Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
issand 30. jaanuar 2015, kl 21.31
jumal küll,tead mul on jumala savi mida keegi kellestki arvab,või ei tunnista, mitte sellest ma ju ei rääkinud,niikaua kui keegi teine osapool sinu jutus pole siin rääkinud,on ainult sinu sõnad nende kahe sõnade vastu,on minu arvamus,KORDAN ,minu arvamus asjast on selline nagu ennist kirjutasin.Aga sina jaura edasi. Minu pärast sa võid siin vaielda vastu niipalju kui süda lustib,nagunii ma ei usu ühtki sõna mida sa räägid,sest teisi osapooli ma ei tea,ja sellisel juhul pean seda loba siin klatsimiseks!!! Aga jõudu sulle,kunagi tuleb see sulle ringiga kõik tagasi
 
aga järjejutt? P. kus action on? 30. jaanuar 2015, kl 22.28
eduka järjejutu vaäljamõtlmiseks tuleb tähelepanu pöörasta sündmustele st et ikka tegevust oleks kirjeldatud.
P. niimoodi on mage kirjatükk, nagu sina siin välja pigistad oma pisikesest haigest ja vigadega töötavast ajust.
 
no noh, valetad, va P. 30. jaanuar 2015, kl 22.33
P. l veel värskelt meeles, kuidas vanamehe keel ta kintsude sisekülgi meelalt lakkus.
nüüd siis pill lahti.vanamees käis ju sexuaalselt sind lohutamas.
 
palun seletust 30. jaanuar 2015, kl 22.48
Mis vahe on OHMU Peeeel ja TUHM Peeel?

aaaa, selge, tuhm Peee ei tea, mida tegi OHMU Peee ja ohmu ei tea, mida teeb TUHM.

Kumb see ohmu on? Kas vanamees-P või sõbranna-P
kumb see tuhm on? Kas vanamees-P või sõbranna-P

aaaa, kes oli see Peeee, kes küll teise nimega siin aastakesi tagasi oli hädas vägivaldse tutvujaga, kelle nimegi ta ei teadnud, kes peeel käsi väänas, sõrmeluu purustas ja ca 160 euroga putku pani. Ja näää, tartu politseis naerdi vasekese üle ja ei usutud ka veel.
Ilmselt ikka Peeee politseile hästi tuttav tegelane oma kummaliste lugude ja tegudega.

lisa fakte Peeee, saab huvitava lookese, muidu näää kisub igavaks kätte juba ammuilma.
 
saage tuttavaks, P. 30. jaanuar 2015, kl 22.51
see siis teemast"saame tuttavaks"


tegelikult 30. jaanuar 2015, kl 13.35
võiksid omavahel suhtlema hakata Täitsa Shreck, selle teema algataja Rando M ja feministides? see mammut teema soiguja- mul ei ole sõbrannasid. Ülihästi sobiksite.


hea idee eelmisel 30. jaanuar 2015, kl 20.49
ning ühiseks suhtlusteemaks "ma ei saa naisi ega tahagi, aga ma pean seda presenteerima, kuna elatun tähelepanust"
V

-----------
t no tomi- sidi jätsite ju kohale kutsumata, see pooletoobine vanamehetoru hakkaks siis mentoriks.. teile kõigile.. irw.
vanake tunneb end nüüd solvatuna, nii ei saa onaneeridagi enam, ei venelasest skańdinaaviamaa vananeva lipakaga või netis niismaa ega tappes.

aga tehke ettepanekuid. P. löö ka kampa, saad muidujutu veeretajaid ja klatsijaid kopaga.
 
P. 31. jaanuar 2015, kl 02.22
Issand
Ma ju kordangi täpselt neid ütlusi, mida vanamees mulle öelnud on.

Kogu see jutt ongi vanamehe versioonist lähtuvalt.

Siis minu süüdistamine. Kas suurim põhjus oli selles, et vanamehe arust on naised l.tsid, kes väärivad karmi KARISTUST.
Või on peamine põhjus selles, et vanamees kadestab, sest naistel ei ole mingit probleemi vastaspoolt saada, aga vanamees ei saa.

Seda on ta korduvalt öelnud, et naiuste elu on lust ja lillepidu. Kordangi siin vanamehe ütlusi.

Ma ei tea, mis põhjus ajendas rohkem vanameest mu kallal näägutama.
 
aga suudlused huultele? 31. jaanuar 2015, kl 02.27
P, aga kuidas nende suudlustega oli? proteesid vanamehel ära ei kukkunud?

kas sa P. nagu järjejutukirjutajate klubi ei tahaks teha?

võtad kõik need meestest naistepõlgurid ka kampa: sherk-alu vanamees,kes unistab ilma tissideta naistest,
tom-sid, muiu meister vanamuttide võrgutamise alal, gõust, kes kardab naisi kui tuld ja see rando M, muidu ilus mees aga natuke homo..

huvilisi ju küll ja veel...
 
ei saa aru nagu 31. jaanuar 2015, kl 02.30
kas vanamees kutsus sind siis teisi naisi karistama vä? no et selline aktsioon teha? lipud ja laulikud ja rongkäik.., protsetimarsil osalema siis kutsus vä?
no aga naiste elu ongi ju lust ja lillepidu, kas sul siis polegi vä? või pole sa naisterahvas ja vanamees vihane?
 
P. to Puudeline 31. jaanuar 2015, kl 02.32
21.18 ja 21.21 ei olnud mina.

Mind on alati häirinud, kui mind süüdistatakse, vahet ei ole, kas süüdistajal on õigus või ei ole.

Jäta naljad, vanamees ei ole mind puudutanudki. Mis näppida ?

Vaata, ma olen selline lollakas eluaeg olnud, et kui keegi mind süüdistab, kas õigusega või mitte, tunnen alati süüdi.

Pealegi oli TÜLGASTAV, et niimoodi minust arvas.
Mul tekkis VASTIKUSTUNNE.

Pealegi ei vastanud ma nüüd alati vanamehe süüdistustele, rohkem olin ikka VAIT.

Mõne korra ütlesin, et mind intiimsused ei huvita, ega ma siis vanamehe näägutamiste peale seda kogu aeg üle ei korrutanud.

Tavaliselt ma ei öelnud midagi vastu.

Ma ei rääkinud vanamehele midagi nendest, kellega kokku sain, mul ei olnudki midagi rääkida.
Mis nendest rääkida ? Midagi ega kedagi erilist ei olnud ju.
 
P. veel to Puudeline 31. jaanuar 2015, kl 02.40
Vastu ütlesin vanamehele sellepärast, et ta näägutamise lõpetaks.

Jälk on ju, kui niimoodi õiendab, et nagunii läksid voodisse.
Usun, et sul minu asemel samuti tekiks tülgastus.

Valesti lootsin.
Ei lõpetanud ta midagi, jäigi näägutama.
 
P. veel to Puudeline 31. jaanuar 2015, kl 02.50
Sina oleksid siis minu asemel takka kiitnud, et ronisid jah tutvujatega voodisse ?

Sa ei karda, et sellisel juhul teine jääbki näägutama ?

Kuigi vanamehel vahet ei olnud, nagunii näägutas edasi.

Mind just häirib, kui mind milleski süüdistatakse, mida ma teinud ei ole, see kohe eriti häirib.

Kunagi üks Vene neiu käratas mulle, et ma magasin tema tuttvaga.

Oi, kuidas ma solvusin, hingepõhjani kohe, olin sel ajal üldse süütu.
Siiamaani olen solvunud, kui selle peale mõtlen.
 
hästi tore, P. 31. jaanuar 2015, kl 03.00
sa saad siit ja vanamehelt täpselt sedasama tagasi, mida tesitele tegid: st alusetud süüdistused.
 
aga tiss ja tuss? 31. jaanuar 2015, kl 03.02
aga muidu tiss ja tuss on sul vanamehele nagu vastuvõetav või, P.?
 
P. to tiss ja tuss 31. jaanuar 2015, kl 12.57
Vanamees on 78 aastane teda erootika ei huvita.
 
P. Eelmisele P.-le 31. jaanuar 2015, kl 13.29
74 on ja väga hea tervise juures, näeb hulga noorem välja, ma pakuks 60.

Kas teda erootika huvitab, seda nüüd mina küll ei tea.

Aga tiss ja tuss ?

Seda ma ei tea ja ei paku huvi ka. Meil selliseid suhteid ei olnud.
 
aga midagi uut, P. 31. jaanuar 2015, kl 16.47
aga midagi uut nagu polegi juhtunud? no mis nagu huvitav ka oleks?
 
P. viimastele 31. jaanuar 2015, kl 20.54
Millest sellised sarkastilised kommid? Mida valesti ütlesin? Vanamehega täpselt nii oligi, et ta naudib minu ja mu perekonna ahistamist.

Vanamees popsutab piipu ja pakkus "lahjat" tubakat mullegi. Alguses naeris, et sa ei oska tõmmata ja õpetas. Kui kurku tõmbasin oleksin teadvuse kaotanud.
 
jummel 31. jaanuar 2015, kl 21.02
popsutab koos vanamehega piipu ja kiunub ahistamisest.
sind on ikka peast segi paugutatud tõesti.
ja lisasoovitus sulle - lõpeta see provokatsioon siin.
su jutt on puhas väljaimetud inimeste kallutamine.
ainult, et ma pole siiani aru veel saanud, mis eesmärgil sa seda ajad siin.
tohlaka mängimine?
olematu mure ketramine?
aga päris eesmärk?
 
P. to jummel 31. jaanuar 2015, kl 21.12
KUHU ma inimesi kallutan? Täitsa hakkas huvitama. Ehk selgitad, palun?
 
jummel 31. jaanuar 2015, kl 21.24
kui ma teaksin, kuhu kallutad, siis ma ei küsiks seda sinult.
aga no teadagi, et pole mõtet küsida sult midagi, sa nagu lutsukala, libised igast küssist mööda.
uju rahus, ei küsi midagi ja ei huvita midagi.
korruta aga edasi.
 
nagu sai öeldud 31. jaanuar 2015, kl 23.44
tõesti P.-l sitttagi eluga teha pole , siis reostab internetti.
 
P. 01. veebruar 2015, kl 04.07
P. Viimastele 20.54

Vanamees ei suitseta ega ei tarvita alkoholi, ilmselt seepärast nii hea oma vanuse kohta välja näebki.

Mulle ei saa keegi tubakat pakkuda, sest ma ei suitseta.

Jummel

Kahjuks ei ole see minu jaoks mitte kuidagi olematu mure.

Minu lähisugulased usuvad igasugust jama, mida neile räägitakse.

Ei kujuta ettegi isa ja tädiga edaspidist suhtlemist peale vanamehe kuulujutte.
 
tore siis ju. 01. veebruar 2015, kl 04.26
Tõesti P.-l sitttagi eluga teha pole, siis reostab internetti.
 
P. to Puudeline 01. veebruar 2015, kl 04.46
Lugesin veel sinu kommi läbi.

Kõik inimesed ei suhtu asjadesse ja ei mõtle ühtemoodi.

Sinu arvamus on tõesti selline, nagu enamus inimesi loogiliselt võttes käitub.

Päris kõik inimesed ei ole ühesugused.

Mul on lapsest peale olnud nii, et kui keegi mind süüdistab, siis tunnen kohe KOHUSTUST ARU ANDA.

Mitte mingit vahet ei ole, kas tegelikult olen süüdi või ei ole.

Tunnen, et PEAN KOHE SELGITAMA.
Et kui ma ei selgita, siis ma rängalt solvan teist inimest.

Ükskõik mis jama vanamees suust välja ajas, ma tundsin, et PEAN aru andma, see on KOHUSTUS.

See on mul nii veres, et ma ei saanudki teisiti.
 
P. veel 01. veebruar 2015, kl 08.11
Vanamees on õhtuti lembelaulik alati laulab nooruspõlve laule.
 
puudeline 01. veebruar 2015, kl 13.00
oh, P, oh, P.

ma tean, et sa reaalis päriselt sellist juttu ei räägi, ma tean, et sa võid täiesti tore kaaslane olla.

aita siis ennast, et sa enda sees ei peaks sedasi arutama ja tundma ja mõtlema nagu sa siis trükid pidevalt.

saa aru, see kõik on vaid enda piinamine, enda mõttetu piitsutamine..
ja mille eest?
oma elu eest.
mis mõte sel on?
polegi ju mõtet ennast vaevata asjade pärast, mis kokkuvõttes on sinu elu.

kogu inimese kannatus on vaid tema enda mõte, aga et mõtteid saab muuta ja suunata, seda nagu pähe ei tule...

võta täiesti rahulikult ja mõtle, et kõik, mis oli, mis on ja mis tuleb, see kokku ongi sinu elu. miks peaks seda häbenema, miks peaks ennast süüdi tundma omaenda elu pärast?!
ei pea ju.
ma mõistan sind, sest kõik see, mis on minus, on ka sinus olemas. kõik, mis on sinus, kõik, mis on minus, see on ka kõigis teistes inimestes olemas.
kui mina saan muuta oma suhtumisi, siis saad ka sina ja kõik saavad.
lihtsalt tuleb ennast vabaks lasta kõigest ja lasta elul vabalt voolata.
elu peab voolama vabalt.
sina aga oled kuhjanud kokku hunniku sundmõtteid ja -tundeid oma eluvoolu takistama. sa oled nagu kobras, kes ehitab jõele "tammi" ja tekitab üleujutuse.
pole teada, kas sa suudab mu jutu mõtet mõista, kas sa seda üldse tahad mõista, aga proovi siiski.
sul on võimalik olla õnnelik, ainult et õnne saad sa vaid ise enda ellu tuua. see elu, mida elad, on ainuüksi sinu enda oma, aga korda selles luua saad üksnes sa ise.
inimene õpib hällist hauani ja see on vägagi õige.
head õppimist.
 
P. to Puudeline ja P. veel 01. veebruar 2015, kl 14.46
Osaliselt saan aru, mida ütled.

Alles nüüd hakkasin mõtlema, et kui ma üritasin vanamehele mingist probleemist kurta, siis ta kohe katkestas, et TEDA EI HUVITA.

Ma oleksin ju ka võinud vanamehe süüdistamiste ja õiendamiste peale öelda, et mind ei huvita, mida sa ette kujutad ja fantaseerid, aga mulle ei tulnud see pähegi.

Täiesti mõeldamatu oli mul vanamehele öelda, et lõpeta ära, tead, mind ei huvita.

Vanamees ütles aga nii mulle küll, et teda ei huvita.

Vanamees huvitas ainult minu süüdistamine ja mu kallal näägutamine.
Ju see pakkus talle rahuldust.

P. veel
Vaevalt küll vanamees laulab. Ei ole teda kunagi laulmas kuulnud.

Laulev inimene ikka sõbralikum, mitee nii õel ja kibestunud ning pahatahtlik nagu vanamees.
 
P. to Puudeline 01. veebruar 2015, kl 15.08
Oeh, olen eluae selline olnud, et kui keegi mind süüdistab õigusega või mitte, siis alati tunnen KOHUSTUST ARU ANDA.

Loogiliselt inimesed saadavad süüdistaja pikalt ja ei vaevu midagi selgitama, aga mul on veres selgitamine.

Kui ma oleks vanamehe pikalt saatnud või mindagi vastu nähvanud, siis oleks see minu jaoks nii EBALOOMULIK käitumine, MA EI OLEKS SUUTNUD SEDA TEHA.

Eks vanamehele pakkus lõbu, et ma tema igasugustele jaburdustele reageerisin ja selgitama kukkusin.
 
puudeline 01. veebruar 2015, kl 15.42
ei ole vaja kedagi pikalt saata. miks peakski pikalt saatma? mõista on vaja, et too teine elab oma elu oma arusaamadega ja kogu tema tegu ongi vaid tema enda tegu. see ei ole sinu tegu ja see ei saa sinu elu segada, kui sa lased teisel olla nagu ta on.

teiste suhtumisi ja sõnu ja tegusid ei pea isiklikult võtma ja ei tohigi võtta. need on teise teod ja teise probleemid ja sõnad.

lihtsalt, lased endast mööda, rahulikult, las räägib, las mõtleb, sina ei võta seda endasse ja lased kõik endast mööda.
me keegi ei mõtle ühtviisi, aga ometi oleme seotud omavahel. samas meil kõigil, vaatamata, et oleme seotud, on oma kiireke eluks ja liigume mööda oma kiirt. igale kiirele peegeldub elu pisut erineva nurga alt ja vastavalt sellele on ka erinev iga kiire vastupeegeldus maailmale.
see ei tähenda, et kellegi poleks õigust olla just see nagu ta on, rääkida nii nagu talle paistab.

kuula ja näe, aga ära hinda, ära lahterda.
kui tahaksid parandada teisi, siis tea, et alati alusta endast.
 
P. to Puudeline 01. veebruar 2015, kl 16.37
IGAÜKS oleks minu asemel pikalt saatnud, olen veendunud, et PEA IGAÜKS.

Siis oleks vanamees ära lõpetanud, aga mina ullike hakkasin pikalt seletama.

See ju talle lõbu pakkuski, et ma selgitama hakkasin.

Need ju ei võtagi isiklikult, kes pikalt saadavad ning see oleks olnud vanamehe puhul AINUÕIGE käitumine, teisiti temaga ei olekski saanud.

Pikalt saatmine näitabki seda, et sulle ei lähe korda mis teine ütleb, sul täiesti ükspuha.

Enda parandamine olekski pidanud olema selline, et ei paneks vanamehe näägutamist tähelegiu, saadaks ta kuu peale.

Vanamehel oleks ju igasugune isu mu kallal näägutada ära kadunud.

Aga kuna MINA ANDSIN ARU, SELGITASIN, TUNDSIN ENNAST SÜÜDI, sest mind ju süüditatai, siis vanamees sattus oma kiusamisega hasarti, hammas läks verele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!