Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Kade 18. veebruar 2015, kl 09.21
Ära mõtle, et ma sind ei mõista.

Ma ju ise mõtlesin täpselt samamoodi nagu sina.
Kannatasin ära kõik vanamehe õelutsemised ja torkimised, peaasi, et oleks keegi, kellega NATUKENEGI SUHELDA.

Kõik need minu kannatused olidki selle viletsa suhtlemise nimel.
Üksinda seinaga rääkides võib ju päris hulluks minna.

Seega sinu mõtted on minul juba läbitud teekond.

Ma kahetsen seda. Kahetsen väga.

Mulle öeldi, ära räägi selle segase vanamehega, aga mina mõtlesin, et siis ei ole mul üldse mitte kellegagi rääkida.

Soovitaja imestas, miks ma nii õela ja minuga pahasoovliku inimesega ikka edasi räägin.
Ütles mulle ikka mitu korda, et lõpeta ära, see vanamees ei ole normaalne.

Näed, mina olin samuti valmis suhtlemise nimel kõike taluma.
Ei olegi me nii erinevad, nagu sa arvad.

Ainuke vahe, et ma sain aru, et parem on olla IHUÜKSINDA kui vahel telefonis rääkida kellegagi, kes sulle kurja teeb.
 
P. veel to Kade 18. veebruar 2015, kl 10.21
Ütlesingi seda, et siis olen ju päris üksinda, kui isegi mitte vanamehega telefonis vahel rääkida ei saa.

Vanamehel olid oma tujud, tihti ta ei võtnud minu kõnesid üldse vastugi.

Samas tuli tal vahel hoog ja kius peale ja kukkus mulle helistama.

Kui aga mul midagi vaja öelda oli, siis vanamees ei võtnud telefoni vastu, vahel kuude kaupa üldse mu kõnedele ei vastanud.
 
no tore siis ju 18. veebruar 2015, kl 10.23
Miks sa siis ei suhtle inimesega, kes soovitas sul selle õela vanamehega mitte suhelda? Lisaks sinu lai jutt sellest, kuidas mehed olla i-ga-vad ja sa tahaks suhelda naistega. :) Miks terve su elu on pikk jada midagi sellist, mida sa ei taha ja kuidas sa oled sunnitud tegema midagi, mida sa ei taha? See aeg, kui sa teed seda midagit, mida sa ei taha, ei saa sa tegeleda asjadega, mida tahaks teha. Aaa, sul on veel üks takistus, sa tegelt ei tea, mida sa tahad ehk siis eelistad vooluga kaasa minna, sest sulle on eluaeg nii räägitud, et muud moodi ei saa, ja mitte sõuda kuhugi, kuhu tahaks. Oh jah, jällegit, kõik teised takistavad sul teha seda, mida tahad - kaldad liiguvad eemale ja vesi voolab meelega mujale, mitte sinna, kuhu sa tahaks. Kui sa saad aru, et parem on ihuüksinda, siis see on ju sinu valik - mõni teine kasutab ajusid ja mõtleb ainukese vahena välja, et parem on midagi muud, kui olla üksinda. Ehk et jõuame mitmendat korda punkti, miks sa lepid p...säga - sest sa arvad, et sa pole paremat väärt. :) Sina arvad, mitte teised.
 
to kade 18. veebruar 2015, kl 11.45
Ole hea, kirjuta, kuskandis elad. Äkki saame jutu peale!
 
P. to No tore siis ju 18. veebruar 2015, kl 15.56
Selle inimesega mul ei tekkinud suhtlust, mõne korra sai natuke räägitud ja siis ta soovitaski vanamehega mitte suhelda.

Mina oleks antud inimesega suhelnud küll, aga kuna tema poolt huvi ei olnud, siis ma ei saa ju vägisi inimesele ennast kaela määrida.

Su komm on hea.

Pidasin silmas, et parem on ihuüksinda, kui inimesega, kes halba soovib.
Naistuttav samamoodi soovis mulle halba.

Mul ei ole olnud ju valida, kellega suhelda.
Kui ükskõik missugune inimene oli nõus minuga rääkima, olin minuga õhinaga nõus.

Kooomijaga " Kade " oleme selles suhtes väga sarnased.
 
P. to No tore siis ju 18. veebruar 2015, kl 15.57
Parandan
Olin mina õhinaga nõus, mitte olin minuga õhinaga nõus.
 
no mida mida 18. veebruar 2015, kl 16.27
jälle läheb edasi see joru.
 
P. veel to No tore siis ju 18. veebruar 2015, kl 16.46
Lugesin viimast lauset.
Ongi nii. Kui näen kenasid, soliidseid naisi, siis ALATI mõtlen, et ega nad minuga tegemist teha mingil juhul ei taha.
 
sul on õigus 18. veebruar 2015, kl 17.24
kenas sopliidsed naised ei taha sinuga tegemist teha, P. sul on õigus.
sa "haised" .
 
P. to Sul on õigus 18. veebruar 2015, kl 17.34
Vedrikega tunnen ennast julgemalt, sest ma olen ise ka veidrik.
Mõtlen seda täiesti tõsiselt.
 
siis on ju kõik hästi 18. veebruar 2015, kl 17.40
siis on ju sinuga kõik hästi, P.et tunned veidrikega ennast hästi.
 
P. eelmisele 18. veebruar 2015, kl 17.51
Ei ole öelnud, et hästi tunnen.
Lihtsalt mul ei ole kedagi valida.

Normaalsed naised valivad, kellega suhelda, aga mina valida ei saa.
 
tore 18. veebruar 2015, kl 18.24
Ai, kuidas sa oled enesekeskne, P.
 
P. to Tore 18. veebruar 2015, kl 23.23
Ma olen just nõus sellistega suhtlema, kelle peale teised naised pirtsakalt vuih - vuih ütlevad ja kellest kauges kaares eemale hoitakse.

Sina kindlasti ütled selliste peale pirtsakalt vuih ja paneb klabinal jooksu.

Ma ei ütle seda niisama. Tuhandeid kordi elus ära nähtud.

Olen näinud, kuidas naised nende jaoks kõlbmatu mehe peale silmi pööritavad, põlglikke nägusid teevad, selja pööravad või lausa otse käratavad: kao eemale, ära tülita.

Mina suhtleksin selliste meestega küll ja iial ei ole teinud mingeid nägusid, nagu teised naised.
 
P. to Tore 18. veebruar 2015, kl 23.24
Kusjuures olen rääkinud küll asotsiaalidega, kellega enamus naisi sõnagi ei vahetaks.
 
siis on tore ju 19. veebruar 2015, kl 00.15
siis on tore ju, et P. räägib asotsiaalidega, kellega enamus naisi sõnagi ei vahetaks.
 
tore 19. veebruar 2015, kl 00.59
Asotsiaaliga suhtled rõõmsalt ja ei virise, aga kõigi teistega pole sa jälle üldse rahul.
Isegi heasüdamlik "kade" lendas prügikasti kohe, kui ei tahtnud sinuga kohvikusse tulla.
Tore tõesti, et sulle asotsiaalidegagi suhtlemine sobib. Jätkagi nii.
 
P. to Tore 19. veebruar 2015, kl 01.18
Sul oli ilmselt paha päev, et sellses norimise tujus oled.

Ära vingu ja ülbitse, ma ei lähe su õnge. Otsi lolle mujalt.

Kui lugeda oskad, siis probleeme on olnud mul AINULT KAHE inimesega: naistuttava ja vanamehega.

Nemad mõlemad suhtsid minusse äärmiselt pahatahtlikult ja vanamees suhtub praegugi minusse väga halvasti.

Naistuttav on tõenäoselt mu ammu ära unustanud ja ei mõtlegi mu peale.

Kui inimene on minuga sõbralik, olen mina selles eest väga tänulik ja olen tema vastu hea.

Need kaks aga suhtusid minusse tõeliselt vastikult, aga ma kannatasin välja, pidin leppima, mul ei olnud ju mitte mingit valikut.

Ära ürita provotseerida, aga eks sa provotseerid ikka, sest kellegi teise peale sul hammas ei hakka.

Ma olen ideaalne ohver, keda hea tümitada.

Vanamees ja naistuttav said väga hästi aru, et mind on hea tümitada, jalge alla tallata, mõnitada ja õelutseda.
 
siis on ju tore, P. 19. veebruar 2015, kl 01.25
siis on ju hästi tore, et vanamees ja naistuttav said väga hästi aru, et sind on hea tümitada, jalge alla tallata, mõnitada ja õelutseda.
 
P. 19. veebruar 2015, kl 01.29
Mul ei ole iial tundnud vajadust kedagi nähes öelda vuih - vuih ja pööritada põlglikult silmi, nagu paljud naised teevad.

Minule kõlbavad suhtlemiseks ABSOLUUTSELT KÕIK, aga peenetele daamidele ei kõlba mina.

Mina ei vaata, et keegi on viletsam. Paljude naiste arust on teatud mehed ja ka mõned naised kõlbmatud.

Minu jaoks ei ole mitte ühtegi inimest, kellega suhelda ei sobi, ainult mina paljudele naistele ei sobi.
 
tore 19. veebruar 2015, kl 01.51
Ai, kui hea teada, et P kõigiga sõbralikult suhtleb.
Halb jälle teada, et vinged kujud P-ga suhelda ei soovi.
 
hästi tore 19. veebruar 2015, kl 03.11
hästi tore,ja P. ütleb, et P. jaoks ei ole ühtegi inimest, kellega suhelda ei sobi, ainult tema paljudele naistele ei sobi.
 
no tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 07.30
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina
> oleks antud inimesega suhelnud küll, aga ku
> na tema poolt huvi ei olnud, siis ma ei s
> aa ju vägisi inimesele ennast kaela määrida.

No loomalikult, sa kulutad ju oma aja veidrikele ja õelatele vanameestele ja inimestele, kes käsevad sul aborti teha. Miks peaks kellelgi olema huvi niivõrd enesehävitusliku inimese vastu? Küllap ei olnud sinu poolt ka huvi, sest ta ei olnud võib-olla veidrik või õel inimene, kellega sa õhinal ja tänutundes suhtlema tormad. Head nõu kuulda võtta ei ole ju sul loomuses, sa otsid ja leiad ikka ja alati sõnniku ilmeksimatult üles.
 
no tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 07.36
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul ei ole iial tundnud vajadust kedagi näh
> es öelda vuih - vuih ja pööritada põlglikult
> silmi, nagu paljud naised teevad.

Kus need paljud naised on, kes nii teevad? Sina ei saa vuih öeldud, mitte sellepärast, et see oleks sinu valik, vaid, meenutame, ema kasvatas sind nii, et sina ei tohigi vuih öelda - nii, et ära sa, kana, seleta midagi, et sa lõunasse ei lenda, sest sa ei taha - sul tiivad ei kanna.

> Min
> ule kõlbavad suhtlemiseks ABSOLUUTSELT KÕIK,
> aga peenetele daamidele ei kõlba mina.

No ära vingu siis, kui õelad ja pahad inimesed suga suhelda tahavad.

> > Mina ei vaata, et keegi on viletsam. Palju
> de naiste arust on teatud mehed ja ka mõne
> d naised kõlbmatud.

Jah, ja see on nende õigus - mitte suhelda inimestega, kes neile ei meeldi. Sa ei vaata jah võib-olla, et keegi on viletsam, sa ikka eneses kinni, et sa oled vilets ja ei kõlba peene daamiga suhtlema. Oled sellest korduvalt pikki tiraade kirjutanud.

> Minu jaoks ei ole
> mitte ühtegi inimest, kellega suhelda ei s
> obi, ainult mina paljudele naistele ei sobi.

Kui sa oled valimatu, siis pole pärata, et kõht on pidevalt lahti.
 
P. to No tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 10.01
Ma olen seda ju nii palju kordi näinud.
Tänaval naistel mõni naiste arust viletsam mees tuleb ligi, siis kohe vuih ja vuih ja pööratakse selg.
Ega siis ükski naine sellisega sõbralikku vestlusse ei lasku.

Ei ole tõesti valinud, mul ei olegi mitte kedagi valida.

Nii et olen " Kade " kommiga väga sarnane.
 
P. to No tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 10.05
Täpselt nii.
Peigmees ei olnudki õel ega veidrik. Kui ta oleks olnud, oleksin ehk nii toiminud, nagu tema soovis.

Miskipärast on jah nii, tuleb pahatahtlik inimene, hakkab mind kamandama ja süüdistama ja mina kohe tunnengi end SÜÜDI ja selle inimese ees KOHUSTUSI.

Pahatahtlik inimene jätab mulje, et temal on halb ja mina kohe tunnengi süüdi, et minul ka peab halb olema.
 
P. to Kade 19. veebruar 2015, kl 11.34
Kuskandis elad ?
Kui mitte kaugel, tuleksin külla, kui sa tahad ja lubad.

Julgen sulle seda pakkuda, kuna sa oled ka nii üksik ja tunned suhtlemisest meeletut puudust.

Seda mõistan, et sa kohvikusse tulla ei saa.
 
no tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 12.05
Selliste sõpradega nagu P. pole vaelasi vajagi!
 
P. to No tore siis ju 19. veebruar 2015, kl 12.45
No näed, just kiitsin sind asjaliku ja mõistliku arutelu tõttu, aga sõnasin ära.

Miskipärast ongi nii, kiidad kedagi ja ta tasub sulle kurjaga.

Sellele isikule, kes soovitas mul vanamehega mitte rääkida, ma samuti vanameest kiitsin, et arukas, intelligentne.

Nii elus on.
Teed head, saad vastu pead.
Ja ükski heategu ei jää karistamata.
 
P. 19. veebruar 2015, kl 12.57
Pahatahtlikud inimesed ongi väga visad.

Nad käivad sulle nagu uni peale oma pahatahtlikkusega ja nii ma hakkangi ennast SÜÜDI ja halvasti tundma.

Nii vanamehe kui naistuttava puhul ma nägin, et neile on vaja, et mul oleks halb.

KUI MINUL ON HALB, siis neil on hea olla.

Nii ma tundsingi kohustust, et mul peabki halb olema.

Nii naistuttav kui vanameest kasutasid seda ära.

Kohe nägid, et ma olen ullike ja hea ära kasutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!