Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Eelmisele 16. märts 2015, kl 01.26
Miks vanade meestega ?
Sain aru, et enamus noorte suhteid ikka eakaaslastega.

Mina lihtsalt avaldasin imestust, milleks lastel suhted.
 
P. kõik ei olegi nii nagu paistab 16. märts 2015, kl 01.26
Ei ole just igapäevane, et disainer käekotte kannavad paljad mehed, kuid ometigi on tegu värskendava lähenemise ja teistsuguse müügitaktikaga, vahendab Gailygrind.

Madridis siis selline lugu, täiesti netis loetav ju.

P. tekstidele tuginedes saab väita, et teda on korduvalt väärkoheldud, nii nagu Ameerikas P. arusaamise kohaselt aelevad alaealised ringi tänavatel, bussides, jäämägedes, tundras, New Yorgi pilvelõhkujates ja kus iganes veel.
 
austus 16. märts 2015, kl 01.28
inimesed, hinnake end kõrgemalt ometi.
lõpetage, sel pole mõtet.
peee irvitab teile kõigile näkku ja alandab teid täpselt nii, nagu väitis, et teda alandasid teda sõbranna kui tema vanamees.
kogu teema on pluff.
miks te ennast ei austa ja lasete end lolliks teha mingil peeel.
 
ma ka 16. märts 2015, kl 01.31
ma ka saan aru, et P on segi kepitud ja nüüd tahab kõigile enda alandajaile kätte maksta. muud plaani P-l ei ole ja sellest saab isegi laps aru, mida P mõtleb.
 
P. Eelmistele 16. märts 2015, kl 01.34
Milleks lollusi kirjutada ? Mis mõttega ?
 
P. 16. märts 2015, kl 01.34
jah, see väärkohtlemine keerab ikka psüühika sassi küll.
 
P. to Ma ka 16. märts 2015, kl 01.37
Inetult ja alatult käitus minuga naistuttav, vanamees, tädi minia õde, naistuttavaga ühine meestuttav ka.

Ei maksa ma neile midagi kätte, see ei olegi võimalik.

Teiste inimeste kohta ei ole ma midagi öelnud.
 
sassis psüühika 16. märts 2015, kl 01.39
on sinul, P, ja sa tõesti keerad siin teiste psüühika ka sassi on haige jauramisega. näed siis, sa maksadki kätte selle eest, et sulle korrutati, lapsena ühtteist ja sa allusid sellele. nüüd korrutad sina siin järjekindlalt oma joru ja tahad mõjutada kättemaksuks teisi.
kuri olend oled, halastamatu peale selle.
 
P. veel 16. märts 2015, kl 01.42
Inetult ja alatult käitus minuga naistuttav, vanamees, tädi minia õde, naistuttavaga ühine meestuttav ka.

Ei maksa ma neile midagi kätte, see ei olegi võimalik.

Teiste inimeste kohta ei ole ma midagi öelnud. Lisamata jäi ema, isa, vend, ülikoolikaaslased ja terve delfika foorum, ,kuna nemad ei saa aru, et mina õilishing olen.
kommenteerijad on nii kurjad.
 
ära provotseeri siin 16. märts 2015, kl 01.57
sa ajad rahva raevu oma totaka enesekiitusega ja siis kukud teisi süüdistama kurjuses.
manipulaator-psühhopaat ainult käitub nii.
kas sa riigikokku kandideerisid ka. sa sobiksid selle psühhopaatilise valitsuse seltskonnaga ülimalt hästi. ka nemad oskavad ennast ülistada ja teisi maha tampida, valikuliselt, just nagu kasulik on.
 
P. Eelmisele 16. märts 2015, kl 02.10
Milles ma ennast kiidan ?

Selles, et saamatu äpu olen ning õigel ajal reaalis midagi öeldud ei saanud.

Mis suhtesse puutub, siis lihtsalt avaldasin imestust, et nii vara suhted.

Ei olegi ennast kiitnud, vaid lihtsalt kirjutasin, mida arvan.

Ja poiste vastu ma 16 aastasena huvi ei tundnud, seda ma ka ei öelnud mitte enda kiituseks, vaid SELGITUSEKS, kui ebaõiglaselt too neiu mu tädile kaebama läks.

Neiu ju ütles mu tädile, et rääkis poistest MINU PÄRAST, tegi mulle pulli, aga mind see tema pull ju üldse ei huvitanud.

Pealegi tegelikult ei teinud pulli, rääkis, sest teda ennast see teema huvitas.

Mina aga olin pärast patuoinas, mina sain nii kodus pahandada mitte millegi eest.

Ei ole suutnud unustada seda ebaõiglast kaebamist.

Millega ma selle ära olin teeninud, et neiu algul mind kaebajaks pidas ning pärast sellist asja mu tädile rääkis, mis ei onud tõsi ????

Väga piinlik ja vastik oli.
 
P. veel Eelmisele 16. märts 2015, kl 02.15
Samuti ei saanud ma kodus rääkida, kuidas asjad TEGELIKULT olid, sest TEISTEL TÜDRUKUTEL OLI ALATI ÕIGUS.

Mul ei olnud mitte mingit võimalust tegelikkku olukorda kirjeldada.

Ahastus tuli peale, pidin kogu selle sõnniku ja sopa enda kaela saama ning ennast kaitsta ei olnud võimalik.

TEISTE TÜDRUKUTE KOHTA MA EI TOHTINUD MINGIT MÄRKUST TEHA, SEST KÕIK TÜDRUKUD ON ILMEKSIMATUD.

See, mida tädi minia õde ütles, see PIDI nii olema ja jutul lõpp.

ÜKSKI TÜDRUK IIAL EI EKSI NING KÕIKIDE SUUST TULEVAD KULLATÜKID.
PUNKT.
 
P. veel Eelmisele 16. märts 2015, kl 02.24
Kui ma oleks öelnud, MIKS neiu nii mu tädile rääkis, siis oleks tulnud tüli, et kuidas ma julgen TARGA, ANDEKA, TUBLI, ILMEKSIMATU TÜDRUKU jutus kahelda.

See oleks olnud suur patt ja ränka karistust väärt.
 
P. veel 16. märts 2015, kl 02.43
see väärkohtlemise juhtum viib psüühika täiesti paigast.

Senini on paigast ära. Nii palju kurje kommentaare.

See oleks olnud suur patt ja ränka karistus väärt,
 
P. to P. veel 16. märts 2015, kl 02.59
Ma küll ei arva nii.

No saame ometi reaalis kokku, miks sa ei taha ?
Nigu teisik, keda mul iial olnud ei ole.
 
ei ole, P. 16. märts 2015, kl 03.16
P kirjutab: Nigu teisik, keda mul iial olnud ei ole.
-----------
ma ei kannataks nii palju opakust reaalis välja. P.

P kirjutab: Kui ma oleks öelnud, MIKS neiu nii mu tädile rääkis, siis oleks tulnud tüli, et kuidas ma julgen TARGA, ANDEKA, TUBLI, ILMEKSIMATU TÜDRUKU jutus kahelda.

See oleks olnud suur patt ja ränka karistust väärt.
..............
kas nii siis ikkagi juhtuski? et tuli suur tüli mõnikord? sa ikka mõnikord siis kaebasid teiste peale?

Ja sulle sai oskas siis ahistamine? väärkohtlemine? vastupandamatu sex?
muidu ei teaks ju, et pahandus tuleb. Aga P. teadis, et ega see tulemata ka ei jää.
 
mis siis oleks juhtunud? 16. märts 2015, kl 03.29
kui P. oleks kaebama läinud, oleks teda risti löödud kui kõigi teiste pattude lunastaja ja temast olekski jeesus kristus saanud.

kahju, et ei saanud.
 
no tore siis ju 16. märts 2015, kl 08.08
Mis asja te ajate? P ongi ju jeebus kristus, keda patused nukud ei mõista ja terve elu karistavad selle eest, et ta on teistsugune, suhtlemisest ilmajätmisega. :) P mängib ängi nii kuidas jaksab, et ometi aga killuke tähelepanu saada. Kohe tuleb jutt, kuidas see kõik vale on ja vooruse verstapostiks olemine raske ja talle pealesunnitud ristike kanda, no ei saa ju maha visata kuidagi. :)
 
P-le 16. märts 2015, kl 08.38
Huvi vastassoo vastu tekib siis, kui laps hakkab aduma, et on poisid ja tüdrukud, mitte vaid lapsed.
Tüdrukute huvi poiste vastu ja vastupidi ei ole kohe seksuaalse alatooniga. Ka alglassides armutakse. Suhted võivad alguse saada ka juba lasteaias, see on lihtsalt vastastikune sümpaatia, mis on siiski pisut teistsugune kui sõbrasuhted sookaaslaste vahel.
Umbes 13 st eluaastast (kohati varem) tekib ka seksuaalne huvi, mis vahel tegudenigi viib, kuid enamasti vaid uudishimuga piirdub.
Nii et, P, kui poisid sinus 16 aastaselt veel mingit huvi ei tekitanud, saab sest järeldada, et üks oluline arengujärk su elus jäi puudu.
Näib, et enne 20 eluaastat polnud sa ka kordagi armunud olnud. Ausalt öeldes tundub, et su sekssuhted pole kunagi armumisega seotud olnud. Oled siin kirjeldanud, et tegelikult sulle ei meeldinudki meestega magamine, tulid vaid nende soovidele vastu. Oma suhteid meestega oled siin hinnanud üksjagu kainelt ja armumistest pole juttu olnud.
Kusjuures oled ette heitnud, miks naised mõnede meestega suhteid luua ei taha. Aga sellepärast ei taha, et tundeid pole, vägisi neid asju ei tehta.
Nii et, sina olid imelik (su enda sõnade kohaselt) ning ei osanud 16 aastaselt poistest miskit rääkida (rääkimiseks oleks pidanud miskit kokku luuletama). See on tõesti kummaline, et sul mingitki huvi siis polnud. Isegi sellist huvi, et mida siis teised tüdrukud tunnevad ja miks nad nii tunnevad. Selle asemel tahtsid hoopis muuseumisse minna ja näitasid oma huvipuudust poiste-teema vastu selgelt välja.
Täitsa loomulik, et need teised tüdrukud polnud sinusugust enne kohanud ning teistsugune tekitab ikka võõristust, isegi vaenulikkust (eriti selles eas).
Sa ISE tõukasid nad endast ära - ei tahtnud (osanud)neid huvitavas suhtluses kaasa lüüa. Miks oleks siis sina pidanud neid huvitama või sümpaatiat tekitama? Võib-olla nad maksidki sulle hiljem kätte (täitsa mõistetav), aga võib-olla sa tõlgendasid hilisemat oma arusaamade kohaselt ja see pole objektiivne.
Oled siin jutustanud, kuidas tutvusi luues on esialgu kõik normaalne, kuid ühel hetkel hakatakse sulle nähvama ja muututakse vaenulikuks. Kas see just nii on, kuid selge on see, et kui sa ei haaku tavapärase vestlusega, ei saada aru, et oledki omamoodi veidrik. Selle asemel arvatakse, et sa nimme vestluse kummaliseks keerad ehk siis provotseerid, ning vastavalt ka reageeritakse. Sina omakorda pead seda nähvamiseks.
Sa teed seda siin kogu aeg. Sa mõistad ka kirjalikku teksti hoopis teisiti, kui teised, rääkimata sellest, mida kirjutajad sinna tegelikult on pannud.
Sa klammerdud mingi detaili külge ja teed sellest suure üldistuse, kusjuures detailigi näed vaid läbi enda prisma.
Ja nii ei teki ka siin sul mingit suhtlust, sest teised ei taha sinuga "muuseumisse kaasa tulla" (sinu mõtlemisvõimet, arusaamu ning tundeilma omaks võtta).
Sina aga ei taha omaks võtta seda eri-ilmelist, kuid samas terviku moodustavat maailma, milles elavad, mõtlevad ja tunnevad teised inimesed, kes omavahel vestlevad ning suhtlevad. Sa ise tõukad meid endast ära - tõenäoliselt tahtmatult, sest sa lihtsalt ei oska olla teistsugune kui oled. Lõhet sinu ja ülejäänud maailma vahel pole võimalik murda, kui SINA muutuseks võimeline pole.
 
issand 16. märts 2015, kl 11.39
no see ongi see ,et ta ei ole kindel,kas meeldivad talle mehed või naised.iga normaalsel 16 aastasel tüdrukul on huvi poiste vastu, ja vastupidi aga p istub kapis,ta ei tea ikka veel.
 
no tore siis ju 16. märts 2015, kl 11.47
No teab küll ju, rääkis siin, et mehed olla hullu igavad ja see teise manu läinud mees, keda ta taga õhkab, huvitas teda ka ainult lapse saamise seisukohast ju. Kordagi pole ta kirjutand, et nii hirmsasti kahju mul, et armastasin seda meest kohutavalt - ikka selles võtmes, et minu ainuke sansuke rasedaks jääda ja sünnitada ning nn. pereelu elada (nagu teistel naistel) läks vett vedama. Ka pole õnnestunud lugeda, et P ütleks, et naised, need nukukesed, oleksid igavad või isegi otsene pähek...semine tal naiste vastu olevat huvi vähemaks oleks võtt. :) P lihtsalt ongi P ja sellega on kõik öeldud. :)
 
P. to P.-le 16. märts 2015, kl 13.45
Alla 20 mul küll mingit armumist ei olnud.
 
P-le 16. märts 2015, kl 14.59
No selge siis!
 
no tore siis 16. märts 2015, kl 16.08
aga kuidas nad sind siis risti on löönud? no kui keelatut tegid? sa teadsid ju, et karistus järgneb ja milles see hirmus maailmalõpu karistus siis seisnes?
 
jälestusväärsuse kahnadmiseks õpetuseks P. kirjutajale 16. märts 2015, kl 17.52
Kolm nippi, kuidas kaotatud kliendid tagasi meelitada

16. märts 2015 10:48

Isegi, kui klient on sinu ettevõtte teenustest loobunud, ei tohiks temaga seetõttu kõiki sidemeid katkestada. Ärisuhetesse aja investeerimine, on need siis ettevõtte praegused või endised kliendid, peaks olema iga juhi esmane prioriteet, kirjutab Entrepreneur.com.


Pea meeles, et inimesed tahavad koostööd teha endale meeldivate inimestega

Võta aega ja loo võimalusi, et suhestuda oma praeguse või endise kliendiga kui sõbraga, kuid tee seda ausalt. Esita küsimusi teemadel, mis on talle olulised ning jäta need endale meelde. See aitab sul kliendiga sügavamalt suhestuda, aru saada tema tööprotsessidest ning ühtlasi anda aimu ka sellest, kuidas saaksite oma koostööd parandada.

Eralda aega oma praeguste ja endiste klientidega suhtlemiseks

Lisaks suhtlusvõrgustiku suurendamisele ja olemasolevate suhete tugevdamisele aitab see neid suhteid ka taasluua. Kui klient või endine klient näeb, et sa huvitust temast ja tema tegevustest ilma ise sellega otsest rahalist kasu teenimata, võivad teie vahel tekkida senisest palju tugevamad koostöösuhted.

Pea meeles, et kõigist suhetest saab alati midagi õppida

Isegi kui sulle ei meeldi sinu praeguste või endiste klientide äritegemise viisid või lähenemised, tuleks neid siiski austada ning omavahelisi suhteid hoida. Üks asi, mis on äris kindel, on see, et asjad muutuvad, tihtipeale väga kiiresti. Kui sa oskad klientide tegevust nende vaatepunktist lahti mõtestada, on see tööriistaks, mis tugevdab sinu ärisuhteid ning aitab ärikeskkonna muudatustega kärmemalt kohaneda.
 
P. 17. märts 2015, kl 00.31
No tore siis ju
Mida ma keelatut tegin ?

Poistejutud mind siis ei huvitanud, kaebama ei olnud plaaniski minna.

Kuidas ma ei olnud sellesse mehesse armunud ? Muidugi olin, aga tundsin, et teised naised on teda rohkem väärt ja naistuttava ees olid süütunded, et mul paremini läks kui temal.

Sest naistuttaval sel ajal armastust ei olnud.
 
P. 17. märts 2015, kl 00.35
17.52

Ma lihtsalt ei meeldi teistele naistele, nad ei ole tahtnudki minuga omi mõtteid jagada.

Reena

Kas mina olen süüdi, et selline kasvatus oli, kus peeti kõiki tüdrukuid tarkadeks, tublideks, osdavateks, kes ei tee iial ühtegi viga ning kel on alati õigus.

Sul on vedanud, et sul teistsugune kasvatus oli.

Kui näiteks sind oleks samamoodi kasvatatud, siis ei oleks see samuti sinu süü.
 
P. 17. märts 2015, kl 00.45
Issand
Mul tekkis see huvi lihtsalt hiljem.

Mu klassis oli küll tüdrukuid, kel keskkooli lõpuni poiste vastu erilist huvi ei olnud.
Ma küll kellegagi ei suhelnud, aga pealtnäha paistis see nii.

P-le
Need neiud rääkisid oma armumistest, kui väga mõni kutt meeldib.

Mida ma rääkinud oleks, kui mul selliseid emotsioone sel ajal üldse ei olnud ?

Teistele tüdrukutele olin mina võõra inimesena ükspuha.

Tädi minia õel tekkis hirm, et lähen kaebama.

Mida ma valesti tõlgendasin, kui ta mulle täiesti otse ütles, et vaata, et sa tädile ei räägi, et ta suitseta ????????????

Mul ei olnud mõtteski kaebama minna, mul ei olnud sellist iseloomugi.

Nähvatakse KOHE, mingit tutvust tavaliselt ei olnud tekkinudki.

Naistuttavaga oli tutvus ning tema nähvas ka KOHE, esimesel kokkupuutumisel.

Käskis mul ahju tuld teha ja irvitas, et ehheeee, kas sa üldse oskad tuld teha, ehheeee, sa ei oska, ehheeee.
 
P. veel to P.-le 17. märts 2015, kl 00.48
Millest sul mulje on jäänud, et algul normaalne ja siis hakatakse nähvama ?

Ma nii kirjutanud ei ole.
Nähvamine on tavaliselt kohe ja tutvust kui sellist ei tekigi.
 
P. veel to P-le 17. märts 2015, kl 01.13
Täitsa hakkas huvitama, millest sul selline mulje tekkis ????

Ma olen just kirjutanud, et naistega mingit tutvust ei tekigi.

KOHE on naistel tõrjuv hoiak, nähvatud on ka KOHE, tutvuseni asi ei jõuagi.

Paari naisterahvaga olen noorena väljas mõne korra käinud, aga neil oli negatiivne suhtumine minusse algusest peale.

Lihtsalt tulid, sest mina maksin arve kinni.

Vene neiuga ma ei teadnud, et mina üksinda maksma pean.
Lihtsalt kui arve maksmiseks läks, ütles ta SÜÜDIMATULT, et tal ei ole raha.

Teine naine ütles, et tuleb, kui mina maksan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!