Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
vaene,P 28. jaanuar 2015, kl 22.49
on ikka raske tõesti, kui nõnda sassis see eluke ja kõik muu ka.
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 22.56
Ted
Ei oodanud seda hetke, mil peigmehest ja naistuttavast rääkida.

Nägin ju, et vanameest see ei huvita ja talle sellest rääkida on mõttetu, sest ta ei kuula nagunii.

Kuidas ma ei kuulanud ?

Kogu aeg kuulasin, kui vanamees oma naist, kõiki naisi ja mind kirus.

Ma ei öelnud kordagi, et mind ei huvita.
Nagu tema minule ütles, kui ma natukenegi üritasin enda murest rääkida.

Ta ei lasnud mul õieti rääkima hakatagi. Ütles kohe, tead, teda ei huvita.
Alati käis " tead " sinna ette.

Mina küll vanameest kuulamast ei keeldunud.
Lasin tal enda kallal näägutada niipalju, kui tal hing ihkas.

See, et ma siin netis kurdan, on iseasi. Reaalis ma kurtnud ei ole, ei olegi kellelegi kurta.

Pealegi vanamees ei oleks nagunii olnud õige inimene, kellele naistuttavast ja peigmehest rääkida.
Natuke imelik selliseid asju meesterahvale kurta.
 
huvitav, huvitav, P. 28. jaanuar 2015, kl 23.31
P., mitu korda sa veel täpselt sama teksti kavatsed kirjutada? ma nii sportlikust huvist küsin ja saan aru, et sul mitte sittagi tarka teha pole.
 
peele 29. jaanuar 2015, kl 00.03
kas sina olidki see poemüüja, kes härra peigmehe rolleri pihta pani. nüüd siis läks su isale rääkima, millega sa hakkama said. seepärast see korralik kooliõpetajast tädigi pidi ära minestama, kui kuulis su tempudest. aaaah?
 
P. 29. jaanuar 2015, kl 03.02
Huvitav, huvitav P.
Mul oleks väga hea meel, kui ei oleks põhjust vanamehest üldse mitte midagi kirjutada, aga kahjuks põhjus on.

Peele
Ei ole naljakas.
 
küll on ikka mõnus elu, P. 29. jaanuar 2015, kl 03.28
mõne elu nagu lill, mitte sittagi pole muud teha, kui netis möliseda.
 
P. Eelmisele 29. jaanuar 2015, kl 03.51
Siis oleme sinuga ju sarnased, sobime ehk sõbrannadekski.
Mul nagunii sõbrannasid ei ole.
 
jah, tuleb nii välja, P. 29. jaanuar 2015, kl 05.14
P. elu ainuke mur on kuidas ajuvaba paska toota intrenetis.
 
ölkj 29. jaanuar 2015, kl 08.46
"Kuidas ma ei kuulanud? Kogu aeg kuulasin, kui vanamees ... kirus."
Kuulamisoskust või siis tahtmist mõttega kuulata pole sul ollagi. Kui on, siis miks ei näita sa seda siin foorumis üleüldse välja?
Vähe imelik pole või, et päriselus oled super kuulaja ja saad kõigist nii hästi aru, et kahtluseraasugi ei teki teiste tegude motiivides, aga foorumis moondud mõistmatuks äpuks, kes talle kirjutatust aru ei saa, kohe üldse ei saa? Müstika!!!
 
P. Eelmisele 29. jaanuar 2015, kl 11.46
Ma kuulasin selles mõttes, et ei takistanud vanameest, lasin tal lõpmatuseni kasvõi enda kallal tänitada.

No ei tulnud pähegi öelda, et ei huvita.
Nagu tema mulle ütles.

Kuidas inimene ei saa aru, kui inimene kurdab, et naine pettis teda ? Samuti on ka arusaadav see, et naine ajas meest minema, aga ta ei läinud, kuigi oleks võinud vabalt minna, nad ei olnud abieluski.

Samuti see kõikide naiste l.tsitamine, sellest saab ju ka igaüks aru. Ju siis arvabki, et kõik naised l.tsid ja halvad või ütleb seda südametäiega.

Mis head motiivid on inimesel, kes näiteks minu kallal tänitab ja süüdistab ?
Üks lõputu targutamine käis.
 
P. veel Eelmisele 29. jaanuar 2015, kl 11.52
Samuti see, et on naiste peale kade, sest naistel TEMA ARUST palju võimalusi partnereid leida, aga temal ei ole.

Et mis naistel viga, naistele kõik lubatud, võivad h.orata palju tahavad, ikka saavad partnereid, aga TEMA ON NII KORRALIK ja peab üksinda olema.

Mina sain kogu selle vihavalangu oma kaela.
 
P. veel Eelmisaele 29. jaanuar 2015, kl 12.22
Võimalik, et mõne motiivid internetis jäävad selgusetuks, ei tunne ju neid.

Aga vanamees ju otse targutas minuga, tema motiivid on küll ilmselged.

Kuidagi ei saa vanameest internetiga võrrelda.
 
P. veel Eelmisele 29. jaanuar 2015, kl 12.29
Müstika on mu meelest see, et võrdled internetti reaalis oleva vanamehega.

Internetis sa ei tea, kes kirjutab, mis elukogemusega, kui vana, mis tujus, mis teda tegelikult ajendab kirjutama.

Mõnel võib olla midagi pahasti ja tuleb ennast välja elama.
Teine jälle naudib õrritamist.
3.-s tõesti tahab head nõu anda, aga ta ei oska seda nii teha, et kõigile arusaadav oleks.

Mitte kuidagi ei saa täiesti anonüümset inimest reaalis oleva inimesega võrrelda.
 
klatšimoor, Peeele 29. jaanuar 2015, kl 12.36
vaat aga, teised siin pooletoobised, millestki aru ei saa, neil pole õigust isegi oma arvamust öelda, sest Peeele pole see vastuvõetav....
aga, Peeel on vaba voli aina klatšida ja sildistada, olgu tegu kelle või millega tahes.
sa oled nagu Putin, valetab ja usub oma valet, ründab ja süüdistab hoopis teisi ründamises, moonutab tõde, aga räägib, kuidas teised hoopis moonutavad tõde.....samasugune süüdimatu maailmanaba oled täpselt sina ka oma õiguste ja muuga.
tead, Peeee, mis see meie asi peaks olema, et sinul kellegagi mingi kana kitkuda on. ütle, MIS SEE MEIE ASI PEAKS OLEMA.
mida sa surud oma närust elupilti siin kõigile peale, mida sa üritad saavutada. otsid kaastunnet või tahadki ainult närvidele käia. isegi sääsed on talutavamad, kui sina siin oma pininaga.
 
3-s nõuandja 29. jaanuar 2015, kl 12.40
Olen püüdnud anda head nõu tõesti, aga ainult P-le, mitte kõigile.Et kõik aru pole saanud, siis polegi mu nõuanded kõigile mõeldud olnud. Ja kust sina P tead, et KÕIK aru ei saanud. Ega sina veel KÕIK ole. Sellest ikka saad aru?!
 
3-s nõuandja 29. jaanuar 2015, kl 12.45
Lisan veel P-le.
Mine nüüd ruttu lappa on psühholoogilist kirjandust ja otsi endale jälle mingi vabandus välja, diagnoosi teiste hälbeid, kinnita, et nii ei mõtle keegi, sest sina ju tead kõike kõige paremini ja kes aru ei saa, sel on probleeme, ja kohe hästi palju. Sina ju ainult tahad heast südamest rääkida, teised aga susivad ja õelutsevad sinuga.
 
P. 29. jaanuar 2015, kl 13.13
Klätsimoor Peele

Mu teada on klätsimoor see vanamees, kes levitab kuulujutte ja käib minu sugulasi traumeerimas.

Mina ei ole reaalis tema kohta mitte midagi rääkinud, ei tunne selleks mingit vajadust.

Ei oleks tema kohta ka siin midagi kirjutanud, ku ei oleks hakanud mu lähisugulasi traumeerima ja tülitama.
 
P. to Klätsimoor Peele 29. jaanuar 2015, kl 13.36
Ütled, et mina ei mõista inimeste kirjutatut, aga kahjuks sina samuti.

Nii et pada sõimab katelt.

Ei ole mingit huvi vanameest klätsida, tema isik ei pakugi huvi.

Selgitasin, MIKS vanamees selline on, et mind ja minu lähisugulasi ahistab, MIKS ta mind terrroriseerib.

Et kuna tema elu on pahasti, siis peab minu elu olema sama pahasti ja hullem veel.
Siis on vanamees rahul.
 
Helenavanje 29. jaanuar 2015, kl 13.43
P ongi täpselt selline inimene, kes absoluutselt kõik elava enda ümber suudab ennast vihkama panna oma lolli möla ja vingumisega. Absoluutselt ei imesta, et keegi "vanamees" (tõesti ei viitsi enam tema jura siit lugeda, kes iganes see uus tema väljamõeldud tegelane on) või sõbranna või peigmees teda vihkas ja talle käru keeras. EI IMESTA!

P ongi selline inimene, keda sa varem või hiljem vihkama hakkad. Ta ei suudagi olla teistsugune. Kõige hullem - ta ei tahagi.
Aga noh mis seal ikka, eks nüüd kuulame järgmised 4.a siin foorumis ühte ja sama teksti "vanamehest".

ANNA TULD NAPAKAS!
 
teadja 29. jaanuar 2015, kl 14.05
P aeles vanamehe pojaga ringi, aga vanamees tahtis ka vahepeal osanik olla. Egas muidu polnud P-l häda, et sõbranna käskis jätistega asja ajada, et need talle parajad kandidaadid. Egas muidu poleks P rääkinud, et oli vangidega ühes seltskonnas. Vanamehe poeg olla ka ju üks sellistest. Oi,on häbi tõesti, kui seda minnakse su oma tädile rääkima. Tädile, kes seni on uskunud, et P niiiiii õilis ja puhas ja süütuke...
Väga häbi-
Aga samas, ise ju tegid ja eks kõik tuleb kord avalikuks, varja palju tahad.... Oma viga ikka, P. Milles vanamees süüdi nüüd on.
 
ang 29. jaanuar 2015, kl 15.27
Eelmine aasta tekkis mul allergia sõna "sõbranna" vastu. Praeguseks, iga kord, kui ma näen uusmoodustislikku sõnavärdjat "kläts", läheb mul süda pahaks. Kui inimene ühte sõna milhon korda kasutab, siis võiks selle vähemalt ära õppida.
 
ang 29. jaanuar 2015, kl 15.27
 
P. 29. jaanuar 2015, kl 16.45
Teadja
Vanamehe pojaga küll midagi ei ole. Ei paku üldse huvi ja mina talle ka mitte.
 
teadja 29. jaanuar 2015, kl 16.51
mis vahet, kas pakub huvi või ei paku huvi, kas on midagi või pole midagi.
rääkida ometigi võib, pealegi see on ANONÜÜMNE värk. sinagi oled ju ka ainult P.
nii kipitas keelel ja meelel, et pidin kohe välja rääkima. kes teavad, need teavad, kes ei tea, las nemadki teavad. eks, P?
 
sama värk jah, P-st 29. jaanuar 2015, kl 17.02
no on lugusid P. st ju kus noori poisse koos selle teise naisega ahistasid, endale korterisse meelitasid ja siis pidusid pidasid..
kuidas ise sel vanamehel linnavahel sabas jõlkus ja vanamees kuidagi P.-st lahti ei saanud. Vanamees ju kratis, et P. tema poega ja vara noolib.
 
issand 29. jaanuar 2015, kl 17.02
Ah et sina ei klatši,mida sa siin praegu teed,tekib küsimus,vanamees siin ja vanamees seal,küll on ikka kibestunud ja nõme mees,naiselik kah veel,no kui see pole klatšimine,siis ma olen kurru nurru vuti saare kuninganna:D
 
Mul ei ole sõbrannasid 29. jaanuar 2015, kl 17.29
Teema siis selline ja peamine häda oligi, et P tahtis lahti kangutada sõbranna kolba, et teaks ometi, mis seal peas ometigi toimub.
Nüüd aga sõbrannal vist kolp lahti harutatud ja selge kõik, mis seal peas toimus.
Nüüd õnnetu vana mees ette võetud, et selle kolba sisse saaks piiluda ja teada, miks ta P-d l'itsiks kutsub.

P, sa kunagi väitsid, et sul sõbrannast nii valus, et pead kirjutama, kuna valu ei mahu su sisse enam ära.

Me siis toetasime sind nagu oskasime, hoidsime kätt ja silitasime pead, vahel sekka riidlesime ka...

Aga, mis häda sind nüüd siis kirjutama sunnib. Sõbrannaga seotud valu lahtus, kas nii??

Ära siis enam kirjuta, su probleem on ju lahendatud.
 
P. 29. jaanuar 2015, kl 21.23
Sama vörk jah P-st

Kahjuks ei pidanud me naistuttavaga mitte mingeid pidusid, pean sind kurvastama.

Muide näiteks naistuttav oli väga armukade. Kui ta keegi väga meeldis, siis otse loomulikult oli temaga 2-si.

Mitte mingeid " pidusid " meil ei olnud.

Mul ei ole sõbrannasid

Ma ju selgitasin, MIKS vanamehest kirjutan.

Kirjutan, sest hakkas mu lähisugulasi terroriseerima.

Issand

Kordan veel üle.

Kui vanamees ei oleks mu lähisugulasi traumeerima hakanud, ei oleks mul tahtmist temast mitte midagi kirjutada.
 
jajah 29. jaanuar 2015, kl 21.34
ang Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eelmine aasta tekkis mul allergia sõna "sõbranna"
> vastu. Praeguseks, iga kord, kui ma näen uusmoodus
> tislikku sõnavärdjat "kläts", läheb mul süda pahak
> s. Kui inimene ühte sõna milhon korda kasutab, sii
> s võiks selle vähemalt ära õppida.


Jah, enamik P sõnavarasse kuuluvad sõnad ajavad öökima ...
Ma ei suuda enam isegi sõnu "naistuttav" ja "meestuttav" kuulda, ilma et jäsemevärin hakkaks ... :-D
 
P. veel 29. jaanuar 2015, kl 21.39
Sama värk jah, P-st

Lisan veel, et pidude pidamine eeldab alkoholi joomist, aga me naistuttavaga olime karsklased, kumbki ei joonud üldse alkoholi.

Minul ei oleks olnud seltskonnas istumise ja kohvi joomise vastu midagi, aga naistuttav EI olnud sellest nagunii huvitatud.

Naistuttavat huvitas endale abikaasa leidmine.

Aga üldiselt on su jutt tobe fantaasia.

Helenavanje

Ma olen vanamehele ideaalne näägutamise ohver.

Kelle kallal ta veel niimoodi õiendada saab, kõik teised naised saadaks ta pikalt.

Aga mina kuulasin alandlikult ja tundsin veel SÜÜDI ka.
Uskusingi, et vanamehel on ÕIGUS mu kallal õiendada.

Häda oli selles, et ma LASIN vanamehel näägutada ja ta sattus järjest rohkem hoogu.

Vanamees nägi, et minu kallal SAAB õiendada ja hammas läks verele.
Aegapidi läks aina julmemaks ja julmemaks, nagu kiskja, kes naudib saagi kallal puremist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!