Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
nagu 27. jaanuar 2015, kl 10.02
P on nagu deliiriumis alkašš.
lakkutäis inimene hakkab ka lõpuks kuradeid nägema ja nendega võitlust pidama.

P, need kaks, need mees naise kehas ja naine mehe kehas, need kaks istuvad su enda peas. sul on isiksusehäire.
täitsa põnev, mis tüübid seal P peas veel elavad.
 
pppp 27. jaanuar 2015, kl 10.22
No mis raamatut sellest saaks? Pole siin miskit nii erilist, mida kirjanikud ise ei suudaks välja mõelda, kusjuures oluliselt lühema aja jooksul.
Selle teema peategelane pole normaalne. Vahet pole, kes ta on, P ise või keegi P nime all kirjutav isik.
Kui P taga on üks või mitu kirjutajat, on ta (nad) lõppkokkuvõttes segasemadki kui P ise oleks.
Võiks ju mõelda, et keegi öövahina töötav isik teeb aega parajaks ja hoiab end ärkvel. Aga mille pagana pärast teeb ta sama ka päeval ja nädalavahetustel - teeb pidevalt, kogu aeg?
Võiks ka mõelda, et "populaarset" teemat hoitakse elus, suvalise tekstiga, mis mõtlematult hetkel pähe tuleb või varasemast pähe kulunud on. Ja taas, mis oleks selle mõte? Teemasid on siin külluses, miks seda ühte poputada? Ei usu, et seda teemat väga palju külastataks, ikka väljakujunenud kontingent käib siin imestamas (ikka muutusteta!), ärritatuks saamas (enam-vähem ette teada ju), abistamas (kaua võib, taipa juba, muutu!) jne. Ajutised sissepõikajad, ei teagi, mis nemad mõtlevad. Sõltub vast ka, millist kohta nad parasjagu loevad, kuid ega suurt vahet pole. Lihtsalt vahel on "vestlus" tigedam ja vahel vähe leebem.
Nii et pole ju põhjust seda teemat siin toita elus hoidmiseks.
Tegelikult tuleks meil endil küsida, miks meie seda teemat kirjutamisega toidame.
 
raamat 27. jaanuar 2015, kl 10.36
ega jah, sellest teemast norm raamatut ei saa, sest norm sõnumit siin ju pole tegelikult.
Ainus, mis siit saab, saabki mingi haige üllitise ja selleks on siin materjali piisavalt, siin on piisavalt lahendusi, variatsioone, omadusi, millest saab kokku panna tegelaste loomuse. sihukese parajalt kiiksuka.
kasvõi, et P on vaimuhaiglas ja kõik need tema elus olevad tegelased on samamoodi sealt võetud. nüüd siis kõrvalpalatist see ahistav mees-naine. see naine-mees lasti sai vahepeal koju jne jne.
egas P-sarnane pole ainus, neid on palju kordi haigemaid olemas, me ainult ei tea seda.
 
pppp 27. jaanuar 2015, kl 10.56
4 aastaga oleks see raamat ammugi valmis. Mida nii pikalt venitada ja oma aega raisata. Kui kõik P tekstid kokku panna, on nende trükkimiseks kulunud arvestatav aeg. Kui lisada see aeg, mis teiste kirjutatule kulub, on ajakulu veelgi suurem
Rääkimata sellest, et otsida neist mammutteemadest üles need kohad, mis enam on huvi pakkunud, võimatu või õieti jube mahukas. Nii suure hulga materjali hõlmamine pole kerge.
Ja lõppeks, milleks? Selliseid asju annab märksa kergema vaevaga ise välja mõelda või siis põgusalt enne pinda sondeerida.
Võib-olla on see hoopis eksperiment. Uuritakse kaua jaksatakse sellises juras kaasa lüüa ja otsitakse põhjuseid, miks seda üldse tehakse. Ausalt öeldes tahaks ise ka teada, miks ma siin praegu kirjutan.
 
no tore siis ju 27. jaanuar 2015, kl 11.30
No lollid olevat aktiivsed ja leidlikud - kui sa arvad, et ega enam lollimalt ei ole võimalik, leiutab see loll ikka ja jälle võimaluse, mille olemasolust polnud üldse aimugi, et ka nii on võimalik. :) Minul isiklikult sportlik huvi, kas Peee teemad lõppevad siis, kui kirstukaas kinni käib või siiski varem? Või siiski siis, kui kirstukaas kinni plaksab? Mida ma raudpolt tean, on see, et Peee oli eelmises elus leierkast, ja mitte kõige parem. Lugemas käin peamiselt kaaskannatavaid vastajaid, Pee linasid ei jaksa lihtsalt enam lugeda ja vastu võtta infot, selle rea ehk loen läbi, kus on suurte tähtedega midagi rõhutatud. Viimasel ajal on ta hakanud väga ärritavalt oma tekste hakkima mõttekriipsude ridadega ja neid tekste raudpolt ei loe, väga vastumeelsed on nad juba oma väljanägemiselt. :)
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 13.48
No tore siis ju
Sulle siis mõjub intriige tekitav, nuhkiv, kuulujutte levitav mees mehena või ?

Ei usu.

Ineternet on täis komme, kus naised kiruvad mehi. Küll on mehed mehenärakad, mehepojad, pässid.

Ikka väga inetult kirjutavad naised meeste kohta.
Olen korduvalt meeste kaiseks välja astunud, sest vastik lugeda seda meeste üldistavat kirumist.

Kaitsen mehi, sest näen, et mehed on õrna hingega ja naised teevad liiga.

Intriige tekitav ja kuulujutte levitav vanamees küll õrna hingega ei ole.
 
ära pläma 27. jaanuar 2015, kl 14.04
enda hingest räägid vä?
ja kuidas sa räägid üldse mehe kohta, mis vanamees ta sulle on?
kust sina tead, kui õrn teise hing on. kas klatš muudab kohe kalgiks ja julmaks vä?
kui nii, siis väga hea, sa ise siin aastaid klatšid, järelikult oled üks julm ja kalk inimene.
parem räägi, mis diagnoos sulle pandud on? kõik on ammugi aru saanud, et su pööning on täiega sassis.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 14.51
Ära pläma
Mulle ei ole ta mitte keegi.
Temal on ju hirmsasti minuga asja, mitte minul temaga.

Tema ju näägutab minu kallal. Hirmus tähtis on talle kõik minuga seonduv.

Mina jään vanamehele kogu aeg ette ju. Ta leiab, et tal nagu õigus minu elu kamandada, mu sugulasi tülitada ja traumeerida.

Tõesti ei tea, kust ta selle õiguse õiendada, mu sugulasi tülitada võtab.
Ma ei ole talle mitte keegi ju.
 
Mr. X 27. jaanuar 2015, kl 14.53
Muidugi on P. päriselt olemas, siin ju kirjutati, et keegi kohtus temaga. Järelikult ei ole eksperiment ega tulevane raamat.
 
P. veel 27. jaanuar 2015, kl 14.54
Ära pläma
Kommidest loen pidevalt, et juba 40+ mehi nimetatakse vanamehepässideks, oi, kui palju kasutatakse seda sõna.

Antud meesterahvas on juba 74, näeb küll hulga noorem välja.

Kui teised naised muudkui kirjutavad " vanamehepäss " muudes teemades, siis on okey ?
 
no tore siis ju 27. jaanuar 2015, kl 15.00
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Sulle siis mõjub intriige
> tekitav, nuhkiv, kuulujutte levitav mees
> mehena või ?

Mul ei ole tutvusringkonnas selliseid. Ei tea miks küll?

> Ei usu.

Mees on minu jaoks meessoost inimene - hea, halb, naiselik jne. ei oma enam suht tähtsust, ma ei ürita ka meestes laiemalt näha mingit amüseerimise objekti, sestap on mulle täitsa ükskama, millised nad on ega süüvi sellesse, millisena nad mulle mõjuvad justnimelt "mehe" võtmes. Saati veel, ei suhtle ma endale ebameeldiva inimsega kui on vabalt võimalik seda vältida, milleks?

> Ineternet on
> täis komme, kus naised kiruvad mehi. Küll
> on mehed mehenärakad, mehepojad, pässid.

Võõras mure, ausalt, mida need interneti kommid täis on! Saati neid veel mingi tõendusena meeste närususest võtta, inimene on inimene on inimene.

> Ikka väga inetult kirjutavad naised meeste
> kohta.

So what? Sa oled ka kirjutand. Või see ongi sinu argument - "teised teevad ju ka".

> Olen korduvalt meeste kaiseks välj
> a astunud, sest vastik lugeda seda meeste ü
> ldistavat kirumist.

Good for you!

> Kaitsen mehi, sest
> näen, et mehed on õrna hingega ja naised t
> eevad liiga.

Oi, oi, kus sa siis oled, kui su õrna hingega mees su juurest sääred tegi, sest sa ajasid teda ära? Ja miks sa seda va vanameest ei kaitse? Ta ju "ikkagi inimene", kellele naised liiga tegid.

> Intriige tekitav ja kuuluj
> utte levitav vanamees küll õrna hingega ei
> ole.

Mott! Küll vana pede teab!
 
ära õigusta end teistega 27. jaanuar 2015, kl 15.02
P, kui teised kirjutavad, siis ei pea sina ometi sama tegema.
mis oleks, kui teised sinust eeskuju võtaks ja kukuks ka siin jahuma.
siin poleks siis enam foorum vaid seewald.

seda enam on inetu, kui sina 28 aastat noorem nagu väidad, iniseb vana mehe kallal.
mis siia 40 aastane mees puutub. ta noor ja saab end kaitsta ja muuta. vana ei muutu enam midagi, vana pead sina kaitsma, kui sul süda sees.

no kuule, kuidas saab sind keegi ahistada, kui 10 aasta sees vaid 5-6 korda kokku olete puutunud. mis telefon siia puutub. see on eriti hea valida, kellega räägid, kellega mitte. '
aga ju sul ikka on vajadus end tähtsana tunda, et nää, mulle räägib..
või kirjeldad sa ennast siin läbi nende naismeeste ja meesnaiste.
ei tea, ega tahagi teada. pole vajadust sind otsima hakata.
 
no tore siis ju 27. jaanuar 2015, kl 15.06
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära pläma
> Mulle ei ole ta mitte keegi.
>
> Temal on ju hirmsasti minuga asja, mitte m
> inul temaga.

Aaaa, no ilmselt tuleb mängu see sinu alateadvus jälle, mis ei lase sul ebameeldivaid inimesi ja suhteid vältida ega takistada sellist asjatamist. :)

> Tõesti ei tea, kust ta selle õ
> iguse õiendada, mu sugulasi tülitada võtab.

No, lühidalt öeldes, sina talle selle õiguse annad. Teil on arvatavasti terve suguselts imelikke, kes ei saa tülikale inimsele öeldud "laku panni, papi".
 
ai kui hea 27. jaanuar 2015, kl 15.10
Mott! Küll vana pede teab!
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 16.51
Ära õigusta end teistega
See vana mees iniseb ju MINU KALLAL, mitte mina tema kallal.

Kogu see aeg, mil minuga üldsse rääkis, käis üks oma naise ja naiste ja MINU kirumine.

Kuidas mina inisesin ?
Mina olin vait ja kuulasin tema õiendamist ja süüdistusi ning tundsin veel SÜÜDI ka.

Mitte midagi ei öelnud ma vastu, lihtsalt kannatasin vaikselt ära.

Nüüd, kui üle piiri läks ja MU SUGULASI TRAUMEERIMA HAKKAS, alles nüüd hakkasin midagi ütlema ja seda ka mitte talle, vaid siin netis.

Talle ei saa ma midagi öelda, saab sellest ainult HOOGU JUURDE, kui näeb, et ma nii häiritud olen.

Muide ta ütleb hoopis mulle VANAMUTT, mitu korda on öelnud ja seda juba siis, kui ma 41 - 42 olin.

Käitub nii, nagu hoopis mina oleks temast 28 aastat vanem, mitte vastupidi.
 
no aga uks on ju ka majal 27. jaanuar 2015, kl 17.03
ei saa aru, miks te vanamehele ukse lahti teete, telefoni hargilt tõstate, mobiilikale vastate.
te ise teete seda.

vanamees käibki mööda üksikuid vanu naisi, et varandust üle vaadata. Hiljem müüb informatsiooni, kust mida varastada oleks, pättidele.

ja siis oodake vargaid. Ise ju võõra inimese oma elamisse lasite.
 
kaneelilõhn 27. jaanuar 2015, kl 17.55
eks see vanamees lõhnab kaneeli järgi, mis pidavat hea lõhnadega manipuleerimsivahend olema. teadlased selgitasid, et see paneb kallimaid kaupu ostma, ju P. ostab vanamehel tassitäie teedki... ja avab ise oma korteri ukse võõrale, võtab ise telfoni vastu ja juhatab vanamehele kätte enda sugulased..
ikka see neetud kaneelilõhn on süüdi.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 18.56
Kaneelilõhn

Vanamees ei ole minu pool käinud. Ei ole ma talle midagi ostnud.

Ma talle ei öelnud, kus mu sugulased elavad. Naiivselt ütlesin midagi ja ta hakkas ise nuhkima.

No aga uks on ka majal
See pinnimine, kus mu isa, tädi ja vend elavad, oli algusest peale väga kummaline.

Miks ta arvab, et mu isa ja tädi tahavad võhivõõraga suhelda ????
 
vanamees tutvub varaga 27. jaanuar 2015, kl 19.01
eks vanamees uurib, kus vanadel inimestel vara on, vaatab elamise üle, kas on midagi varastada. siis müüb info maha vargale.. saab ka sutsus selle eest.
lihtne skeem ju mis töötab paljudega.
mis mõttes majal on uks? korteriuks on ju ka ometi? seda nüüd küll avama igaühele ei peaks.
Inimesed on hämmastavalt hooletud oma elu ja iskliku varaga.

kaneelilõhn oli puhas iroonia, aga ega sa P. sellle pihta saagi oma lihtsameelsuse juures elu mõnes punktis.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 19.07
No tore siis ju
Su 15.06 komm on väga õige. Kahjuks nii ongi.

Aga ma ju algul kaitsesingi vanameest, kuidas ei kaitsenud ????

Tundsin ju SÜÜDI, et naine tegi talle liiga, et ma ju ka naine.

Kogu mu käitumine oligi vanamehe kaitsemine.

Alles nüüd, kui vanamees mu lähisugulasi traumeerima hakkas, alles nüüd hakkasin teisiti mõtlema.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ei ole mina kirjutanud meeste kohta mitte midagi inetut, MITTE ÜHTEGI KORDA.

Need mehi kiruvad kommid hakkavad mulle nii vastu.
Igasugused sõnad " diivanikaunistus ", " päss " , " mehepojad " on mulle jube ebameeldivad.

Mina ei ole mitte ühtegi korda mehi kirunud, ei saa sellest kirumisest üldse aru.

Selle peale jäi küll suu lahti, et mina olen su meelest .

Kui ma kedagi kirunud olen, siis ainult naistuttavat ning nüüd seda vanameest.

Aga hakata üldistavalt mehi kiruma - ma ei saa sellest kohe aru.

Mind see kohe nii häirib, et olen vastu öelnud.
Siis on arvatud, et ma ei olegi naine, sest naised tavaliselt niimoodi osade arust mehi ei kaitse.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 19.12
Vanamees tutvub varaga
Äkki on nii ka veel.
Tal poeg ju kinni istunud ning poja sõbrad samuti.

Aga rohkem naudib, kui saab mu sugulasi traumeerida.
 
appppiiiii 27. jaanuar 2015, kl 19.40
issanda püss, ikka ila jookseb edasi. kaua võib.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 19.57
No tore siis ju

Ühed vastikumaid kommid on need, kus kirutakse Eesti mehi, kui pahad kõik meie mehed on ning kiidetakse taevani välismaamehi.

Omasid peaks just hoidma.

Eriti vastik väljend on " sellepärast me noored naised abielluvad välismaale ".

Tõsiselt solvav on, et olen su meelest ka meie meeste kirumisest osa võtnud.

Ei ole küll.
 
to P. 27. jaanuar 2015, kl 20.20
Sa oled nii segi, et ei taipa kõige vähimatki. Lõpeta oma joru siin!
 
sirje 27. jaanuar 2015, kl 20.21
just just, aina kiruvad eestlasi, aga ise on ka eestlased ja ma ei või üldse aru saada, mis neil viga on, kui nad niimoodi kiruvad. justkui iseennast kiruks. on solvav jah, aga rohkem on häbi hoopis, et inimesed endast lugu ei pea, oma maad ja rahvust ei pea kellekski. sina, P oled selle kohapealt tore, sa austad meie mehi ja nii ongi vaja just.
 
jeerum 27. jaanuar 2015, kl 20.30
Mis ajast "mehepoeg" mingi sõimusõna on??
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 20.31
Vanamees vaevalt mulle enam helistab, nüüd on ta ju ametis mu sugulaste traumeerimisega.
 
issand 27. jaanuar 2015, kl 21.19
sulle ka ju ei kõlvanud eesti mees ,viskasid ta kõrvale nagu kaltsu,niiet ära seleta siin midagi
 
P. to issand 27. jaanuar 2015, kl 22.33
Ei ole ma kedagi minemaq visanud. Peigmehe ajasin ära, sest "sõbranna" käis peale. Tahtsin naistuttavale meelejärele olla ja ajasingi peigmehe minema.

Olin TOTU. Mind sai lihtsal ära kasutada. Enam ma nii TOTU ei ole.
 
nüüd 27. jaanuar 2015, kl 22.41
nüüd oled hooldusasutuses. seepärast sa öösiti plõgistadki arvutis, kui teised magavad ja siis hea rahulik kirjutada.
päeval magad.
käisin täna just ühes sellises hooldeasutuses, seal ikka läpakad paljudel ja muudkui toksivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!