Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga muidu ju tore 02. veebruar 2015, kl 00.05
minu meelsts nii tore, et P. elul on nüüd mõte.
 
no tore siis ju 02. veebruar 2015, kl 08.09
Pee vajab oma ellu inimesi, kes tema süütunnet toidaksid, selleks neist kümne küünega kinni hoiabki. Samas saab ta aru, et normvariandis inimesed ei mõista seda - selleks tuleb ajada juttu, kuidas ta tegelikult üldse ei taha neist süütunde toitjatest kinni hoida, nemad ise tulevad ju - nagu vihm ja lumi, tulevad siis kui tulevad ja vaene Pee ei saa sinna midagi pärata. :) Keegi peab ju süüdi olema selles, et Pee oma elu tühja laristas ja Pee naudib oma märterlust, sellel on tema jaoks väärtus, parem ikka kui mitte midagi. :)
 
P. 02. veebruar 2015, kl 12.20
Mis siin nautida on ?

Loomulikult kahetsen, et vanamehele kohe vastu ei öelnud ja lasin tal näägutada ja süüdistada.

Vanamees sai nii hoo sisse ning nüüd maanduski mu lähisuguilaste juures.

Oleks ma kohe vanamehe peatanud, oleks kõik korras praegu.
Kahjuks lasin vanamehel lõputult tänitada.
 
P-le 02. veebruar 2015, kl 12.45
Aga millest sul siis mõelda ja kirjutada oleks? Ega ometi sest naistuttavast?
 
no tore siis ju 02. veebruar 2015, kl 13.03
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis siin nautida on ?

Seda, mis sind siin ja sellistes suhetes hoiab, Pee, tähelepanu - sa nagu see Oksa Arnold.

> Va
> namees sai nii hoo sisse ning nüüd maandusk
> i mu lähisuguilaste juures.

Sa räägid, et ta traumeerivat neid ja lähisugulasteni jõudis sinu kaudu. Seda kavalust, kuidas ta nii kaugele jõudis, sa kahjuks ei valgustanud.

> Oleks ma k
> ohe vanamehe peatanud, oleks kõik korras pr
> aegu.

Tõesti või? Aga sõbranna? Aga sinu pea ja seal kõlisev tühjus? Mis "kõik" korras oleks?
 
P. 02. veebruar 2015, kl 13.12
Ma mainisin üht asja ning vanamehel ei olnud sealt raske mu isa ja tädi aadressi edasi nuhkida.

Kuna ma ise olen veidrik, siis ma ebanormaalseid ligi tõmbangi.
Mu isa ja lähisugulased on vanameest algusest peale huvitanud.

See on ju kiiksuga huvi. Olen ju vanamehele juhututtav, aga käitub nii, nagu oleksin ta pruut.
Ei ole ju, mitte keegi talle ei ole, meil kummalgi ei ole huvi.
 
kirjelda 02. veebruar 2015, kl 13.19
Peeee kirjelda, mis moel sa just veidrik oled. sulle nagu see väljend väga meeldib.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 13.30
Kirjelda
Tunnen, et olen oma olekult, käitumiselt, mõttemaailma kohapealt imelik, teistsugune kui teised.

Ilmselt see paistab välja, sepärast vanamees mu kallale kargaski.
 
kirjelda 02. veebruar 2015, kl 13.32
kas, kui sa ühtki sõna ei ütle, on ka kohe märgata, et oled kuidagi teistsugune.
 
no tore siis ju 02. veebruar 2015, kl 13.34
Vanamees olla sulle ju kallale karand selleks, et jõuda sinu isa ja lähisugulasteni, kes teda huvitavad, ei? Teistsugune kui teised ei tähenda tingimata imelikku või veidrat. Neeger mingi hulga valgete keskel on teistsugune, roheline mehike aga veider ja imelik. :) Kuigi, sul on kindlasti diagnoos, mitte lihtsalt imelik olla.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 13.40
Kirjelda
Tuleb välja, et on.

Sest miks ma näiteks teiste naistega üldse jutule ei saa.

Või miks veidrikke ja aferiste elu jooksul ligi olen tõmmanud.
Eks see on näha, et olen imelik.
 
kuidas sa ei mõista, P 02. veebruar 2015, kl 13.56
Ma saan sedasi aru, et vanamees justkui vastutab su eest.
Eks ta seepärast otsiski su sugulased üles, et nendega sinu asjus aru pidada.
Vanamehel vanust omajagu ja eks talle hakkas üksi sinu eest vastutamine üle jõu käima.
 
P. to Kuidas sa ei mõista, P 02. veebruar 2015, kl 14.15
Mis mõttes vastutab ?
Kas ma palusin vanamehel oma nina minu ellu toppida ?

Vanamees seega peaks ju kõikide naiste eest vastutama ? Miks siis ainult minu eest ?

Vanamees on lihtsalt kibestunud ja naiste peale KADE, sest mis naiste elul viga, lust ja lillepidu.

Mehed peavad rasket tööd tegema, vaeva nägema, aga naised ei pea.

Sellepärast vanamees naiste peale vihane ja kade ongi, et naistel on kerge elu, aga temal mehena on nii raske.

Lihtlabane kadedus, muud ei midagi.
 
P. veel to Kuidas sa ei mõista P. 02. veebruar 2015, kl 14.28
Et siis vanamees võttis kätte ja hakkas täiesti suvalise VANAMUTI pärast vastutama.
See on juba midagi.

VANAMUTT ütles vanamees mulle juba ammu.
Näiteks ütles, et vaata, kui ilus noor tüdruk on Õhtulehes, aga sina oled kade, sest sa oled VANAMUTT. Selline jutt oli 4 - 5 aastat tagasi.

Miks siis vanamees selle eest ei vastuta, et mul perekonda ja armastust ei ole ?

Miks vanamees selle eest ei vastuta, et oma näägutamistega tekitab minus masendust ja depressiooni, paneb mind tema ebaõnnestunud elu pärast süüdi tundma.

Näiteks vanamees pani mind SÜÜDI tundma, et tal naisega õnnetu elu oli ?

Miks vanamees siis ei taha vastutada kõikide negatiivsete tunnete eest, mida ta minus tekitas ?

Miks mina pean SÜÜDI tundma, et tema naine teda pettis ?
 
P. veel to Kuidas sa ei mõista P 02. veebruar 2015, kl 14.39
Järelikult ma vist tõesti ei mõista, et olen veel alaealine, 14 aastane ning vanamees on minu vanaisa, kellega ma koos elan.

Ma loll mõtlesin, et saan kohe 47 ja vanamees on suvaline võõras inimene mu jaoks.

Ju olen oma vanusest valesti aru saanud.
Aga miks VANAMUTIKS mind kutsus siis ?
14 aastane on siis vanamutt ?
 
oijeerum 02. veebruar 2015, kl 14.45
Kaua sa unnata veel kavatsed.
Vanamees ütlebki ju seda just sinusuguste naiste tõttu, et naistel kerge elu on. Mis see tema naine peale surma enam siia puutub
Mis su elus siis tõesti rasket on ? Elad vaid endale ja samas püüad teistes süütunnet tekitada, et nad sulle ajaviiteks sõbrannaks olla ei taha. Et kuidas saab ometigi pereinimesel aega nii vähe olla, et sinu lugulaulukest isegi kuulata ei taheta, kohvikusse ei tulda ja tea mida veel kõike.
Oi, ma ei või.
Kus sa elad, tahaks kohe oma silmaga näha, mis inimene sa tegelt oled ja kas üldse oled.
 
mis jutt? 02. veebruar 2015, kl 14.48
Egas vanaisad järelvaatajad ole.

Ikka isa mõõtu see vanamees sulle.

Aga jah, 47 on vanus tõesti, kus inimesel peaks arunatuke juba paigas olema.

Mis see 14 siia puutub?
Aaaa, muidugi, see oli manipulatsiooninõks, kuidas ma ometi ei taibanud.
 
P. to Oijeerum 02. veebruar 2015, kl 14.50
Vanamees on KÕIKIDE naiste peale kade, sinu peale on ka kade.

Milliste minusuguste ? Mis mina teistmoodi olen kui näiteks sina või teised naised ?

Selles mõttes olen teistsugune, et ma olen VEIDRIK, ei leia sõbrannasid.

Just nimelt tema naine siia puutubki, seda ta ise sadu kordi korrutanud, kuidas tema naine teda pettis.

Oma naise pärast ta vihane ongi, kuidas sa aru ei saa.

Ma ei tekita naistes süütunnet, et minuga suhelda ei taheta, lihtsalt ütlen, et mõjun VEIDRIKUNA, sellepärast ei tahetagi.

Huvitab, kas päriselt ollakse hõivatud või on ajapuudus ettekääne.
 
P. veel to Oijeerum 02. veebruar 2015, kl 14.52
Just nimelt probleem ongi vanamehe kadunud naises.

Vanamees ongi sellepärast kibestunud ja kõikide naiste peakle vihane.
Seda on ta nii palju ise öelnud.
 
P. to Mius jutt ? 02. veebruar 2015, kl 14.59
Kuidas teisiti jaburdusele vastata ?

Mis õigus on vanamehel oma nina minu ellu toppida ja lollusi omast peast välja mõelda, mida ei ole olnudki ?

Ma ei ole vanamehe naine, ei ole tema tütar, ma ei ole mitte keegi talle ju.

Ma ei kujuta ette, et hakkan vanamehe kallal näägutama, asju omast peast välja mõtlema, milleks ?

Mul on täiesti ükskõik, kellega vanamees läbi käib, mis see minu asi on, mis õigus oleks mul nuhkida ja kamandada ?

Vanamees on kade ja vihane, et miks tema peab kohvikus arve maksma, kui daamiga kohtuma läheb.
Et miks naised tema arveid kinni ei maksa.
See ajab teda marru.
 
no tore siis ju 02. veebruar 2015, kl 15.04
Ära nüüd püksi tee suure hädaldamisega. :) Ikka, ikka, su kannatused on nii tohutud ...
 
P. to Kuidas sa ei mõista, P 02. veebruar 2015, kl 15.12
Kuidas mul ei ole armastatud meest ja 5-e last ?

Miks vanamees oma vastutusest kõrvale on hoidnud ?
 
issand 02. veebruar 2015, kl 15.16
no tule taevas appi,vanamees sõimas sind juba 5 aastat tagasi vanamutiks ja suhtled temaga edasi,sul muidu nagu mingi eneseväärikus ka on või? Mis õigus tal on sinu asjadesse oma nina toppida ,no ju tal on siis,ise sa ju lased ,mida sa kurat ulud takkajärgi siin,saada ta kuhugi heasse kohta ,siis ei puutu ta sinu asjadesse
 
P. 02. veebruar 2015, kl 15.26
Issand
Olen ise ka selle peale mõelnud.

Ise on minust 28 aastat vanem, aga mulle ütles ikka VANAMUTT. Oli ikka solvav küll.
 
selge 02. veebruar 2015, kl 15.32
P nagu liis haavel, et ajab vanameestele külje alla, et teiste varanatuke kätte saada.
Selge pilt, selge pilt... Mis asjus ta su sugulasi valgustama läks ka? Äkki just selliste asjade pärast? Aaaah?

Oi, kuidas on õõvastavad sihukesed tegelased, need kadeduse eksperdid, kes eksimatult igas asjas ainult kadedust määrata oskavad.

Aga eks neile see omaenese kadedus vahibki teistest vastu, ainult seda ei saa ju valjusti öelda ja siis läheb lahti....teine on kohe kindlapeale kade ja kohe niiiii kade ja mina tean, MINA tean, tean, tean.....appppiiiii, mina pole milleski süüdi, mulle juuuu tehakse liiga...ääääääää
 
võimekas vanamees 02. veebruar 2015, kl 16.03
P, see papi on ju eriliste võimetega, kui saab sind PANNA süüdi tundma.
On ta ehk tervendaja. Tahaks temaga kontakti.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 17.40
Vanamees teeb ainult halba, heateod tema repertuaari ei kuulu.

Ta naudib halva tegemist. Temal on halb, siis mul ka PEAB halb olema.

Selge
Kui vanamees ei oleks kade olnud, et oleks ta üldse vingunud ja näägutanud.

Ongi vanamees kade naiste peale.

Kui ta ei oleks kade, oleks minu isik talle sügavalt ÜKSKÕIK olnud.

Kadeduse pärast oligi kogu see näägutamine ja vingumine ja tänitamine.
 
no vanamehel on mure sau pärast, P. 02. veebruar 2015, kl 17.43
no vanamehel mure, kuidas selline ringiaelev ullike, P. saab elu ära elatud. eks ta mures olles ju pereliikmete poole pöörduski.
vaats, et selline ohmakas jääb ju elu elamisega iseseisvalt hätta. See ju loomulik, et sugulased peaksid sind hooldama hakkama. ja osaline teovõime sulle, sest päris norm sa ju pole, järsku raiskad veel varanatukese, mis sul olemas on, tundmata meeste peale ära.
ega vanmees polegi ju midagi valesti öelnud, sai aru et selline ullike, nagu P.- kasutatakse ära varem või hiljem.
 
ära mängi saatusega. P. 02. veebruar 2015, kl 18.29
P. ära kutsus endale tõelist õnnetust kaela. nii suurt, mis sind "paika" raputaks ja paneks elu üle järele mõtlema ja ka ennast muutma. Ikka tõelist kannatust, ma mõtlen.

see P. senine undamine siin ikka selline laisa inimese ajaviide ju.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 19.33
No vanamehel on mure sinu pärast, P

Vanamees on lihtsalt kade, et naised teda taga ei aja.

Et miks naised teda ei jahi, talle välja ei tee, TEDA KÄTEL EI KANNA.

Seda on vanamees ise öelnud, et tal oli noorena nii ilus mees, naised õhkasid, et kui ilus mees, aga tema oli ÄPU.

Saad aru, vanahel on teatud mõttes suurushullustus ja ta on VIHANE, et naised teda ei hinnanud.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kogu elu on vanamees naiste tõmmata - tõugata olnud ning nüüd täiega NAUDIB, et leidis ühe ullikese, keda TEMA SAAB TÕMMATA - TÕUGATA.

Ühesõnaga maksab mulle kätte selle eest, et naised tema ära põlgasid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!