Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
spermaneelaja, P. 22. märts 2015, kl 01.02
jah et see ebameeldiva sperma noolimine nii ihaldusväärne on..
täpselt sellise mulje ma endast jätangi.

See till, mis lapsena suhu pressiti, oli ebameeldiv küll.

ei suutnud kuidagi neelata.
 
P. 22. märts 2015, kl 04.58
Nõme P.
Ma ei kirjuta siin ju enamus teemades, ainult selles teemas ja veel mõnes üksikus päris harva.

Nii et siin palju muid teemasid, mida sa vabalt lugeda võid. Loe julgesti teisi teemasid.
 
P. to Nõme, P 22. märts 2015, kl 06.09
Näed, sa saad aru küll, et ma olen vana.

Aga nii palju arusaamist sul ei jätku, et mõista, mis positiivsed asjad saavad nii kõrges vanuses enam toimuda.

Kas su mõistus seda ei võta, et head muutused peavad noorena, siis ka elu muutub ????

Mida on minusugusel vanamooril enam muutustega peale hakata, mitte midagi ????

Kahju, et sa oma " mõistusega " sellest aru ei saa.
 
issand 22. märts 2015, kl 07.22
mis mõttes ei ole muutustega midagi peale hakata? no kui tahad olla vanamoor siis sa seda oledki. palun ära enam vingu,midagi ei muutu nagunii,pole vaja seda imet ka enam oodata,seda ei tule
 
ega jah 22. märts 2015, kl 14.47
46a inimesel muidugi ei saa mingeid positiivseid muutusi enam ellu tulla, sul on õigus, P.
Vaata peeglisse ja ütle, mida sa sealt näed. Kui näed kibestunud, kurja, tigedat nägu, siis ei saa sa lootagi midagi positiivset enam ...

Kõigepealt muuda välimust ja riietumisstiili, tee ennast naiselikumaks, meigi - ja siis vaata uuesti peeglisse - näed muutusi?

Silm särama! See on sinu enda teha, P!
 
ehh 22. märts 2015, kl 15.27
Kust tal see tige nägu peaks tulema? P elu on nagu lill ju, teeb päevas paar-kolm tundi tööd, ülejäänud aeg kulub mõnusale äraolemisele. Foorumis mängib vahel niisama lolli.
 
jah seda ususn küll 22. märts 2015, kl 16.12
ma ju ütlesin, sa esinada seda teksti siisn nagu halvamaitselise sperma neelamist.. ei taha küll, aga neelada. sest SA ISE NEElad. ja tilli ei pressinudki keegi sushu, sa ise ju võtad täiesti vabalt.

ses mõttes ei usugi, et P endale külgemõeldud hädasid ei armastaks. see tgelena armastab vinguda, vaielda ja muidu juhmi mängida. sest see on talle ju kasulik: kõik tunnevad kaasa ja püüavad P.d ära paranadada.

Milline orgasrtiline tähelepanu!
 
zf 22. märts 2015, kl 16.52
Saadaks Zhenja Fokini P-d tuunima, ehk saaks asja veel ... :-D
 
fenomen P. 22. märts 2015, kl 17.27
P. pole ju iila küsinud, ega arutlenud, miks tema ei võiks parem sõber/ sõbranna, parem inimene olla teistele.
kuna ta küsib, miks teda väditakse tema meelest, tuleks ju nende teiste käest küsida, MIKS nad siis väldivad/ ei väldi..

Probleem asub ju P. enense peas,niiöelda spermaga sissesöödud probleem, aga lahendust ostsib nagu teiste peadest..

ses mõttes see ongi lõputa P. ensekiitus ja mõtteta ila siin.
 
P. 22. märts 2015, kl 22.04
Fenomen, P

Ma olen ju teistesse naistesse hästi suhtunud.

Netis olen küll kõva vastu - ütleja, aga reaalis olen selline möku ja hale kuju, et paha hakkab.

Sellist asja ei ole olnudki, et ma kedagi kritiseeriks, ma ei saa reaalis sellega hakkama.

Keegi ütleb mulle halvasti, mul aga tekib mingi kramp, midagi tabavat ei suuda vastu öelda.
 
P. 22. märts 2015, kl 22.05
Ehh
Minu jaoks üksindus küll ei ole mõnus äraolemine, hoopis masendavalt tüütu on.
 
Perega maalt (õige) 22. märts 2015, kl 22.25
Pee sa lead male mibema.
 
P. 22. märts 2015, kl 22.35
Fenomen P

Lisan veel.

Eks see ole suhtleline mõiste, kas möku olek ja suutmatus ennast kaitsta on isikule kiitus või mitte.

Ilmselt ei ole ikka kiitus, sest naised vaevalt ise tahavad haledad tossikesed olla, kellele igaüks võib pähe astuda.

Mul reaalis ongi nii olnud.
Mõni naine ütleb halvasti või nähvab ning mina ei suuda vastu öelda, suu on lukus ja midagi ei tule peale mök - mök.

Teiseks hakkab mul nagu halvustajast kahju, et kuidas ma talle vastu halvasti ütlen ja ma ei saagi mitte midagi öeldud.

See ei loe, et inimene on mulle halvasti öelnud, minul ikka on kahju halvale halvasti vastu nähvata.

Kirjalikult on teine asi, siis ma suudan enda kaitses välja astuda, reaalis olin viimane tossike.
 
Perega maalt (õige) 22. märts 2015, kl 22.38
Tule meile sulaseks kui tood ei karda. Maksame 60 eurot nadalas ja saad meil elada seni kuni saad aru mida too tahendab.
 
mida sa ise nagu kavatsed. P? 22. märts 2015, kl 22.44
mida sa nagu ise siis kavatsed ette võtta?
ikka neelata ja neelata ja neelata..?
 
Perega maalt (õige) 22. märts 2015, kl 22.50
Pakkuda on sonnikuvedu, sealauda korrashoid, sigade sootmine, lupsmine. Lead kl neli tousma.
 
P. Eelmistele 22. märts 2015, kl 22.55
Vanaema - vanaisa ja tädi juures olen loomadega küll tegelenud.

Nüüd vanaema ja vanaisa küll ammu surnud.
 
aga saina ise? 23. märts 2015, kl 00.30
aga mis sa siis nagu ise kaavatsed ette võtta, P.?
ikka imeda ja neelata... irw.
 
Kalahuul 23. märts 2015, kl 00.40
P. to Mhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Töökohtades on naised rääkinud, et neil ei ole aega telekat vaadata, ei ole aega lugeda, ei ole aega süüa teha, ei ole aega teatris käia, ei ole aega ajalehte lugeda, ei ole aega süüagi, ei ole aega käsitööd teha, ei ole aega sporti teha, ei ole aega koristada, ei ole aega mitte kuskile minna.
>
> Ma mitte aru ei saa, millega siis naised
> tegelevad, kui MITTE ÜHEKSKI tegevuseks aega
> ei ole.


Vöibolla on nad nagu sina- istuvad netis ja treivad mammutteemasid :D Kas sinul jääb siinse halamise körvalt aega ùlalmainitud tegevuste jaoks? Vaevalt...
 
P. to Kalahuul 23. märts 2015, kl 00.58
Küllalt jääb mul aega üle.

Kurdeti ka siis samamoodi ajapuudust, kui internetti ei olnudki.

Ma ei saanudki üldse aru, millega küll kõik naised hõivatud on, kui üldse mitte millekski aega ei ole.
 
mida kavatsed teha, P.? 23. märts 2015, kl 01.22
ja mida kavatsed ette võtta, P.?

või jäädki imema? see, mis sul nagu kõige paremini välja tuleb? ikikagi aastaid harjutataud ju kah.
 
P. 23. märts 2015, kl 14.19
Soovitati kirjalikult suhtlemist õppida.

No olen näiteks siin vastu nähvamist õppinud, aga reaalis seda ikka ei oska.

Ma lihtsalt ei suuda reaalis halvale halvasti vastata, kramp tekib ja mitte midagi tabavat öeldud ei saa.
 
Krambi- Ants 23. märts 2015, kl 14.27
P. Kirjutas:
-----------------------------------------------------Soovitati kirjalikult suhtlemist õppida.
No olen näiteks siin vastu nähvamist õppinud, aga reaalis seda ikka ei oska.
Ma lihtsalt ei suuda reaalis halvale halvasti vastata, kramp tekib ja mitte midagi tabavat öeldud ei saa.

__________

Kramp? Huvitav, et sul nende lollide teemade treimisest veel kätte kramp pole tekkinud...
 
P. 23. märts 2015, kl 15.22
Siin saangi kirjutada oma muredest, millest reaalis rääkida ei saa.
 
ei näe 23. märts 2015, kl 15.23
Kus need mured on siis?
 
P. 23. märts 2015, kl 16.04
Suhtlemise PUUDUS, sõpruskonna puudus, üksindus.

Samuti naistuttava poolt vaimse terrori tagajärgde käes kannatamine.

Mul on sõna - sõnalt meeles, mis õelusi naistuttav mulle ütles, mis alandavaid sõnumeid saatis.

Nagu mu 40. juubeliks: SA OLED RÕVE VANAMUTT.

Täiesti haige ja julm on kellelegi juubeli puhul selline sõnum saata.

Või see sõnum, et PUGEMINE ON MINU TÖÖ.

Kui me suhtlesime, siis naistuttav küll ei öelnud, et pugeja olen, siis lihtsalt kasutas mind ära.
 
ja mida kavatsed teha, P.? 23. märts 2015, kl 16.04
mis mured sul nagu on P.? ja mida kavatsed nende LAHENDAMISEKS ise, rõhutame sõna ISE, ette võtta?

aeg ehk nagu sealmaal kah.
 
ei näe 23. märts 2015, kl 16.14
Sul pole aimugi, mis on mured, häbitu. Võiksid nüüd oma lollustega inimeste mõnitamise ära lõpetada.
 
mõtle, P! 23. märts 2015, kl 16.46
Kui sul pole terve elu tuttavaid olnud, kellega läbi käia, siis ei ole sa ka ju oma elu jooksul üheski pulmas, sünnipäeval jne käinud?

Kuna sa oled sellises üksinduses terve elu veetnud ja ka veel küpses täiskasvanueas ei oska/ei taha oma elu muuta, siis võib öelda, et sul pole mingit elu olnudki ... ja sellise suhtumisega EI TULE KA KUNAGI!
 
P. tegevuste eesmärk 23. märts 2015, kl 17.22
no kuna pole P. kirjeldanud tegevusi ja tähtaegu, kuidas ja millal eesmärgile lähemale jõuda, on kogu teema ju perssssekukkunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!