Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 10. märts 2015, kl 08.40
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen suhelnud
> AINULT ÜHE NAISEGA.

See on ilmselgelt puhas vale.

> Kõik teised on se
> llised pinnapealsed ja lühikesed nn. viisakus
> te vahetamised, et tere - täna ilus ilm - t
> emal ei ole aega - no head aega siis.

Et kui on pinnapealne ja lühike ja viisakuste vahetamine, siis see ei ole suhlus? Ikka oled edasi "natuke rase"?

> > Seda, et mul on igav, on öelnud mõni mee
> s.

Et kui mees ütleb, et siis nii ongi?

> Minu vaimset vägivalda täis ?

See sinu suhe sõbrannaga, väidetavalt ainsa naisega, kellega sa suhelnud oled on sinu jutu järgi ju vaimset vägivalda täis. Või sulle jäi silma minu postist ainult "vägivald" ja "vaimsest" libises pilk niisama üle?

> Mina olin ju naistega suheldes TALLAALUNE, J
> ALAMATT.

See oli sinu valik ju. Ja alles sa ütlesid, et oled suhelnud ainult ühe naisega, kuidas siis nüüd äkki "naistega suheldes"?

> Ega naistuttav hiljem niisama
> ei ilkunud, et PUGEMINE MINU TÖÖ.

Et siis ikkagi oli põhjust?

> Min
> ust ei olnud ju mingit ütlejat, ainult koog
> utada oskasin.

Ehk et pugesid siis. Koogutamine ongi pugemine.
 
no tore siis ju 10. märts 2015, kl 08.47
P. Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kordan siis üle.
>
> 1. Mul ei ole reaalis
> kellegagi rääkida.

Võta kass ja räägi temaga. Või viirpapagoi.

> 2. Reaalis ei saa
> muresid kurta, ei olegi kellelegi kurta.

Reaalis siis kogu su suhtlus piirduks murede kurtmisega?

> 3. Soovin väga selgusele jõuda, miks teist
> e naistega kunagi jutule ei saa.

Sest sa oled enesekeskne ja igav bitch, keda teiste mured ei huvita ja "sõbrannat" on sulle vaja selleks, et talle muresid mitte kurta ja teda mitte häirida ning tema tundeid säästa. :)

> 4. Pi
> inav suhtlemise puudus ja igavus on.

Looja pole sinusse loovat alget ilmselt istutanud, sest sul on väidevalt huvitav ainult siis, kui keegi on kõrval, kuigi sa polevat seda kunagi kogenud. Pubi muutuks kohe hirmhuvitavaks kohaks, kui sul vaid naissoost keegi kaasas oleks. :)
 
sulaselge IGAVUS 10. märts 2015, kl 16.11
no ma juba küsisisin sulaselgest igavusest, kas menstruatsioon veel käib, ikkagi vana naine jub see P. ja missuguseid hügieenisidemeid sa kasutad?
 
p-le 10. märts 2015, kl 16.24
kas keppi teed mehega või mõnuled iseendaga. ja kuidas iseendaga asja ajad, ausalt küsin, sest tahaks häid nippe teada.
 
igavus... 10. märts 2015, kl 16.44
P, tule ometi igavusest siia teisi lõbustama..
 
Ei noh 10. märts 2015, kl 16.59
ennem loen P tekste, kui kolme viimast siin.
 
tule löö trummi, P. 10. märts 2015, kl 17.27
P. tule löö trummi.. nii jube igav on.
 
P. to No tore siis ju 10. märts 2015, kl 19.44
Koolis, töö juures puutusin ka teiste naistega kokku, aga ega ma siis nendega ei suhelnud sõna otseses mõttes.

Näiteks mõnel töökohal olen pidanud ka teiste töö ära tegema, sest mind oli hea kamandada, ma ei hakanud vastu.

Nüüd ma enam ei lase endale niimoodi pähe istuda, aga veel 9 aastat tagasi lasin.
Kohe mitte midagi ei julgenud vastu öelda.

Olen siin juba nii palju korrutanud, et ma ei ole reaalis oma muresid kurtnud ning mul oleks jube piinlik öelda, et nii üksik olen ja igavlen.

Seda olen ka palju kirjutanud, et sõbrannad on vajalikud SUHTLEMISEKS.

Naistuttavaga nn. " suheldes " ei kurtnud ma talle mingeid muresid, teda minu mured EI huvitanudki.

Ma ei söandanud naistuttavale öeldagi, et mul on igav, see oleks olnud nagu seinaga rääkimine.

Naistuttav ei oleks sellest väljagi teinud või oleks öelnud midagi mürgist, mis oleks teinud mu enesetunde veel hullemaks.
 
P. veel to No tore siis ju 10. märts 2015, kl 19.49
Miks siis teised naised ei käi pubides üksinda istumas, kui üksinda istumine huvitav on ?

Ei ole näinud peale minu mitte ühtegi naist, kes pidevalt kohvikus üksinda istuks.

Muidugi võib ja peab vahepeal üksinda olema, aga KOGU AEG ÜKSINDA OLLA ON KÜLL IGAV.

Pikapeale tüütab pidev üksinda olemine nii ära.
 
P. veel to No tore siis ju 10. märts 2015, kl 19.53
Naistuttavat karvavõrdki ei huvitanud, kas mul on igav või ei.

Ta oleks teinud näo, et ei kuulegi.

Tõenäosemalt oleks hoopis midagi väga mürgist nähvanud.
 
p-le 10. märts 2015, kl 20.55
hallooo, vasta mu küsimusele ka sekka, kas kepid mehega või toimetad ise endaga ja kuidas tundub. vahelduse mõttes räägi muud ka ja muideks sõbrannad omavahel räägivad ka sellistest asjadest.
 
ang 10. märts 2015, kl 20.59
P., sa usu või ära usu, aga ma olen täiesti reaalne inimene ja minu aeg, mille olen sinu peale kulutanud, on ka reaalne. Sa palusid mul kirja panna, mida ma teen, et mul kiire on, et ehk saad ideid. Ma panin kirja ja siis küsisin, kas sa said ideid. Aga sul pole niigi palju viisakust, et reaalse inimese reaalsele küsimusele vastata.

Ainult vinguda on vaja. Sa reaalselt oledki selline, milliseks ennast siin näitad. Igavlev.

Kuldne tõde aga on, et anult igavatel inimestel on igav. Ja seetõttu keegi sinuga suhelda ei tahagi - sa oled IGAV.
 
igavuse peletaja 10. märts 2015, kl 23.14
tore, P. et sa ikka igavust aitad peletada..
mis triki sa täna siis ette siin kannad?
kuidas selle menopausiga nagu läheb? ja küsismustele sa ei vasta ka. Ikka need nukud süüdi, kes pole sellised nukud, nagu P. tahaks. irw.
 
P. to Ang 11. märts 2015, kl 00.27
Aitäh seletuste eest muidugi.

See oli selline pikk ja kurjustav lause, nii et see algne küsimus jäi märkamatuks.

Seda ei tea, kui igav või huvitav kaaslane olen, kuna ma EI ole saanud katsetada.

Noorena olid mul mul küll endaarust huvitavad mõtted, mida kõike teistega koos ette võtta, aga keda ei olnud, olid kaaslased.

Eks see huvitav või igav kaaslane on suhteline mõiste.

Kui inimene miskipärast ei sobi või miski ta juures ei kõlba, siis kedagi ei huvitagi, kas sinuga on huvitav või ei.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 00.37
Küsimus:
--Ma panin kirja ja siis küsisin, kas sa said ideid.--

Ja P vastus:
--Aitäh seletuste eest muidugi.
See oli selline pikk ja kurjustav lause, nii et see algne küsimus jäi märkamatuks.
Seda ei tea, kui igav või huvitav kaaslane olen, kuna ma EI ole saanud katsetada.
Noorena olid mul mul küll endaarust huvitavad mõtted, mida kõike teistega koos ette võtta, aga keda ei olnud, olid kaaslased.
Eks see huvitav või igav kaaslane on suhteline mõiste.
Kui inimene miskipärast ei sobi või miski ta juures ei kõlba, siis kedagi ei huvitagi, kas sinuga on huvitav või ei.--


KUS ON VASTUS????
KUS K U R A T ON VASTUS???????
 
P. 11. märts 2015, kl 00.47
Jeebus küll
Miks norid ?

ÜKSINDA muidugi võin igale poole minna: kinno, teatrisse, kontserdile, kohvikusse, spordivõistlusi vaatama.

Lihtsalt see lõputu üksinda käimine on nii nüri.

üksinda ja üksinda, nagu alati.
 
P. to Ang 11. märts 2015, kl 00.49
Tekkis küsimus, keda pead silmas pereliikmete all ? Peale mehe mõtlen.
 
lugemisvõimetu lehm 11. märts 2015, kl 01.04
sa P. oled nagu lugemisvõimetu vana lehm ju. sulle esitatakse küsimusi ja sina, vana lehm, ei kavatsegi vastata?
 
jube igav vana naine 11. märts 2015, kl 01.05
sa P. oled ikka ääretult igav inimene. Täielik loll lehm.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 01.54
Küsimus:
--Ma panin kirja ja siis küsisin, kas sa said ideid.--

Aitan sind pisut.

Vastusevariandid on näiteks "jah, ma sain sinu päeva kirjeldusest ideid" või "ei, ma ei saanud sinu päeva kirjeldusest ideid oma päeva sisustamiseks".'

Angi päeva kirjeldus algab niimoodi:
--No sissejuhatuseks teen ma tööd. See võtab tubli tüki mu ajast ja energiast. Trenni teen tavaliselt viis päeva nädalas. Õpin viiendat võõrkeelt. Raamatuid loen. Süüa teen, kodu on absoluutselt alati korras (aga pesu peseb tõesti masin ja triikraud on rohkem iluasjaks kujunenud). --
Tööd teeb ta üksinda.
Võõrkeelt õpib üksinda.
Trennis käib üksinda, kuid seal võib kohtuda uute ja huvitavate inimestega. See juhtub huvitavate inimestega päris tihti. Sinuga.. kurat teab.
Raamatuid loeb üksinda.
Süüa teeb ja kodu koristab üksinda. Kuna sina ei tea, nagu paar lehte tagasi näha oli vähemalt pesupesemisest midagi, siis ilmselt on ka koristamine sulle uudisasi ja elad sa arvuti ümber kuhjunud pizzakarpide kuhjas.

Meest ja sõpru sul pole. Ei imesta.
Aga mida sina oma päevaga pihta hakanud oled? Lükkad eilse saiapuru lauaservalt põrandale ja sööstad meile oma üksindusest kurtma.
Kirjelda oma päeva ja tee seda sama põhjalikult nagu Ang oma aega raisates sinule oma päeva kirjelduses tegi?
 
P. 11. märts 2015, kl 02.01
Jeebus küll
Mina EI ole mitte kunagi öelnud, et mul aega suhtlemiseks üle ei jää.

Küsisin seda sellepärast, et naistel alati kole kiire, üldse aega ei ole.

Mina ei ole öelnud, et mul kiire on ja aega suhtlemiseks leian iga päev.

Minul oleks aega küll ja küll näiteks sõbrannadega suhelda.

Naistel aga aega üldse ei ole, praegu ei pea silmas naisi, kel lapsed kantseldada - kasvatada.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 02.05
Vastuseta on nii minu kui angi küsimused.
Ikka panid soolot, kui snu käest kella küsida siis hakkad ka oma sita elu üle kurtma, nagu näha.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 02.07
Küsimus:
--Ma panin kirja ja siis küsisin, kas sa said ideid.--

Aitan sind pisut.

Vastusevariandid on näiteks "jah, ma sain sinu päeva kirjeldusest ideid" või "ei, ma ei saanud sinu päeva kirjeldusest ideid oma päeva sisustamiseks".'
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 02.09
Teine küsimus:
Aga mida sina oma päevaga pihta hakanud oled? Lükkad eilse saiapuru lauaservalt põrandale ja sööstad meile oma üksindusest kurtma.
Kirjelda oma päeva ja tee seda sama põhjalikult nagu Ang oma aega raisates sinule oma päeva kirjelduses tegi?
 
P. 11. märts 2015, kl 02.17
Jeebus küll

Küsisin seda sellepärast, et naistel ei ole suhtlemiseks üldse aega, naistel alati nii kiire.

Lihtsalt huvitab, millega siis tegeledakse, et üldse aega ei ole.
Kui laste kasvatamine välja jätta.

Minul on suhtlemiseks aega küll, võin iga päev mitu tundi sõbrannadega suhelda, midagi koos ette võtta.

Ma ei ole kurtnud, et aega ei ole.

Sellepärast küsingi, et kuidas on võimalik, et üldse aega ei ole.
Kui muidugi lastega hõivatud ei olda.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 02.21
Aga mida sina oma päevaga pihta hakanud oled? Lükkad eilse saiapuru lauaservalt põrandale ja sööstad meile oma üksindusest kurtma.
Kirjelda oma päeva ja tee seda sama põhjalikult nagu Ang oma aega raisates sinule oma päeva kirjelduses tegi?

Küsimus:
--Ma panin kirja ja siis küsisin, kas sa said ideid.--


Kas sa vastad neile küsimustele ka kunagi või jäädki kaagutama?
 
no see ju hea igavuse ja tühja aja täitja 11. märts 2015, kl 05.02
no kui P. teeks midagi, mida siin ka lahkelt soovitatud on, saaks tal ju igavus otsa.

ja mida siis ometi peale hakata? polegi enam milleski soiguda delfikas.. no nii suurt õnnetust P. kah oma ellu ju ei luba.

P. on siiski kontaktivõimetu isik, nagu siit ka järeldada võib. või on tegemist mänguga, mida P. lõpetada ei raatsi..

Ikkagi staar ju delfikas.. irw
 
ang 11. märts 2015, kl 06.11
"Seda ei tea, kui igav või huvitav kaaslane olen, kuna ma EI ole saanud katsetada."

Katsetad ju meie kallal siin pidevalt või sinu arust me ei olegi inimesed?

Sa muide mingi aeg tagasi PALUSID, et ma oma tegemised üles kirjutaks, et siis sa äkki saad ideid. Mis ideid, kui nüüd ütled, et tahtsid lihtsalt teada, miks mul igavate inimeste jaoks aega pole?

Pereliikmed on: vanemad, õde-vend, nende naides-mehed, nende lapsed. Millest sa aru ei saa?
 
ang 11. märts 2015, kl 06.11
*nende naised-mehed
 
Helenavanje 11. märts 2015, kl 10.05
Paraku ongi P totaalne idioot ja lugemisvõimetu lehm, kellelt pole mõtet ei küsida küsimusi ega oodata nendele vastuseid.

Ta ei saa seda vastata ju, siis lõppeks mingi hetke see halamise moment otsa ja seda P lubada ei saa endale.

P elu eesmärk oli kunagi pugeda sõbranna peesse, siis nagu näha pugeda vanamehe peesse ja nüüd kui kõik elu olev on tema ümbert jalga lasknud, on tema elu eesmärk pugeda kuskil anonüümses Delfi foorumis. Otsides haletsust ja kaastunnet.

Täielik debiilik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!