Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Ang 26. jaanuar 2015, kl 16.32
Ei ole ma ILMA PÕHJUSETA kellegi kohta midagi öelnud.

Kui inimene segab ennast minu ellu, hakkab minu haiget isa ja tädi traumeerima, meid tülli ajama ja seda oma ÕELUSE RAHULDAMISEKS, siis see on teine asi.

Kui vanamees ei oleks hakanud mu tädi ja isa oma õelutsemisega traumeerima, siis mul ei oleks tema kohta ka mitte midagi öelda !!!!

Kui inimene mind ja minu lähisugulasi ei puutu, ei puutu mina ka teda.

Tema kadunud naine ja eraelu ei huvita mind absoluutselt.

Muidugi ei meeldinud mulle kuulda, kuidas tema naine teda pettis, see pani mind SÜÜDI tundma, et ma olen VASTUTAV selle eest, et temal eralelu nii pahasti oli.

Nii kui vanamees kurtma hakkas, nii kohe tundsin ennast SÜÜDI, et mul peab ka HALVASTI minema, siis on vanamees rahul.

Ja kui kuulutuse peale kellegagi kokku sain, siis kohe tundsin vanamehe ees nii SÜÜDI, et tema on ju üksinda ja ma pean SAMAS SEISUS olema.

Vanamehele meeldib, kui mina sama moodi kannatan, meeldib, et mul oleks sama vilets ja närune elu.
 
mees 26. jaanuar 2015, kl 16.40
kui sa ise ei tiirutaks selle vanamehega, ega ta siis ikka sulle öelda midagi saaks.
te ju siis ikka üsna lähedased, kui ta su lähisugulasi külastab juba.
nagu su teemast olen aru saanud, sina ju ise oma lähedasi eriti külastama ei kipu.

mida sa siis selles vanamehes otsid, kui nii häda temaga on?
et sätid end aga platsi ja kukud suu lahti kuulama, mis teisel hinge vaevab ja mis ta kellestki arvab, et siis tervele ilmale kuulutada pärast.

kas ta läks su tädile rääkima, kuidas sa ühe "nimetu" tutvujaga plindris olid ja see su raha pänni pani ja mingi luu puruks murdis ja isegi tartu politseigi naeris su üle. kas seda rääkiski või muudest tutvujatest, keda sa usinalt otsid ja kõiki tuppa lased.....olgu ainult isane.

eks see viibki tädi shokki, kui ikka usud, et teine süütuke ja ullike, aga tuleb välja, et mis te nüüd, paras hoor ongi.....


ja ütle, mis valu ja häda sul nende vanustega pidevalt on. inimene on just nii vana, kui ta ennast tunneb.
sina ju 33 aastaselt tundsid, et elu möödas, rong läinud ja vana valmis. mis undad nüüd, et sulle 46 aastaselt vanamutt öeldakse. ise sa ju 33 aastaselt uskusid, et oledki vanamutt.

sa ikka tekitad tühjast tormi veeklaasis ja siis undad ise kõrval veel.
tead, see on isegi lugeda vastik, mis siis veel, kui sa täies hiilguses ja reaalis kõrval passiksid.
vaene vana mees see vanamees, pidi ta sinusuguse otsa komistama üldse. näe milline jama nüüd - laimu ja süüdistusi tuleb kui vändrast saelaudu ja lõppu ei paistagi.
 
auh 26. jaanuar 2015, kl 16.41
Ära haugu kedagi ei huvita.
 
seda et 26. jaanuar 2015, kl 16.42
Manipulaator pee teab täpselt, kuidas rahvas ümber sõrme keerata. Kui sõbranna teema uppi hakkas minema, tuli mängu uus tegelaskuju ja peaasi on jälle kõigile ja kõigele vastu vaielda, siis rahval tõuseb viha ja tahtmine oma seisukohti veel ja veelkord tõestada ning selgeks teha. Sest kuidas nii, pee saab ju järjekordselt asjadest valesti aru.

Rahvas, kas teil ükskõik ei ole juba, kuidas see pee nendest maailmaasjadest aru saab! Miks te kuidagi leppida ei suuda, et keegi mõtleb nii nagu mõtleb. Seda enam, et reaalis pidi pee õigesti mõtlema, valesti mõtleb ta ainult virtuaalis, vat siin tema nimelt julgeb nii mõelda, reaaalis ei julge.

Te siin pee taustal hakkate juba üpris totratena paistma.
 
teema lukku! 26. jaanuar 2015, kl 16.49
Aitab tõesti.
 
tõesti 26. jaanuar 2015, kl 17.00
ammu juba aitab. häbi on, et sihukest teemat siin üldse lastakse kedrata.
 
P. 26. jaanuar 2015, kl 17.13
Seda et
Minu jaoks naistuttava teema küll uppi läinud ei ole.

Oleks võinud vabalt naistuttavast edasi kirjutada, aga lihtsalt kahjuks uus jama tuli peale.

Mees
Jah, minu viga, et võtsin telefoni vastu, kui ta helistas ning vahel helistasin ise ka.

Mul oli põhjuseks SUHTLEMISE PUUDUS.

Ei olnud me midagi lähedased, ei olnud. Täiesti suvalised tuttavad olime.

Tema mõttemaailma sisse ma ei näe, üsna algul hakkas pinnima, mis su isa nimi on, kus elab, kus vend töötab.

Me ei ole teineteisele mitte keegi ja lähedased kindlasti mitte.

Mu isa ja venna andmete pinnimine oli algusest peale imelik.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ma ei otsi temas mitte midagi, lihtsalt IGAVUSE PELETAMISEKS olen rääkinud, eriti kui mul tele2 võrgus tasuta rääkimine, tal ka tele2.

Mul ka ei ole ju eriti kedagi, kellega rääkida.

Minul on vanamehe vanus täiesti ükspuha.

Tema on ju see, kes mind VANAMUTIKS nimetab, mitte mina teda.

See, et vanamees klätsima läks, näitab ju tema õelust ja vajadust käkki keerata.,

Et kui temal on halb, peab teisel ka halb olema.
 
P. veel 26. jaanuar 2015, kl 17.18
Mees
Teine meestuttav ütles mulle korduvalt, mis sa sellise haige psühhopaadiga räägid, ta ei ole normaalne.

Mina siis alati kaitsesin teda, et ta on intelligentne inimene.

Liiga HILJA kahjuks sain aru, et ta ongi psühhopaat.

Mul on alati komme enne pauku inimest kaitsta ja õigustada. Minu viga.
 
miks minu soovitus ei kõlba, P? 26. jaanuar 2015, kl 17.23
soovitasin ju mehe jutud lindistada, telefonikõned, meelita vanamees kohvikusse ja ütle, et nüüd hakkamae ta väiteid ja juttu lindistma.

aga või- olla on sel vanamehel tõe monopol?

kuidas saad mingi vanamehega ringi kõndida ja keegi ei tunne sind siia netti ära?

keegi kuskil ikka imeb neid lugusid välja...P. , ja Co?
 
P. veel 26. jaanuar 2015, kl 17.24
Mees
Tädile läks ta lollusi rääkima sellepärast, et on haige inimene ja NAUDIB, kui saab sugulasi tülli ajada ja intriige tekitada.

Mind näiteks üldse ei huvita mitte ükski tema sugulane ja kindlasti ei läheks nendega rääkima.

Vanamees leiab, et tal on õigus mind terroriseerida ja näägutada, tunneb sellest mõnu.

Tema on üksik inimene, naised hoiavad eemale, see on teda väga õelaks ja kättemaksuhimuliseks teinud.

Kahjuks teistest ta ei saa jagu, aga mina olen selline äpu, hea pähe istuda.

Vanamees nägi seda kohe, muidu ta ei oleks hakanud mind terroriseerima.
 
P. to 17.30 26. jaanuar 2015, kl 17.26
Selle 10 aasta jooksul oleme kokku puutunud vist nii 5 - 6 korda.
Me ei kõnni ringi koos.

Peamine jutuajamine on telefonis.
 
P. veel to 17.23 26. jaanuar 2015, kl 17.29
Eelmine komm oli ka sulle, kogemata kirjutasin 17.23.

Mida ma selle lindistusega tegema hakkan ? Lähen politseisse, et ahistab ?
 
P. veel to 17.23 26. jaanuar 2015, kl 17.31
Ta ei tule kohvikusse ju. Ainult siis, kui mina välja teen, aga ma ei hakka talle ostma ju.
 
no aga telefoni saab ju ära panna 26. jaanuar 2015, kl 17.34
no sa saad ju kõne katkestada, mis selles siis keerulist on. paned toru hargile nii öelda.
Aga lindistustega võid ka politseisse minna, ennegi mindud.
 
P. Eelmisele 26. jaanuar 2015, kl 17.41
Näed, olen selline äpu, kuulasin kohusetundlikult süüdistuste laviini.

Ei olnud minust kõne lõpetajat kahjuks. Nüüd muidugi kahetsen.
 
kujutad ette 26. jaanuar 2015, kl 17.53
P on nähtamatu, teda keegi ei tunne ega tea, teda keegi ei näe....selge siis, miks siin selline avalik laimamine käib. see on sulepeast väljaimetud jutt omaenese haigete vajaduste rahuldamiseks. pervert üksi saab Peeee olla, ei muud.
samasugune õel ja kibestunud vanamutt nagu tema kujutatud õel ja kibestunud vanameeski. endast ju räägibki Peeee, ainult iseendast ja muutub aina õelamaks ja pahatahtlikumaks seejuures.
mis su lõpp-eesmärk ka on. kes su pärisohver saab olema su vildaka ja õela olemuse käes.
P pooldab aborte ka muide, ainult ma ei saa aru, miks ta kiunub, et tal last pole.
 
P. to kujutad ette 26. jaanuar 2015, kl 17.59
Sul on täiesti alusetud süüdistused mu suhtes. Oled õel ja pahatahtlik, sest su jutust kumab halb soov läbi.

Ma ise olin äpu naistuttav ja vanamees kasutavad mind mõlemad ära.
 
P. 26. jaanuar 2015, kl 18.00
Kujutad ette
Vanamees ju reaalselt TERRORISEERIB MIND JA MU LÄHISUGULASI.

Hea oleks küll, kui see ettekujutlus oleks.

Kahetsen, et aborte tegin. Kui vaid saaks aega tagasi keerata, ei teeks ühtegi.
 
P. 26. jaanuar 2015, kl 18.01
17.59 ei ole mina.
 
ang 26. jaanuar 2015, kl 18.02
P. tundis sõbranna ees süüd, et kuidas temal ikka peigmees on, kui sõbrannal ei ole, sest ta kõigi teiste naiste ees end süüdi tundis.

Korduvalt ja enamgi on P. meile rääkinud, kuidas ta ei tundnud end peigmehe ees süüdi, ei äraajamise, ei abordi pärast, sest süütunne oli vaid teiste naiste ees.

AGA...

P. tunneb end vanamehe ees süüdi, et kuidas ta ikka käib meestega kohtamas, kui vanamees kohtinguid ei saa, ja P. tunneb end süüdi, süüdi, süüdi...

Süütunded naiste ees panid teda end vanamehe ees süüdi tundma.

P., sa oled amööb,ja ma palun väga vabandust, kui ma sellega nüüd amööbi solvasin. Ainurakne on ainurakne, olgu ta või inimesemaskis.
 
kui miski ei sobi P. ja Co-le 26. jaanuar 2015, kl 18.07
kui miski lahendustest pakutu P. le ei sobi, tuleks ta ju rahule jätta.ju see olemasolev ongi temale kõige õnnelikumaks tegev. kui ei oleks, võtaks inimene ju reaalselt midagi ette.
 
P. to Ang 26. jaanuar 2015, kl 18.20
Amööb võin olla, aga vanamehe ees ma just SÜÜDI tundsingi.

Ma seda lihtsalt ennem ei analüüsinud.

Peigmehe ees ei tundnud ennast süüdi sellepärast, et peigmees EI SÜÜDISTANUD mind, EI kadestanud, EI näägutanud, EI õiendanud.

Vanamees hakkas aga kohe vinguma, et näe, tema peab üksinda konutama, aga sina naisena saad igasugu tolguseid jne.

See panigi süüdi tundma, sest mind ju SÜÜDISTATI.

Kui keegi ütleb, et temal on nii halb, nii halb, aga sinul nii halb ei ole, see on karjuv ebaõiglus.
Siis mahakkangi ennast süüdi tundma.

Asi on selles, et MEHED TAVALISELT NII EI RÄÄGI.

Naistuttavaga ühine meestuttav pani mind ka süüdi tundma, sellest olen eespool mitu korda kirjutanud ka.
 
P. veel to Ang 26. jaanuar 2015, kl 18.30
Seda ma ju räägingi, et vanamees käitus nii, nagu mehed EI KÄITU.

Peigmees aga käitus, nagu mehed tavaliselt käituvad.

Kuidas ma seletan paremini ?

Vanamees ei ole oma eluga ja minevikuga rahul.
Tunneb, et ta elu on ebaõnnestunud.

See teeb teda õelaks ning tema soov oleks, et minul oleks sama vilets elu.

Et kui tema kannatab, pean mina ka kannatama.

--------------------------------------------------------------------- Just nimelt see panigi mind SÜÜDI tundma, et mul peab ka halb olema, teine seda ju nii soovib.

Peigmees mulle halba ei soovinud, midagi ei kurtnud.

Oleks peigmees kukkunud hädaldama, mis sul viga, su elu on nagu paradiis, tema elu on hädaorg ja ta on niii õnnetu ning mis mul viga on, ma olen naine -- siis ma oleks ennast kindlasti SÜÜDI tundnud.
 
P. 26. jaanuar 2015, kl 19.11
Vanamees sai kindlasti aru, et ta näägutamine mind halvasti tundma paneb.
Just seda ta nautis.

Mõtles, et sellele ullikesele ta veel näitab, et teeb mu elu põrguks.

See pakub vanamehele rahuldust, et lõpuks on tal kellegi üle võim.
Tavaliselt võimutsesid naised tema üle ja oma naisega tal üldse mingit sõnaõigust ei olnud.
 
ang 26. jaanuar 2015, kl 19.13
Siis järelikult on see uhas vale, et ema sinusse teiste tüdrukute-naiste vastu süütunde süstis. Muidu ei laieneks see ju kõigile, kes virisevad ja sulle etteheiteid teevad või mis?
 
aga 26. jaanuar 2015, kl 19.35
P, sina ju ka virised, et su elul pole mõtet ja sul kõik halvasti ja rongid puha läinud ja peret pole ja lapsi pole jne jne...
Või oli su jutt vale puha.
ja virised veel sellest, et sõbrannal mees ja laps ja tegi sulle liiga ja nüüd vanamees teeb sulle liiga....
issand küll, mille peale peaks vanamees kade olema, su elu on ju niigi hull...??!!

kas naiste saamine on elus ainus eesmärk ja ainus õnn?
sinul mure, et ei saa naisi, vanamehel mure, et ei saa naisi... no vanamees ei saa ilmselt mehi ka ja nüüd keerabki sulle, sest sina ju ometi mehi ikka saad...
sa oled eriline meestespetsialist. tead täpselt, mida mehed mõtlevad, mida tahavad ja kuidas õiged mehed räägivad. oled ise mees või oledki laia elu elanud vananev kibestunud prost.
oled sa täie aru juures üldse. su jutt on väga vääga viltu, loogika lonkab kohe mitut jalga...
 
ei saagi aru? 26. jaanuar 2015, kl 21.13
ei saagi aru, mida me nüüd peaks siis tegema`kas P.l kätt hoidma minema?
kui inimene seaduslkikke vahendeid kasutada ei taha, teise terrorismi lõpetamiseks, siis küsiks, missugust lahendust P. ja Co ootab siinsetelt delfikatelt?

Miks seda terroriseerimise lugu tal avalikuks teha ei kõlba siis?
 
süütunne. 26. jaanuar 2015, kl 23.58
mida see süütunne nagu üldse tähendab?

ja P. kuni sa asja ametlikuks ei aja, oled täpselt samasugune susija ja tagarääkija. meil pole ühtegi fakti, et asjad on ikka nii ja mitte teisiti...
 
hea, P 27. jaanuar 2015, kl 00.11
P, kullake, sa oled hea inimeste tundja ja süda on sul hooliv ning lahke, aita mind hädalist.
mul on nii suur mure, et süda tahab kildudeks puruneda.
Hea, P, kui loed seda, siis anna teada, kas oleksid nõus mu muret jagama ja kuulama ja nõugi ehk andma, Jään ootama
 
P. to Aga 27. jaanuar 2015, kl 00.53
Vanamehele ma naistuttavast ja peigmehest rääkinud ei ole, teda see ei huvitakski.

Vanamehe arust on mu elu lust ja lillepidu, sest ma ole ju NAINE ja kõikide naiste elu on paradiis.

Pidin pikali kukkuma, kui vanamehe arust ma ei ole tahtnudki meest ja peret, et olen tahtnud vaba olla ning naudin seda täiel rinnal.

Ma tõesti ei tea, kust tal sellised mõtted.

Võib - olla sellepärast, et olen naine ja ta usub, et naised saavad imelihtsalt oma elus kõik, mida soovivad.

Kust otsast mu loogika lonkab ?

Kui vanamees läks mu tädi ja isa traumeerima, siis mis eesmärgil siis sinu arust ?

Ta on ise kurtnud, et lapsed - lapselapsed temast ei hooli, teda vaatama ei tule, naine pettis.

Kuna hakkas mind lähisugulastega tülli ajama, siis mis muu põhjus sel olla saab ?

Ma ei tunne midagi meeste hingelaadi, aga iga naine saab aru, et see ei ole mehelik käitumine, klätsima ja lollusi rääkima sugulastele minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!