiste eludes ja kõiki süüdi mõista sinu elu rikkumises. kõik aina susivad su arust ja tea, mis veel.
oledki susija, sina ise oledki susija, muudkui susid aga.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 17.31
Ang
Kui peigmehele minuga kooselu ei oleks klappinud, oleks ta lõpuks ära läinud.

Ei oleks ta midagi kibestunult hambad ristis kannatanud.

Ma ei öelnudki isa ja tädi aadressi, KAVALUSEGA nuhkis selle minult välja.

Üks vend rohkem või vähe,
Peigmees väga soovis minuga kooselu, tegi isegi abieluettepaneku, aga mina ei võtnud vedu.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 17.33
Erinevus on P. peas

Mina olin ju see, kes abiellumisest keeldus.
Peigmees rääkis korduvalt abiellumisest.
 
P. to Oot 25. jaanuar 2015, kl 17.40
Ma ei andnudki, selle nuhkis KAVALUSEGA ise välja.

Mis mõttes naistuttav kadus ?
Praegu mul uus mure, ei ole energiat naistuttavale mõelda.

Loomulikult on vend naisi tahtnud, aga ta on selline äpu, et ta ei oska naistele läheneda, flirtida, väga saamatu selles suhtes.

Saad aru, vennal lihtsalt alaväärsuskompleks naiste suhtes.
Ja kuna ta õigel ajal naistega jutule ei saanud, siis hiljem enam ei osanudki.

Ei huvitanud mind üldse vanamehe elu, tahtsin rääkida temaga üldistest asjadest.
Aga ta alati viis jutu l.tsakatele naistele ja mul jäigi mulje, et olen nüüd nii süüdi.
 
aga mida see mees siis tegi? 25. jaanuar 2015, kl 17.49
aga mida see mees siis tegi?
ja P- sa näed ju ise, et su peigmees ju ok abielus, mis susid ta kallal, pole ta ju minema jalutanud, ju see elu siis ok tal on.
jäta nüüd see mäng, mis oleks, kui oleks..

Pole sinul tast enam midagi ja ongi nii.mine ga´hakka parem sellele noorele naisele appi lapsehoidjaks näiteks. ikka oleks abiks ju.
siin elus ennegi mehi nooremate ja vanemate naiste vahel sõbralikult jagatud.
 
P. veel to Oot 25. jaanuar 2015, kl 17.50
Juba ammu pinnis, et kus mu isa elab ning kus vend elab ja töötab ning mis venna nimi on ?

Tutvusime 10 aastat tagasi tutvumiskuulutuse kaudu. Ta läks kontorisse ja küsis sekretäri käest minu täisnime.

Tutvustasin ennast eesnimega ja ei tahtnud kohe perekonnanine öelda, aga ta peale ESIMEST kohtumist läks uurima, mis mu perekonnanimi ka on.

No ei ole normaalne selline nuhkimine, liiati meil kummalgi ei olnud tõsisemat plaani.
 
oot 25. jaanuar 2015, kl 18.09
tead, sa ajad oksele oma nõmedusega.
tutvumiskuulutuse kaudu?!

sa olid 36 aastane noor naine ja otsisid 64 aastast vanameest.
üritasid temaga last saada?

mul pole mingit arvamust enam su suhtes, su vingumiste, süüdistamiste ja hädaldamiste suhtes.
ISE OLED sellise tee endale valinud ja eks ela seda siis ise, mida sa meid püüad vastutavaks siin muuta oma elu eest.
 
ju ära tundis 25. jaanuar 2015, kl 18.23
no ju see vanamees su pooletoobise lõpuks siit netist ära tundis.
millega sa nüüd siis nagu rahul ei ole?
 
issand 25. jaanuar 2015, kl 18.26
assa,vot mis kõik välja tuleb:)aelesid ringi endast vanema mehega ,nüüd enam ei taha teda,ta liiga vana eks,oma eit sai tal kodus teada ,et vanamees pidas armukest,ja nüüd on sul jama majas,ahaha,jummala hea jutt
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 18.48
"No ei ole normaalne selline nuhkimine, liiati meil kummalgi ei olnud tõsisemat plaani."

Ei ole jah normaalne. Samuti pole normaalnse, et sa temaga pealse seda 10 aastat suhelnud oled. Ju sulle siis ikka meeldib. Tema ju pole naine, tema eest sa ju süüdundeid ei ma.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 19.09
Oot
Ei soovinud ma temaga midagi, tema ka mitte, suhtlemisvaegus oli me puhul.

Ju ära tundis
Vanamees ei oska netis käia. On soovinud, et ma õpetaks.

Issand
Ei olnud mingit aelemist. Minul vähemalt ei olnud mitte mingit huvi.

Temal ilmselt ka ei olnud, igal juhul ma ennast sellega ei vaevanud, lihtsalt hea meel oli, et ma mulle külge ei löö.

Ang
Sul on täiesti õigus.

Aga tekkisidki süütunded, ju nägin teda naiseliku mehena, sest mehed nii ikka ei käitu.
 
P. to Oot 25. jaanuar 2015, kl 19.14
Juba mitu aastat tagasi hakkas mulle VANAMUTT ütlema. Ju kujutab ette, et hoopis mina olen temast vanem.

Turul kunagi öeldi talle, et oled noore naise leidnud. Vanamees vastas; mis noor, see on ju VANAMUTT. See oli mitu aastat tagasi.

Siis ütleja ütles vastu, et vaata enda vanust. Kindlasti ei meeldinud vanamehele seda kuulda, sest päriselt usub, et tema on veel noor.
 
mida sa valetad 25. jaanuar 2015, kl 19.19
alles rääksid, et vanamees on intelligentne ja mis kõik veel ja nüüd, et ei tunne internetti.
olen 100% kindel, et intelligentne inimene oskab niipalju netti küll kui tal vaja on.
kui sina juba oskad, siis miks tema ei peaks oskama.
 
kordustrükk 25. jaanuar 2015, kl 19.19
P. mitmes kord see on, et sa sama teksti jälle siia paned? kas sa ise pead nagu arvet ka vä?

ah, vanamees sai siis teda su elust? aga sa peaks ju uhke olema, kõige üle, mida elus saavutanud oled.
Ei näe nagu probleemi.
 
Müristus 25. jaanuar 2015, kl 19.26
Loll ja lollim osa kakss. Filmi reklaam, mis ülal, aga sobib hästi ka siia. :)
 
täpselt nii 25. jaanuar 2015, kl 19.31
lugesin P teksti, läksin mujale ja tulin tüki aja pärast siia tagasi ja mida ma näen, sama tekst vahib vastu, kuigi vahepeal teised pikki jutte kirja pannud. loen, ja tundub, et ise juba peast soojaks muutund. kuidas ma sain lugeda sedasama teksti enne äraminekut ja nüüd jälle kõige värskema kirjana.

krt koristage see pahatahtlik ajude kompostija siit ära juba ükskord.
see on täiesti teadlik ajukepp, et elult ja reaalprobleemidelt tähelepanu kõrvale juhtida, et inimesi omaenese arus kahtlema panna, et kõiki sellisteks Peeeedeks muuta. apppppiiiii
 
aga paras ju. 25. jaanuar 2015, kl 19.34
ega inimene muidu ei õpi, kui oma kogemustest. Paras sulle, P.
 
isver küll 25. jaanuar 2015, kl 19.36
No küll sinul ikka jätkub seda jõudu ja tahtmist kõiki ja kõike kiruda ...

Ikka üks ütles seda ja teine ütles toda ja siis sa analüüsid mingit jama sedapidi ja teistpidi ...

Ära ole selline tobe, kes ainult mingit võltsviisakust taga ajab ja igat totrust kuulab ja kohustust tunneb vastata jne.

Sul ikka üldse omal mingit selgroogu ei ole ... ainult siin hädaldades oled tegija omast arust!
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 19.51
Mida sa valetad
Kuidas intelligentsuse ja neti tundmise vahele saab võrdudmärki panna ????

Vanemad inimesed netti ei tunnegi. Mu õpetajast tädi ka ei tunne, ta 80+ juba.

Kui inimene ei ole netiga tegelenud, siis ta seda ei oskagi. Pigem imestan, kui 70+, 80+ inimene netis käib.

Mu meelest on täiesti loogiline, et selles vanuses inimene ei oska.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 19.54
Kordustrükk
Vanamees on KADE naiste peale, sest naistel ei ole mingit probleemi meeste saamisega.

Teda ajab vihale, et kõik naised saavad mehi imelihtsalt, aga tema näed naisi ei saa.

Talle tundub see karjuvalt ülekohtune.
Selles ongi asi.

Ja nii üritab ta naistele kätte maksta sellise ebõigluse eest ning minusugune äpu on hea märklaud.
 
palks-plaks 25. jaanuar 2015, kl 20.18
mida? siis koos vanamehega halategi, et küll on ebaõiglane, ei saa naisi, ei saa naisi, ei saa naisi....

sina oled ise see vanamees ja see sõbranna....su väljaimetud probleem ja vilets teostus...madal oled.
 
issand 25. jaanuar 2015, kl 22.55
nägid teda naiseliku mehena,ei no aina paremaks läheb:D
 
armuelu ja suguelu 25. jaanuar 2015, kl 23.17
tõesti ei viitsi kõikide faktidega tutvuda P. ja Co hingeelust ja suguelust.
----------
pealegi on P. teiseinimese teema: "mul pole sõbrannasid" ammu ära solkinud..
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 23.25
Issand
Naiselik on KÄITUMINE, mitte välimus.

Kadestamine, klätsimine, süüdistamine, nuhkimine ---- kõik see ei ole mehelik käitumine.

Palks - plaks
Oh, oleks see nii, aga kahjuks mitte.

Vanamees REAALSELT tegutseb, REAALSELT teeb halba ja naudib seda.
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 23.26
Võibolla on P.-l lihtsalt mehelikkuse ja naiselikkuse arusaamad pahupidi. Vanamees on naiselik mees ja libasõbranna oli mehelik naine. Mõni ime siis, et tal selleks sõbrannasid vaja, et lobiseda ja puudutada, kui peas kõik puder ja kapsad.
 
P. to Ang 25. jaanuar 2015, kl 23.41
No mis mees see on, kes kadestab naisi puhtalt sellepärast, et nad on naised, kes nuhib, kes tekitab INTRIIGE, ajab sugulasi omavahel tülli, levitab kuulujutte ????
 
no aga tore siis ju. 25. jaanuar 2015, kl 23.46
sa P. ja Co teed sinn sedasama netirahvaga, et kes pole su möla poolt on kohe automaatselt su vastu sinu arvates.

järsku säästad meid oma suguelu puudutavate detailide eest?
 
ang 26. jaanuar 2015, kl 00.17
No, P., see pole õige küsimus. Sinu arust on sis OK naisel klatšida ja kadetseda? Kui nii, siis ilmselt järeldad seda enda põhjal?
 
P. to Ang 26. jaanuar 2015, kl 01.06
Mehe puhul on eriti tobe, jääb mulje, et see ei olegi ju üldse mees.

Miks sa norid, ma ei saa aru.
Kas sa kujutad enda meest või üldse mingit meestuttavat nii käitumas ?

Olen kindel, kui su mees hakkaks niimoodi käituma, viskaksid sa ta kohe välja ja mõtleksid, kellega sa ometi elasid, mees see ju ei olnud.

Mingil juhul ei suudaks sa sellise mehega koos elada, aga sellise naisega suudaksid suhelda küll.

Sa ju lausa norid tüli, mis sul viga on, ma ei mõista.

Olen ju korduvalt öelnud, et mina niimoodi iial käitunud ei ole ja ei käitu ka.

Ei kujuta ette, et hakkaks peresid tülli ajama.
Sulle kohe meeldib õrritada, ei tea küll, miks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!