Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
to jeebus küll 13. märts 2015, kl 08.55
Mis filmist tal rääkida, kui juba pealkiri vale on! "10 väikest neegrit" on õige ja see on Agatha Christie tuntud kriminull. Kusjuures väga hea! Ivo Linna`l on ka see inglise lastelaul, mille alusel Agatha selle teose kirjutas, repetuaaris.
 
jeebus küll 13. märts 2015, kl 09.03
to jeebus küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis filmist tal rääkida, kui juba pealkiri vale on
> ! "10 väikest neegrit" on õige ja see on Agatha Ch
> ristie tuntud kriminull. Kusjuures väga hea! Ivo L
> inna`l on ka see inglise lastelaul, mille alusel A
> gatha selle teose kirjutas, repetuaaris.


Mis sa arvad, et ma ei tea või? Aga no nii järjekindlalt küsimust ignoreerida nagu P seda teeb - eks ma siis küsin sama järjekindlalt edasi. Saab lõpuks sellest tühjast pastatuubist mingi inimliku tilga kätte või ei?
 
to jeebus küll 13. märts 2015, kl 09.33
Tubli! :) Edu sulle!
 
jeebus küll 13. märts 2015, kl 09.58
Ega edu pole niikuinii oodata, selles teemas ei ole mõtet mingeid ootusi üldse omada.
P võidab kõiki, massiga surub maha. Silmadeta ja jääkülma müüri pealevajumine, päästku end kes saab.


P, ae, räägi filmist natuke, kas sealt midagi eluks õppida ka oli? Mida sina sealt õppisid?
 
jamade jama 13. märts 2015, kl 10.12
Ise väidab, et oleks tahtnud ükskõik kellega rääkida ükskõik millest, aga poistest näe ei kõlvanud rääkida. Ja ühikakaaslasele ei sobinud isegi tere öelda. Väga pirtsakas see pee.
 
P. 13. märts 2015, kl 16.14
igav on.
10 neegrit nägin pärast unes. Jube oli. ja sõbrannat nägin ka unes.
 
issand 13. märts 2015, kl 17.12
see oligi viimane film mis kinos vaatasid vä, minuarust see pole kinos viimastel aastatel küll olnud, kui siis 80ndatel,sest vaid vene film on tehtud sellest, päris huvitav oleks teada,kui ka on tehtud mingi muu versioon sellest. Telekas võis küll olla see film. A Vehklejat lähed kinno vaatama või?
 
P. 13. märts 2015, kl 17.30
kinopilet on kallis ja sõbranna oma raha ei kuluta minu jaoks. Pole kunagi kulutanud. Kurb.

Ma pean jälle ennast kordama, sest muidu kõik ei ole asjadega kursis.
 
PEEEEE 13. märts 2015, kl 21.07
kuskil PEEEE väitis, et ta eriti muudes teemades sõna ei võta, aga siinsamas hiljaku ütleb, et mida te arvate, ega ma peetusega idioot ole, ma olen küllalt muudes kohtades sõna võtnud...

aga seda et, PEEEEEE sobiks hästi Toompeale. Seal tulebki üht joru ajada ja rahva aju siledaks küürida ja nüri järjekindlusega kõigest ja kõigist üle sõita. samas väsimatult iseendaheadusest rääkida ning teisi ainult süüdistada ja maha teha..

<P, kas sa ehk kandideerisid riigikokku? Ma oleksin sulle oma hääle andnud. oled ikka nii tubli ja kindel, ajad asja järjekindlalt ega lase end teelt eksitada. ainumas kõigutamatu kandidaat, PEEEE

see teema on parim järjekindluse treening, see on külmaverelise suhtumise treening. PEEE, kui sa selle katse siin edukalt läbid, siis hääletab terve riigirahvas su poolt. hoian sulle pöialt. jää ikka selleks, kes oled, meie PEEEE.
 
P. 13. märts 2015, kl 21.26
Jamade jama
Olin siis 16 ning selles vanuses ei olnud mul poiste vastu mingit huvi, seepärast ei olnud mul midagi kaasa rääkida.

Mul olid siis hoopis teised huvid, mis teistega jälle ei klappinud.

P. 17.30

Muide mina olen küll paariule naisele välja teinud.

See oli päris noorena, kui üks Vene neiu tuli minuga, sest ma tegin talle välja.

Samuti üks naisterahvas hakkas minu käest raha nuiama, siis kinkis mulle paar sõna, kui ma talle selle eest maksin.

Päris osta ma endale sõbrannasid siiski ei jõudnud.

Aga vähemalt 2 naist olid kunagi nõus minuga rääkima, kui ma neile maksan, ostan süüa ja asju.
Mul ei olnud sellist raha, et sõbrannasid endale osta.
 
P. to P. 06.56 13. märts 2015, kl 21.29
Kahju, et mul selliseid tuttavaid ei ole, kes oskaks kindlaks teha arvuti IP ja asukoha.

Sooviks ikkagi teada, kes siin järjekindlalt kedagi teist mängib.
 
asukoht 13. märts 2015, kl 21.35
on Eesti Vabariik.
mis see sulle annaks, kui P-libad või muidu Peeed kirjutaksid Tartust, Tallinnast, Narvast või Pärnust või Maarjakülast või Jämejalast....
 
rahvalemmik 13. märts 2015, kl 21.37
kandidaat PEEE1000
 
P. to Asukohr 13. märts 2015, kl 21.40
Huvitav oleks kohtuda sellise inimesega, kuigi isik ( isikud ) muidugi seda ei taha.
 
95 aastane P 13. märts 2015, kl 21.49
minu hooldekodus olev tädi räägib ka ainult sellest, mida ta lapse ja noorena tegi. tema aju mäletab täpselt sarnaselt P-le ammuseid asju ja praegust aega tema jaoks ei eksisteerigi juba ammu. huvitav tõesti, et isegi seda, mis toimus tema keskeas, ta ei pea oluliseks ega räägi. ainult see, mis toimus nooruses ja lapsena, on ainus tema elu täna, 95 aastasena. tal on diagnoosiks dementsus.
 
P-le 13. märts 2015, kl 21.53
miks sa siis pole olnud nõus kohtuma nendega, kes sinuga on tahtnud kohtuda. ma tean su teemat ja olen vägagi lugenud, kuidas sinuga kokku saada on tahetud. sina kukud keerutama ja lõpuks süüdistamagi teinekord.
kord kutsuti sind maale kaasa tööd tegema, sa ei olnud nõus. mäletan hästi, sest oleksin isegi heal meelel sinna maale läinud.
 
P. 13. märts 2015, kl 22.13
P-le

Ühe naisega sain kokku.

Teine naisterahvas kirjutas väga tigeda ja halvustava kommi ning ütles, et tahab mind kohe näha.
Kuidas on võimalik sellise kommi peale kohtuda ?

Külmaga pikalt väljas olla ma ei suuda, ei saa bussipeatuseski kaua bussi oodatud, kui kuskile sooja ei saa.
Peab olema sooja vähemalt 25 kraadi.
 
P. igavus 13. märts 2015, kl 22.34
väga igav on. Tänane päev ka oli ka igav. Kommenteerijaid ei tea ju kuidas asjad olid.

Kommentaarid on enamasti nii solvavad.
 
P. to P. Igavus 13. märts 2015, kl 22.40
Mängi vahepeal kedagi teist ka vahelduse mõttes.
 
P. igavus 13. märts 2015, kl 22.45
tegelikult ei oleks tohtinudki suhelda. See hävitas minu elu.
 
P. igavus veel 13. märts 2015, kl 22.51
P. to P. Igavus 13. märts 2015, kl 22.40
Mängi vahepeal kedagi teist ka vahelduse mõttes.

Hästi palju on solvavaid kommentaare. Tõesti teevad haiget. kui inimesed aru ei saa, kuidas asjad olid.
 
appikene 13. märts 2015, kl 23.20
no sa eriline eksemplar, mis sinus nii erilist mõista ja aru saada on?
tulnukas oled või.
või tema ei talu alla 25 kraadist temperatuuri? aids-is oled või. neil ka kogu aeg külm ja kardavad nakkust. kui nii, siis mõistan
 
P on laksu all 13. märts 2015, kl 23.24
mida sa tarbid, et sul sihukesed luulud tekivad. eile vaatasin filmi ja seal ka prostid tarbisid ja no ikka asi läks täiega käest, sest nende ajupildid ajasid neid täiega segi. sul ka vist midagi sarnast toimub ja eks seetõttu kiirustataksegi eemale, ega narkariga ikka sõbrannatada eriti ei tõmba küll. või tarbid mingit ravimit?
 
P. to Appikene 13. märts 2015, kl 23.27
Peale põiepõletikku hakkasin hirmsasti külma kartma, olin siis ka päris noor veel.

Ei talu jahedamat jah, kõht hakkab valutama.

Mis sa mind süüdistad, ega siis külma - või soojatunnet mõistusega regileerida ei saa.
 
P. to 23.24 13. märts 2015, kl 23.30
Ei tarbi, kusjuures ei joo alkoholi ka üldse.
 
appikene 13. märts 2015, kl 23.35
kus ma sind süüdistasin?
imestasin lihtsalt, et kõik inimesed käivad tööl, külmetavad bussipeatustes, kütmata kodudes isegi ja tõesti pani sinu külmahirm imestama. sa ise ju ka imestad ja imestad igasugu asjade peale ja isegi 30 aastat jutti ja ei väsi imestamast...

aga jah, nüüd saan aru, miks sa eriti kohtuda ei saa ja miks inimesed su lähedusse eriti ei kipu. ilmselt see külmakartus paistab su välimusest välja ja jätab sust imeliku mulje... kahju.
 
niki 13. märts 2015, kl 23.37
P, mu hingesugulane, kuidas siis tunne on? Ma homme välja pappi noolima. Tahad kaasa?
 
P. igavusest 13. märts 2015, kl 23.45
minu kommi lugedes olen kindel, et oled miskipärast kibestunud ja lihtsalt naudid haavatavale inimesele halvasti ütlemist, sest tead, et õnnetule inimesele mõjub.

Elad välja lihtsalt oma õelust ja kaifid seda.
Uskumatu, et päriselt selliseid õelusi siin on.

Olen tõsiselt üllatunud.
Tõsimeeli uskusin, et "sõbranna" on SUUR ERAND. Tuleb välja, et ei ole.
 
P. igavus veel 13. märts 2015, kl 23.47
Igavus piinab.
 
P. to Appikene 14. märts 2015, kl 00.16
Seda mõtlengi, kuidas suudetakse näiteks väljas külmaga pikalt olla.
Ollakse, midagi ei jää üle.

Miks külmakartus sind nii ärritab ?
Ma ei saa ju mõistusega külmatunnetust reguleerida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!