Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
issand 17. märts 2015, kl 19.19
tegelt ma tahaks teada kuidas sulle eestlaste eurolaul meeldib?
moosimadu 17. märts 2015, kl 19.36
Ma võin sulle vastata, P.
Aastaid, P, aastaid.
Aga sina tahaksid kohe sõbrannaks hakata, täna lendad peale ja juba peavad teised oma hinge nagu käpiku sulle pahupidi keerama.
Pole lootustki!
 
P-le 17. märts 2015, kl 20.10
Kas sa meid siin, kes sulle kirjutavad, ei pea reaalseteks inimesteks? Kirjutad, et oled pärisinimestele head teinud. Miks sa meist siin siis üle astud, meid hoolimatult kohtled? Iga kirjutise taga siin on ka elusad inimesed, kes ootavad sult heatahtlikku tagasisidet. Tõsi, ei saa kõigi eest rääkida, kuid palju on siiski selliseid kirju, kus sinusse kõigele vaatamata heatahtlikult suhtutakse, kus mõistetakse, et sa ei saa valesti aru meelega, vaid et sa oledki selline teistsugune.
P, tõsiselt, sina pole siin mitte kellegi suhtes heatahtlikkust välja näidanud. Võib-olla sa enda arvates oled seda teinud, kuid välja pole see paistnud. Pigem vastupidi, igale leiad midagi laiduväärset vastu ütelda.
See paneb arvama, et sa ei oska seda ka muidu teha. See, mida sa ise arvad olevat hea tegemine, pole seda tõenäoliselt. Ega muidu sa poleks negatiivset ja ainult negatiivset tagasisidet saanud.
Heale vastatakse enamasti heaga, nii lihtsalt on.
 
no tore siis ju 17. märts 2015, kl 22.27
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
>
> Rääkida saaksime õigla
> selt siis, kui me oleks MÕLEMAD TÄPSELT SAM
> ASUGUSES OLUKORRAS KASVANUD.

See, millest sa räägid on teaduslik katse - eksperimentaalgrupp ja kontrollgrupp. :) Kui sa pole täpselt samasugusesse olukorras kasvand, siis kuidas sa saad eeldada, et oled õiglane kõikide nende mis sugulusastmes sul need tütarlapsed olidki, kes ei tahtnud sinuga rääkida ja vatrasid aina poistest?

> Kui sulle
> lapsest saadik MILJONEID KORDI ÜHTE ASJA KOR
> RUTATAKSE, jääb see sügavale alateadvusse ja
> välja seda sealt saada on väga raske.

No tee ots lahti, hakka endale kordama ühte asja - et sa ei ole saamatu loll Zeerblati planeedilt - millalgi peab saabuma olukord, kus sa oled seda korranud miljoneid kordi.

> > Hea küll, räägitakse mõned korrad, see nii
> ei mõju, aga kui KORRATA ÜHTE ASJA PALJUD
> E AASTATE VÄLTEL ÜLE JA ÜLE, siis mõjub kü
> ll.

Sul on su usk, et mõjub küll, lase ometi käia ja korda endale!
 
kas kukkusid nagu ka või, P. 17. märts 2015, kl 22.43
aga kas muidu, P. sul on ajutrauma ka kunagi olnud?
sa oled 3 korda 18 aastat elanud. miks sa endale siis nagu vastupidist ei või sisenda kui see, mida sull1 6 aastat sisendati.
ja mis peale sed 16-ndat eluaastat juhtus?
mõsitus löödi persssest pähe vä ajutiselt?
 
P. 17. märts 2015, kl 23.19
Issand
Jutta Welmann.

Meeldib ikka.

P-le
Muidugi on hea meel ilusate vastuste üle.

Kui aga inetusi öeldakse, siis ma enam ei suuda seda alla neelata, jääb piinama.

Näiteks baaris selle naise ütlus siiani häirib.
Nii väga noor ta ei olnud, nii 36 - 37 umbes.

Ma olin siis täpselt 30.

Ütles mulle, et mida ma igal õhtul pubis käis, nii ei ole ilus, kusjuures TA ISE KÄIS TÄPSELT SAMUTI.

Ausalt öeldes tegi see mulle haiget, sest olin nii üksik, käisin üksinda pubis üksindust leevendamas, olin seal vähemalt inimeste keskel.

Sel naisel endal olid pisikesed lapsed üksinda kodus, aga mulle kargas turja.

Minul ei olnud kodus pisikesi lapsi.
 
P. 17. märts 2015, kl 23.23
No tore siis ju
Üks neiu oli tädipoja naise õde.
Nii et otseselt minu sugulane ta ei ole.

Asi ei ole selles, et nad poistest rääkisid, vaid selles, et tädi miniua õel tekkis hirm, et ma kaebama lähen.

No ma ei oleks läinud.

Ja see, kuidas mu tädile ütles, et minu pärast räägiti , nii et mul tuli kodus pahandus.
 
irw 17. märts 2015, kl 23.33
P,sa ei suuda täpselt öelda isegi selle raamatu pealkirja, mida väidetavalt eile lugesid? Üksinda kodus, no tõepoolest. Alzheimer ka kallal ja sellepärast istudki minevikus või? Kusjuures sedasama napakat eneseabiraamatut lugesid sa ka pool aastat tagasi, kui mu mälu ei peta.
 
P. 17. märts 2015, kl 23.37
Miks ei või aegajalt üle sirvida ? See ei ole ju juturaamat.
 
P. to No tore siis ju 18. märts 2015, kl 00.01
Kodus elasin 18 aastat, hiljem veel kolm aastat.
Käisin kodukandis tööl see aeg.
 
vaimse puudega P. 18. märts 2015, kl 00.37
aga muidu oled sealt vaimse puudega inimeste kodust vä?
 
P. to P.-le 18. märts 2015, kl 00.54
Kui ikka inimene heidab sulle ette pubis käimist, kui ta ise samamoodi käib, siis on see pehmelt öeldes koomiline ju.
 
pehmelt ja naljakalt. P 18. märts 2015, kl 01.45
P. sa oled pehmelt naljakas siin juba 3 aastat vist olnud?
see üks nali nüüd rohkem või vähem seal pubis..
 
hästi koomiline P. 18. märts 2015, kl 02.02
see on tõesti koomiline, kuidas ma seal pubis istumas käisin. Oleks veel restorangi olnud, aga mingi pubi.
Täiesti häbenen nüüd.
 
psühhopaat p-le 18. märts 2015, kl 02.06
ja mitte ühtegi vastust nendele ilusatele kommentaaridele, mis siin p sulle on kirjutatud. mitte ühtegi head sõna ega mitte midagi ilusat. külm kui kala. huvitav, sa ju räägid, et ootad koguaeg teistelt midagi head, samas kui sulle see hea nina alla tuuakse, sa ei hooli, sa ei loe, sa ei vasta. mis asi see hea sinu arust siis on, kui need südantsoojendavad kommmentaarid jätavad su külmaks. kõik hea jätab su külmaks, sa absoluutselt ei haaku sellega. sa oled tõesti psühhopaat ja seda päris tõsiselt, isegi kui sa nende kommidega siin raha teenid, oled sa psühhopaat, sest normaalset inimest ei jätaks need soojad kommentaarid külmaks, mitte kuidagi ei jätaks.
 
P. Eelmisele 18. märts 2015, kl 02.20
Milleks norid ?
Olen küll tänanud meeldiva kommi eest, aga kui arvatakse valesti, siis olen ka öelnud.

Samas mõistan seda, sest igaüks näeb asju ja maailma oma mätta otsast, oma elukogemuste läbi ning kogemused on meil erinevad.

Reaalis olen endiselt möku ning vastu ütlemisega ma hakkama ei saa.

Kirjalikult on palju lihtsam ennast kaitsta.

Reaalis keegi ütleb midagi ebaõiglaselt valesti või halvasti, mina mök - mök, suu kinni, midagi ma öeldud ei saa.
 
kirjuta veel, P. 18. märts 2015, kl 02.24
kirjuta veel midagi, P see sinu mökutamine on nii naljakas, ja kuidas sa vanamehi lantisid pubis.
 
noor luuraja P. 18. märts 2015, kl 02.33
see on ikka hästi naljakas, kuidas sa netis luurad, P.
 
P. 18. märts 2015, kl 02.36
Milleks norid ?
Olen küll tänanud meeldiva kommi eest, aga kui arvatakse valesti, siis olen ka öelnud.

ja kuidas nad saavadki muud arvata, ega nemad ju pubis mehi ei püüdnud.Õhtust õhtusse, mõtle, mis see mulle maksma kõik läks.
 
P. to P. 18. märts 2015, kl 02.42
Ei tea, milleks ma neid mehi püüan, mis ma nendega su meelest peale hakkan ?

Kui on armastus, siis iseasi, aga seda nüüd küll kunstlikult tekitada ei saa.
 
P. veel to Psühhopaat P.-le 18. märts 2015, kl 02.48
SOOJAD ja SÜDAMLIKUD kommid kindlasti külmaks ei jäta.
Südamlike kommide kirjutajatele olen väga tänulik.

P.-le kommid on muidugi arukad ja aitäh.

Väga meeldiv, et pikalt kirjutab, muidugi olen tänulik.

Lihtsalt kõik me arvamused ei ühti.

Näiteks kasvõi see, et algul normaalne tutvus ja siis nähvatakse.

Kuigi olen palju kirjutanud, et nähvatakse KOHE ning mingit tutvust ei tekigi.
 
P. to P-le 18. märts 2015, kl 02.59
Lugesin su ühe kommi veel üle.

Mind on häirinud see, kui keegi ütleb, et jube kiire, aga ei ütle, millega nii kiire siis on.

Kui ütleb, et kiire, vaja sinna minna, seda teha, toda teha, siis oleks kõik selge ja probleemi ei olekski.

Aga mitte keegi ju EI ütle, millega nii hõivatud ollakse, see on kõigil suur saladus.

Vot see häiribki.
See tekitab tunde, millega linnakorteris annab nii hõivatud olla või on see ettekääne.

Kui inimene selgitab, oleks korras ju, aga mitte keegi EI selgita.
 
kas peab ütlema vä?P. 18. märts 2015, kl 04.29
me ka küsime ausat vastust, et kaua sa seda komöödiat siin etendad, aga vastust ikka pole.
.
ses mõttes, miks teised peaks nagu vastama?
moosimadu 18. märts 2015, kl 04.55
Kirjelda oma päeva sama põhjalikult nagu teised sulle siin oma päeva korduvalt kirjeldanud on - seda on sinult mitmeid kordi küsitud, sa pole vaevunud reageerima.
 
P-le 18. märts 2015, kl 07.11
Sind üldse häirivad igasugused asjad, pidevalt. Ja häirivad ka mingid pisiasjad minevikust, mida ikka ja jälle üles soojendad ja üle kordad. Milleks?
Ise ütled ju ka, et lapsepõlves pidevalt korratud kasvatusvõtted mõjusid sulle, siiamaani veel. Järelikult usud kordamise jõusse ja püsivusse.
Avaldan sulle saladuse. Vastupidise kordamisega saab tühistada eelnevat. Mõtle, kui sa kõik see 3 või 4 aastat, mis sa siin kurtnud ja hädaldanud oled, oleksid just vastupidi tegutsenud, oleksid positiivset energiat genereerinud, mõtle mis kasu sellest oleks olnud sulle.
Aga jah, ega sa seda tegelikult tahagi. Kui sind jätavad paljud head asjad külmaks, kui sa ei mõista, kui hoolimatult käitud jne, ega sa oska siis ka paremat elu tahta. Sinu elus tekitavad põnevust ja emotsioone suvalised ütlemised, millele suure jutumulli ümber puhud.
Mõtleks, kuidas sind puudutas mingi suvalise tüübi kunagi ammu öeldud lauseke: "Mis passid siin?" Kui see oli selles sõnastuses, siis kunagi oli pop või in taolisi lauseid ütelda, ilma erilise tagamõtteta. Kui see oli öeldud nt: "Sa ka jälle siin" vm moel, siis on küll vaid kuulja probleem, kui ta tõlgendab seda enda jaoks etteheitena või muul moel negatiivselt. Tegelikult on taoline ütlemine tüüpiline hetkedeks, kui miskit muud paremat pähe ei tule ütlemiseks, nii-öelda vestluse algatamise katse.
Sina aga näed tonti igal pool ja igas ütlemises. Sa ei oskagi head ära tunda, sest sinus endas see puudub. Ja pane tähele, see pole norimiseks öeldud, vaid on eemalseisja püüd sind mõista - kellega tegu, miks ta nii kummaliselt reageerib, miks ta nii vildakalt aru saab, ...
Miks on mulle vaja mõistmist? Ega otseselt polegi, teatud väljakutse ja uudishimu peitub su isikus (nii erandlik nähtus, mis ei sobitu varem kogetusse). Siis mõtled veel, et inimene on üksik, vajab seltsi, et minu võimuses on talle pakkuda kasvõi kirjalikus vormis vestlust. Ehk saab inimest ka aidata, uus vaatenurk võib lõhkuda kinnistunud müürid. Jne. Mõtled, et tilkhaaval su kinnistunud mõttemustrite peale teistsugust, tavapärasemat tilgutades hakkab ehk miskit mõranema. Aga paraku seni pole küll mingit muutust märgata. Tõsi, oled enesekindlamaks muutunud, kuid kasutad seda vales kohas - vaieldes vastu nendele, kelle öeldul on positiivne sisu.
 
Helenavanje 18. märts 2015, kl 08.45
Ma ei saa aru mis kurat see sinu asi on millega teised oma päeva sisustavad? Nagu mingi elumure sul või?
Tõsimeeli oled peast juba nii soojaks läinud oma soigumisega siin, et ei suuda enam kainelt mõelda millelegi muule ja siis genereerid mingeid pseudoprobleeme siin.

Sa imestad, miks keegi sinuga rääkida ei soovi ega sulle mitte midagi isiklikku oma elust rääkida? Ära enam imesta kulla idioot. Sinusuguse inimese eest tulebki kiirelt kaugele kaugele joosta eemale, enne kui sul debiilne ajukeemia teisi ka nakatab selle sama lolli mõttetegevusega mis sul endal.

Kohutav inimene oled :S
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 08.59
Ei, P on ikka zombie mis zombie. Ta pole võimeline aru saama, miks elusad inimesed eest ära jooksevad. Ja see on zombie jaoks täitsa tavaline ja loogiline ja hea, et kui mõni elus inimene kätte satub, siis tuleb ta ajud ära süüa, selleks ju nad olemas on. :) No seletage zombiele, mis maailmas valesti on. :) Samuti reageerib zombie ainult sellele, kui värske liha mööda läheb, küsida temalt, mis ta elu eesmärk on ja miks ta selline on või midagi väljaspool inimkeha gastronoomilisi väärtusi on täiesti mõttetu, sest kui ta oskaks rääkida, siis ta ütleks, et teda teine samasugune hammustas.
 
Helenavanje 18. märts 2015, kl 09.01
Lisaks veel eelnevale jutule, et P suurimaks sooviks on võtta koduloom endale (loe: sõbranna) keda ta saaks oma haige maailmavaate ja jutuga surnuks piinata.
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 09.53
No mis sa ajad, P on endale peremeest otsiv koer ju - ta otsib peremeesorganismi, kes teda piinata viitsiks. Teha pisut halba, et maailmast veidi parem koht saaks, pole üldse Pee vilusoohvia. Mingist tasakaalupunktist ja balansist hea ja halva vahel on üldse mõttetu taga vestelda, tema jaoks pole maailm oma +/-tega duaalne, vaid selline ühes, tema enese tasapinnas sirgejooneline: kaks korda kaks on alati neli, ainult, et need kahed ei ole tal kahed ja neljad neljad, tal on oma paradigma. :)
 
P. 18. märts 2015, kl 16.56
Helenavanje

Kui naised ütlevad, et nii kiire - kiire, kellegagi rääkida üldse aega ei ole, kogu aeg rutt taga, siis tahes tahtmata tekib küsimus, millega kõik nii hõivatud on, et kohe üldse aega ei ole.

Aga ega keegi seda ütlema ei hakka, milles seisneb see kiire - kiire.
See on naistel ei suur saladus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!