Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 20. märts 2015, kl 21.36
Kopsupõletik on tõsine asi.
Üks tuttav mees kahjuks suri sellesse noorena, ta ei läinudki arsti juurde kahjuks.
 
P. 20. märts 2015, kl 21.44
No tore siis ju
20 - ndates üksinda olek on ikka midagi muud kui 35+.

Noorena on huvitav, aga kui oled juba 35 - 40, siis jah on sellest iseendale elamisest nii kõrini, see muutub nii tüütuks.
 
aga 20. märts 2015, kl 21.48
Kui sa päriselt tahad midagi ette võtta, siis peaksid ikkagi proovima leida psühholoogi ja koos temaga oma käitumist ja olekut analüüsima.
Ja ära hakka jälle oma kolmest vanast kogemusest jahuma, hea ja endale sobiva psühholoogi leidmine võtabki aega, tuleb edasi otsida)
Aga kui ei taha, siis ei taha.
 
P. 20. märts 2015, kl 22.01
Aga
Hea psühholoogi leidmine on nõela otsimine heinakuhjast.
 
nii toredad naljad 20. märts 2015, kl 22.12
P. lugemine teeb alati rõõmsa meele. Nii naljakalt naiivne vanainimese jutt.
 
P. 20. märts 2015, kl 22.16
Aga

Arvan, naised ei saa ise ka päris hästi aru, miks minust eeemale hoiavad.

Mõtlen, nad tunnevad nii, et ei taha minuga suhelda, aga ise ka aru ei saa, miks nii tunnevad.

Sellest ei pruugi psühholoog ka aru saada.
 
valvekoer, P. 20. märts 2015, kl 22.27
P. on nii tore ja lõbus valvekoer netis.
Sa ikka teed google abil seda jälgimist vä? et kes aga teemasse rea poetab?

Hästi lõbus on sinuga, saab mängida ja puha.
 
P. 20. märts 2015, kl 22.36
No tore siis ju

Ma ei ole öelnud, et ma ei ole võimeline tegevusi ÜKSINDA nautima.

Vaid kui sa seda mitukümmend aastat üksinda teinud oled, tüütab lõpüuks ära.

Naistuttavaga tutvuse ajal olin ka enamus asja üksinda, ega meil normaalset suhtlemist EI olnud, naistuttav EI tahtnud.
 
aga 20. märts 2015, kl 22.40
No seda ma arvasingi, et sa ei tahagi midagi teha.
 
kutsu, kutsu, auh! 20. märts 2015, kl 22.46
näed, kus koer kohe kohal... irw, sa P. võid ikka täiega perssse minna.
 
auh 20. märts 2015, kl 22.52
Peel on halva kogemuse forum pidevalt Lahti ja eks ta siis refreshib pidevalt
 
ruutjuur 20. märts 2015, kl 22.58
kuule sina, P, lõpeta see kiun siin ja lase teistel elada. ära sunni teisi sinuga tegelema.
vaat seepärast keegi ei tahagi sinuga suhelda, et sa oled kui püskilasknud titt, kes kõigi kiuste ikka püksi laseb ja siis kisab, et püksid märjad, selle asemel, et õppida oma pükse ise alla laskma ja uuesti üles tõstma.

tead sa seda, et sinu viimastel lehekülgedel on juba nii palju vastuolusid, et kokkuvõttes sa oledki üks kiusupunnist tuututaja, kes tahab vaid tähelepanu. muidu sa ei oigaks oma üksindusest, vaid teeksid vähemalt midagigi.

su koolihariduse juurde minnes, siis see, et kogu su jutt õppimisest jäi koka teema juurde, näitab jah, et seda sa õppinud oled tõesti. aga see, et sa ülikoolis raamatupidamist õppisid ja tööd pole leida kuuidagi, see on vale. pealegi, lisaks see kursus veel raamatupidamise kohta, et kallis...
no anna andeks, koristajal polegi vaja raamatupidamist. või peab iga luuatõmbe bilanssi sättima?!

kõrgharidusega raamatupidaja leiab tööd ja leiab seda ka tänasel päeval. ma pole nt kõrgharitud raamatupidaja, aga tööst puudust pole siiani olnud. koristajaks läheksin vaid piiri taha olude sunnil, kui esialgu muud tööd ei leiaks.

su jutt on vildakas ja tükati paistab selle tagant ikka paras vale välja.
vaidle vastu ja kuku mind süüdistam, kui tahad. aga seda et, parim kaitse ongi rünnak - niiet hakka aga pihta. ainult, et omaenese reaktsioonidega sa reedad ennast rohkem, kui oskad arvatagi.
 
P. 20. märts 2015, kl 22.58
Aga
Loomulikult tahan, olen pingutanud, et hing seest väljas, aga tulemuseks on suuuuuuuuuuuuur PETTUMUS.
 
juba käidud, P. 20. märts 2015, kl 23.00
juba perssses käidud? sul ilge moor, läks see ju õige libedalt.
 
mida sa pingutasid, P. 20. märts 2015, kl 23.01
mida sa nagu pingutasid? peale pasa tootmise netis ei näe küll ühtegi pingutust.

aga tore, et ikka nalja sinuga saab.
 
peee pingutused 20. märts 2015, kl 23.03
on kaua kestnud tõesti, juba 4 aastat uhtejutti sama joru ajada. ega see kerge pole ja võtabki hinge lõpuks välja.
 
P. 20. märts 2015, kl 23.04
Ruutjuur
Olen küllalt püüdnud sookaaslastega kontakti leida ja haledalt hingeliselt peksa saanud.

Kõik need püüdlused on lõppenud pettumusega.

Ükskõik kuidas ma ka ei püüdnud, kõik püüdlused läksid tühja.

Hiljem ma enam ei julgenudki proovida, ei tahtnud enam haiget saada ja ennast lolliks teha.

Raamatupidajana oleksin pidanud kohe tööle minema, hiljem oled lihtsalt kvalifikatsiooni kaotanud, see on sama hea, kui sa ei olegi õppinud.

Ilmselt sa ei ole kuulnudki sellest, et 4 - 5 aasta jooksul ilma kogemuseta muutub diplom kehtetuks.
 
aga 20. märts 2015, kl 23.10
Siis võid sa ju teema kinni panna, sulle ja kõigile teistele on lõplikult selgeks, et mitte midagi teha ei ole võimalik, pead oma üksildast ja igavat elu edasi elama.
 
P. 20. märts 2015, kl 23.12
Aga
Loodan ikka mingile imele, kuigi võimalus on õhkõrn, et midagi muutuks veel minu vanuses.
 
ruutjuur 20. märts 2015, kl 23.14
ei no lahe ju, sina ikka tead kõike nii raudpoltkindlalt. kohe täitsa loll tunne tekib, et nii loll olen ja millestki midagi ei tea. ei naistest, ei raamatupidmisest, ei elust, ei meestest....aga polegi vaja teada, kui sina, P, meile kõigile selgeks teed, et mitte ainumaski sulle kirjutaja ei jaga elust ega inimestest, ei kooliharidusest, ei üksindusest, ei sõbrannadest ega vanapapidest mõhkugi.
kõigele lisaks on kõik vaid süüdi, süüdi, süüdi.....et julgevad sulle väita elu kiire olevat.
milline ülbus ikkagi kõigi poolt, sulle mitte selgitada, mis nende kõigi elus siis ikkagi nii oluliselt kiiret on, et neil pole sinu lugulaulukeste jaoks aega, et neil pole aega sinuga kaelakuti koos teleka ees aeleda ja pubides koos töllerdada.
ai, sa vana pettur.
või 47 aasta jooksul pole sa naisi saanud peale selle va reeturist sõbrannajätise, kes sind ei tahtnud nagu sina tahtsid....ja jättis su ülbelt maha.
kõik on pahasti, kõik on pahasti....sinu jaoks, vaene Peeeeee....ee-eee-eeeee
 
P. 20. märts 2015, kl 23.19
Ruutjuur
Kui ma lähen kuskile ennast pakkuma ja ütlen, et 10, 15 või 25 aastat tagasi lõpetasin, vahepeal kogemust ei ole, siis tõenäoselt saadakse naerukrambid.

Vaadatakse, see mutt ju päris hull, nii ammu lõpetas ja tuleb alles nüüd ennast pakkuma.

Isegi 5 aastat ei olnud lõpetamisest täis, kui tuli vastuseks, et kogemuste puudumisel teie kanditatuur ei sobi.

Võetakse, kas siis värskeid lõpetajaid või kogemustega.

Minu viga on, et kohe ei läinud, proovisin mõnda kohta, ei saanud, siis lõin kartma.
 
hingepeks 20. märts 2015, kl 23.21
suur enesehaletseja oled.
selle asemel, et endale ausalt silma vaadata ja tunnistada, et sa pole ammu enam laps, kes emme sõna peab kuulama. sa ainult vingud ja süüdistad kõiki. mitte keegi pole sinu jaoks küllalt sobiv, küllalt arusaaja ja lisaks ei vahi ka usa tõsieluseriaale ega tea psühholoogiast muhvigi...


mida sa tahad üldse?
 
aga 20. märts 2015, kl 23.25
Ütle, mismoodi sa oled küsinud, et miks sinuga suhelda ei taheta, ja mida täpselt vastati.
 
ruutjuur 20. märts 2015, kl 23.34
ah ära jutusta.
ma olen sinuga peaaegu sama vana. olen ka ülikoolis käinud, aga mitte raamatupidamist ma pole õppinud.
ometi sain ma tööd nagu naksti. ise arendasin ennast ja õppisin asja selgeks teise töö kõrvalt.
praegu teengi raamatupidamist lisatööna. väga hästi saab, kui tahtmist on.
miks sa siis kokana ei tööta, kui sul paber käes. ega kartulite keetmine ajaga muutu. nagu siis, nii ka täna.

räägi parem, miks sa koristaja oled, kui sul kõrgharidus on justkui.
kõrgkool annab avara silmaringi ja kõrgharitud inimene ei pea sugugi olema koristaja, kui ta omaenda erialast tööd ei leia.
sa jätad olulise osa siin rääkimata või sa valetad mõnd asja nii, et silm ka ei pilgu.
üleüldse, sul on sund-kinnismõte, et ainult kõrgharidus teeks nagu inimesest rohkem inimese.
eksid ja väga eksid sellega.
ei see, et su ema füüsikat jagas ja see, et su tädi kooliõpetaja oli, tee sinust kõrgemat olendit.

igaüks ise teeb endast oma tegemiste ja suhtumistega just sellise inimese nagu ta suudab ja milleks ainult tema ise võimeline on.
sina oled endast teinud just selle, kes sa täna oled.
ja eriti, kui sa väidad, et kogu naissugu ja puha teised sulle aina liiga on teinud, näitabki, et sul on suur probleem inimesena siin ilmas elada ja olla...

kõik su jutt on ainult su illusioon.
ma mõistan sind isegi.
 
P. 20. märts 2015, kl 23.47
Ruutjuur

Kahju küll, kui sinu jaoks on suhtlemine nn. kaelakuti teleka ees aelemine ja pubides töllerdamine( pubekalik jutt ! ).

Kui sa suhtlemisse nii põlastavalt suhtud, miks sa siis foorumis sellise tülgastava ja põlastusväärse tegevusega tegeled ?

Mis kaelakuti istumisse puutub, siis sookaaslastega ei kujuta sellist istumist ette.

Naistuttavaga hoidsimne ranget füüsilist distantsi, ma ei kujuta ette, et oleksin talle kasvõi kogemata füüsiliselt vastu läinud, mõeldamatu.
 
P. 20. märts 2015, kl 23.52
Ruutjuur

See on just sinu sundmõte.

Minu käest kunagi KÜSITI, mida õppinud olen ja ma vastasin.

Mu õppimine ja töö ei olegi mingi probleem ja sellest mul ei olnudki plaanis rääkida.

Kui ma ei oleks õppimise ja töö kohta vastanud, oleks jälle pahased oldud, et miks sa ei vasta.

Siis oleks hurjutatud, miks sa ei taha oma õpingutest ja tööst rääkida.

Huvitav, kui imelikult sa minu vastusest kommidele aru saad.
 
P. 20. märts 2015, kl 23.54
Aga
Kunagi noorena läbi lillede küsisin.

Ega ma ei ole julgenudki päris otse küsida.

Öeldi, et kiire on.
 
Mari 20. märts 2015, kl 23.57
P, kas sa muusikat üldse ei kuula? Kunagi ei ole igav ja tühi, kui oled hea muusika sees ...
Tartlasena peaksid sa ka Tallinna raadiot HIT FM kuulma, parimate DJ-dega ja muusikavalikuga raadiojaam - Tartus 103,0.
Tundub, et sa ei oskagi millestki rõõmu tunda, oled alati kriitiline ja mossis, kõik jäävad sulle alati ette!
Kas sa näiteks poes müüjale/kassapidajale naeratad ka vahel ja mujal, kus inimestega kokku puutud?
 
P. 21. märts 2015, kl 00.06
Mari
Kuulan ikka, aga vahel tahad kellegagi rääkida ka ja pikapeale hakkab närvidele käima, kui kellegagi rääkida ei ole.

Kuidas kõik ette jäävad ?

Lihtsalt kurb ja igav on, kui kellegagi rääkida ei ole.
 
ruutjuur 21. märts 2015, kl 00.07
kuna sa ise nii pubekalikult siin mõjud, siis sa klähvidki kõiki pubekateks jne.vaata esmalt ennast ja siis tule teistele silte kleepima.

ja tead, kuna sa ise siin aastaid halad, et sõbranna sinuga nii ja naa ei käitunud nagu sa lootsid, siis jätadki mulje nagu oleksid igatsenud neid kaelakuti koosolemisi. pubides te ometi ju käisite?
kui palju sa ise oled õhanud, et käisid pubides üksi, sest muud teha polnud.
miks siis ma ei või öelda, et sa tahad sõbrannat, kellega pubides töllerdada. sa ju töllerdasid seal ja palju töllerdasid.
mida sa aga sealt tegelikult otsisid, ei meie seda tea.
on ikka natuke nõme küll, kui pubides aega laiaks lüüakse, selle asemel, et millegi targemaga tegelda. aga sul oli kindel põhjus ikkagi seal pubides istuda, oodata ja siis pettudes üksi koju kõmpida, kui midagi paremat ei toimunud.

kas sa neist ameerika tõsieluseriaalidest laadidki endasse seda, millega end siin nii eemaletõukavana oled esitlenud.
olen alati arvanud, et ei ole hea kogu inimtegevuse jälkust kinos näidata. mõni hakkab järgi veel tegema, kuna usub, et nii on õige. ikkagi ameerika ju ja ikkagi venemaa.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!