Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 10. aprill 2015, kl 17.55
Olen eespool kirjutanud, kust koolist. Mis mõttes mille eest ?
Samuti nagu kõikidele teistelegi.
 
P. 10. aprill 2015, kl 17.59
Kursuseõde töötas juba õppimise ajal erialal, viimasel kursusel kindlasti, kas ka eelnevatel, ei tea.
 
seda et 10. aprill 2015, kl 18.03
kas vahepeal saatis delfi su nädalaks puhkusele?
nüüd siis uue hooga klikke saama, st raha teenima.
 
P. 10. aprill 2015, kl 18.15
Mismoodi see võimalik on ? Õhu eest makstakse ?
 
P. 10. aprill 2015, kl 18.21
Seda et
Kas siis sulle makstakse või ?
Niimoodi võib öelda, et igaühele, kes siin kirjutab, makstakse, aga mille eest ??

Kes kirjutab vähem, kes rohkem.
Ju sul reaalis inimesi, kellega rääkida, kui sellised mõtted pähe tulevad.

Nendele, kes Delfis ja Õhtulehes kirjutavad eestlaste vaenulikke komme, neile vist ( ? ) midagi makstakse, see on poliitika.
Muidugi ei tea ka.

Mõni eestlane kirjutab muidugi ise oma rahvast mõnitavaid komme.

Ega ma muidugi ei tea, võib - olla siunavad oma rahvast ja kodumaad ainult mingid omamoodi imeliku mõtlemisega isikud ja teisest rahvusest kodanikud.
 
aff 10. aprill 2015, kl 18.24
Kas sa tõsimeeli arvad, et need sinu lugulaulud kedagi huvitavad ka w?
Sa oled nädal aega eemal ja tuled ja laulad sealt kust pooleli jäi. Kle, vahepeal on kevad saabunud, linnud on tagasi tulnud: luiged, haned, kured. Kas sa loodust üldse oskad vaadata, jälgida? Loomi, linde?

Suure tormiga kukkus mu aias üks kuldnokakast puu otsast alla ja täiesti pilbasteks, ei teagi, kuhu linnukesed sealt läksid, pesa oli seest soe ja vooderdatud ja nüüd pidid nad uut kodu minema otsima. Niivõrd kahju.

Mis on üks sinu udumull selle kõige kõrval, sa pime naine.
 
P. 10. aprill 2015, kl 18.32
Aff
Kas olen öelnud, et kedagi peaks huvitama ????

Reaalis kellegagi rääkida ei ole.

Ja kirjutamine pakub kergendust.

Loomulikult on lindudest kahju ja keegi ei keela sul oma muredest kirjutada.
Selleks foorum ongi.

Kui mul oleks reaalis kaaslasi, siis ma siin niimoodi ei kirjutaks.

Häda ongi selles, reaalis mul kaaslasi ei ole.
 
aff 10. aprill 2015, kl 18.38
Kui sul mitte kedagi enam ei ole, siis alati jääb loodus. ALATI. Ja sealt saad sa kõik, absoluutselt kõik, mida vaja.
Muidugi sinusugune kurt ja pime otsib baaridest ja siis halab ja halab ja halab, krt nii et kõigil on s.itaauguni ja kaugemale veel.

Side lõpp.
 
P. 10. aprill 2015, kl 18.45
Aff
Vaata, inimesel on ka lisaks looduse nautimisele suhtlemisvajadus.

Vahel tahad kellegagi rääkida ka ja jube piinav on, kui kellegagi rääkida ei ole.

Ilmselt sina saad reaalis piisavalt suhelda, kui sa sellest aru ei saa.
 
P. to Aff veel 10. aprill 2015, kl 18.47
Näed, sind toob foorumisse lugema - kirjutama ka suhtlemisvajadus, muidu sa siin ei kirjutaks.

Loomulikult saad sa ka reaalis piisavalt suhelda.

Aga kui inimesel reaalis selle vajaduse rahuldamine TÄIELIKULT PUUDUB, siis jääbki ainult internet.

Varem ei olnud sedagi.
 
suhtle siis 10. aprill 2015, kl 18.53
Pee, mis siis vahepeal ka huvitavat teinud oled?
 
P. to Aff veel 10. aprill 2015, kl 18.54
Sa oled siis kõva boss.
Keelad, käsed, pood ja lased.

KamandaD, kes tobib kirjutada, kes mitte.

Mulle ei tule selline asi pähegi, et hakkan kellegi kallal õiendama, miks siin kirjutab.

Selline mõtegi ei tule pähe.

Täiesti mõeldamatu on öelda, et mis siia kirjutama tuled.
No tõesti ei ole sellist vajadust kellelegi nii öelda.
 
aff 10. aprill 2015, kl 19.10
Vaata naine
sina peale hädaldamise midagi muud teha ei oskagi. Kui selle eest raha makstaks, siis sa oleksid miljardär ja siis oleks sul hunnik kuulajaid raha eest, asi seegi. Ja siis raha eest kõik see mees teeks näo, et kuulaks su raskeid probleeme sõbrannast ja mingist vanast onust, kellega sa ju ka ei suhtle, õige küll. Suhtlemise all sina mõistad ju, et sina ulised ja teised kuulavad, eksole. Nii vaffa elu oleks, aga vat huiuški, elu polegi niisugune kaunis muinasjutt.
See, et sinule seal pea piirkonda miskit ei tule, elule korda ei lähe, elu toimib ilma selleta ka suurepäraselt, vat nii.
 
huvitatu 10. aprill 2015, kl 20.06
Kui sind vaevab suhtlemispuudus, siis miks ei suhtle sa siin? Kirjutad mingit hala ja jama, arvad et kergem saab. Tuhkagi! Suhtle siis siin ometi!
Sulle just pakuti erinevaid teemaotsi, aga sina muudkui pahandad ja ei haara ühestki teemaotsast kinni.
Pakun mõningaid vestlusteemasid, esimesena pähetulevaid:
On sul võimalust looduses viibida, mõtlen sellist oma kohta (maakodu, mõne sugulase pool, aiamaad vm)?
Kas sinu hooldada on ainult su korter ja sa ise või käid kedagi veel abistamas(isa, tädi, vend)?
Meeldib sulle looduses jalutada, pikki ringkäike ette võtta?
Kas sind rõõmustavad taimed, naudid sa lillede ilu, ilusaid parke, merd, jõgesid, veesilmi, saad sa looduses viibimisest rahulolu?
Oma kodus, kas vaatad selle pilguga, et miskit paremaks teha (remonti) või muuta (kasvõi mööblit ringi liigutada) või on see vaid olemise koht, mille välimus on teisejärguline.
Kui sageli oma kodu "läikima lööd"?
Kas sul ka koguneb kraami, mis otseseslt vajalik pole, kuid mida minema visata ka ei raatsi?
JNE
P, ma ei vaja lühivastusesid. Huvitav oleks lugeda su arutelusid eeltoodud teemadel või ka muudel.
Tõesti, need su pidevad kurtmised on nii tüütud lugeda, suhtleme parem!
 
aff 10. aprill 2015, kl 20.25
Viimases kodutohtris olid kirjas mürkinimesed:
noa selgalööja
kõiketeadja
ohver
kurnaja
sekkuja

Ohvrimentaliteediga inimestel ei lähe kunagi nii nagu peaks või nagu ta on enda meelest välja teeninud - ta elus ajab üks kriis teist taga ja kõik vajab süvenemist ning näitemängu.

Veel hullem on kurnaja, kes sarnaneb ohvritüübiga, keskendudes mingile halvale asjale oma elus, kuid ta on tõeline energiavampiir. Ohver püüab jutuajamist huvitavana hoida, et sind päästmisaktsiooni meelitada, kuid kurnaja on igav, ketrab ja ketrab aina ühte ja sama teemat üle ja üle, kuniks oled kui väljapigistatud sidrun. Kui ta sulle oma muret kurta ei saa, otsib ta kohe uue ohvri.

Mõned inimesed ongi negatiivsed oma olemuselt ja neid ei muuda, nad ei soovigi oma mustast mõtteaaugust välja tulla, see ongi nende iseloom ja sellistest hoitaksegi tavaliselt eemale. Niisuguste inimeste vältimine on sel juhul ainus mõjus võimalus.
 
no see on vale, P. 10. aprill 2015, kl 23.00
P. kirjutab:Olen eespool kirjutanud, kust koolist. Mis mõttes mille eest ?

Samuti nagu kõikidele teistelegi.
---------------
sa pole kuskil kirjutanud, mis koolist sinu diplom pärineb. ja jmille eest see välja anti.

Sa valetad.
 
P. 10. aprill 2015, kl 23.41
Eelmisele
Olen kirjutanud küll ja sellest on ka aru saadud.

Aff
Kui oled pidevalt üksinda ning suhelda kellegagi ei ole, siis tulevadki halvad asjad meelde.

Minu häda on selles, et reaalis ma ei suuda vastu öelda, lihtsalt ei suuda ning sellest tekivadki pinged.

Tavaliselt inimestel on nii, et kui keegi ütleb halvasti, siis öeldakse vastu ja olukord on lahendatud, pingeid ei teki.

Minu probleem ongi selles, et kui mulle halvasti öeldakse või minuga imetult käitutakse, siis mina olen mök - mök, midagi öeldud ei saa.
 
ei ole aru saanud, P. 11. aprill 2015, kl 01.00
P. kirjutab: P. 10. aprill 2015, kl 23.41
Eelmisele
Olen kirjutanud küll ja sellest on ka aru saadud.

-------------
mina pole küll aru saanud, mis koolist sa diplomi said.
kas nii häbi on muidusaadud diplomi pärast?
Nii piinlik muidu elatud elu pärast?

ma ei küsinud, kas sellest on ka aru saadud või mitte. ma küsin, mis koolist sa diplomi said ja mille eest.
 
Kadakajupp. 11. aprill 2015, kl 08.16
Oled teretulnud minu blogisse

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13308127,page=50
 
P. 11. aprill 2015, kl 13.41
Mis mõttes muidu saadud ?
Ei ole ma midagi muidu saanud.

Kahju ikka on, et erialasel tööl ei ole.
Aga kas just sellepärast häbi on ?

Kusjuures ei ole ma ju ainuke, kes erialal ei tööta. Neid tänapäeval palju.
Sa kirjutad, nagu peale minu kõik töötaksid erialasel tööl.
 
P. 11. aprill 2015, kl 13.47
Ja veel.
Kui ma praegu raamatupidaja oleksin, siis mul täpselt samamoodi ei oleks naistuttavaid, mitte midagi ei oleks selle koha pealt teisiti, täpselt samamoodi ei oleks mul suhtlemist.

Oleksin täpselt samas seisus ja pidevas suhtlemise puuduses.
 
tumm 11. aprill 2015, kl 14.08
nääd, mul ka pole kellegagi rääkida, sest paljud siis seda tummade keelt jagavadki. kirjutangi vaid, ainult mitte naistekas.
aga raamatupidajatööd tummad saavad edukalt teha.
sa lepi oma saatusega, ära vingu ja hädalda.
 
mul pole armastust 11. aprill 2015, kl 14.22
aga ma vajan armastust.
nii vajan armastust, nii valus on ilma armastuseta, nii tühi ja mõttetu on kõik ilma armastuseta....
kuidas saaksin oma ellu tuua armastuse.
kas sa, P, oskaksid seda öelda?!
 
P. 11. aprill 2015, kl 14.56
Tumm
Kui see tõesti nii on, siis tunnen kaasa. Nii on tõesti raske elada, väga - väga kahju sinust.

Sellegipoolest milleks raamatupidamise kallal lõputult näägutada, selles ei ole ju probleem.

Mul pole armastust
Ei saa aru, kas kirjutad tõsiselt või lõõbid.
 
mul pole armastust 11. aprill 2015, kl 15.17
miks ma peaksin lõõpima. just nii ju on. ma vajan väga armastust,nii väga, et lausa valus on. kuidas see lõõpimine saab olla.
kas sina, P, ei tunne siis vajadust elada armastuses ja armastusega, kas sa ei tunne, et ilma armastuseta pole millelgi muul isegi õiget mõtet mitte.
kust leida see armastus ometigi.
 
P. 11. aprill 2015, kl 15.24
Tumm
Tunnen sulle tõsiselt kaasa, igasuguste puuetega inimeste elu on väga raske ja kurb.

Olen mõelnud, kui paha ja raske võib neil olla.

Aga miks see raamatupidamine sul hambus on, aru ma ei saa.
 
P. 11. aprill 2015, kl 15.27
Mul pole armastust
Pead silmas armastust oma laste, mehe, looomade või looduse vastu või üldse kogu maailma vastu ?
 
mul pole armastust 11. aprill 2015, kl 15.51
armastus kas on või seda ei ole. nii pole võimalik, et last armastan, aga meest mitte, kassi armastan aga koera mitte.
kui ei ole armastust, siis on hoolimine, hoolitsemine, leppimine olukorraga, kokkulepe, ühisprojekt nagu väike ärisüsteem, abielu nt, mille nimel mees-naine koos tööd teevad, et lapsi kasvatada, tulu saada, oma eluolu järjel hoida. see on ilma armastuseta rohkem nagu väike firma, millesse mõlemad panustavad, nagu kokkulepe. ja kui ülesanne täidetud, võib laiali minna ja enne ka võib, kui partnerit välja ei kannata või partner ei täida kokkuleppeid.

aga armastust, mis lihtsalt oleks alati, kõiges ja kõikjal ja teeks õnnelikuks, ükskõik, mis elus ette tuleb, seda erilist, kõikehõlmavat, terviklikku armastust, seda vajan, et elus jaksaks püsida.
 
loll oled ikka vä?, P diplom? 11. aprill 2015, kl 16.40
kurat, loom saab ka rohkem küsimustest aru, kui sinusugune vanaeit. vana inimene ikka dementne juba. varakult küll aga juhtub.
mis koolis sa käisid ja mille eest diplom anti?
mis sõnast sa küsimuses aru ei saa, lastsuks siis selgitada..

nii lolli vana naist, kui see <<<p. teksti tootja, pole ka varemalt kohanud.
 
Viimasele 11. aprill 2015, kl 17.03
Sa öösel ikka magada saad või mõtled kogu aeg P diplomile?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!