Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Kade 17. veebruar 2015, kl 13.30
Kutsun sind kohvikusse.

Sa kirjutasid, et kadeastad, et mul on kohvikud.

Kutsun sind kaasa. Läheme koos.

Kirjutad, et oled üksik. Mina olen ka üksik ning väga igav on üksinda kohvikusse minna.

Miks ei võiks siis kaks üksikut koos minna.

Ootan vastust. Kirjuta siia.
 
Helenavanje 17. veebruar 2015, kl 13.32
P on suisa masenduses tundub, sest tema teema hakkab vaikselt välja surema. Üritab mis ta üritab seda teemat siin elus hoida, aga keegi enam suuresti seda sitta siin kommenteerida ei viitsi.

Hale oled!

Mine leia endale mingi teine pugemise koht.
 
P. to Helenavanje 17. veebruar 2015, kl 16.09
Võin ka üksi kirjutada. Ma ei vajagi vastuseid.
 
P. to Kade 17. veebruar 2015, kl 17.02
Ootan endiselt vastust.
Üksiku inimesena peaks sinulgi äärmiselt hea meel olema, kui keegi samasugune üksik suhelda tahab.

Kurtsid, et oleksid õnnelik, kui su elus oleks kasvõi vanamehe - sugune kiusaja, kes su vanemaid traumeerimas käiks.
Et oleksid ka selle üle õnnelik.

Seega peaksid mu pakkumise kahel käel suure rõõmuga vastu võtma, kui sa nii üksik oled nagu mina.
 
kade 17. veebruar 2015, kl 20.28
P, ma olen üksik invaliid ja kuhugi kohvikusse ma tulema ei hakka, sest mul pole võimalik vabalt liigelda.
aga tahtsingi sulle kirjutada, et peale sinu on olemas väga üksikuid inimesi, ainult nemad siia teemasid ei tee ja ei hädalda.
mina jah, kirjutasin, et olen lausa kade, et sinul on keegigi, kes sulle helistab, kes tahaks, nii mulle tundub, sinuga suhelda.
mis siis, et ta su isa ja tädiga rääkimas käis? ta pole vähemalt ükskõikne.
kui ta oleks ükskõikne, siis ta ei vaataks su poolegi, ta ei helistaks, ei vaevuks sõrmeotsa ka liigutama asjus, mis sinuga seotud on.

jah ütlesin, et oleks mul kasvõigigi see sinu "halb" vanamees ja torisegu ta, kui tuju allapoole nulli kisub, aga oleks vähemalt inimene olemas, kellega annaks reaalis rääkida ja suhelda. ma ei usu, et see sinu kiusajast vanamees päriselt selline ainult kiusaja on.igas inimeses on nii hea kui halb olemas ja ma usun, et head on inimeses sutsuke rohkem, kui halba. mitte ainuski inimene ei ole ainult hea ja mitte ainuski inimene ei ole ainult halb. lihtsalt kõik ei klapi omavahel või siis võimendavad koos kas siis halba või head.
miks muidu üks ja sama inimene võib ühe inimesega koos olles muutuda vingatsiks ja isegi kuritegelikuks, aga teisega koos olles hoopis heategijaks. see ju näitabki, et inimeses on olemas kõik inimlik, nii hea, nii halb.

sinu hädaldamine ja kõiges halva otsimine on minu jaoks mõistetamatu ja seda täiesti ausalt.
sa vingud ainult teiste üle, süüdistad, näed halba ja kujutad ette, kuidas sulle kõik liiga teevad, kiusavad jne. samas pole su elu ju kõige hullem ja see, mida sa väidad kunagi olnud olevat, see kõik on pisihäda/pissihäda/ elu tõeliste õuduste kõrval.
 
P. to Kade 17. veebruar 2015, kl 20.51
Vanamees helistab mulle sellepärast, et tal lihtsalt kellelegi teisele helistada ei ole ning ka sellepärast, et ma olen talle hea TALLAALUNE, hea POKSIKOTT, keda ta oma lõbuks tümitab.

Ei ole mitte midagi kadestada poksikotiks olemises.
Ega siis vanamees minusse hästi ei suhtu ometi.

Ükskõiksus on ikkagi sada korda parem kui õelus ja pahatahtlikkus.

Miljon korda ennem soovin oma ellu ükskõikset inimest, kui kadedat ja pahatahtlikku terroristi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Saad aru, inimene on sellega halb, kellega on tal VÕIMALIK halb olla.

Ei saa ju sellisega halb olla, kellele su hammas peale ei hakka.

Ei saa vanamees ju teiste naistega õelutseda, need saadavad ta kohe pikalt.

Kui vanamehele antakse VÕIMALUS, õelutseb ta kohe.

Ei kujuta ma midagi ette.

Vanamees käis reaalselt mu lähisugulasi traumeerimas.

Reaalselt käis üks minu kadestamine, et äkki keegi ostis mulle kohvi ja vanamees kadedusest lilla.

Kui sul tõesti liikumisega raskusi, siis vabandan.
 
P. to Kade 17. veebruar 2015, kl 20.55
Ei usu mina, et sa soovid oma ellu kedagi, kes sulle halba sooviks, su lähisugulasi traumeeriks.

Otse loomulikult on parem ükskõikne, kui sulle ja su lähedastele halba tegev inimene.
 
kade 17. veebruar 2015, kl 21.11
P, sa ikka ei saanud aru, mida tahtsin sulle öelda.
ma ütlesin, et olgu ennem kasvõigigi keegi vanamehe sugune, kui et mitte ainsatki inimhinge.
saad sa aru, ma oleksin tuhandest tänulik, kui keegigi tunneks huvi mu vastu, tahaks olla, tahaks rääkida. ükskõik, millest siis, ja liiguks su toas, kui elav inimene. siin netis saab rääkida jah, aga sel rääkimisel puudub hing. see on rohkem nagu iseendaga rääkimine. kirjutad, mida tunned, mida mõtled, mida igatsed....ja sa ei tea, kuidas need, kes su kirjutust loevad, seda mõistavad, või kas tahavadki mõista, kas vastavad su mõttele ja kuidas vastavad....sa loed, aga ei näe vastajat...
see on nagu metsa ära eksimine....huilgad ja hõigud ja mets kajab sulle eksitavalt vastu.
 
P. to Kade 17. veebruar 2015, kl 21.17
Saa aru, PAHATAHTLIKKUS, HALVA SOOVIMINE ei ole mingi normaalne huvi tundmine.

Sa praegu võid mõelda nii, aga üsna ruttu hakkad nuputama, kuidas sellest terroristist ja pahasoovijast lahti saada.
 
P. veel to Kade 17. veebruar 2015, kl 21.21
Vanamees minu toas küll liikunud ei ole, ta ei ole mitte ühtegi korda minu pool käinud.

Mina olen ka väga üksik. Just nimelt suurest üksindusest vahel TELEFONIS rääkisin inimesega, kes minusse halvasti suhtub.
Lihtsalt pigistasin silma kinni.
 
P. veel to Kade 17. veebruar 2015, kl 21.33
Su jutust järeldan, et arvad, et vanamees käis minu pool.
Mitte ühtegi korda ei ole käinud.

Mina olen 10 aasta jooksul mõned korrad tema pool käinud, aga peamiselt oli kõik see jttt TELEFONIS.
Viimati käisin vanamehe pool nii 2 aastat tagasi.
 
no 17. veebruar 2015, kl 21.41
P, sa oled ikka täielik v-rd! Sinust palju hullemas olukorras inimene räägib sõbralikult oma elust ja arusaamadest, püüab sind aidata, aga sina undad ikka oma mõttetut jura. Pole ime ka, et sul ühtki sõbrannat pole, midagi nii isekat ja kalki pole mu silmad enne näinud. Kas sul üldse häbi pole?
 
P.-le 17. veebruar 2015, kl 21.42
sa nutuneiu võiks ju nüüd inimlikkust üles näidata ja saada kirjutajaga "Kade" tuttavaks. aga sulle ju invaliid, liikumispuudega inimene ei kõlba. siis peaks ju oma peerse uksest välja viima, järsku midagi TEGEMA teise inimese jaoks?
 
P. to No 17. veebruar 2015, kl 21.54
Et siis inimene igatseb oma ellu kedagi, kes talle HALBA teeb.
 
P. veel to No 17. veebruar 2015, kl 21.55
Kui inimene nii väga tahab PAHATAHTLIKKU VANAMEEST oma ellu, siius palun väga. lasku käia.

Anna andeks, aga mina vastu ei ole, tehku mis tahab.
 
P.le 17. veebruar 2015, kl 22.06
sa nutuneiu võiks ju nüüd inimlikkust üles näidata ja saada kirjutajaga "Kade" tuttavaks. aga sulle ju invaliid, liikumispuudega inimene ei kõlba. siis peaks ju oma peerse uksest välja viima, järsku midagi TEGEMA teise inimese jaoks?
 
nii ongi, P. 17. veebruar 2015, kl 22.07
Pole ime ka, et sul ühtki sõbrannat pole, midagi nii isekat ja kalki pole mu silmad enne näinud. Kas sul üldse häbi pole?
 
P. to P.-le ja Nii ongi P.-le 17. veebruar 2015, kl 22.46
Miks sa sellist absurdi kirjutad ?
Mis sul ometi viga on ?

Nii ongi P.-le

Ma ju ilusti vabandasin, kui teada sain, et liikumispuudega.

Aga ei, ikka pead norima, kohe ei saa teisiti. Kurb.

Kahju muidugi, kui nägelema peab. Ei ole ju mingit nägelemist vaja, asju saab arutada ka viisakalt, sõbralikult ning kedagi solvamata.

Mõni tunneb solvamisest mõnu.
Oeh, kui kurb tegelikult.
 
tülgastus 17. veebruar 2015, kl 22.56
sa P. kutsud tülgastuse esile.
 
tülgastav naine P. 17. veebruar 2015, kl 22.58
mida sa siis nagu arutaksid P.? paned liikumispuudega inimese kuuselatva hõljuma vä?

ääretult ebameeldiv naine oled, P.
 
P. to P.-le 17. veebruar 2015, kl 23.01
Kui vana sa oled ? 5 aastane ?
See lihtsalt ei ole võimalik, et täiskasvanu kirjutab sellise lapsiku kommi.

" Kade " kommiga on nii, et meil kummalgi on õigus oma mnätta otsast.

Temal on õigus tema seisukohast, minul minu seisukohast ning me kumbki ei oska ennast teise olukorda asetada ning me mõlemad räägime teineteisest mööda.

Just nimelt MINU ÜKSINDUS mulle vanamehe häda kaela tõigi.
Sest ÜKSINDUS oligi mul põhjuseks, miks ma TELEFONIS vanamehega rääkisin.

Oleks mul olnud keegi, kellega rääkida, siis ma ei oleks vanamehe õelutsemist ja tänitamist taluma hakanud.
 
P. to Tülgastus ja Tülgastav P. 17. veebruar 2015, kl 23.05
Kui teile meeldib sõimata ja sellest rahulduse saate, siis palun sõimake, kui vajadust tunnete.

Üldiselt on väga alatu võtta liikumispuudega inimene relvaks ja hakata temaga tänitama.
Nii ikka ei sobi teha, natuke austust võiks ka inimese vastu olla.
 
tee siis oma sõnade järgi, P. 17. veebruar 2015, kl 23.13
P kirjutab: Üldiselt on väga alatu võtta liikumispuudega inimene relvaks ja hakata temaga tänitama.
Nii ikka ei sobi teha, natuke austust võiks ka inimese vastu olla.
 
miljon seisukohta 17. veebruar 2015, kl 23.16
P kirjutab: " Kade " kommiga on nii, et meil kummalgi on õigus oma mnätta otsast.

Temal on õigus tema seisukohast, minul minu seisukohast ning me kumbki ei oska ennast teise olukorda asetada ning me mõlemad räägime teineteisest mööda.
--------
kujuta ette ja teistel on ka õigus omale mättale, ja arvamusele selle otsas, mis su omaga ei pruugi kattuda.
aga enamus loeb, ses mõttes oled ju tülgastuse enamuses esile kutsunud.
 
P. eelmisele 17. veebruar 2015, kl 23.18
Mina ei ole inimesele isiklikult mitte midagi halvasti öelnud.

Just nimelt oma sõnade järgi ma käitungi.

Seda ma ütlengi, et meil MÕLEMIL on õigus oma mätta otsast lähtuvalt.

"Kadedal" on õigus tema olukorras, minul minu olukorras.

Kindlasti ei soovi mitte keegi oma elu inimest, kes talle kurja tegema hakkab.
 
vastuolud su tekstis, P. 17. veebruar 2015, kl 23.21
P kirjutab:Temal on õigus tema seisukohast, minul minu seisukohast ning me kumbki ei oska ennast teise olukorda asetada ning me mõlemad räägime teineteisest mööda.
----
SAMAS P. ARVAB JA EELDAB, ET ÜLEJÄÄNUD INIMKOND ON TEMA SITUATASIOONIS TÄPSELT OLNUD, KÕIGIL ON OLEMAS olnud keegi sõbranna, arulage ema, lollakas peigmees, nõme tädi ja armastavalt kiuslik vanamees ja kõik terve inimkond on vaimse puudega..
kuidas muidu sa eeldad, et keegi sinuga siin mööda ei räägi.
ja kus siis pistab P. lapsikult tülgastust tekitavalt inisema...
 
võta oma mätas 17. veebruar 2015, kl 23.23
sa P. võta oma isklik mätas sealt jalgevahelt, ja ole siis õiglane oma iskliku mätta vastu...
 
P. 17. veebruar 2015, kl 23.44
Tean väga hästi, mida tähendab ÜKSINDUS. Liigagi hästi kahjuks.

Seepärast on mul üksildasi inimesi ka kergem mõista ning üksildased inimesed ongi aferistidele kerge saak.

Suures üksinduses ma ju vanamehest kinni haarasingi, nagu uppuja õlekõrrest.

Sellepärast ma oma kogemustestest üksildasele inimesele soovitangi kurjast ning pahatahtlikust inimesest eemale hoida.
 
kas mätas on märg ka ikka? 18. veebruar 2015, kl 00.37
kas P, mätas, millel ta ju istub, on ka mõnusalt niiske?
 
201 lehekülge 18. veebruar 2015, kl 00.39
P kirjutab:Sellepärast ma oma kogemustestest üksildasele inimesele soovitangi kurjast ning pahatahtlikust inimesest eemale hoida.
---------
sellise lause kirjutamiseks kulus 201 lehekülge?
hämmastav, milline isklik mätas ja milline isklik järeldus sel mättal ikkagi on tekkinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!