Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kaak 17. september 2014, kl 15.00
Palju sõbranna sinu kupeldamise pealt teenis? Ehk kaotasid kaubandusliku välimuse ja seepärast ta sinu vastu huvi kaotaski, et teenistus jäi nadiks?
 
munk 17. september 2014, kl 15.02
Sa pöördu politseisse süüdistades sõbrannat kupeldamises, siis saad sõbrannale kätte maksta.
 
P. to Oot-oot 17. september 2014, kl 15.03
Appi, jäta oma naljad.
Ei ole iial midagi taolist öelnud.
Kondoomita tegin mõned korrad, kui olin väga noor, sellest ajast 2 aborti.

On sul ikka fantaasia.
 
oot-oot 17. september 2014, kl 15.05
Mis sa nüüd salgad! Marokos ju kõigi poemüüjatega olid kohe hakkamas ja ikka ilma kondoomita, need said sul ju juba reisi alguses otsa. Ise rääkisid, enam ei mäleta või?
 
Helenavanje 17. september 2014, kl 15.09
Naljakas on see, et P süüdistab oma elu pekkiminemises ainult oma sõbrannat. See on maniakaalne käitumine ja täiesti haige!

Mis sa arvad, et sa oled mingi eriline inimene, et sul selline asi elus juhtus? See on sinu jaoks mingi tohutu eludraama millest heietada 10.a hiljem?

Täiesti ajuvabam, inimesed matavad oma lapsi ja kaotavad elus kõike ja ikka suudavad sellest välja tulla ja edasi elada.
Aga üks vaene lollike P oli sõbranna mingi naisega, kes ütles talle halvasti ja nüüd sa kujutad ette, et see ongi sinu elu persekeeramises kõiges süüdi???

Sa oled debiilik, tõesti oled. Kao ära siit foorumist ja ära aja oma hülgejutuga kõiki teisi siin närvi.
 
m 17. september 2014, kl 15.12
issand kui jabur,ausõna!!Sul ju polnud temaga plaane,sa ei armastanud teda ju,sa kummardasid sõbrannat ,milleks nüüd siis põdeda arumaeisaaa.Mehed on palju paremad sõbrad muideks.
 
P. to Oot-oot 17. september 2014, kl 15.14
Nemad võisid seal rääkida mida iganes.
Ausalt öeldes mul ei olegi enam nii täpselt meeles, mida nad seal ütlesid, see on nii tähtsusetu.
Kui mõni joodik või parm tuleb sulle vastu ja soovib prügikasti serval kondoomita seksi, sa kohe oled nõus või ?
 
oot-oot 17. september 2014, kl 15.20
Ei minult ei soovi kalkarid kunagi midagi ja ka lõunamaareisidel ei ole minul kordagi selliseid kummalisi juhtumisi esinenud nagu sinul.

Kas see sõbranna reaalselt ka olemas oli. Kuidas on võimalik, et ta selle aastaid kestnud jõuramise peale ikka sinu teemadesse sekkunud ei ole.
Sõbranna ju ei olnud mingi üksik hunt, keegi ikka ütleks, et kuule vaata..kas sinust kirjuatatakse..
See sõbranna vist ikka ainult sinu peas elamas?
 
P. to M 17. september 2014, kl 15.20
Sa oled naine või mees ?
Tundsin KOHUSTUST "sõbrannat" kummardada.

Olin igal juhul peigmehesse armunud.

Endal on üks asjalik vanem meestuttav, aga temaga peab rangelt TEADUSLIKKU juttu rääkima, kõik muu on tema jaoks mõttetu jama.
Temaga suhtlemiseks pead lugema teaduslikke artikleid ning rangelt ainult nendest rääkima.
 
no tore siis ju. 17. september 2014, kl 15.21
no tore siis ju. Parafraseerides - kui mingi "sõbranna" soovib, et sa midagi teeksid, ükskõik kui jäledat, siis sa oled, olgugi, et mitte kohe võib-olla, aga siiski, nõus ja teed ära. Mis seal vahet ja tore siis ju.
 
P. to Oot-oot 17. september 2014, kl 15.25
Kui ta seda teemat lugema satub ning PÕHJALIKULT JA MÕTTEGA KÕIK LÄBI LOEB, siis ta saab aru küll.
Aga selleks peab ikka SÜVENEMA ja kaasa mõtlema.

Võib-olla ta isegi loeb seda teemat, ma ei tea ju.
Aga netis on nii palju lugeda, teemasid on meeletult palju, kõike lugeda ei jõua iial.

Samuti pead ju kaasa mõtlema, aga iga teema juures ei jõua kaasa mõelda.
Näiteks mina paljusid teemasid üldse lugenud ei olegi, lihtsalt ei jaksa, osades rubriikides üldse ei käigi.
 
m 17. september 2014, kl 15.30
me kõik siin mõtleme kaasa aga ikka ei saa aru mis valu sul on!!! Loe see helenavanje tekst palun uuesti läbi ja mõtle kaasa,eks!! Ja vasta ka!!
 
midaasja 17. september 2014, kl 15.36
Mida see sõbranna süvenema peab, sa oled tema välimust, tegemisi ja ütlemisi põhjalikult kirjeldanud ju. Või valetad kogu aeg? Ega ma ei imestaks, nii absurdselt loll inimene ei oleks võimeline iseseisvalt toime tulema.
 
P. to Midaasja 17. september 2014, kl 15.45
Selleks peab ikka rohkem lugema.
Ja kas ikka kohe taipab, et meheliku välimusega naine on tema. On ju teisigi meheliku välimusega naisi.

Ja isegi kui ta on ka lugenud, siis suure tõenäosusega on tal sügavalt ÜKSPUHA, mida temast ANONÜÜMSELT kirjutatud on.
Nime ju kirjas ei ole, keegi ta tuttavatest ei teagi, et temast jutt.

Vihastama peab siis, kui on kirjas ees- ja perekonnanimi ja pilt, vot selline asi ajab igaühte vihale !!!!!!!!!!

Mis tal sellest siis oleks, kui keegi ANONÜÜMSELT kirjutab.

Kui ta täisnimi pildiga siin oleks, siis oleks küll kisa ja sõda lahti.
 
P. to Midaasja veel 17. september 2014, kl 15.48
Mul on väga palju vaba aega, võin netis lõputult lugeda, aga ma lihtsalt ei jaksa nii palju lugeda.
Paljusid teemasid loen pealiskaudselt, ei jaksa süveneda.

Samas mul ei ole mitte mingit ajapuudust, internet on mu AINUS kaaslane.
 
Jummel küll 17. september 2014, kl 15.53
sa oled loll, P. Ta ei pea ju mitte ennast siit ära tundma, vaid sina oled mitme versta kaugusele äratuntav.
 
P. to Jummel küll 17. september 2014, kl 16.02
Arvad, et rääkisin temaga suheldes samamoodi või ?

Vastupidi, ei kurtnud midagi, olin tema mõtetega alati nõus.

Olen kindel, et need, kes netis jauravad, präämeldavad, on reaalis hallid hiirekesed ja ei saa sõna suust.

Vaata, "sõbranna" ei mõtle mu peale, ta mu ammu ära unustanud, vaevalt ta taipab või viitsib minuga midagi seostada.

Ja lugeda on netis väga palju, enamust ju ei jõuta lugeda.
 
no ja tore siis ju. 17. september 2014, kl 16.06
no ja tore siis ju.
 
ha-ha 17. september 2014, kl 16.12
P. to Jummel küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvad, et rääkisin temaga suheldes samamoodi
> või ?
>
> Vastupidi, ei kurtnud midagi, ol
> in tema mõtetega alati nõus.
>
> Olen kind
> el, et need, kes netis jauravad, präämeldava
> d, on reaalis hallid hiirekesed ja ei saa
> sõna suust.
>
> Vaata, "sõbranna" ei mõtle
> mu peale, ta mu ammu ära unustanud, vaeva
> lt ta taipab või viitsib minuga midagi seos
> tada.
>
> Ja lugeda on netis väga palju,
> enamust ju ei jõuta lugeda.


Hallist hiirest on kasvanud lõvi! Kas värvus ka sul muutus?
 
P. Eelmisele 17. september 2014, kl 16.16
Ei ole ma mingi lõvi. Reaalis olen samasugune hall hiireke edasi

Ainult netis lasen auru välja. Reaalis selleks võimalust EI olegi.

Lähen välja, keda ma huvitan - mitte kedagi.
Kellega mul rääkida - mitte kellegagi.
 
hmh 17. september 2014, kl 16.37
Miks sa töö- või trennikaaslastega ei räägi? Millal sa viimati midagi midagi kasulikku või toredat teistele inimestele tegid?
 
joorits 17. september 2014, kl 17.01
Miks sa meile valetad, sa ei käi ju kuskil tööl? Terved ööd oled siin kommimas ja päeval ka, no ei ole võimalik. Miks sa tõtt ei räägi?
 
P-le 17. september 2014, kl 17.15
P, sa tee nii nagu mõni üksik vanamehenäss teeb oma suurest igavusest. Kleebib ennast iminapana mõne noore tudriku blogi külge ja veedab seal niiviisi õndsalt miilustades isegi oma ööaega. Et ennast oma kommentaariumis nooremana näidata, siis vahelduseks sõimab teisi vanamuttideks.
 
P. 17. september 2014, kl 18.55
Joorits
Momendil käin uuesti koristamas, enne tegelesin kinnisvaraga.
Mida see muudab, kas olen õpetaja või raamatupidaja või kojamees ?????????????

Hmh
Töökohtades töö ajal on saadud midagi töökaaslastega midagi räägitud ka, aga see nii pealiskaudne ja mittemidagiütlev vestlus.

Tööpäev lõpeb, olen alati ÜKSINDA.
 
P. 17. september 2014, kl 19.31
Naised räägivad, et aega üldse ei ole, nii kiire, pere, lapsed.
Miks siis ei valvata oma pisikesi lapsi ?

Jälle uppus üks pisike tiiki.
Kus ema oli, kes teda valvama pidi ?
Või räägitakse umbluud, et kiire ?
Nii vihale ajavad sellised õnnetud surmad nii tillukestega.
 
Helenavanje 17. september 2014, kl 20.16
P-l "pole aega" lugeda ainult neid kommentaare mis talle ei sobi ja mis sisaldavad küsimusi.
Me kõik teame, et küsimustele ta ei vasta, talle meeldib mängida haledat ja vaesekest ja loota meeletule haletsusele, sest no tema elus toimunu on kohutav sündmus ju.

P mis tiiki uppunud lapsed? Ei, ei see pole ju üldse tähtis, ikka sinu sõbranna ja sinu peigmees jne jne.
Palun jaura edasi, räägi edasi, ma nii tahan lugeda veel.
 
P., to Helenavanje 17. september 2014, kl 20.24
Jäta iroonia, pisikese lapse surm on tragöödia ja alati mõtlen, kus nii hõivatud emad siis on.

----
Mis suhtlemisse puutub, siis täitsa huvitab, kas naised tõesti üldse suhtlemist ei vaja. Mina seda ju ei tea, mul naistuttavaid ei ole.

Igal juhul on jäänud mulje küll, et naistele on suhtlemine mõttetu tüütus.
Aga millega siis tegeldakse ? Juhul, kui lapsi ei ole või lapsed juba suured.
 
Helenavanje 17. september 2014, kl 20.37
Kes ütles, et pole vaja?
Mina olen abielus 10.a olnud, vanust 33.a, lapsi 2 (väikest) ja sõbrannasid on üsna palju.
Suhtleme igapäevaselt läbi interneti ja kord nädalas vähemalt saame kokku. Käime kinos või istume kellegi juures õhtuti ja vaatame filme vms.
Oleme ka ainult sõbrannadega koos soojamaa reisidel käinud. Muidugi on selle eelduseks hea mees kes on nõus naisele niipalju vabadust andma ja lapsi ise kantseldama sellel ajal.

Igatahes ma julgen ütelda, et kõik naised vajavad suhtlemist.
 
uppumise artiklist 17. september 2014, kl 20.38
"Tänaseks on sellel aastal Eestis uppunud kuus last".
Ei saa ju siis öelda, et kõik laste emad valetavad oma hõivatuse kohta, nagu sa näid vihjavat.

Hõivatud ema võis näiteks köögis seeni marineerida.
 
m 17. september 2014, kl 21.18
sõbranna ei mõtle su peale aga sina mõtled koguaeg ja jaurad siin,tema ei näe probleemi aga sina said elutrauma,miks sa arvad et sinu draama on nii tähtis et siin koguaeg seletada.Inimesed matavad päriselt ka lapsi, ja ka ei soiu siin,sinu probleem on ju tühine sa ju ei kaotanud võimet lapsi saada,mine ja tee oma titt kuskil,selliseid mehi on küll kes tittesi on võimelised tegema ja litutada sulle ju meeldis ega siis kohe ju abielluma ei pea,ja mehed sulle niikuinii ei meeldi ju,aga lapsi nad teevad.Ja ära ütle et rong on läinud,sünnitatakse hiljemgi kui 46
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!