Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 11. märts 2015, kl 11.59
No komme vastata küsimusele stiilis "kas flamingod on roosad" - laadis "muidugi on sinep mineraal" on ju väga ärritav ja närvesööv. Pole ju põhjust arvata, et virtuaalis on su keelekeasutus nii koordinaalselt midagi muud kui reaalis. Andersenil on üks tore jutt siidipallist, kelle vanemateks olid kuninga siidisussid ja kes seda fakti pidevalt ja igal pool mainis. :) See sinu hala üksinduseahistusest on sama plaat.
 
issand 11. märts 2015, kl 13.51
mis mõttes pole saanud katsetada,oli ju siin mingi liza ,kes sinuga suhelda üritas kuhu see on kadunud?
 
ahh 11. märts 2015, kl 14.27
Pole seal mingit lizat. Sellenimeline kasutas täpselt sama sõnavara nagu pee (kas seda peedki on?).
 
P. 11. märts 2015, kl 15.21
Helenavanje

Meestega, kes naistele üldse peale ei lähe, saab kontakti IGA NAINE.
Ainult naised selliseid mehi ei taha.

Mis mõttes vanamehele pugeda ?

Vanameest huvitas ainult naiste ja minu kirumine ning süüdistamine.

Ega mul siis vanamehega normaalselt rääkida võimalik ei olnud, minu jutt teda ei huvitanudki.

Tal oli peaasi, et mind ja naisi kiruda saab.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 15.26
Vastused? Kahele küsimusele??
 
P. 11. märts 2015, kl 15.28
Issand

Lizaga elame ju teineteisest kaugel, ühe korra saime kokku ja koos olime olude sunnil lühikest aega.
 
ang 11. märts 2015, kl 15.30
Mul oli viimases kirjutises suisa mitu küsimust:

Kas sinu arust mee siin ei ole inimesed?

Mis ideid sa minult saada lootsid?

Millest sa aru ei saa, kui perest räägitakse?

Jään huviga ootele.
 
P. 11. märts 2015, kl 15.58
Ang
Ma saan aru, et pere on mees ja lapsed ( või ainult mees ????) .

Lihtsalt huvitab, millega kõik naised nii hõivatud on, kui nüüd lastega tegelemine välja arvata.
 
P. veel 11. märts 2015, kl 16.02
Ang
Noorena mäletan, kõik naised kiirustasid koju, et nii kiire, nii palju tegemist, aega üldse ei ole.

Kusjuures olime noored ning neist naistest mitte ühelgi ei olnud lapsi.

Mõtlesin, millega kogu aeg nii hõivatud ollakse, näiteks ühes kohas oli vahetustega töö, mis hommikuses vahetuses lõppes juba 13.30.

Kõik kiirustasid koju, et nii kiire.
 
P. veel 11. märts 2015, kl 16.38
Ang

Näiteks mina olin tihti kauem tööl kui teised, mul ei olnud mitte kuhugi kiiret.

Üks pidi jääna tund kauemaks tööle ja alati olin see üks mina.

Keegi teine ei olnud nõus jääma, kõigil oli hirmus kiire.

Ma ei saanudki aru, kuhu kõik kiirustavad, millega nii hõivatud on.

Mulle ei olnud mingi probleem tund - kaks - kolm kauem tööl olla.
 
tasuta tolad 11. märts 2015, kl 16.56
no ei viitsi P. rõõmustamiseks enam tasuta tola mängida.
Väga igav inimene ja väga igav sama plaadi ketramine, et aga juttu jätkuks.
P. naudub tähelepanu ja irvitab ikka täie vana inimese rinnaga.
 
P. 11. märts 2015, kl 17.17
Eelmisele

Kas see, kui naised räägivad, et neil suhtlemiseks üldse aega ei ole, on tola mängimine siis või ?

Ma sain aru, et ikka päris tõsiselt neil aega ei ole ning küsingi, millega nii hõivatud ollakse.

Minul on aega ma ja ilm, võiksin iga päev kellegagi suhelda, aga kedagi ei ole võtta.
 
imho 11. märts 2015, kl 17.29
"Kiire" on viisakas vabandus, et vältida suhtlemist inimesega, kellega ei soovita suhelda, sest temaga pole klappi.
 
issand 11. märts 2015, kl 17.32
kui inimeste vahel klappis,siis pole vahemaal ju mingit tähtsust,leitakse uus võimalus kokku saada,aga ilmselt lizal on ka kiire
 
seda et 11. märts 2015, kl 17.37
kogu selle pee jutt ja ka vastused on minevikust. kas olevik on siis kusagil kinnimajas või miks olevikust mingit näidet tuua pole, ah?
 
P. 11. märts 2015, kl 17.39
Imho

Sedasama olen ise ka mõelnud, aga need kiire -kiire jutud olid ka töö juurest üldiselt, seda ei öeldud seal kellelegi konkreetselt.

Jutt oli selline, et kõik peavad ruttu koju minema, kõigil nii kiire.
Ja mina üksinda jäingi tööle ja nii oli pidevalt.

Oli selline töö, et tööpäeva lõpus nii tund aega oli üks inimene.
 
jube igav inimene! 11. märts 2015, kl 17.46
jube igav!
 
ei viitsi 11. märts 2015, kl 17.59
ei viitsi enam P. eneseahnust toita.
 
P. 11. märts 2015, kl 18.39
Ei viitsi

Jutt ei olegi praegu minust, jätame minu üldse kõrvale.

Lihtsalt väga sooviks teada, millega kõik naised nii hõivatud on olnud, kui laste kasvatamine kõrvale jätta.

Minul ei ole kunagi olnud sellist asja, et aega ei ole.
Mul on alati aega.

Välja arvatud aeg, mil õppisin eksamiteks, siis tuli tõesti hommikust õhtuni õppida ja öösel ka.
 
kle 11. märts 2015, kl 18.49
Sulle vastati ju, lugeda ei oska?
(Mis kasu sellest eksamiteks õppimisest ka oli?)
 
P. 11. märts 2015, kl 19.01
Kle
Jah üks inimene tõesti vastas, aitäh.

Aga kui öeldakse, et koju on hirmus kiire ja suur kiirus taga, siis raamatuid lugema, telekat vaatama küll neil kiire olla ei saanud.

Trennis nendest keegi ei käinud, kinos ka neil oma jutu põhjal aega käia ei olnud.

Teatrisse ka ei olnud aega minna, nii töö juures kõvasti rääkisid.

Seepärast ei saanudki aru, kmillega siis nii hõivatud on, pean praegu silmas naisi, kellel lapsi ei olnud.
 
P. veel to Kle 11. märts 2015, kl 19.05
Kordan veel üle.

Lapsi ei olnud, trennis, teatris, kinos, kontserdil, kohvikus käimiseks aega ei olnud.

Suhtlemiseks aega ei olnud.
Keegi midagi juurde ei õppinud, kursustel ei käinud.

Millega siis tegeleti, et aega üldse ei olnud ????
 
kle 11. märts 2015, kl 19.12
Sinust taheti lahti saada, lihtne ju. Siis on ka raamatut lugema, telekat vaatama või kasvõi pesu triikima kiire.
Aga sul on ju aega laialt käes, otsi need inimesed üles ja küsi järele, kui nii kangesti huvitab.
 
P. to Kle 11. märts 2015, kl 19.16
Seda kiire juttu ei räägitud ju ainult minule.

Seda oli kuulda igalt poolt, et naistel jube kiire.

Näiteks töö juures pidevalt räägiti, et kiire ja seda ei öeldud mulle, vaid mõnele teisele töökaaslasele.

Kuna räägiti kõvasti, siis ma kuulsin.

Samuti on naistel igal pool selline nägu peas, et jube hõivatud on.
 
P. veel to Kle 11. märts 2015, kl 19.19
Näiteks töö juures garderoobis pandi riidesse ning töökaaslane ütles, et jube kiire.

Ma ei olnudki talle mitte mingit ettepanekut teinudki, et minust lahti saada.
 
ww 11. märts 2015, kl 19.21
P, mis see sinu asi on, millega keegi tegeles või tegeleb.
mul ka lapsi ei ole, aga ometi tuleb ajast puudu.

niisama kuskil pläkutada ja kuulata kellegi ajast ja arust leelotusi, et mõtleks, kellelgi pole aega ja naisi pole võtta...poleks küll aega enam...

ma käin loomade varjupaigas, kallistan loomi, koristan seal, hoolitsen nende õnnetute eest, otsin neile uusi kodusid, et keegi üksiku hingega inimene leiaks endale truu ja kalli kaaslase...

siis hooldan kaht haiget vanainimest, käin poest neile toitu viimas, koristan ja pesen neid, teen süüa....
kui koju jõuan, olen väsinud lausa ja tundub, et aega jääb iga päev ainult puudu, mitte üle.

kui ongi hetk enda jaoks, siis kinno küll ei kipu. telekast saab ka alati midagi head vaadata, kui tahtmist ja hetk aega jääb.

kohvikusse üldse ei kipu. milleks seal maksta tassi kohvi eest mitmekordset hinda, kui saan kodus selle eest mitu tassi. koogikesed küpsetan ise, kui isu tuleb. salatit teen ise, kui tahtmine tekib.

vahel püüan midagi ka õmmelda ja kududa, sest mulle meeldib. teeksin seda rohkemgi, kui aega oleks rohkem.

tööl käin ka, aga see on tavaline. kuna töö on paljude inimestega seotud, siis peale tööd eriti ei jaksakski enam suhelda.
nüüd tahaksin veel maale jõuda, kasemahla võtta ja lihtsalt olla.
nii, minu tegevused siis ka sulle kirjas.

vasta, kas sulle sellest midagi sobivat ka leiduks, et oma aega täita. ootan vastust
 
õuuuu 11. märts 2015, kl 19.24
no, kas tõesti ei tohi kiire siis olla.
mis need lapsed siia puutuvad, sa küsid?! aga alles sa ise kirjutasid, et kuidas ühe lapsega aega ei ole, et oleks 5-6 last, siis saaksid veel aru...nüüd salgad, et sa lastega naisi mõistad.

midagi sa ei mõista.
sa otsid lihtsalt naist, naist, kellega koos lähedust arendada.

ikka jube oleks teise naisega tuututada päevast päeva ja kokku elada veel...oi õudust...
 
P. 11. märts 2015, kl 19.43
Õuuu

Lihtsalt kiire - kiire juttu olen kuulnud peamiselt naistelt, kellel lapsi ei ole.

Lastega naistest olen ma ise targu eemale hoidnud, et mitte segada.

1 laps võtab ikka vähem aega, eriti, kui ta juba vanemm on.

Kus ma kirjutasin päevast päeva nn. "tuututamisest" ?

Ma ei saa ju üldse suhelda.

Päevast päeva pean üksinda iseendaga rääkima, miks ei võiks vahel kellegi teisega rääkida, asju arutada ?

Ww

Kuidas ma oskan vastata ?

Selleks peaksin näiteks nädal su kõrval olema ja nägema, millega kõik see aeg hõivatud olen.

Ma olen ka käinud voodihaiget vanainimest abistamas, süüa toomas - tegemas, koristamas.

Ikkagi jäi küllalt aega üle.
 
P. veel to Õuuu 11. märts 2015, kl 19.56
Ei mõista inimest, kelle arust on suhtlemine tuututamine, aga ise tuleb samamoodi foorumisse tuututama.

Kui keegi nimetab suhtlemistr põlastavalt tuutamiseks, siis selline inimene ju ise suhtlemist üldse ei vaja ja selline ei tule ka foorumisse, sest siin samamoodi tuututamine, mida tema rängalt hukka mõistab.
 
ww 11. märts 2015, kl 19.57
kui see haige sul kuskil kõrvaltoas elab, siis jah, aga kui pead ühest linna otsast teise IGA päev käima, siis ei jää midagi aega üle.
kui käin loomade varjupaidas IGA päev lisaks veel, siis sealgi kulub mitu tundi iga päev. ei ole ikka nii, et torman kohale, kiiruga kraabin s'ita kokku, viskan vee ja toidu ette ja kihutan kuhugi pläkutama, et jummel küll, muidu keegi veel arvab, et kuidas mul aega ei ole.
polegi aega niisama tühja juttu ajada.
jutul PEAB olema MÕTE. ainult tühine inimene tahab klatšida ja jaurata tühja tähja ümber.

täitsa tahaks teada, kui su tööpäev kestab 8 tundi, tunnike kulub tööle mineku-tuleku peale, 4-6 tundi, olenevalt, kulub muudele tegevustele lisaks ja kodus tahaks ka olla, siis minul jääb aega puudu.
magada ka tahaks ja ennast pesta ja kodus ka pisut sättida. veidike telekat vaadata, lugeda uudiseid ja näe, isegi siin praegu kingin sinule aega. kas sa arvad, et see polegi aeg või?
sa parem vaata, kui meeletu kogumi on kasvõi siingi sulle paljud oma aega kulutanud. kuigi tundub, et täiesti mõttetult, sest ega sina sest aru nagunii saa ja sinu arust on seda ikka vähe.

tead, su jutt kisub ikka õelaks kätte.
justkui KÕIK oleksid süüdi selles, et sina lilleke suhelda ei saa.
kas sa oled puudega, et suu ei liigu ja jutt välja ei tule.

ma tõesti aru ei saa, mis sul häda on.
oled üksik-kongis või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!