Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
issand 14. märts 2015, kl 17.47
no tubli,ma ei nori,ma üritan sust mingidki olevikuvormis teksti välja saada. ma ei soovinud arutada vene kanalite filme,soovisin teada kas sa hiljuti kinos oled käinud,mida näinud,sa ajad mingit neegrite filmi juttu,mida pole kinodes ilmselt linastunudki,vähemalt mitte nüüd paari aasta jooksul. ära näe tonti seal kus pole. lase end lõdvaks,vasta siis et ei viitsi kinno minna ilm kehv või mida iganes,,aga sa vingud niisama "võin küll üksi kinno minna" jälle see sõna üksi,no milleks küll. aastaid vaatasid vene kanaleid,jälle minevik,mida sa praegu vaatad? vene kanaleid ma ei vaata,näiteks vaatasin eile masterchefi tv3st,ja iga õhtu vaatan seda, ka üksi:) no problemo
 
P. to Issand 14. märts 2015, kl 17.53
Läheme siis koos kinno.
 
issand 14. märts 2015, kl 18.08
miks me peaksime koos kinno minema? mulle näiteks meeldib ka üksi käija ,ja ausalt öelda ma ei julgekski sinuga kuhugi minna,mul tuleb su tekste siin lugedeski hirm peale,kuigi mul on ka sinust kahju. töötan igapäev lastega,ja siiralt loodan et keegi nendest ei peaks ennast kunagi nii tundma nagu sina.
 
P. veel to P.-le 14. märts 2015, kl 18.11
Nüüd 4.-s komm sulle jutti.

Et siis rääkisidki TERVE PÄEV suure elevusega poistest minu pärast ????

Nad ju nägid väga hästi, et mind nende poiste teema ei huvita.

Ma peaksin päris debiilik olema, kui aru ei saanud, et tädile kaebama mindi, et mind ENNETADA.

Pöris ajupuudega peaks olema, kui sellest aru ei saa.

Pealegi tädipoja naise õde ÜTLES mulle, et vaata et sa tädile ei räägi, et ta suitsetab.

Juba see üllatas mind.

Ma ei oleks nagunii midagi rääkinud.

Kui neid ei oleks poisid huvitanud, ei oleks nad ka nendest rääkinud.

Sada muud teemat on ju, millest rääkida.

Mina näiteks tahtsin rääkida ajaloost, mind see väga huvitas.
Käia muuseumides. See tundus nii põnev.

Eks ta sõbrannadega arutas, et mingi kummaline veidrik ja opakas, ma kindlasti lähen kaebama.

Neiu nägi kolli seal, kus seda ei olnud.
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 18.18
Mina olin hoopis segav faktor, kuna neiul ei olnud minuga millestki rääkida.

Õhtul tuli ka pahandus, sest ta tahtis maale peole minna, aga ta ema ütles talle, et ära mine, sul, on külaline.

Siis oli minu peale vihane, et minu pärast jäi tal peol käimata.
Turtsus ja paugutas ustega.

Ütles mulle otse näkku, et minu pätrast jäi tal ühe kutiga kokku saamata.
Ema ütles talle küll, et küll sa järgmisel nädalavahetusel lähed ja näed teda.
 
aga 14. märts 2015, kl 18.23
Nii läheb, kui kutsumata külla trügida.
 
P. veel to P.-le 14. märts 2015, kl 18.26
Juba teab mitmes komm.

Ju siis tädipoja naise õde ei tahtnud, et ta õe ämm teada saab, et ta suitsetab ja poisse jahib.

Ju siis talle oli see tähtis jätta endast ülikorraliku tüdruku mulje.

Vene aeg oli ju ikkagi, siis oli kombekus tütarlaste puhul tähtsam kui praegu.

Eks siis mõtles, et jessas, see nõme mömm läheb kindlasti kaebama.
 
P. to Aga 14. märts 2015, kl 18.29
Ei olnud kutsumata, see oli kokku eelnevalt lepitud.
Neiu ise ütles, et tule koolivaheajal külla.

Nägime teineteist eelnevalt ühe korra.
Tädipoja pulmas

Ilmselt neiu ei saanud algselt aru, et ma temast nii erinev möku olen.
 
P-le 14. märts 2015, kl 18.55
See, mis sa 17.12 kommentaaris kirjeldasid, pole sõbralikkus, vaid alandlikkus. Sõbrale hakatakse ka vastu ning öeldakse valusat tõtt. Sõnu muidugi valitakse ja väljendutakse delikaatselt.
Kõigele takka kiidab ning kõigega nõustub see, kel pole heatahtlikkust hinges, on vaid tahe meeldida (seda võib ka pugemiseks nimetada).

Sind kutsuti külla ja sina oleksid seal tahtnud ajaloost rääkida. Aga näe, kostitajad tahtsid poistest rääkida, mis sind absoluutselt ei huvitanud ja sa poleks osanudki sel teemal vestelda. Aga ehk oleks see olnud võimalus kuulata, mis teistel rääkida on. Ega peagi kaasa rääkima, vestluses saab ju ka vaid kuulajana osaleda. Sina aga läksid eemale ja näitasid välja oma tahtmatust nendega suhelda.
Oleksid tookord osalenud, mõistaksid ehk teisi naisi praegu tiba paremini.
Arusaamatuks jäi su imestus nelja küsimärgiga, et kostitajad rääkisid terve päeva poistest justkui sinu pärast. Miks sinu pärast, ikka enda pärast. Neid huvitas taoline vestlus. Neid ajalugu sel ajal (ehk praeguseni) ei köitnud. Mis siis sellest on? Sa lähed külla ja eeldad, et vestelda tuleb asjust, mis vaid sind huvitavad. Huvitav küll, miks? Sinu lause "Nad ju nägid väga hästi, et mind nende poiste teema ei huvita." No ja siis, sina ei moodustanud ju enamust. Viisakas külaline oleks igal juhul kasvõi terve päeva poiste teemas osaline olnud ja mitte eemal mossitanud.

Seda, kas sa oled päris debiilik või osaline, ei oska ma kommenteerida. Samuti ei oska kaasa rääkida teemal, kas oled päris ajupuudega või vaid osalisega.
 
aga 14. märts 2015, kl 19.12
Ühe korra elus oled inimest näinud ja juba sätid end külla? No ei ole normaalne.
 
seda et 14. märts 2015, kl 19.32
ikka vaid mineviku heietused,
ma tõesti ei tunne ühtegi nii noort inimest, kes tahaks rääkida ainult minevikust, kõik elavad täna ja praegu. minevikus elavad ainult dementsed vanad inimesed. mis puue see ikkagi on, mis sunnib 46aastast inimest ikka ja jälle sobrama lapsepõlves, miks see nii huvitav tundub, et sellest lõpmatuseni jahuma peab.
 
P. to P-le ja Aga 14. märts 2015, kl 19.56
Seda ma nüüd küll ei mõelnud, et kui kõigega nõus olen, siis meeldin.

Teadsin, et ma ei meeldi nagunii.

Pealegi nägin, et meeldivad need, kes on sõnakad ja julged.

Kuhu mul minna oli, istusin samas ruumis edasi, aga kaasa ma ei rääkinud.

Rääkisid, kui väga mõni poiss meeldib, kuidas jalad nõrgaks lähevad, kui armunud olid jne.

Mina ei tundnud mitte midagi taolist, selles vanuses ei tekitanud poisid minus mitte mingeid emotsioone.

Ma ei saanud öelda, et jaa, ma ka armunud ja mingit poissi nähes süda taob, kui tegelikult ei tekkinud mul mitte mingeid tundeid.

Minu tädile läks see neiu kaebama, et poiste jutt oli minu pärast, et PULLI PÄRAST rääkisid, et mulle pulli teha.

Täiesti vale jutt, nägi väga hästi, et mind see üldse ei huvita.

Ju oli tal hirm ikka nii suur, et ma kaebama lähen, siis mängiski tädile pulli- tegemise - juttu.

Ma ei mossitanudki, istusin lihtsalt ja igavlesin.
Ega ma siis välja ei näidanud, et mul nii igav ja tüütu on.
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 20.01
Seda veel, et ma ei oleks iial julgenudki välja näidata, et mind miski häirib.

Olid plaanid jah ajaloost rääkida ja muuseumides käia.

Tegelikult olin naiivne jah.
Ma tõsimeeli arvasin, et neiu tuleb rõõmuga muuseumi ning üllatusin, kui selgus, et teda ei huvita.

Ma ei surunud ju midagi peale.
Tegin ettepaneku, ta ei olnud nõus.

Ma leppisin sellega ja kõik.
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 20.44
Minu jaoks oli täielik shokk, kui kuulsin, et rääkis mu tädile, et kõik see poiste jutt oli minu pärast ja et ma olen imelik ja lollakas.

Selgemast selgem, et nad ei rääkinud poistest kellegi pärast, keda nende poisid üldse ei huvita.

Küll ma olin solvunud ja jahmunud.

Ja öelda mu tädile, et ta õetütar on pooletoobine - see on ka ikka väga veider !!!!!!!!!!!

Olin ikka täielikus shokis.
 
paistab jah 14. märts 2015, kl 20.49
et sa sellest shokist pole siiamaani toibunud
 
P. veel to P-le 14. märts 2015, kl 20.54
Tädi tundis mind ikka 16 aastat, sündimisest saadik.

Minia õde ei tundnud ta üldse, oli vist max 2 korda näinud või üldse üks.

On ikka jultumus minna mu tädile niimoodi ütlema.

Ju siis hirm pidi väga suur olema, et lähen ja hävitan ta õe ämma silmis korraliku tüdruku maine.

Nüüd mõtlen, et võib - olla kartis ka seda, et ta õe abielule ja suhtele ämmaga mõjub ka halvasti, kui ämm näeb, et minia õde pole nii korralik ühti.
 
tegeikult igav P. 14. märts 2015, kl 21.58
jube igav on. ja teised ei saa aru, miks ma kedagi jäljendan. seda P. d, ma jäljendan P.d . Ise jäljendan. sest igav on.

On ju skisofreeniline arvata, et ma igale poole ise kommin.
 
P. ja öise teksti analüüs koos kellaaegadega 14. märts 2015, kl 23.28
Igaüks hädaldab nii palju kui tahab. Pole sinu asi teistele sõnu suhu toppida. Ära siis lihtsalt loe, kui ei meeldi. Iga i imene võib aga oma arvamust avaldada.
----------
ka ju suht arukas. kuigi nähvav tekst.
ses mõttes keegi teenib P. tegelaskujuga yeksti vedades kena raha.

P. Eelmisele ja Üleelmisele 14. märts 2015, kl 16.44
Püüan jääda viisakaks, aga pehmelt öeldes skisofreeniline on kõike komme mulle pähe määrida.

Ega ma tegelikult ei arvagi, et te päriselt mõtlete, et mina seal kirjutasin.
----------
vaatsin kellaaegu, ühtegi teist totakat ju sel ajal eesti keelses "halb kogemus" foorumis polnud. ses mõttes siiski naine46 on P. ja samauti see hamabaarstijutt on P. kirjutatud.

Või ikka programma veab seda P. kahestumisprotsessi?
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 03.02
Lase moderaatoril kontrollida, mis arvutiga on saadetud minu kommid ja mis arvutiga need kommid, millest kirjutad.

Moderaator saab ju kindlaks teha arvuti IP ja asukoha.
 
P. veel to Eelmisele 15. märts 2015, kl 03.53
Muide ei ole ma siin kellelegi öelnud " pole sinu asi ".

Selline ütlus ei ole mul kombeks, lihtsalt ei ole vastuvõetav nii öelda.
Vastu hakkab selline väljendamine.

Hambaarstiteemas ei oska kaasa rääkida, ei ole süvenenud tänapäeva plommidesse.
 
OMG 15. märts 2015, kl 10.57
Jeerum, pole kuu aega siia vaadanud, aga P joriseb ikka edasi ...
P, kevad on käes - marss õue!
 
P. to OMG 15. märts 2015, kl 14.25
ÜKSINDA olen elus käinud miljon korda õues ja käin edaspidigi.

Õues käin ma nagunii, aga ega see mu üksindust kergemaks ei tee.

Ei ole nii, et lähen välja ja üksindus kaob.
Ei kao kuhugi kahjuks.

Väga tüütu on lõputult üksinda väljas käia, aga mis mul üle jääb.
 
räägi 15. märts 2015, kl 14.46
Kuidas sa jalutamas käid, kas jalutad sihitult mööda tänavaid ja varitsed naisi, kellega kohvitama minna ja kellele kurta, et jube igav on? Või on sul mingi siht ka?
 
P. to Räägi 15. märts 2015, kl 14.53
Palun, palun ära kirjuta lollusi.
 
räägi 15. märts 2015, kl 15.14
Kahju, jälle ei mingit vastust.
 
P. to Räägi 15. märts 2015, kl 15.16
No selline jaburdus ei ole vaimukas.
 
räägi 15. märts 2015, kl 16.17
Ehk sa ei oskagi otsestele küsimustele vastata? Aga mõtle, äkki keegi tahab sinuga koos jalutada, kui sa kirjeldad, kuidas ja kus kõnnid.
 
ajunuss 15. märts 2015, kl 16.21
täielik ajukepp käib ju Peee poolt.
no justkui tellimustöö, et aja neil "madalatel matsidel" aju lühisesse. tundub täieliku irvitusena meie kõigi, kes me siin seda hullust 4 aastat kaasa oleme teinud, üle.

see mõttetu plära, kuidas ainult Peele liiga teha taheti, tahetakse ja aina tehakse. kuidas teda heakest ei mõisteta ja hullarikandidaadiks peetakse ja keegi talle aega ei pühenda...oi, milline ülekohus ja õelus teiste poolt.
appikene.
lõpetaks juba ära selle solgi endasse imemise ja vabal nõusolekul pähevalmise.

kevad on käes, lähme parem metsa ja mere äärde, lähme loodusesse ja ütleme uuele looduse eluringile "tere".
kaua jaksab võõras pasas kaasa mängida ja lasta enda üle irvitada
lõpuks on pool Eestimaad Peeesid täis.

head aega "kirjanik P", kirjuta nüüd oma päevikusse edasi. kaua sa n'ussid siin rahvast oma napakustega.
 
miks see lugu ei köida, kulla P. 15. märts 2015, kl 16.57
«Inimesed ei hooli sellest, mida kaugel tehakse, aga nad tahavad olla endasarnaste inimeste keskel,» sõnas Likki tulemuste kohta.
--------------
et siin on saanud arvamusi ju kirjutada. Aga et miks see P. lugu inimlikust seisiukohast ei paelu, ja hoopis tekitab põlastust..
Kuna P. kirjeldab ennast nii eriliseks, siis see tekitabki sügavat põlastust. Kõikides: kas kaastunnet või põlastust, kuid mitte soovi võrdväärsena kohelda.
 
küsimus ja vastus. Polegi ju küsimust. 15. märts 2015, kl 17.15
kõik kirjutajad pakuvad heas usus, kuidas sõpru leida ja kuidas peaks P. käituma ja mida teistmoodi tegema.

Tegelikult P. pole iial küsinud, mida tema ise tegema peaks. ta ei kavatsegi ise endaga midagi ette võtta.

Ta annab kogu selle teksti kirjutamise sees teada, mida teised valesti teinud on. Tema meelest on ju põhjus selles et need nukud( teised inimesed) pole ikka sellised, nagu P. arvates nukud olema peaksid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!