Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel 02. veebruar 2015, kl 19.39
No vanamehel on mure sinu pärast, P

Käis üks igavene näägutamine ja õiendamine, et mis sul viga, sa oled naine, sulle tehakse kohvikus kohvi välja, aga temale ei tee keegi.

Kusjuures vanamees üldse ei teagi, kas ma üldse käisin tutvumiskuulutuse peale kohvikus, ta ainult arvab.

Siis veel vingumine, et nagunii läksid voodisse ka, see on vanamehe haige fantaasia.

Vanamehega sain ju samuti tutvumiskuulutuse peale tuttavaks. Kui mul ei oleks kuulutust olnud, siis ei oleks tema mind tundnudki.
 
P. veel to No vanamehel on mure su pärast, P 02. veebruar 2015, kl 19.43
No see nüüd küll vanameest ei huvita, kui ma näiteks oma korteri kellelegi kingiksin.

Vastupidi, vanamehel oleks siis just hea meel. Talle mu korter jääb kohe ette, muudkui uuris, kelle nimel su korter on.

Teda kohe häirib, et mul üldse korter on.
Peaksin tema arust vist kuuse all elama, siis oleks vanamees rahul.
 
vaini 02. veebruar 2015, kl 19.46
Vanamehel ongi ainult veel mälestused, ta elu kihutab lõppjaama suunas....
Ainus, mis tal veel on, on see, mis oli, see, et kunagi ta oli ilus mees, et kunagi naised õhkasid....
Eks ta igatseks veel ja veel kellegi hellust, kellegi hoolimist, kellegi siirast tähelepanu....eks ta tahaks isegi veel vajalik olla....

Sinagi ju hädaldad, et rongid läinud ja elu mõttetu ja seda 46 aastasena... ei isegi 33 aastaselt sul rong juba läks....
Sa oled julmalt halastamatu ja jõhkralt enesekeskne oma süüdistamistega siin. Mõistma sa ei vaevu mitte kedagi.

Kui ma oleksin palgamõrtsukas, siis sina oleksid mu esimene käeharjutus..../niisama ütlen/
 
stopp 02. veebruar 2015, kl 19.51
P, sa ju elad ühikas, sul korter kuskil mujal...
Kuis see tutvumine selle naabrimehega/vanamehega siis läbi kuulutamiste käia ka võis...ha-haa-haaa.

Aga kas vanamees ütleb midagi valesti? Ongi ju nii, et tavaliselt mehed teevad naistele välja, mõnikord naine maksab ka enda eest... õigesti ütles, et miks ei võiks naised tallegi siis kohvi välja teha, et mis vahet, kas mees või naine maksab... Õige jutt, mitte kius ja vaen.

Vanamees räägib elulisi asju, püüab arutleda, aga P ei mõika midagi, ta näeb kõikjal vaid süüdistamisi ja käkikeeramisi...

Õnnetu haige hing oled.
 
vanameesd jahib P. korterit 02. veebruar 2015, kl 20.01
no kui petturlusele kallutamine, ehk nõuab korteri ärakinkimist jne, peaks tõesti politseisse pöörduma.
luba vanamehele ta nimi meediasse ajakirjandusse üles riputada. Luba talle kuulsust.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 20.20
Stopp
Vanameest ajab VIHALE, et miks tema peab naistele välja tegema, miks naised talle välja ei tee ning teda taga ei aja.

Täiesti OTSE on seda korduvalt öelnud.

Vanamehele meeldiks, kui naised teda jahiksid, talle baaris välja teeksid ning veel kütusepaagi kütust täis ostaksid.

Ning kogu selle sõimu sain mina endale kaela.

Rääkigu elulisi asju, et naised talle süüa - kütust - asju ei osta, kurtku, ma kuulan.

Aga milleks kurtmine käib MINU KALLAL NÄÄGUTAMISEGA, MINU SÜÜDISTAMISEGA, et mis sul viga, sa oled naine jne.

Siis läheb veel hirmus vihaseks, hakkab ironiseerima.

Siis järgneb sõim minu tutvumiskuulutuse pärast, nagu ma ei tohigi mitte kellegagi tutvuda, pean surmatunnini nunn olema.
 
P. veel 02. veebruar 2015, kl 20.22
Stopp
Miks sa siis ei ole tulnud ja ei ole vanamehele süüa - juua - bensiini - uue auto - uue korteri ostnud ????

Miks sa ei ole tulnud ja vanameest hea ja paremaga poputanud, äkki oleks minu kallal näägutamise ja irisemise ära lõpetanud.
 
stopp 02. veebruar 2015, kl 20.40
sa ära mängi idiooti siin, P.
mitte üks inimene ei käi NIISAMA kellelegi pinda juba 5 aastat, et lihtsalt näägutada.
Sa ikka saad aru, kui napakas su jutt on.
5 aastat olla kellelegi MITTE KEEGI, aga näe, kogu suguseltsi mittekeegile ära rääkinud ja kõik oma tutvumislood takkapihta.

Anna vanamehe koordinaadid ja ma lähen teen talle välja, viin kohvikusse, teen kodus küünlavalgusõhtu, panen head musa, teen parima söögi, pakun head jooki ja pärast teen ta õnnelikuks takkapihta.
Olen täiesti kindel, et tegu on super huvitava inimesega.
Eks me siis saa sinustki rääkida nii üht koma teist ja saab see sinu "saladus" ka lõpuks selgeks.

Oled sa valmis, P?!
 
issand 02. veebruar 2015, kl 20.47
tead see jutt on juba tõesti kõrgem pilotaaž:) miks sa üldse läksid kohtama tutvumiskuulutuse peale nii vana mehega ah? mida sa nagu lootsid? ja nagu alguses oli ta siis niiii tore mees või,et kohe läksid veel kohtama ja andsid telefoni numbrigi,et ta saaks helistada,ja siis äkki keeras ära ,hakkas naisi kiruma ja süüdistama, tundub kahtlane,mida sa talle tegid ,et ta hulluks läks?
 
P. 02. veebruar 2015, kl 20.49
Stopp
Mis 5 aastat ? Tutvusime 10 aastat tagasi.

Vanamees ise pinnis, kas mu ema - isa elus, kus elavad, mis nimed.

Ma ise ei rääkinud oma sugulastest, vanamees uuris.

Mulle tundus see kohe hirmus imelik, mis vanamehel minu vanemate ja lähisugulastega nii hirmsasti asja.

Mind näiteks tema lähisugulased üldse ei ole huvitanud.

Ma ei tea, milleks vanameest mu ema - isa, tädi, venna nimed ja aadressid nii huvi pakkusid ?

Üks teine 70 + meesterahvas ütles mulle juba ammu, et miks sellisega räägid, ta on ju tugevalt psüühiliselt häiritud.

Mina aga kaitsesin vanameest, et ei, normaalne inimene on, intelligentne.

Nüüd saan aru, et tal oli õigus.

Kõige veidram on minu lähisugulaste aadresside ja nimede nuhkimine, see on ju haiglane.

Milleks vanamehele mu lähisugulaste aadressid, me vanamehega ei olnud ju teineteisele MITTE KEEGI.

Vanamehele mina naisena huvi ei pakkunud, tema mehena mulle ka mitte, meil EI olnud ühiseid plaane.

Sellisel juhul hakata mu lähisugulasi välja nuhkima, vanamehel ikka on midagi tõsust viga.

Muidugi ma ise olen ka kiiksuga.
 
issand 02. veebruar 2015, kl 20.49
just,anna inimesele ta number,ma arvan ka, et papil pole häda ühti:)
 
P. to Issand 02. veebruar 2015, kl 20.52
Ega siis kohe ei hakanud oma naist kiruma.

Algul hoitakse ikka ennast tagasi, näidatakse viisakana.
Ma ei mäleta, millal täpselt oma naist kiruma hakkas, aga see oli ammu.

Mida mina tegin ?

Mida mul teha on ? Mitte midagi ei teinud.

Vanamees lihtsalt muudkui hakkas irisema, et ta naine oli selline ja selline ja naised ongi sellised.
 
P. veel to Issand 02. veebruar 2015, kl 20.57
Hakkas oma naist kiruma 8 - 9 aastat tagasi, igal juhul ma 40 veel ei olnud.

Mina küll selles süüdi ei olnud, et naistes pettunud on.

Mina ei olnud vanamehele mitte keegi, naisena ma tema maitse ei olnud, tema minu maitse ka mitte.

Kokku saama läksin SUHTLEMISE PUUDUMISE pärast, loomulikult teadsin ette, et me vahel midagi muud tekkida ei saagi.

Mul lihtsalt ei olnud mitte kellegagi rääkida, SUHTLEMISE PUUDUS oli.

Meil mõlemil oli suhtlemise puudus ning vanamees ütles ka, et helistab mulle, sest tal ei ole kellegi teisega rääkida.
 
no tore siis ju 02. veebruar 2015, kl 20.57
Vanamehe saaga pidi siis mingil ajal sõbranna saagaga kattuma? Jah, Pee, sul polegi ju kohe mitte kui midagi teha, rumal hani. :)
 
P. to Issand 02. veebruar 2015, kl 21.00
Näed, on vanamehel ju häda, kui eluga rahul oleks, siis ei oleks minu kallal näägutanud.

Ma olen ju vanamehele täiesti suvaline võõras inimene.

Hakata kellegi kallal näägutama, lähisugulaste aadresse nuhkima - see ei ole ju normaalse inimese käitumine.

Ju pakub intriigide tekitamine talle lõbu.
Tunneb mõnu, kui saab mu suhteid lähisugulastega rikkuda.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 21.02
No tore siis ju
Naistuttav oli siis juba norrakaga 2 ja pool aastat abielus ja laps olemas, kui vanamehega tutvusin.
 
seotud 02. veebruar 2015, kl 21.10
See P ongi ise see vanamees, sest miks muidu kohe alguses, kui üldse see teema algas, käis aina, et ei saa naisi, ei saa naisi.
Siin alles just ütles, et vanamees oli noorena ÄPU.
Pee ka ju oli ÄPU.

Nüüd mängib siin.
Sõbranna siis oli see aferistist abikaasa tollele vanamehele, seega Peele. Miks muidu seda sõbrannat nii jälgilt kirunud on.

Nüüd muutis taktikat veidike.

Seal on hoopis muu asi taga, kui siin räägitakse.
10 aastat selle vanamehega.
samas jälle mingi 70 aastane teine papi...ka sama kaua kuskil.

miks sõbranna st vanamehe, st Peee naine ja suur armastus surnud. Oligi arvata, et surnud, see kumas kogu aeg siit läbi ju.

Nüüd vist sai vangist välja "sõbranna" mõrva eest ja nüüd undabki need 4 viimast aastat siin, sest süütunded, süütunded.....

Ai, kui tõega Peee naine on, siis mida sa sellisega peakski rääkima. Täitsa arvan sel juhul, et vanamehel jummala õigus Peed sedasi kohelda.

Ja ära sa kuku end õigustama jälle.
MEIL on täiesti õigus OLETADA, sest sina KEERUTAD ja ei räägi tõtt.
 
aga tulemus? 02. veebruar 2015, kl 21.12
aga mis tulemust sa nagu tahad siis P.
ja mis on su plaan selle saavutamiseks?
ma ei saa aru, mis selle vana mehe kirumise mõte siin nagu oleks? Miks sa susid vana mehe kallal P. kui sul midagi öelda on, mine ütle talle näkku või pane koos nimega meediasse. muidu ju nurgatagant susimine, see, milles sa hästi osav oled juba aastaid. Igavusest, ma arvan.
 
stopp 02. veebruar 2015, kl 21.13
Kirjuta siia vanamehe telefoni nr. Või sa ei raatsi?

Kui tema sinu sugulasi ahistab, siis just kirjuta viha pärast siiasamasse avalikult tema telefoni number.
Ootan siis.
 
P. to Issand 02. veebruar 2015, kl 21.13
Täiesti suu jäi lahti su kommi peale, et mida ma vanamehele tegin.

Tegid nalja ilmselt.

Vanamees on selline olnud kogu aeg, miks ta selliseks muutus ja millal, kes seda tead. Võib - olla 50 aastat tagasi, võib - olla 70 aastat tagasi.

Võib - olla on tal traumad lapsepõlvest, kes seda teab.

Või on põhjus tõesti õnnetus kooselus ?

Ma siiski usun, et vanamehel on traumad lapsepõlvest, sest noorena ta kartis naisi, ise on rääkinud.

Et naised õhkasid, et ilus mees, aga tema kartis.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 21.15
Stop
Ilma loata teise telefoni nr avaldada ei tohi.
 
P. to Aga tulemus? 02. veebruar 2015, kl 21.16
Vanamees susib ju praegu minu vana isa ja tädi kalla.
 
P.. to Aga tulemus? 02. veebruar 2015, kl 21.17
Parandan: kallal.

Vanamehele midagi öelda mul mõtet ei ole, siis ta näeb, kui väga mind häirib ning see muudab teda eriti julmaks ja läheb veel rohkem hoogu.
 
stopp 02. veebruar 2015, kl 21.20
Kuidas siis nii, et tühja tel nr avaldada ei tohi, aga avalikult laimata tohib.
Sind tuleks avaliku laimamise pärast kohtusse anda.
Kus see vanamees on, me anname su kohtusse selle laimu pärast.

Tead sa, susija, susi tõesti vähem, muidu võib sul nihusti minna ikka täiega. Siis ei päästa sind enam isegi see foorum enam.

Anna siis aadress, kui telefoni ei tohi anda.
Ta ikka ju sulle võõras inimene, mis põed sellest, et talle külla lähen.
 
P. 02. veebruar 2015, kl 21.27
Stop
Vanamees minu isa ja tädi traumeerida tohib ?
Kusjuures neil mõlemal süda haige.

Mõlemad juba 80 ja normaalne nagu vanu inimesi terroriseerima ja kiusama minna ?

Kusjuures vanamehele nad täiesti võõras inimesed ning temasse üldse ei puutugi.

Kes keelab vanamehel rahus oma elu elada, aga see talle ei meeldi, palju mõnusam on teisi tülli ajada, nuhkida, kuulujutte levitada.
 
Küss 02. veebruar 2015, kl 23.22
Kas vanamees terroriseerib su sugulasi sama agaralt, nagu sina siin foorumikülastajaid oma lõputu ja mõttetu halamisega?
Arvata on, et käis korra seal, aga sina kirud vanameest ja ta tegemisi, jutte kümneid kordi ööpäevas ja seda juba mitmendat nädalat jutti. Mis siis, et me teda ei tunne, inetu on sedasi inimest seljataga kiruda. Inetu on see ka siis, kui on põhjust.
Aga nagu juba öeldud, oled sa sääsest elevandi teinud ja seda suurem seljataga susimine see su avalikus foorumis kirjutamine on.
 
sa saad lataka kirja, P. 02. veebruar 2015, kl 23.53
sa ikka kord lataka kirja saad poolpimedas õhtus.. tead, ikka õnnetusi juhtub. Oma valetamise, susismise ja süüdistamise eest.
lihtsalt saatus keerutab sulle vastuse ja tõelise õnnetuse kraesse.
nagu näed, oma nelja aasta valetamise eest juba karistus lähenebki.. esialgu selle vana mehe kaasabil, aga ega seegi viimaseks jää.
siis saad ehk teada ka, mis on tõeline MURE ja KANNATUS..
 
P. to Sa saad lataka kirja, P. 03. veebruar 2015, kl 02.56
Mis siis sinu meelest vale on ?

Kõike seda vanamees mulle ütleski ning just nii käituski.
Kõik just kahjuks nii oligi.
 
P. to Küss 03. veebruar 2015, kl 03.00
Vanamehel piisabki ühest korrast, et paksu pahandust tekitada.

Ei olegi vaja mitu korda käia ühte ja sama jama rääkimas.

Vaata, mina ei lähe vanamehe lastele ja lastelastele lollusi rääkima ja intriige tekitama.

Mulle ei pakugi sellised õelutsemised huvi.
Aga näed vanamees saab mingi rahulduse sellest, et mind lähisugulastega tülli ajada.
 
ja nüüd oota karistust, P. 03. veebruar 2015, kl 03.00
n üüd, P. käi ja oota oma karistust, valetamise ja susimise eest teiste inimeste laimamise eest.
vaata, P. tänavad ka nii libedad, küll vanamehe mõni tuttav sulle asja ära korraldab, mõne TÕELISE ÕNNETUSE.

Ära kutsu kurja külla endale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!