Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 21. märts 2015, kl 00.19
Ruutjuur
Selles ei ole mina süüdi, kui sa nii aru said, eks igaüks näeb oma mätta otsast.

Lootsin leida sõbrannat sõna otseses mõttes, nii nagu tõelised sõbrannad on.

Kas terved õhtud otsa üksinda kodus nelja seina vaadata oleks olnud parem variant ?

Kui sina kuhugi lähed, siis ainult kedagi või midagi otsima või ? Ju sul siis nii.

Sa ajad ikka nii ajuvaba teismelise juttu.

See ei ole võimalik, et terve mõistusega täöisealine naine usub, et keegi pubidest midagi otsima läheb.

Kui täiskasvanud naine läheb pubisse midagi või kedagi otsima, see peab olema arengupeetusega.

Raske uskuda, et ennast ja oma tööoskusi kiitev ajab arengupeetusega inimese juttu.
 
kõik on vale sinu sees, P 21. märts 2015, kl 00.19
kuidas saab uskuda, et 47 aastane naine pole kellegagi oma elus saanud rääkida/suhelda, et tal pole kellegagi täna rääkida/suhelda, et kõik kohe põgenevad tema juurest.
kuidas saab uskuda inimest, kes väidab, et on elus tundnud vaid üht naist, sõbrannat siis, aga samas TEAB täpselt, mida kõik naised teevad, tahavad ja kuidas mõtlevad.

P, kui sa kõike NIIIII hästi tead, miks sa siis siin ajun'ussi korraldad.sa ju ise tead kõike ja teised ei tea mittekuimidagi. teised ei oska sinuga rääkida nagu sina tahad, teised ei saa millestki arugi.
nii halvustav inimene oled, nii kõiketeadja. samas nõuad, et naised sulle viisakaltr aru annaksid, millega nad tegelevad, et neil pole tahtmist/aega sinu jaoks.

nii ei käi elus asjad.
suhtlemine tekib iseenesest ja oleneb osapooltest, kas see lõpeb kiirelt või kestab kaua. see on nagu lõke, mis kustub, kui puid juurde ei visata.
 
P. 21. märts 2015, kl 00.23
Ruutjuur

Mulle ei mahu pähe, kuidas saab keegi päriselt mõelda, et pubist midagi otsitakse.

Esiteks, mida sealt otsida üleüldse on ?

Ega ma ometi ei arvanud, et sealt sõbranna saan.

Ma lausa ei usu, et sa minu vanune oled, max 18 ajab sellist juttu.
 
ruutjuur 21. märts 2015, kl 00.28
P, sa just praegu kirjutad, et käisid sõbranna leidmislootusega pubides. sa otsisid sõbrannat sealt...

ja samas mõni reake edasi sa kirjutad:"see ei ole võimalik, et terve mõistusega täisealine naine usub, et keegi pubidest midagi otsima läheb."

loe oma tekst üle ja ütle, kas nii kirjutab täiearuline, või kirjutab nii arengupeetusega teismeline.
igatahes juttu sul on, aga kus MÕTE ON, see täiearuline täiskasvanulik ilus MÕTE?
 
P. 21. märts 2015, kl 00.31
00.19
Kus mina olen öelnud, et tean täpselt, mida naised mõtlevad ?

Ma ei tea seda.

Naised tõesti hoiavad minust eemale.
Kahjuks nii ongi.

Ei ole veel 47, sünnipäev veel olnud ei ole.
 
P, sa oled alaarenenud idioot 21. märts 2015, kl 00.33
Ei saa norm olla see, kes kõiki teisi paika kukub panema, kui miski ei meeldi. Sina ise oled teismeikka raskelt kinni kepitud ja seal su areng lõppeski. Egas sa muidu aina minevikus ei sobraks ega soiuks.
 
P. 21. märts 2015, kl 00.39
Ruutjuur

Pubis sõbrannat leida - see on siililegi selge, et see ei ole reaalne.

Pubides on omad seltskonnad, seal ei ole mitte mingit võimalust kellegagi rääkida.

Kui ma oleks üritanud kellegagi juttu teha, oleksin saanud hullu kuulsuse.

Üks naine käis mööda pubi, rääkis igaühega, ta peale vaadati viltu, mõni pööras selja, mõni ei teinud väljagi, mõni rääkis ka.

Aga ma ei julgenud küll lolli mängida.
 
ajukepp, P. 21. märts 2015, kl 00.40
kes seda ajkeppi sulle ikka korraldas? mõni lähisugulane kasutas sind seksuaalselt ära vä? nii, et ajudele hakkas?
 
P. 21. märts 2015, kl 00.43
00.33
Kui rumalat juttu aetakse, siis küll.
 
aeg edasi, P 21. märts 2015, kl 00.46
kas sul ka nii, et mida rohkem aeg edasi, seda vähem julged naistele läheneda?
 
aga mis siis on nii jälestusväärne?P? 21. märts 2015, kl 00.47
aga mida sa ise arvad, miks sa nii jälestusväärsena mõjud?
tegelt sa ikka pressid seda ila siin välja. ei usu, et reaalselt sellist töllakat eksisteerib.
naudid tähelepnau ja staar olemist.
 
rumal jutt, P. 21. märts 2015, kl 00.52
P naudibki loll olemast. ära nagu ei tüüta vä?
no ei usu, et selline inimene eksitaeerib ja mitte keegi ei tunne ära.
Kui tänaval teda näevad, siis jooksevad kabuhirmus laialai, aga reaalselt keegi aru ei saa? oh, jätke mõte.
P. on osav töllamokk kes klikkide eest raha saab. Lihtne seletus ju. Kui ta kirjutajatedg nõus oleks, saaks ta lisateenistus ju otsa.
seni kõik kirjutajad püüavad hirmsasti P, d ära paranadada.
selles selle pasa tootmise fenomen siin ongi.
 
P. 21. märts 2015, kl 00.53
00.46
Kartsin väga ka noorena sookaaslasi kõnetada, olin siis palju tugevamates kompleksides kui praegu.

Nüüd on jälle teistmoodi raske. Mõtlen, et kes nüüd minusuguse vanamutiga rääkida tahab, mis siis et teised naised umbes sama vanad, aga ikka tunnen nii.

Vanaduse kompleks on tekkinud.

Noorena oli ikka palju hullem kompleks, praegu on lihtsalt teistmoodi alaväärsus.

00.47

Ma ei näe ennast teiste naiste pilguga, aga tunnen, et mõjub VEIDRIKUNA.

Kahjuks olen reaalselt olemas.
Mis staar ? Ei ole ma mingi staar.
 
P. 21. märts 2015, kl 01.01
Rumal jutt, P

Mõni on vist küll kabuhirmus minema jooksnud.

Ma ei sobi teiste naiste sekka, olen must lammas.

Lihtsalt minuga hoitakse distantsi.

Kui ma näiteks kedagi kõnetaks, siis viimasel tekib AUTOMAATNE TÕRGE.

Kes mulle sinu meelest siin maksaks ja kuidas see asi üldse käib, ÕHU eest makstakse või ?

Saan aru, et reklaami eest makstakse, aga palja õhu eest ... ?
 
ebastabiilne, P 21. märts 2015, kl 01.01
Ebastabiilsega ei saagi suhelda. Elu on niigi kiire ja milleks veel mingine ebastabiilne, kellest ei tea iial, millega ta hakkama võib saada.
 
P. veel 21. märts 2015, kl 01.04
Rumal jutt, P

Kirjutamine pakub kergendust, saan alandust, üksindust ja masendust natukenegi endast välja elada.

Ma ei kirjutaks nii palju, kui oleks mõni muu väljund ...
Ei ole kahjuks.
 
alu-uu 21. märts 2015, kl 01.05
kas tõesti nii, mida aega edasi, seda vähem sul naistega lootust on?
et kord kurdad naisena, et ei saa naisi ja siis jälle mehena, et ei saa naisi
oi, maailma.
 
P. 21. märts 2015, kl 01.08
Ebastabiilne, P

Ma olen olnud selline hädapätakas, et minust ei olnud naistuttavale mitte mingit kritiseerijat isegi.

Ainukesed inimesed, kellele ma halba teinud olen, olen mina ise ja mu sündimata laps abordi näol.

Ega naistuttav mulle nalja pärast ei saatnud sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Ma olingi selline hädavares, kes kunagi kellele midagi öeldud ei saanud.
 
P. 21. märts 2015, kl 01.09
Alu - uu

Ei ole mees.
 
tegelt oled ikkagi alu totakas, P. 21. märts 2015, kl 01.10
kas tgelt toodab seda teksti alu vä?
arvestades tema intensiivust, ega ei imestaks küll.
 
alu-uu 21. märts 2015, kl 01.13
aga lapse, selle sündimata lapse, isa?! kas tema ikka oli üldse reaalne.
ja suur armastus temaga. oli ikka reaalne?

kuidas sa siis vaid endale ja sellele sündimata lapsele halba tegid?
lapsele sa tegid vaid head. kui ta sündinud oleks, siis oleks ta täna väga õnnetu.
sa oleksid tal hinge seest söönud, rohkem, kui su enda hinge söödi lapsena...
 
just 21. märts 2015, kl 01.18
mulle ka tundub, et alu ongi kogu selle käkerdise looja siin.

mehel suur mure: mida aeg edasi, seda vähem ma julgen naistele läheneda.

täitsa "peeeelik" lähenemine
 
P. 21. märts 2015, kl 01.19
Alu - uu

Ma ei oleks küll rääkinud, et teised lapsed paremad on.

Loomulikult lapse isa ees ka, ta ütles, et ei suuda seda andestada.
 
P. 21. märts 2015, kl 01.21
Just
Alu ma ei ole.
 
arvestades postituse tihedust, P. 21. märts 2015, kl 01.23
see siiski alu meelelahutus siin klikkide teenimise eesmärgil.
Teema arutamine tema moodi ja samasuguse järjekindlusega jälitab ja hoiab perssssest kinni, kui vaid kedagi hammaste vahele saab.
 
kes sa siis oled? 21. märts 2015, kl 01.24
mis tont sa siis oled, P.?
kirjelda ennast, mida seljas kannad, miniseeikuid? kas juukseid värvid? missugune on mantel jne.
 
P. Eelmisele 21. märts 2015, kl 01.33
Enamus aastast ikka pükse, külm hakkab seelikuga ju.
Jopet kannan.
Juukseid ei värvi.
 
enam vähem sama fenomen 21. märts 2015, kl 01.38
http://www.igav.ee/videod/sajandi-tung-mees-ostab-ikea-st-maali-ning-kusib-siis-kunstiekspertidelt-selle-kohta?id=71055755
-----------
keegi pole näinud, aga kõik teavad.. kõik teavad lausa isklikult..
 
P. Eelmisele 21. märts 2015, kl 01.50
Mingit sarnasust ei näe.
 
juhmakus on tekitatav, P. 21. märts 2015, kl 01.56
pole nagu keegu sexuaalselt ka ära kasutanud, et oleks ajule mõjunud. sellpärast saangi aru ja sina ei saa.
juhmakus on ikkagi tekitatav, P.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!