Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Lihtsad inimesed 22. veebruar 2015, kl 04.50
No ei jõua su kirjutist ära imestada.

Alaväärsuskompleksi tundsin ma KÕIKIDE naiste ees, ABSOLUUTSELT KÕIKIDE, aga beibed panid mind tundma kohe erilise ALAVÄÄRSE VÄRDJANA ja TOTAKANA.
 
P. veel to Lihtsad inimesed 22. veebruar 2015, kl 05.03
Kirjutasin nüüd 4 kommi jutti.

Meie vanuses enam beibesid ei ole, beibed on 20-ndates või max kuni 35.

Oma noorusesest mäletan HIRMU beibede ees, oi, kuidas ma kartsin neid, sest panid mind tundma eriliselt alaväärtusliku värdjana.

Sellepärast ma üldse ei saanud aru, kuidas naistuttav nende seltskonda ihkab ja imetleb, sest ta absoluutselt ei sobinud nende sekka.

Mina samamoodi ei sobinud, tundsin juba noorena, et me oleme nii erineva ellusuhtumisega, et ma ei oska nendega mitte millestki rääkida.

Niimoodi, nagu sa kirjutad, mõtlevad 14 aastased.

Juba siis imestasin, kuidas naistuttaval selle koha pealt 14 aastase mõtlemine on.

Naistuttav HÄBENES MIND, mina olin tema arust häbenemisväärne nõmedik ning ihkas beibede seltskonda.
Ma ei saanud sellest aru, kuidas ta aru ei saanud, et ta ei sobi nende hulka.
 
lollus, P. 22. veebruar 2015, kl 05.18
kas on nagu väga valus nii lolli juttu ajada aastate kaupa?
 
menopausis P. 22. veebruar 2015, kl 05.21
kas nagu kuumahood ka vaevavad? ööune on nagu juba ära võtnud ja vaimset tasakaalutust rohkem kui varemalt.
 
kõrvaline 22. veebruar 2015, kl 08.49
Lihtsalt inimene kirjutas just täpselt seda, mis antud situatsioonis sobilik.
P, just nimelt sina lahterdad inimesi ja teed seda pidevalt. Nagu oma kaitsekõneski, seal lahterdad iseennast. Aga sa oled ju ka inimene, või mitte? Miks sa arvad, et iseennast võib madaldada, et see on justkui hea teguviis?
Ainuüksi kaaskodanike "kastidesse" paigutamine, kasvõi ainult mõttes, näitab, et sa ei suhtu kõigisse ühtviisi.
Su naiivne küsimus, miks naised siis osast meestest eemale hoiavad, haakub siia kehvalt, aga võin vastata.
Põhjuseid võib olla erinevaid. Suhtlemiseks peab inimene veidigi meeldima, ta jutud, mõttemaailm jm. Kui seda pole, saab suhelda lühiajaliselt, edasine on juba enda "vägistamine". Vahel on aga nii, et suhte teine pool tõlgendab esialgset sõbralikkust (viisakust) rohkemana ja hakkab veelgi enamat tahtma. Demonstratiivne eiramine sobib siis päris hästi.
Vaata, P, on suur vahe, kuidas teiste peale vaadata. Sina lahterdad ja tunned pisukest uhkust, et "madalatega" läbi käid. Aga saa aru, et väga paljud meist ei lahterda inimesi madalateks ja kõrgeteks. Selle asemel valitakse suhtluspartnereid sobivuse, meeldimise alusel. ENDAST tuleb lugu pidada ja meeldivad suhted luua. See ei tähenda, et mittemeeldivad ongi kohe madalad, nad on lihtsalt mittemeeldivad. Kui keegi mulle ei sobi, võib ta sobida mõnele teisele ja kumbki pole selle pärast madal.
Mulle suhtluseks mittesobivaid inimesi on väga palju, kuid see ei tähenda, et ma neid kuidagi endast kõrgemaks või madalamaks peaksin, nad pole lihtsalt minu tüüpi. Ma suhtlen nendega just täpselt nii palju, kui vaja ja mitte rohkem.
See, et sinuga, P, suhelda ei taheta, näitab, et sina oled sellist tüüpi inimene, kellega vähestel ühiseid mõtteid tekib. See ei tähenda, et su peale ainult seetõttu halvasti vaadatakse. Madalaks teed ennast sa ise ja mingil kummalisel kombel pead enda madaldamist positiivseks teoks. Miks?
 
P. to Kõrvaline 22. veebruar 2015, kl 10.25
Niimoodi jah lahterdan küll, et mina olen see kõige viimane ebard ja KÕIK TEISED NAISED on väärtuslikud.

Niimoodi olen mõelnud, aga selle beibede paremaks pidamise jutu peale jäi mul tõesti suu lahti.

Mina olin endast nii halval arvamusel, et mu meelest olid KÕIK TÜDRUKUD või siis NAISED minust paremad. Absoluutselt kõik.

Seda olen öelnud, et naistuttav igatses beibede seleskonda ning tema meelest ( ! ) inetumate naiste üle ta naeris.

Mina ei ole midagi taolist mõelnud.

Ainuke tunne, mida beibed minus tekitasid, oli sügav alaväärsus ning see, et ma ei oska a-d ega o-d öelda, sest nad on liiga minust teistmoodi, et ma ei oska nendega üldse rääkida.

Jah, usun, et nii on, nagu viimases lõigus kirjutad.

Samas jälle, kuidas teatakse, et ühiseid mõtteid tekib, kui me EI ole suhtlema hakanud.

Ma ei ole öelnud, et need mehed madalad minu silmis on.

Ütlesin ju, et mina ei pea selliseid mehi madalaks, teised naised peavad.

Näiteks olen paariga käinud tutvumiskuulutuse peale tantsimas.
Nad kutsusid teisi naisi ka tantsima, ABSOLUUTSELT KÕIK NAISED ANDSID KORVI, neile ei kõlvanud isegi mitte tantsida.

Minu arust paar tantsu ei tapa küll ära, aga näed, naistele ei kõlba.

Ja seda ei ole mina öewlnud, et sellised mehed minu arust madalad on.
Seda on nad teiste naiste arust, nii ära nähtud.

Näed, naised lahterdavad ju mehi.
Kus mina mehi lahterdanud olen ?

Mulle sobib IGA mehega rääkida, aga enamus naistele ei sobi, sinu sõnavara ( ! ) kasutades naised lahterdavad need mehed, kellega mina rääkinud olen, madalasse kasti.

Ma ei ole iial mõelnud, et teatud mehega rääkida ei kõlba, aga naised mõtlevad.

Naistele käib kohe au ja eneseväärikuse pihta näiteks kasvõi üks tants teha või paar sõna rääkida kellegagi, kes NENDE silmis väärt ei ole.

Muide olen 100% kindel, et sina ei julgeks selliste meestega tänaval käia, kelledega mina meeleldi räägin.

Nii et ära tule praalima, et sa näiteks meestel vahet ei tee.
 
P. veel to Kõrvaline 22. veebruar 2015, kl 10.37
Vot selliseid mõtteid, nagu sul, minul küll peas ei ole.

Me räägime teineteisest mööda.

Mina ei ole iial inimesi valinud, mulle sobivad kõik, aga ma näen, et enamus naised valivad, neile ei sobi.

Näiteks noorena nägin, et paljud tüdrukud / naised ei tahtnud minuga ka sellepärast rääkida, et NEIL OLI HÄBI MINUSUGUSE NÕMEDIKUGA KÄIA.

Olin 18 -19, kui üks tüdruk mulle nurga taga midagi ütles ning siis ütles, et ta ei taha endale häbi teha, et keegi teda minusuguse veidriku ja ohmuga näeb.
Keskkool oli mul igatahes siis läbi.

Kui ülikoolis ühed tüdrukud olid nõus mind enda tuppa võtma ja ma ei jõudnud ära imestada, kas nad ei karda minusuguse nõmedikuga endale häbi teha.

Näiteks naistuttav HÄBENES MINUGA KÄIA, tal oli piinlik minusuguse nõmedikuga kuhugi minna, aga hädaga läks, sest teised naised teda omaks ei võtnud.

Muide naistuttav üldse ei varjanud, et minusugust NÕMEDAT OHMUT HÄBENEB.

Naistuttav isegi korduvalt ütles, et appi - appi, nüüd tulevad näiteks tema kursusekaaslased ja tema kõrval on SELLINE NÕME LOLLAKAS ja tema peab minu pärast maa alla vajuma, sest teistel beibed kõrval.

Muide see oli naistuttava jutt, ära määri mulle pähe.

Üldiselt ära aja pada, ei ole mina reaalis näinud, et naised selliste meestega nõus rääkima on, kellega mina nõus olen.
 
P. veel to Kõrvaline 22. veebruar 2015, kl 11.08
Tutvumiskuulutuse peale sain selliste meestega kokku, keda teised naised ei taha.

Nad ise rääkisid, kuidas olid üritanud teistega ka kokku saada, aga naised ainult eemalt piilusid ja ligi ei tulnud.
Või siis tulid, aga ütlesid, et ei soovi rohkem rääkida.

Mina olin nõus heameelega igaühega rääkima.

Näiteks naistel oli kuulutus, et soovib väljas jalutamas või tantsimas käia, ei olnud mingit tõsisemat plaani, aga näed, need mehed neile ei kõlvanud isegi mitte väljas käimiseks.

Mõni naine praakis mehe kohe välja, et mehel ei ole autot. No naljakas mu arust.

No ei ole näinud reaalis selliseid naisi, nagu sina kirjutad.

Sellised naised on ilmselt ainult internetis, aga mitte reaalis.

Siis olen küllalt näinud, kuidas täiesti kaine mees läheneb naisterahvale, aga järgneb kohe vuih ja vuih.

Mu meelest viisakas vastus või sõbralik vestlus ei võta tükki küljest.

Näed, naised nagu kardavad, et teatud mehed pidalitõbised, et kui natukenegi räägivad, saavad nakkuse.

Nooremana nägin küllalt, et naised minusugust veidrikku häbenevad, just 20-ndates nägin seda palju.

Keegi ei hakanud endale häbi tegema, et minusuguse veidrikuga käib, äkki mõni veel näeb, siis vajuvad häbi pärast maa alla.
 
P. veel 2-le Eelmisele 22. veebruar 2015, kl 11.33
Mõtlen, et kuidas küll võib nii välja lugeda, mida ma iial mõelnud ei olegi.

Näiteks beibede peale mõtlemisega ei ole ma oma pead vaevanudki.
Tundsin ainult, et oleme ERI PLANEETIDELT ning nende mõttemaailm on minu omast nii erinev, et me ei oska omavahel mitte millesti rääkida.

Olen kunagiu koos töötanud beibe - tüüpi naisega.
Kui halvasti ma tundsin, ma üldse ei teadnud, kuidas temaga rääkima peab.

Nohisesin ja mökitasin, ma ei osanud midagi öelda.

Kuulsin, et see beibe rääkis minu kohta " see opakas " jne. ning hiljem mind nähes tegi põlglikke nägusid.

Ma pidasin seda normaalseks, sest ususin, et minusuguse vääraka puhul peabki grimasse tegema.
 
P. veel to Lihtsad inimesed 22. veebruar 2015, kl 11.47
Tegelikult sa lihtsalt provotseerid.

Sest mina ei ole kuskil öelnud, et beibed paremad on.

Nii palju ütlen, et beibed on mulle VÕÕRAD ja ARUSAAMATUD olnud, me lihtsalt olime nii erinevad, et mingist jutuajamisest ei oleks mitte midagi välja tulnud.

Kusjuures ma siiamaani ei tea, MILLEST beibed üldse räägivad, mida mõtlevad.
 
appi 22. veebruar 2015, kl 12.11
P, sa ju ajad isegi praegu sama joru, mille vastu sa võitled.
Kas sa siis kohe üldse aru ei saa, et sinu jutt ongi ainult lahterdamise alatooniga.
Ma olen ka naine, mu tuttavad on naised, mu töökaaslased on naised, aga sellist massilist ninakirtsutamist pole minu silmad elu sees näinud.
Kuidas sa võtad KÕIGI eest sõna.
Mis puutub siia see sõbranna jälle.
Kui tema kirtsutas nina, siis oli see vaid tema. Kui tema beibetas, siis oli see tema.
Mitte kõik naised.

Ja üldse, kui sinu sõnakasutuses ikka jookseb jätkuvalt läbi "väärt tüdrukud", "väärt naised", "beibed", "asotsiaalid" ja sa lisaks rõhutad, et justkui need väärtolevused oleksid väärtuslikumad ja sina oled nõus suhtlema suurest üksindusest isegi asotsiaaliga - siis ma ei näe siin sugugi kõikide inimeste võrdselt võtmist.

Sa just rõhutad, et kuna sa väärt naisi ega mehi ei saa, siis olude ja üksinduse sunnil oledki sa valmis suhtlema kasvõi asotsiaaliga ja ükskõik, kellega tahes. Peaasi, et üksindust leevendada.
Et siis klammerdud ükskõik, kelle külge, et mitte end üksi tunda.

Kui ma enda suhtumisi praegu sinu omaga võrdlen, siis no ei tule meelde, et minu suhtlusringis midagi sellist oleks kunagi räägitud või sedasi kedagi "kastidesse" lahterdatud.

Ja ära hakka jälle vaidlema, et ei sina pole nii rääkinudki, ei sina pole nii mõelnudki...see oli hoopis sõbranna ja kõik teised ka.

Juba seegi, kui sa ennast pead madalamaks teistest, juba see on lahterdamine.
Ja kuna sa ennast madalamaks pead, siis sa siiski arutled alateadlikult nende teiste inimeste üle, kes, kas siis on umbes sinuga ühel kõrgusel, kes pisut kõrgemal, kes palju kõrgemal..
Seni, kuni sa ennast ei austa sellisena nagu oled, seni sa ei saa ka teisi austada lihtsalt inimestena.
Sul pidevalt virvendab peas hinnangute andmine ja mõte, kas teine ikka on selline, et ta võiks minusugusega suhelda.

Meeste ja naiste omavaheline asi käib tõesti, mitte madaluse ega kõrguse mõõtmise läbi, vaid hoopis omavahelise särtsu läbi. Küll on olnud, et täiesti eimidagiütlev mees leiab silmapaistva naise ja edukas mees elab õnnelikult vagura ja peaaegu "nähtamatu" naisega.
Ainult et ümbruskond ei suuda mõista, mis neid ometi omavahel seob ja tõmbab.
 
issand 22. veebruar 2015, kl 12.22
a mis sa arvad mida need mehed pärast mõtlesid kui sinuga välja tantsima tulid,kas keegi pärast veel ka tuli? inimestel on õigus valida kellega nad suhtlevad ja kellega mitte,kui inimene on ebameeldiv siis ma hoian eemale ,või suhtlen täpselt niipalju kui vaja ,selles pole midagi imelikku,sinul pole jälle õigus siin teise inimese arvamust ümberlükata ja koguaeg iga sõna kallal närida,aga ometi sa teed seda,millal sa ükskord aru saad et meil on asjadest omad arvamused ,meeldivad need sulle või mitte
 
tean nüüd 22. veebruar 2015, kl 13.25
Põhjus, miks sinuga suhelda ei saa keegi, on selles, et sinuga POLE millestki rääkida. Kui räägid midagi, siis sa kohe tunned, et sind rünnatakse ja kukud kõike eitama, ennast õigustama ja süüdlasi otsima.
Sa võtad nii krdi isiklikult igat sõna, lisaks urgitsed igas sõnas, et tahaks raputada sind nii, et mõistus paika põruks.
Lase ennast vabaks.
Võta rahulikult.
Loe mõttega teiste kommentaare ja saa aru, et kõigile paistab maailm pisut teisiti.
Sina pole mingi maailmatugi, et kõik peab ainult sinu mõõdupuu järgi olema.
 
ebard värdjas P.m ise tahad ju olla. 22. veebruar 2015, kl 16.30
no aga ole siis ebard ja värdjas, kulla P. Keda huvitab? see su oma probleem ju iseenda tekitatud ka.
kes saab inesele tema mõnu keelata? mis seadus piiridesse mahub.

Nii, et ole aga tubli ebard ja värdjas edasi.
 
see opakas, P 22. veebruar 2015, kl 16.45
no kui nüüd raudselt seda asja vaadata, oledki ju opakas. kas on nagu vastuväiteid või, P. sa ise tahad olla ja ole siis aga täiuslik opakas.

Kehitan õlgu. ei saa aru, miks P. sa seda lahterdamist mulle, lugejale, topid.
--------
aga menopaus muidu vaevab ikka?
 
see 22. veebruar 2015, kl 21.35
P. on tàiega maniakk! Miks ometi seda mammutteemat ära ei kustutata! ?
 
P. 22. veebruar 2015, kl 21.43
Tean nüüd
Kui inimene väidab, et pidasin beibesid paremaks kui teisi naisi, siis ma ei saa ju seda takka kiita, kui ma midagi taolist mõelnud ei ole.

Seda öeldigi ju isiklikult mulle.

Täielik üllatus oli, sest niimoodi ei ole ma kunagi mõelnud.

Seda ma ju ütlengi, et igaüks näeb asju oma mätta otsast.

Issand
No üks oli selline, et sain tutvumiskuulutuse peale kokku, ta ise kutsus mind tantsima.

Kohe, kui saali astusime, ei teinud ta minust enam üldse välja, vaid hakkas noori tüdrukuid taga ajama, kusjuures need tüdrukud teda ei tahtnud, aga ta ikka üritas.

Minust ei teinud enam üldse väljagi, seisin seal üksinda nagu tola, väga loll tunne oli.

Appi
No ma olen näinud küll ja küll, et sellistega meestega, kellega mina kokku sain, teised naised isegi mitte rääkida ei taha.

Naistele käib see eneseväärikuse pihta kohe.
 
ära õigusta ennast koguaeg...P 22. veebruar 2015, kl 21.52
kes ja kus väideti, et sina beibesid paremaks pead.
väideti, et sul ON kalduvus lahterdada. MIs need beibed sind nii ärritavad.
Muide, see, et sina teksti mõttest aru ei saa, ei tähenda, et teised milleski süüdi on.

Ülbelt siin nimetasid üht kommijat 14 aastaseks. Aga vaat, ise oled päris titt, nii umbes selles eas, et näita aga pilti beibega ja kohe hakkab häälitsema.
 
appi 22. veebruar 2015, kl 21.58
Või sina oled siis küll ja küll näinud, kuidas naised reageerivad nendele meestele, kellega sina OLED SUNNITUD SUHTLEMA, sest üksindus tapab muidu?

Alles see oli, kui väitsid, et sa ei tea naistest midagi, sest sul polevat olnud rohkem ühegi naisega tegemist kui meheliku sõbrannaga.

Kust siis nüüd neid naisi nii palju kohe tekkis?
Täitsa ekspert inimtundmise alal valmis?

Valetasid siis siiani ja valetad praegu ja
v a l e t a d k i kogu aeg, kogu su teema on vale, sa ise oled ka vale.
 
issand 22. veebruar 2015, kl 22.02
no näed siis,mehed ka ei taha igasugustega suhelda,aga see sind teps mitte ei häiri,et see mees sind ripakile jättis ,sind häirib see et teised naised ka temaga suhelda ei taha,ühesõnaga,mees on piisavalt eemaletõukav ,sulle siiski kõlbaks küll,kas teistele naistele peab siis ka kohe meeldima,ei pea ju.järelikult siis oli nõme mees
 
kõik 22. veebruar 2015, kl 22.32
kõik on vale sinu sees, kõik on vale sinus, peee
 
mis selle P. jutu mõte nagu oleks? 22. veebruar 2015, kl 23.21
küll pole pijta saanud, miks see P. seda möga toodab? et mis see nagu lugejatele võiks juurde anda? et miks peaks nagu oluline olema ühe vana litsaka naise heietused, ühe opaka memuaarid?
 
P. to Issand ja Appi 23. veebruar 2015, kl 00.35
Issand
No selle jutu peale jäi mul küll suu lahti.

Kahjuks just noored tüdrukud teda ei taha.

Kui ka tahavad, siis mis põhjusel see mind häirima peaks, mitte ei saa aru.
Ega ta siis minu mees ega peigmees ei ole.

Minul täiesti ükspuha, kõlbab ta teistele naistele või.

Ikka väga häiris, et pidin seal üksinda seisma.
Mul oli tunne, et kõik vahivad mind nagu debiilikut, et tantsuõhtul üksinda vahin nagu tola.

Jube piinlik oli.

Olen kunagi küll ÜKSINDA ka tantsukohtades käinud, aga hiljem enam ei suutnud, häbi oli.

Kohvikus võin küll üksinda istuda.

Appi
Väljas käies olen midagi näinud ka, silmad kinni ei ole.

Küllalt nähtud, et naistele sobimatu mees läheneb ning siis tehakse nägusid või pööratakse selg.

Selleks ei pea ju naisi tundma, et seda näha.

Isegi täitsa tänava peal olen seda mitmeid kordi näinud, et üritatakse juttu teha, aga naistele ei sobi.
Ma ei käi silmad kinni.
 
P. to Ära õigusta ennast kogu aeg, P... 23. veebruar 2015, kl 00.39
21. veebruar kell 21.23 kommis on sulaselge lause: " Sul on põlgus osade inimeste vastu, kes pole vinged beibed, kes on oma eluga kimpus ".

Vot seda lugedes ma ei uskunud oma silmi.

Minul ei ole üldse mitte ühegi inimese vastu põlgust, kui siis põlgasin iseennast ja ka naistuttav põlgas mind.
 
nii tore, P. menopaus 23. veebruar 2015, kl 00.43
nii tore, et menopausis vaevlev P. põlgab iseenast ja ka naistuttav põlgas teda. ikkagi mingi tulemus ja mõte elu elamiseks.
 
P. to Appi 23. veebruar 2015, kl 01.21
Miks sa arvad, et olen kurt ja pime, et väljas käies üldse ümberringi toimuvat ei näe ?

Pealegi naistele mittemeeldivad mehed tavaliselt räägivad kõva häälega, nii et ümbritsevad kuulevad nende naisele lähenemist.

Ei pruugi naise vastust kuulda, aga näoilmest saad aru, kuidas reageeritakse. Eriti kui eemale minnakse või mehele selg pööratakse.

Mida need naised hiljem omavahel sõbrannadega räägivad, seda ma küll ei tea.
 
P. 23. veebruar 2015, kl 01.58
Põlgamise jutt on juba eriti seetõttu kummaline, et minusugune, kes ma ennast kõige viimaseks ja kõige viletsamaks olen pidanud, kes kohe mitte kuhugi ei kõlba, nüüd järsku põlgab.

Minu arust on KÕIK naised olnud minust paremad ning ma ei saa lähedale mitte kellelegi. See oli mulle juba lapsest peale selge.
 
tore, et selgeks sai, P. 23. veebruar 2015, kl 02.15
P. kirjutab: Minu arust on KÕIK naised olnud minust paremad ning ma ei saa lähedale mitte kellelegi. See oli mulle juba lapsest peale selge.
--------------
.... hästi tore, kui asjad ilusti selged on.
 
kõrvaline 23. veebruar 2015, kl 09.10
Huvitav fenomen, et P sattub vaid sellistesse olukordadesse, kus ümber-ringi muudkui võõrastega suhteid püütakse luua. Ja alailma seal keegi (P sõnul kõik naised peale tema) grimassitab ning keeldub ettepanekutest.
Enda igapäevase elu ja suhtlemise peale mõeldes ei meenu sarnaseid olukordi. Tõsi, tantsuõhtuid ja baare ma ei külasta.
Kunagi nooruses sai ka tantsupidudel käidud. Ja tõesti oli juhuseid, kus oli tegu mõnest mehepojast lahtisaamisega. Üldiselt saab kiiresti aru, kellega on soov suhelda ja kellega mitte. Miks ma kõigi (noor)meestega suhelda ei soovinud? Põhjuseid on palju - alates liigsest pealetükkivusest kuni lõhnadeni (alkohol, higi, vale lõhnaine). Suhteliselt väikses kohas elades olid enamiku eluviisid ja olemus ka varem teada.
Kui sama mees nt tänaval kellaaega oleks küsinud vm igapäevast, oleks talle kenasti vastanud. Tantsupeol on aga teistsugune olukord. Eks kogemustest õpitakse ja kui juba oled tantsinud mõnega, kes sind liialt ligi endale tõmbab või kätele voli annab, oled edaspidi ettevaatlikum.
Samas oli ka noormehi, kelle kiindumust teades poleks olnud ilus neile liigselt lootust anda, sest endas samasugused tunded puudusid.
Ega ma kõigi naiste eest saa rääkida, eriti tänaste noorte eest, ammugi mitte beibede eest. Vaatasin praegu lausa VS-st järele, kes need beibed õigupoolest on (kõnekeeles ja irooniliselt väljendudes on beibe moekas, trendikas, silmapaistva välimusega, kuid rumalavõitu näitsik).
Ju siis pole beibedes piisavalt viisakust ja delikaatsust või on nad meeste poolt enimrünnatavad objektid kiirsuheteks, et nad enam ei viitsigi keeldumise puhul head nägu teha. Aga miks sa, P, neile nii suurt tähelepanu pöörad? See, et su naistuttav tahtis kangesti nende moodi olla ja nende sekka pääseda, pole ju piisav põhjus, et sina ikka veel (45+ vanuses!) beibedest kirjutad, kusjuures korduvalt.
Tänaval, poes, bussis, söögikohas, pargis olles ei teki eriti selliseid olukordi, et keeldutakse vastamast, kui just jutualge kohe ligitikkuvat muljet ei jäta.
Ja ütle, miks peaks naine minema parki jalutama ja vestlema mehega, kelle vastu tal igasugune huvi puudub. Ei pea silmas vaid intiimsemat laadi huvi, vaid üldinimlikku. Küll ja küll on inimesi, kellega vestlemine ei paku midagi. Piisab juba mõnest lausest taipamaks, kas ühisosa on või mitte.
Erinevad väärtushinnangud ja huvid pole alus kellegi halvustamiseks või kellegi madalamale paigutamiseks. Ollakse lihtsalt erinevad. Enda sundimine vestluseks kellegagi, kelle jutt vastuvõetamatu on, pole viisakus. Tõsi, juhtub mõni selline su naabriks (bussis, juubelilauas vm), siis tuleb viisakaks jääda ning natukenegi suhelda, kuid et minna ebahuvitava inimesega parki jalutama, pole küll vajalik.
Käisin klassi kokkutulekul. Tore oli meenutada ja vestlust jagus pikemaks, kuid umbes pooltega endistest klassikaaslastest poleks mul millestki rääkida, mõtlen sagedamini ning üks-ühele kokku saades. Ei, ma pole ülbe ega kõrk, nad on toredad inimesed, kuid ühisosa ongi vaid kunagi koos veedetud kooliaeg. Meil poleks millestki muust rääkida.
Mulle näib, P, et sinu probleem on just selles, et tahad suhteid luua ükskõik kellega. Kusjuures näid lootvat, et iga vestlusalge viib kaugemale, viib sõbrannade leidmiseni. Sul üksiku inimesena on aega külluses käes ja ootad suhetest ajatäidet (kulutamist), kuid see pole kvaliteet-aeg. Teist sellist kohata, kes tahaks vaid aega surnuks lüüa ja kel oleksid sinuga sarnased mõtteviisid, on raske leida.
Kui sa hakkaksid igapäevaelus ettetulevaid vestlusi võtma kergemini ja ei ootaks neist rohkemat, ei oleks ka ajanappuse pärast vabandajaid su eluteel nii hulgaliselt.
Sa ise pead end madalal olevaks ja eeldad kohe, et kõik ülejäänud peavad sind ka madalaks ning seetõttu ei taha sinuga läbi käia. Sellega lahterdad sa ise inimesi madalateks ja kõrgeteks. Kuidas sa tead, mida inimesed mõtlevad? Sa kannad neile üle oma mõtlemise, kuid see pole tõde. Sul on üsnagi erandlikud arusaamad ilmaelust ja tegelikud sa ei tea, mida teised mõtlevad. Ega me keegi teiste kohta täpselt tea, kuid mõned on läbinägelikumad kui teised. Sinu vastav võime on pea olematu, hindad teisi vaid enda järgi.
 
issand 23. veebruar 2015, kl 13.51
no mul on juba 3 pool aastat suu lahti, mitte ei lähe kinni,sest loen ja ei suuda uskuda et sihuke inimene nagu P olemas on.ja miks peaks üks endast lugupidav naine üldse suhtlema mingite jolkamitega,eriti veel tänaval.aga see on tore et sulle sobivad igasugused imelikud, mina arvan endast kõvasti rohkem,ja ei tee igasugustega juttu, ei baaris,ei tänaval. mina näiteks mitte kunagi endale interneti kaudu meest ei otsiks,ei tantsimiseks ega ka millekski muuks.aga inimesed teevad seda ja ma ei pea seda mitte valeks,lihtsalt mina ei teeks kunagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!