Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Ei usu 03. veebruar 2015, kl 13.50
Muide minu arust on loogiliselt just sinu arvamusele vastupidi.

Inimene, kes ennast on lasnud ära kasutada, tunneb lõpuks nii tohutut närvipinget, et tahab sellest rääkida.

Eriti kui ära kasutamine on lõppenud traagiliselt minu jaoks.

See piinab ja piinab, et miks ma küll lasin vanamehel nii kaugele minna.

Ei jõua ära kahetseda, aga midagi muuta ei saa.
 
tead, P 03. veebruar 2015, kl 13.52
Kuis sa küll saad arvata, et sinu olukord kuidagi erilisem on, kui paljudel teistel?

Tead sa üldse, kui palju on kasvõi naisigi, kes elavad perekonnaelu, aga nad on rohkem üksildased oma hinges ja elus, kui päriselt üksi elavad....

Tead sa, kui palju on mehi, kes elavad perekonnaelu, aga on hullumise piiril, sest pidev rahulolematus ja naise süüdistused ja tänitamine viib mõtted nöörijupini.....

Tead sa, kui palju kasvab kodudes lapsi, kes on unustanud ära, et naer ja lust kuulub lapsepõlve juurde....


Sa võid olla tõesti üksi, ei vaidle, aga miks sa ei taha nõustuda, et paljudel ja väga paljudel isegi, on elus hoopis keerulisem sasipundar, kui sina seda ettegi suudad kujutada.

Miks sa ennast maailmanabaks pead? Miks sa arvad, et sina kuidagi erined inimestest su kõrval?

Kõike sinu tekstis annab kuidagi veel mõistetavalt võtta, aga sinu pidevaid teiste süüdistamisi ei anna kohe kuidagi hästi võtta.
See on õõvastav, kuidas kogu maailma su elu rikub ja sul jääb kuraasi veel ülegi, kui keegi julgeb vastupidist väita.
Tahes tahtmata tundud sa ebausutav. Või siis jah, psüühiliselt täiesti haige, mitmestunud minapildiga, spetsialiside abi vajav haigla kandidaat.
Aga, kus abiasutuses sa tegelikult elad, et su ümber kõik sellised viltuste arusaamadega isikud on?
 
anna abi 03. veebruar 2015, kl 14.00
sõbranna rikkus elu ära
vanamees rikkus elu ära

ja mida sina sel ajal tegid, kui teised su elu rikkusid.
imestasid ja imesid näppu vä?
 
no tore siis ju 03. veebruar 2015, kl 14.01
Pee on vanamehele nii täielikult ümber lülitunud, et sõbranna ei tule enam meeldegi. Seega on meil Pee update. Närvipingega saab muide arsti poole pöörduda, Pee. Vanamees soovitas ka aborti teha või? Sa nagu õllekannu sang, pakud lahkesti kõigil kinni võtta. :) Ja siis kukud seletama, kuidas pahad inimesed õllet sinu abil luristavad ja nii tähtsast sangast mööda vaatavad. :)
 
issand 03. veebruar 2015, kl 14.37
üks ja sama jutt ,kuidas ei jõua kahetseda ,et vanamehega suhtlema hakkasid ning küll ei jõua ära kahetseda et sõbrantsi kuulasid,täitsa lõpp ,täpselt üks ja sama jutt ju,ise saad aru või.komöödia kahes vaatuses:D
 
vaat 03. veebruar 2015, kl 15.51
Aga mina ei suuda enam kommijatest aru saada. P.st saan aru-teda on totu ja ta jääbki elu lõpuni halama, aga aru ma ei saa, et kui siinsed kommijad kõik seda mõistavad, miks nad siis ikka talle vastavad!?
 
tegelane 03. veebruar 2015, kl 15.55
P, aga teised su elu tegelased???

lahkaks neid ka, äkki hoopis sealt algaski su põhiline probleem.
ega iial pole teada, kust miski päriselt alguse saab.
mida rohkem räägid, seda kergemini leiame selle põhilise süüdlase.
sõbrannaga on asi selge...
vanamees, asi selge...
 
nii 03. veebruar 2015, kl 15.58
Kui Peee ikka sügavalt totu oleks, ei ta siis sedasi kirjutaks. Totudel hoopis teine lauseehitus ja väljendus.
Peee on müstika??!!
 
P. 03. veebruar 2015, kl 16.25
Kahjuks ei leia kuidagi üksildasi naisi üles.

Nii palju, kui naisi näinud olen, on kõik nii hõivatud, kellelgi ei ole aega.

Seda usun küll, et mehed naiste tänitamise all kannatavad.
Tean mitut meest, kes on naise pärast nööri kaela pannud.

Mehed tavaliselt ei hakka vanamehe kombel vinguma ja süütuid süüdistama.

Vot sellepärast vanamees mehena ei mõjugi.
 
no tore siis ju 03. veebruar 2015, kl 16.31
Süütu Peeee! Ma kukun laua alla kohe naeru pärast. Miks peaks vanamees sulle mehena mõjuma? Sul ju murde machosid ümber, võta üks ja viska teist. :) Et kui vanamees nati vähem vinguks ja rinna kummi ajaks, et siis käraks küll?
 
P. to No tore siis ju 03. veebruar 2015, kl 16.38
Vanamees ei olegi mees. Naine mehe kehas.
Pealegi ta ei taha ju mees olla, mehena ta elu raske.
 
no tore siis ju 03. veebruar 2015, kl 16.47
Mida sa suitsetad, Pee?
 
sellise valatamise eest kohtusse 03. veebruar 2015, kl 17.11
no kui vana mees või tema sugulased selle valedehunniku siit avastavad, võiks nad küll vana inimese laimamise eest põhjustatud kahjude korvamise teed minna.

Paneb imestama, et keegi siis P.-d selle vana mehega koos ei tunne ära.
ses mõttes ei olegi lugu usutav.
No palju siis kuskil väikelinnas on poolearulisi: üksik vana mees mingi lollaka, veidra naisega ringi käimas. see hakkaks ju silma ometi.

Nüüd on sellest sõbrannast järsku vana mees siis saanud vä?
 
P. 03. veebruar 2015, kl 17.22
Miks suitsetama peaksin ?

Eelmisele
Kas ma sinu meelesat jalutan linna peal vanamehega ?
Jalutan ikkagi ÜKSINDA.

Arvad tõesti, et koos vanamehega jalutame ?

Vanameest ei huvitagi minuga jalutamine, kukuks pikali, kui vanamees minuga jalutama oleks tulnud.
 
fantaasia 03. veebruar 2015, kl 17.40
see lugu on Peee haige fantaasia, ei muud.

Kuidas siis nii, et 10 aastat suhtled selle vana mehega ja mitte üks inimene ei tea sest muhvigi.
Ei tea keegi sinu sõbrannast ega sinust ka keegi.
Keegi ei tea ka sõbranna ja sinu ühisest meestuttavast midagi.
Keegi midagi ei tea...
Vat see on müstika nüüd küll.
Huvitav küll, kus ime-isolatsioonis te kõik elate ometi?!
Tõesti ka mina küsin, mida sa suitsetad, et sellised "huvitavad" ilmutused sulle ilmuvad. Tahaks kaaaaaaa.
 
aga peee 03. veebruar 2015, kl 17.44
no siis on ju hästi kõik, kui see vana mees ENAM mehena ei mõju, ennem nagu naine kohe...
sulle ju hästi sobibki siis.
igatsed naiste seltsi, igatsed ju naiselikkust....ole rahul ometi ka millegagi.
nagu paha siga, mitu viga, küll maa külmand, küll kärss kärnas...
 
P. to Fantaasia 03. veebruar 2015, kl 17.48
Seda imestan minagi, et naistuttavat ja mind ära ei tunta, aga me ju nii vähe käisime koos ning see oli ka 13 ja pool aastat tagasi.

Naistuttava ajal käisin ma ikkagi enamjaolt ÜKSINDA.
Kui peigmees oli, siis jah hakkas tal suur sõbranna MÄNGIMINE.

Nii 16 aastat tagasi ütles mulle üks kutt, et mul ju ei olegi ühtegi sõbrannat, ma kogu aeg ÜKSINDA.

Ma siis ütlesin, et üks naistuttav ikka on. Kutt vastas, et tema küll näinud ei ole.

Ühine meestuttav ei käinud meiega küll mitte kuskil, vähemalt minul jäi mulje, et ta HÄBENEB meid.
 
P. to Aga Pee 03. veebruar 2015, kl 17.49
Miks ENAM ?
Üsna pea vaatasin, et mees ikka niimoodi ei näägutaks. See naiselik käitumine.
 
P. to Fantaasia 03. veebruar 2015, kl 17.52
Kui ühine meestuttav meile või naistuttavale või mulle eraldi tänaval vastu tuli, siis ta ei teinud väljagi.

Ise põhjendas seda sellega, et ei saa teretada, inimesed näevad, ta ei taha.

Ju oli häbi selliseid veidrikke tunda.
 
rsk lõpeta juba 03. veebruar 2015, kl 17.59
mida sa tuututad siin.
oli selles samas teemaski juttu su enda poolt, et keegi sind ja naistuttavat ei saagi tunda ära... nüüd siis imestad aga, et miks ei tunta...

käisite siis pimeduse varjus mehele mõnu tegemas, mõnumemmekesed-vanamutikesed..??!!
ega jah, korralikud mehed ikka häbenevad odavaid kiiksuga veidrik-proste... ma ka häbeneksin.
 
aga peee 03. veebruar 2015, kl 18.02
enam või mitte, aga sulle ju naised meeldivadki rohkem, niiet milles küss. enam seetõttu, et mees nii vana. ennemalt ikka triksutas ka, eksole.
no ära parem eitagi, mehed ongi selle peal väljas, eriti kui eit selline imelik ka ja "ei" ei oska öelda....
eks see meeski teab, mida räägib ja mida räägib...ei tule tühjalt kohalt neid suhtumisi ega jutte....
 
P. Eelmisele 03. veebruar 2015, kl 18.04
Mina oleks naistuttavaga pidevalt koos käinud, aga teda minuga suhtlemine EI huvitanud.

Sellepärast mul ei jäänudkui muud üle kui ÜKSINDA ringi käia.

Igav oli, aga mis parata.
 
P. to Aga Pee 03. veebruar 2015, kl 18.09
Meil ei olnud vanamehega mingeid selliseid suhteid, nagu kirjutad.
Mitte midagi intiimset ei ole olnudki.

Kuna me vahel midagi intiimset ei olnud, siis sain julgelt mõne korra tema pool käidud.

Ei kujuta ette, kui ta oleks hakanud midagi intiimset tahtma, siis ma ei oleks kindlasti läinud.

Näed, tulid tühjalt kohalt.
Vanamees kujutas ette, et teistega olen intiimselt.
 
P. veel to Aga Pee 03. veebruar 2015, kl 18.15
Vanamees ei ole kordagi teinud lähenemiskatset ja mul oli selle üle hea meel.

Sellepärast eriti oli see naiste l.tsitamine imelik.
 
sest 03. veebruar 2015, kl 18.20
sel vanal mehel ei seisnudki enam.mehele on see PAUK,kui enam mees olla ei saa.tahaks,
aga ei saa ja eks sealt siis ka vastava sisuga jutud ja mõtted.
vaene vana mees ja nüüd sina laimad ja keerutad siin sellist soppa ta kohta,et häbi lausa.kus su mõistmisvõime ometigi on.
 
litside 03. veebruar 2015, kl 18.21
kaitseingel Peeeee.
 
P. to Sest 03. veebruar 2015, kl 18.26
Ma ju tundsingi vanamehele kaasa, tundsin süüdi, et olen naine, tundsin süüdi, et tema naine teda pettis.

Tundsingi süüdlasena ja kaasa, kuulasin teda kannatlikult, lasin enda kallal näägutada ja ennast süüdistada.

Vanamees sai vabalt näägutada, tänitada, mind süüdistada.

Lasin vanamehel endaga nii alatult käituda ja kõike öelda, mida tal sülg suhu tõi ?

Vaevalt sina oleksid kõike seda vanamehe poolt talunud.

Oleksid esimese näägutamise ja süüditustetulva peale vanamehe pikalt saatnud, olen selles 100% kindel.
 
P. veel to Sest 03. veebruar 2015, kl 18.28
Sa selle peale ei tule, et olin vanamehe jaoks liiga VANA.

Vanamees tahtis nooremaid.

Mina samuti temaga nõus ei oleks olnud.
 
P. veel to Sest 03. veebruar 2015, kl 18.33
Vanamees ei jäänud ju sellega rahule, et ma kaasa ja veel ennast SÜÜDI tundsin.

Vanamehel oli vaja mind veel ja veel piinata ja tänitada ja süüdistada.

Ta ei jätnud järgi.

Nägi, et suutis mind panna ennast halvasti tundma ning nautis oma võimu.

Mida rohkem ma ennast süüdi tundsin, seda rohkem vanamees nautis.
 
sest 03. veebruar 2015, kl 18.54
mida sa nüüd püüdsid mulle selgeks teha?

see,et sina end süüdi tundsid,see on ikka su enda mure,mitte vana mees pole paha.

ja no,"piinelda" kellegi jutu pärast,kellegi mõtete pärast,kellegi naise surma pärast,kellegi arvamuste pärast- ja ennast süüdi veel tunda,no selleks peab ravimatu peapõrutus olema ju.

tahtis sind piinata??!!
anna aru,mida räägid.

sul oli just lahkuminek julmast sõbrannast,kes su maatasa kallutas,sa olid hiljaku aborti teinud ja peika minema kihutanud,sul oli valus,nagu räägid.

ja siis hopsti maandud sa mehe seltsi,kes sind piinab ja piinab ja lausa 10 aastat juba.

kus siin loogika on ja mida see sinu kohta ütleb?!

sa oled nagu vene naine,kes peab peksa saama,sest muidu laguneb maailm koost.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!