Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 14. märts 2015, kl 00.37
See oli päris noorena, kui üks Vene neiu tuli minuga, sest ma tegin talle välja.

Samuti üks naisterahvas hakkas minu käest raha nuiama, siis kinkis mulle paar sõna, kui ma talle selle eest maksin.
 
P. veel 14. märts 2015, kl 00.53
olukorrad on erinevad, teiste eest arvata ei oska.
Igav on ka.
 
P. to P.veel 14. märts 2015, kl 00.56
Saame siis kokku, kui sinul ka igav.
 
P leiab P 14. märts 2015, kl 01.08
Kas seda võib nimetada eneseavastamiseks?
 
P. veel 14. märts 2015, kl 01.11
saame siis kokku, kui sul ka igav.
Kurjad kommentaarid. Nii kurb.
 
P. ja igavus 14. märts 2015, kl 01.13
Viimasest lausest võidakse nüüd valesti aru saada.

Mulle tundus elementaarne, et tuleb teha seda, mida teised tahavad ning kõigega nõus olla.

Vastuvaidlemine ja teistega mitte nõus olemine oleks olnud nende solvamine.
 
P. 14. märts 2015, kl 01.58
Huvitav on see, et keegi viitsib minu nn. " ahvimisele " nii palju aega kulutada, aga reaalis näen ainult naisi, kellel aega üldse ei ole.

Reaalis mitte ei kohta ülalmainitud naisi.
Kõik reaali - naised on nii hõivatud, kõigil kiire - kiire.

Kuidagi kummaline näha, et kellelgi paistab siin ka aega ülearu oleat, kuigi reaalis selliseid küll mitte kuskil ei ole.
 
P. igavleb 14. märts 2015, kl 02.06
Kuidagi kummaline näha, et kellelgi paistab siin ka aega ülearu oleat, kuigi reaalis selliseid küll mitte kuskil ei ole.

Tundsin, et solvan teisi tüdrukuid oma kohalolekuga.
 
P. 14. märts 2015, kl 02.22
oluorrad on erinevad, teiste eest rääkida ei oska.
 
väga ohmu ei saa olla, P. 14. märts 2015, kl 03.40
kogenud 14. märts 2015, kl 03.00
Mul on hambaarstidega kogemusi seinast seina. Tänu sellele julgen anda mõne soovituse. Kui on tegemist keerulisema juhtumiga, mis vajab juurekanali puhastamist või tunned, et hammas kardab külma/kuuma, siis on vaja väga head arsti koos väga hea aparatuuriga. See on küll kallim lõbu, kuid vastasel juhul võid hambast ilma jääda. Väga professionaalne ja 100% pühendunud hambaarst on näiteks dr. Gavrilin Hanzadentist. Tal on ka spetsiaalne juuremikroskoop.
 
issand 14. märts 2015, kl 08.41
ma näed üritasin P- ga,niiöelda arutleda,filmidest ,aga midagi välja ei tule,inimene on vist tõesti 20 aastat tagasi viimati kinos käinud,no kohe mitte midagi olevikust ei räägi,imelik
 
P-le 14. märts 2015, kl 09.56
Teistega mitte nõus olemine oleks näinud teiste solvamisena su oma sõnade kohaselt. Samas, kui teised rääkisid poistest, tõmbusid sina demonstratiivselt kõrvale, sest see teema sind ei huvitanud.
Tead, ka mittehuvitavatel teemadel on võimalik vestelda. Kui inimene on sõbralik ning heatahtlik loomu poolest, siis ta ei kirtsuta nina, kui teised soovivad vestelda teda mitte huvitavatel teemadel, vaid osaleb selles.
Sul pole seesmist heatahtlikkust ja sõbralikkust kaasinimeste vastu. Sul on loosungid ja reeglid vaid. Kohustus (seesmine sund) kuuletuda pole sama, mis siiras soov kaaslasi tundma õppida, nendega suhelda.
Sõbralikus suhtlemises võib välja tulla, et esialgu võõristust tekitava taga võib teisalt väga põnev isik peituda, kellega muudel teemadel vestlemine on vägagi köitev.
Aga ega sa sellest aru ei saa, sest sinu jaoks oled tähti vaid sa ise. Teistega seoseski huvitab sind vaid: "Miks nad MINUGA ei suhtle, miks neil MINU jaoks aega pole, miks nad MINUST eemale hoiavad jne". Kusjuures neis küsimustes kumab alati teatud teiste süüdistamist. Mitte kunagi pole sa esitanud küsimust, mida endas muuta, et häid kaaslasi leida.
Ju sa siis pole sõbralikkuseks võimeline, lihtsalt puudub sul soojus ja heatahtlikkus teiste inimeste vastu. Oma kaastunnetki oled näidanud siin taolisena, et SUL on kahju, mitte et siiralt raskeid aegu läbi elajatele kaasa tunneksid. Su enda emotsioonid on esiplaanil. Kusjuures, kui inimene siiralt elab kaasa (võõrastele), siis ta pigem üritab luua distantsi, et ennast mitte liialt kahjustada. Maailma valu ei tohi enda õlule võtta! Sina aga keskendud haletsemisele, sest see pakub sulle emotsioone ja teatud põnevustki. Siin ongi erinevus. Südamlik inimene püüab halba unustada, samas sest halvast õppides ja vastavad järeldused tehes, ning keskendub positiivsele, mida me ümber piisavalt on. Sina aga ei unusta, vaid keskendudki valule, märkamata maailma ilu.
Miks sa nii teed? Võimalik, et sul puudub loomulik empaatiavõime ja nii oled puuduoleva asendanud loosungliku, oma reeglitele vastava ehk siis kunstliku empaatiaga. Selle järgi kohustasid sa end teistele alluma kõiges, sest sa ei osanud vahet teha, millal on see õige ja millal mitte.
Nagu nüüdki, kui oled justkui neist kunagistest sundustest priiks saanud ja eriti anonüümselt ning kirjalikus vormis oma arvamuste väljaütlemiseks julgust kogunud, ega sa ei tee küll vahet, millal su vasturääkimine sobilik on ja millal mitte. Lahmid kõigile ühe mõõduga. Sellest järeldub, et sa tegelikult ei mõista teisi. Sa omistad teistele oma isiklikud arusaamad ja sellele vastavalt ka reageerid.
Tegelikult sa ju ei tea, mida keegi mõtleb või tunneb või mis ajendab üht või teist moodi käituma ja ütlema. Siin aga esitad oma tõlgendusi kui ainuõiget (nt norib norimise pärast, teiste olukord on hoopis teistsugune jne). Sama ka nende lapsepõlvekaaslaste kohta, kes poistest rääkisid. Kust sa tead, mida nad tegelikult mõtlesid? Sa ei tea sedagi, mida nad tegelikult pärast rääkisid. Oled nii veendunud, et nad kaebasid su peale, et endalt süüd ära veeretada. Mis süüd? Nooruses katsetatakse ka pahedega (suitsetamine, joomine), vähesed, kes omal nahal pole neid proovinud. See kuulub arengu juurde.
Sina oled aga kinni jäänud minevikku ja nii on ka areng toimumata jäänud. Miks muidu sa ainult aastatetagustest juhtumitest kirjutad? Sa ikka veel ei mõista neid.
Tulemuseks ongi, et mõistmata, tunnetamata teisi inimesi, sa muudkui imestad ja imestad ning otsid vastuseid. Ega ei saagi sind kuidagi aidata, kui sul puudub võime maailma teiste silmade läbi vaadata. Sulle on siin tohutus koguses häid nõuandeid jagatud, aga kõik see on kui hane selga vesi - sulle jälgi jätmata on need kõiksusesse kadunud.
Vähemasti nõuandjad omavahel on saanud suhelda, oma mõtteid sõnadesse vormides neid ise paremini mõistnud, teiste kirjutatust arenguks uusi tõukeid saanud. Kahju vaid, et sinule sellest abi pole olnud, sest enamus siin soovib ikkagi positiivset nihet su ellu, ka pahasti ütlejad muide. Proovitakse hea ja kurjaga.
 
nojahnoh 14. märts 2015, kl 10.42
Eks ta on jah mõningaste puudujääkidega, seepärast emagi nii pinges oli ja teistega suhelda ei lasknud. Vene ajal oli ju häbiasi, kui laps on 'teistsugune'. Aspergeri kanti ilmselt.
 
P. 14. märts 2015, kl 14.01
Nojahnoh

Ei olnud ma midagi teistest erinev, täiesti tavaline olin nagu teisedki.

Kui sul aga teistega suhelda ei lubata, siis MUUTUDKI imelikuks.

Kui teiste tüdrukutega rääkimine on keelatud, siis sul ei olegi võimalik normaalselt midagi vastata ju, kui vastamine keelatud on.

Kujuta ette, sa oled 14 aastane ja teistega rääkida ei tohi.
Kuidas sa saad teistega normaalselt suhelda, kui tead, et seda teha ei tohi.

Pealegi kui sulle räägitakse, et KÕIK TÜDRUKUD ON NII TARGAD, NII TUBLID, NII ANDEKAD, NII ILUSAD, GEENIUSED LAUSA, EI TEE IIAL MITTE ÜHTEGI VIGA, siis sa hakkad seda uskuma.

Sul tekib aukartus, et kuidas sa nüüd teistega
räägid, kui kõik veatud geeniused on.
 
no tere hommikust 14. märts 2015, kl 14.10
P, kas sa oled pime?! Sulle kirjutati pikk ja asjalik kommentaar? Ja mida teed sina? Vastad viimasele kommile eneseõigustusega nagu alati. Olen kindel, et seda pikka kommi sa läbi ei lugenudki. Häbi sulle!
 
nojahnoh 14. märts 2015, kl 14.27
Hullaris arvavad ka kõik napoleonid ja muud tegelased, et nad on normaalsed. See on normaalne :)
 
P. 14. märts 2015, kl 14.27
P-le
16 aastaselt ma poistest tõesti ei osanud mitte midagi rääkida.

Isegi sundimise peale ei osanud, sest selles vanuses oli see minu jaoks nii tundmatu teema.

Olingi teiste vastu sõbralik, seeda peeti opakluseks.

Kuna ma alati totakalt naeratasin ja olin teistega alati nõus, siis arvati, et ma olen lollakas.

Kusjuures seda täiesti tõsiselt.

Kui keegi midagi ütles, mina olin alati nõus.
 
P. to Nojahnoh 14. märts 2015, kl 14.30
Kui sind ennast ei ole niimoodi kasvtatud, siis on sul kerge rääkida.

Kui sulle ikka lapsest peale räägitakse, kui targad ja tublid on kõik teised tüdrukud, mitte ükski tüdruk ei tee iial mitte ühtegi viga, kõik on nii andekad, siis SA HAKKAD SEDA USKUMA.

Ega inimene enne ei tea, kui ise ei ole samas olukorras olnud.
 
nojahnoh 14. märts 2015, kl 14.45
Vaata, võimalik uskumine, et "ükski tüdruk ei tee iial mitte ühtegi viga" läheb normintellektiga inimesel üle hiljemalt pubekaeaks, sest ta näeb oma silmaga, et see pole tõsi.
 
P. 14. märts 2015, kl 16.00
kell kolm öösel kirjutasin ju hambaarstist, see tekst on ju normaalne?

Miks te kogu aeg mind kiusate?
Nii halvad kommentaarid teevad haiget.
 
see on ju k P. tekst 14. märts 2015, kl 16.03
kogenud 14. märts 2015, kl 03.00
Mul on hambaarstidega kogemusi seinast seina. Tänu sellele julgen anda mõne soovituse. Kui on tegemist keerulisema juhtumiga, mis vajab juurekanali puhastamist või tunned, et hammas kardab külma/kuuma, siis on vaja väga head arsti koos väga hea aparatuuriga. See on küll kallim lõbu, kuid vastasel juhul võid hambast ilma jääda. Väga professionaalne ja 100% pühendunud hambaarst on näiteks dr. Gavrilin Hanzadentist. Tal on ka spetsiaalne juuremikroskoop.
--------

pole see kirjutaja nii totakas midagi, kes iganes seda tegelaskuju veab.
 
P tekst ülemiste keskuse teemas. 14. märts 2015, kl 16.13
aga 14. märts 2015, kl 02.43
Igaüks hädaldab nii palju kui tahab. Pole sinu asi teistele sõnu suhu toppida. Ära siis lihtsalt loe, kui ei meeldi. Iga i imene võib aga oma arvamust avaldada.
----------
ka ju suht arukas. kuigi nähvav tekst.
ses mõttes keegi teenib P. tegelaskujuga yeksti vedades kena raha.
 
P. Eelmisele ja Üleelmisele 14. märts 2015, kl 16.44
Püüan jääda viisakaks, aga pehmelt öeldes skisofreeniline on kõike komme mulle pähe määrida.

Ega ma tegelikult ei arvagi, et te päriselt mõtlete, et mina seal kirjutasin.
 
P. to Nojahnoh 14. märts 2015, kl 16.48
Kuna mulle oli TUHANDEID kordi korrutatud, kui TUBLID, TARGAD JA ANDEKAD ON KÕIK TÜDRUKUD NING KÕIK, MIDA NAD RÄÄGIVAD, ON SULATÕSI, siis ma alateadlikult jäin seda uskuma.

Võisin mõistusega aru saada, et see nii ei ole, aga alateadvus ütles, et ükski tüdruk iial ei eksi, sest seda oli mulle pähe raiutud.
 
issand 14. märts 2015, kl 16.55
mida sa täna teinud oled? õues käisid?
 
P. to Issand 14. märts 2015, kl 16.58
Käisin väljas küll üksinda, olen elus vist küll miljon korda üksinda väljas käinud.
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 17.12
Kirjutan veel lisaks.

Loomulikult tahan mina ka halba unustada, aga kuna olen kogu aeg ÜKSINDA, siis üksinduses tulebki halb meelde.

Pidevas üksinduses on seda väga raske teha.
Kui oled pidevalt üksinda, tulevadki halvad mälestused meelde.

Usun küll, et olin klassis kõige sõbralikum.
Koolilapsed on tihti julmad ja terava keelega, nii see on teismeeas.

Mina aga olin äpu, ei öelnud iial kellelegi paha sõna.

Saamatu hädavares olin.

Kui mõni tüduk kinkis koolis mulle paar sõna, olin ma nii õnnelik ja tänulik, valmis tema heaks tänutundest ei tea mida tegema.

Mul on siiani meeles, kui mõni tüdruk mind kõnetas.
Siiani olen tänulik.

Muide seda ma tõesti ei tea, mida naised mõtlevad, sest mul ei ole kogemusi.

Kuidas ma sinu meelest pean teistest naistest aru saama, kui ma ei ole nendega suhelnudki.

Selleks, et teisi mõista, pead olema teistega suhelnud, aga mina ei ole.

Kuidas ma pean aru saama, mida üks või teine naine täpselt mõtleb, kui mul PUUDUVAD nendega igasugused kogemused ?????????????
 
issand 14. märts 2015, kl 17.14
no seda vastust ma juba teadsin ette,miks sa koguaeg seda rõhutad,et sa tegid seda miskit ÜKSI,SEE MIND EI HUVITA KAS SA KÄISID KAMBAGA VÕI ÜKSI,kus sa käisid ? Ma sooovitasin sul kinno minna,miks sa ei lähe?
 
P. to Issand 14. märts 2015, kl 17.25
Miks sa selle kino kallal nii hullult norima hakkasid ?
Võin muidugi üksinda kinno minna.
Mis sa nii muretsed.

Mis filmidesse puutub, siis aastaid vaatasin Vene kanaleid, ka filme.

Arutame siis Vene kanali filme.
Näiteks oli seal palju filme suhetest, kuidas keegi kedagi pettis.
Või siis kriminullid.
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 17.37
Kirjutan 3.-nda veel jutti.

Meil mõlemil puudub teineteise suhtes empaatia.

Ei saa sina minust aru, ei saa mina sinust aru.
Vastastikune.

Põhjus ongi selles, et ma ei ole saanud teiste naistega suhelda, sellepärast ma ei tunnegi naisi.

Kuna mulle on pähe jäänud kinnisideed, siis ei saada jälle minust aru.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!