Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
taktika 04. veebruar 2015, kl 13.33
P, sinu teooria on vale, sa ise ka ei usu seda, mida siia kirjutad.
sa lihtsalt tahad kuulda, mida sulle räägitakse ja vaidledki selleks.
niisama nagu sõbranna, nii ka vanamees nüüd, on lihtsalt võimalikult rohkemate arvamuste pinnimiseks tekitatud probleem. eriti on seda aru saada sellest, et sa seda aina ja aina uuesti üle kordad ja hoiad kunstlikult värskena üleval.
kui probleem aina silme ees virvendab, siis kuidas sa ei reageeri ometi. ikka kirjutad midagigi, olgu head või halba.

mida sa, ütle ausalt, mida sa taotled ja mis eesmärgil?!

sa kasutad kindlat psühholoogilist taktikat ja seda võib vabalt lahterdada manipulatsiooni alla.

kes sa reaalis tegelikult oled ja mis sinu päris eesmärk on?!
tahad sa ausalt vastata?
vaevalt, et tahad. sa ei saagi, sest sa ei hooli millestki ega kellestki...
 
P... 04. veebruar 2015, kl 13.40
Ega taha jah rääkida intiimsetest asjadest ja ega neid niiväga olnudki.

Aga ega nüüd päris niisama me suhe ka polnud.
Arvan, et vanamees pole lihtsalt kade, ta on armukade.

Minu arust on see veel hullem.
Kuidas saab inimene olla armukade, kui meie vahel midagi eriti pole olnudki ja mina talle ei meeldi ka oma vanuse pärast.
 
P. to P. 13.40 ja Taktika 04. veebruar 2015, kl 13.44
Midagi intiimset ei olnudki.

Mis päris niisama suhe ?
Ei olnud meil mitte migit suhet, lihtsalt suvalised juhututtavad olime.

Taktika

Kui vanamees vingus ja süüdistas, et kes sulle reisi välja tegi või kes tutvumiskuulutuse peale kohvi eest maksis - et see ei olnud KADEDUS või, mis see siis oli ?

Mis põhjusel siis vanamees mind süüdistas, kui kade ei olnud ?

Muidugi üks põhjus oli kättemaks oma naise eest, sest naine pettis teda ja see on vanamehe südamel.
 
P. to Taktika 04. veebruar 2015, kl 13.51
Kui vanamees ei oleks kade ja kättemaksuhimuline, oleksid kõik süüdistamised ja näägutamised ära jäänud.

Miks teda nii ärritas, et ma üldse reisil käiusin ?
Kas mul on keelatud kusagil käia ? Pean vanamehe käest luba küsima ?

Kusjuures mul tekksiki tunne, et nüüd olen vanamehele midagi võlgu.
 
P. veel to Taktika 04. veebruar 2015, kl 13.56
Kahetsen, et vanamehel LASIN nii kaugele minna, et mu lähisugulasi traumeerima läks.

Kui juhm ma olin, et lasin täiesti suvalisel isikul mu kallal näägutada ja süüdistada, nagu tal oleks selleks õigus.

Ammu oleks pidanud peatama ja vanamehest eemale hoidma, aga kahjuks ma ei teinud seda.

Öeldakse omad vitsad peksavad. Ise olin loll.
 
Reena 04. veebruar 2015, kl 13.58
Milla sinu sõbrannast soigumist kuulda jälle saab?

OLED HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ...
jne jne.
Nüüd vanamehe halaga on läinud sõbranna teema meelest?

Paluks ikka veel seda teksti :)
 
P. 04. veebruar 2015, kl 14.00
Reena
Momendil olen vanamehe poolt kokkukeeratud käkiga täiesti hädas.

Tulebki välja, et vanamehega olin ka hale pugeja, midagi öeldud ei saanud, lasin vanamehel ennast terroriseerida.
 
Reena 04. veebruar 2015, kl 14.07
Nii tore!

Jätka. Kui võimalik, siis hästi palju seda ühte ja samasugust monotoonset möla. Et ikka kõik inimesed ennast vihkama panna :)
 
P. 04. veebruar 2015, kl 14.10
Reena
Kahju, et niimoodi asjadest aru saad, aga sinna ei saa midagi parata.

Vanamehe pärast olen momendil päriselt endast väljas. Ta ju REEALSELT traumeerib mu lähisugulasi.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 14.10
REAALSELT.
 
issand 04. veebruar 2015, kl 14.47
no mida sa ajad ümmargust pläma,hakka juba kirjutama kuidas ta konkreetselt terroriseerib,nagunii varsti hakkad,või praegu pole veel õige aeg,siis kui 200 lk on täis siis äkki.Muidu su jutul pole ju mingit alust,lihtsalt hülgemöla,too fakte
 
P. to Issand 04. veebruar 2015, kl 14.56
Kirjutasin ju, et nuhkis välja mu isa ja tädi aadressi ja läks sinna minu kohta lollusi rääkima.
 
?? 04. veebruar 2015, kl 15.08
Mis lollusi see vana mees sinu kohta siis niiväga rääkis, räägi.
Kohe tühja juttu siis rääkis või?
Et nagu midagi polnudki rääkida ja kogu loo mõtles välja, kas nii või?

Fakte on vaja,P, siis alles saab sind uskuda.

Kui helistad tuletõrjesse, siis, mis sa arvad, kas tuletõrje sõidab välja, kui sa ütled, et apppppii, põleb, no kohe hullult põleb....
Aga kus põleb ja mis põleb, seda ei räägi....

Su jutt on täpselt sama, ilma mingigi konkreetse infota ja seega haige möla, mida ei pea tõsiselt võtma ega üldse uskumagi.
 
kade 04. veebruar 2015, kl 15.20
niuts niuts, ma olen nii vilets hing, mul pole mehi, kes tahaksid mu sugulastega suhelda, kes mulle oma naistest räägiksid, kes muretseksid, kas mul ikka reisidele keegi kaasa on võtta ja kas mu kohvitassi eest ikka makstakse...
olen ikka vilets kuju, mitte keegi minu vastu huvi ei tunne, mu vanemaid ei külasta, nendega ei taha rääkida.

olen lausa kade, et P-l on inimesi, kes temaga suhtlevad, kes tema vanaks jäänud suguseltsiga suhtlevad....nii kade olen P peale.
täielik ülekohus, on ju nii?!
ma olen nii hea inimene, aga keegi ei taha mu vanade vanematega juttu minna rääkima, keegi ei küsi ka, kas mulle kohvi ja saia ostetakse ikka...
täielik ülekohus, täielik ülekohus.
tee siis veel teistele head, saad s'itta vastu pead ja pole kellegi asi, kas oled olemas või pole.....
kade olen, oi, kui kade.
 
kes ees? 04. veebruar 2015, kl 15.26
Kes saab P päeviku lehekülje nr 200 loojaks?
 
päeviks asjadest ja inimestest 04. veebruar 2015, kl 16.52
päevik siis asjadest, inimestest ja olukordaest, mida ja keda, mitte kunagi pole olnudki.
Mingi elu raisanud naise igavalt elatud elu fańtaasiad ja abiks jumal teab kuskohast kokkuloetud lood..
kõik oleme seda juba lugenud. IGAV....
 
P. 04. veebruar 2015, kl 16.55
Kade
Vaevalt sulle meeldiks, kui keegi su sugulastele lollusi läheks rääkima.

Võib - olla su sugulased lasevad ühest kõrvast sisse, teisest välja, aga mu sugulased kuulavad, võtavad öeldut väga hinge.

Mu isal ja tädil on süda haige, olen täiesti mures.

??
Mingil ajal kirjutan, praegu ei tahagi täpsemalt seda jaburdust kirjutada, mida vanamees kokku rääkis.
 
aga muidu, mis veel juhtus? 04. veebruar 2015, kl 16.59
P. mis su elus veel juhtunud on?
2 sündmust: see sõbranna ja see vanamees moodustavad siis nagu kirkamaid hetki su elus? irw.
 
ole aga mures edasi 04. veebruar 2015, kl 17.01
P kirjutab:Mu isal ja tädil on süda haige, olen täiesti mures.
no siis saad varanduse omale, mis oligi su eesmärk ju. vanamehega oma kallid sugulased poolsurnuks ehmatada.

kuna sa midagi ei tee, siis oled kaasosaline vanamehe tegutsemises.
 
kade 04. veebruar 2015, kl 17.04
mul on ka süda haige, ainult, et just kadedusest olevatki mu süda haige. arst ütles, et pole vaja kade olla, siis süda saab terveks. ma ei taha uskuda, et kadedus südame haigeks teeb.
aga, oi, kui kade ma su peale ikka olen.

sul on ju nii palju juhtunud, sul on nii palju kirjutada.
täitsa kade olen kohe, sest mul polegi kellestki kirjutada. kõik inimesed mu ümber täitsa tavalised ja keegi ei lähe mu vanematega ka rääkima.
küll tahan, et läheks, aga ei lähe.
ja minu asjade pärast ka keegi end häirida ei lase. täielik ükskõiksus.
kuidas saan sedasi rahul olla? ikka väga kadedaks teeb, et sul nii palju huvitavat värki toimub.
oled õnnelik inimene, et su kõrval nii hoolivaid tegelasi leidub. mis sellest, et pisut torisevad, aga ikkagi hoolivad ju. ma oleks väga rahul su asemel.
täitsa lõpp kui kade meel on ja nii kurvaks teeb.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 17.10
Ole aga mures edasi
Mida ma teha saan ? Ma ei saa ju vanameest takistada.

Vanamees teeb, mida tahab, mind ta ju ei kuuulaks.

Kade
No see on küll ehtne irvitamine, et vanamees hoolib.
Must huumor, nagu öeldakse.

Vanamehel elu halb ja ta tahab, et mul sama halb oleks.
 
no tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 17.24
no tore siis ju, imekena. Sa ju otsidki selliseid inimesi, kes tahaks, et sul halb oleks, eks ju. Mida sa teha sinna saad, et sa selline oled, tolmulest.
 
küsimused ja vastused 04. veebruar 2015, kl 17.30
Ole aga mures edasi
Mida ma teha saan ? Ma ei saa ju vanameest takistada.

vastus: mine küsi ta käest, me tõesti ei tea ühest vanast mehest palju.

Vanamees teeb, mida tahab, mind ta ju ei kuuulaks.
vastus: mine küsi ta käest.

Kade
No see on küll ehtne irvitamine, et vanamees hoolib.
Must huumor, nagu öeldakse.
vastus: mine küsi vanamehe käest.

Vanamehel elu halb ja ta tahab, et mul sama halb oleks.
vastus: mine küsi vanamehe käest, mida ta tahab.
 
kade 04. veebruar 2015, kl 17.30
loen su juttu ja no mulle tundub väga seda moodi, et see vana mees hoolib sinust. mis ta muidu sinuga jutustaks, mis ta muidu su vanematega suhtleb.
kui tal sinust ükskõik oleks, ei ta siis sust väljagi teeks.
ma tahaks küll, et mul selline vana mees kasvõigigi oleks, kes minuga rääkida tahaks, mu vanemaid külastaks ja rääkigu oma naist kasvõi taga, aga ta oleks olemas vähemalt.
no midagi pole parata, aga olen täiesti kade su peale.
miks sina seda sedasi tõlgendad, et tahab sulle halba, seda ma ei mõista.
annaksin kõik selle, eest, et mu elus oleks inimene, kes ei astuks tuimalt mööda, kes tahaks suhelda ja torisegu, kui tahab, aga vähemalt oleks olemas.
ta pöörab ju sulle tähelepanu, sa seda ikka saad aru.ta pole ükskõikne.
vaat see ükskõiksus on kõige hullem asi üldse.
aga ega sina mõista, sul pole ükskõikseid inimesi olnudki. kadedaks teed, ei muud.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 17.48
Kade
Vanamehel on lihtsalt IGAV, seda on ta ise ka öelnud.

Kellegagi rääkimine EI tähenda, et temast hoolid.

Minuga räägibki sellepärast, et kedagi teist võtta ei ole ja mu kallal mõnus susida.

Ega sa ikka ei taha küll oma ellu vanameest, kes kiusu pärast su vanematele kuulujutte levitama läheb.

PAHATAHLIKKUS ja HALVA SOOVIMINE on siis tähelepanu, mida soovida või ?

Mitte keegi ei taha sellist " tähelepanu ".
 
P. veel 04. veebruar 2015, kl 17.51
Kade
Näiteks mu tädi on ülikorralik ja ülikombekas inimene, isa samuti.

Tädi jaoks on vanamehe nilbe ja rõve jutt selline shokk, et ma ei oskagi kirjeldada.

Vanamees läkski selleks, et s.tta kokku keerata, saab sellest mingi haiglase rahulduse.
 
P. veel 04. veebruar 2015, kl 17.58
Kade
Kui vanamees minust natukenegi hooliks, oleks tal näiteks mu reisi üle hea meel, mitte ei kadestaks ja näägutaks veel paar aastat hiljemgi.

Isegi kohvitassi peale on kade, kui tutvumiskuulutuse peale kohvikus käisin.

Kunagi tema pool külas olles jõin tavalist vett, vanamees isegi selle peale kukkus õiendama, et raiskan tema vett, kuigi vesi tuleb tal õues kaevust, ta ei pea selle eest maksma.
 
P. veel 04. veebruar 2015, kl 18.17
Kade
Ei taha sa midagi sellist vanameest, kes su lähisugulastele nilbusi ja idiootsust sinu kohta rääkimas käib.
Nalja viskad lihtsalt.
 
issnd 04. veebruar 2015, kl 19.22
Kus see vanamees PRAEGU on? Kas te PRAEGU ka suhtlete või kas vanamees PRAEGU ka sinu sugulastega kontakti otsib?
 
sul ju ka igav, P. 04. veebruar 2015, kl 19.24
no sul ju ka igavus tahab tappa, kulla P.
vihkan inimesi, kes tüütavad teisi küsimustega, mille vastus on konkreetse inimese käes.
siin on tuhat eriarvamust, kuidas see sind nagu edasi aitab?
et saab aga mõnuga teiste ajusid ka keppida?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!