Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Armastusest 13. aprill 2015, kl 18.03
P, loe nüüd oma viimased kirjad üle ja mõtle nende tooni peale. Su toon on enesekindel ja minu kirjutatut naeruvääristav.
Samas pole sa mõhkugi taibanud sellest, mida sulle tegelikult kirjutasin.
Nii et sa siiski kraakled siin minuga. Mida sa reaalis teed või tegid, pole antud juhul oluline. Siin sa kraakled. Teed seda ka siis, kui vastad negatsioonile.
Miks ei taha sa kunagi headest asjadest kirjutada? Positiivsetele kirjadele miks sa ei vasta? Kas need ei paku sulle huvi? Huvitav on vastu vaielda ja kraagelda, on nii?
 
P ema oli saai raamatupidaja? 13. aprill 2015, kl 18.57
ma saan aru, et P. ema oli raamatupidaja, ehk isegi pearaamatupidaja ja sealt see praktikapäevik kokku joonistatigi ja praktikaarianne.

mis teema sul oli diplomitööks? Peakiri, ma mõtlen.
Loomulikult oli teine inimene pahane, kui P. oma paberid muidu sai, ise rumalaks jäädes selle ameti jaoks ju ikkagi. ja siis imestab..
 
P. Eelmisele 13. aprill 2015, kl 23.26
Ei olnud ema raamatupidaja.
Ema õppis reaalainet ning peale lõpetamist oli mõnda aega õpetaja.

Kulude arvestus.
 
P. 13. aprill 2015, kl 23.33
Armastusest
Enda arust olen püüdnud ikka küsimustele vastata.

Lisan veel seda, et kuna olin täielik möku, kel sõnad suust ei tulnud, siis olin kooli ajal ka kiusatu.

Ma küll ei ütleks, et kõik minu kiusajad probleemidega olid.

Inimesi päriselt ärritab tossike, kes midagi öeldud ei saa ning alandlikult teiste tahtmist teeb.

Olen nii palju kordi elus seda näinud.

Naistuttav ütles mulle, et ma ärritan inimesi.
Tegelikult ta pidas silmas, et minusugune allaheitlik nohik ärritab teda.
 
apppiiii 13. aprill 2015, kl 23.48
mida sa jahud sellest, mis oli.
räägi, mis on.
 
P. 13. aprill 2015, kl 23.54
Apppiiii
Tossike ärritab inimesi praegu ka, aga kuna koristan omaette, siis ma ei puutu teistega kokku.

Ja nüüd, vanas eas ma enam nii äpu ei ole.
 
P. 14. aprill 2015, kl 00.24
16.41
Oled loll või mängid ?
 
pole vahet, P. 14. aprill 2015, kl 00.46
pole vahet, kas küsija on loll või mängib lolli, ega see fakte muuda.

sa oled paks õel labase suuvärgiga elus kibestunud üksik vananev naine.
huvitav mille alusel sa neid kulusid siis diplomitööks arvestasid? kust sa lähteandmed said oma diplomitööks.
 
P. Eelmisele 14. aprill 2015, kl 01.17
Said nüüd rahulduse kätte, seegi hea.
 
P. Eelmisele 14. aprill 2015, kl 01.26
Tegelikult on mul haridust 2 klassi, aga see ei ole praegu jututeema.

Probleem on SUHTLEMISE PUUDUSES, TUTTAVATE PUUDUMISES.

Kohutav, piinav suhtlemise puudus on.
Meeletult häirib.
 
P. 14. aprill 2015, kl 01.53
Oeh, kuidas tahaks kellegagi rääkida, aga mitte kedagi võtta ei ole.

Suhtlemise puudus on niivõrd piinav ja rusuv.

Kuidagi sea muuta ei saa. Ei saa keagi panna endaga suhtlema, kui ei soovita.

Jääbki üle üksinda nukrutseda, mitte midagi ei ole parata, pean leppima, muud ei jää üle.
 
diplomitöö kulude arvestamisega 14. aprill 2015, kl 02.09
P.huvitav mille alusel sa neid kulusid siis diplomitööks arvestasid? kust sa lähteandmed said oma diplomitööks.
---------
P. kirjutab: ema oli mõnda aega õpetaja.

mida see ema siis väljaspool mõnda aega tegi?
 
P. 14. aprill 2015, kl 02.26
Töötas teises kohas, aga ikka oma erialal terve elu, kusjuures tükk aega kahe koha peal.

Ütlesin, mul 2 klassi.
 
ole siis tubli ise ka 14. aprill 2015, kl 03.09
ole siis ise tubli ka, P.
hästi intelligentne vanadaam meil siin.
 
stoorijälgija 14. aprill 2015, kl 08.12
Varemalt ütlesid , et tädi oli õpetaja ja ema oli raamatupidaja.

"Oeh, kuidas tahaks süüa, aga pole midagi võtta" ütles ta, viitsimata püsti tõusta ja poodi minna.

Suhtlemisvaeguses inimene ei hädaldaks, vaid suhtleks, suhtleks foorumiski ja MUUDAKS ENNAST.
 
P. 14. aprill 2015, kl 11.57
Stoorijälgija

100% ei ole mitte kuskil öelnud, et ema oli raamatupidaja, ei ole ema majandust õppinud, vaid reaalainet, mille õpetaja ta algul oli.

Seda olen mitu korda öelnud, et ema õppis reaalainet ja tal oli reaalainetes väga hea pea.

Just nimelt muuta olen ennast kogu aeg üritanud, aga ju siis naistel ei ole üldse aega, enamus elab ju pereelu.
 
Miku 14. aprill 2015, kl 12.11
Pereelu kõrvalt leitakse ikka aega ka suhtlemiseks, kui tahetakse. Aega ikka on, oleneb, mille - kelle peale seda kulutada tahetakse.
 
P. 14. aprill 2015, kl 12.28
Miku
Eks ta ole jah.

Ma lihtsalt ei sobi teistele naistele, minuga ei kõlba rääkida, mõjun ilmselt veidrikuna.

Huvitav oleks teada, mida eri naised tunnevad mind nähes ja miks minuga suhelda ei taheta.

Ega seda ju teada ei saa, keegi ütlema ei hakka, kuigi võiks ju.
 
P. 14. aprill 2015, kl 12.42
See on küll väga huvitanud, kui palju on aega suhtlemiseks nendel, kes jätavad mulje, et on nii hõivatud.

Kui palju üldse suheldakse, eriti need, kes väidavad, et selleks üldse aega ei ole.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 12.48
Kindlasti öeldakse, et pean teisi kuulama.

Heameelega kuulaks, aga naised hoiavad distantsi, oma asjadest rangelt ei räägita, kõik on suur saladus.

Mitte kuidagi ei saa teistele naistele ligi, nad on omale paksu müüri ümber ehitanud, kust läbi mind mingil juhul ei lasta.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 12.56
Stoorijälgija
Selleks pean ju TÄPSELT teadma, mida naised mind nähes tunnevad, MIKS ei taheta minuga rääkida.

Mis tunded ja mõtted naistel tekivad, et minust eemale hoiavad ????
Ma ei tea ju seda.

Kui ma seda teaksin, saaksin oma olekut ümber kohandada.

kahjuks ükski naine mulle seda ütlema ei hakka ja tõenäoselt ei saa nad isegi aru, miks minu vastu tõrge tekib.

Väga võimalik, et ei osata selgitada ja ei vaevuta ka.
Lihtsalt ei peeta vajalikuks.
 
Mäletan 14. aprill 2015, kl 12.56
et siin teemas keegi ( või isegi mitu ) pakkus, et kohtume ja ta ütleb siis, mis mulje jäi ja ehk oskab soovitada midagi.
 
kaa keegi on Pga kohtunud? 14. aprill 2015, kl 13.00
andke tuld
 
P. 14. aprill 2015, kl 13.15
Mäletan
Ilmselt eri naised mõtlevad eri moodi, aga peab midagi üldist ka olema, mis minu juures ei kõlba ja eemale peletab.

On see olek, kõnnak, kehahoiak, aura, mis eemale peletab.

Naised teevad ju oma otsuse ainult peale vaadates.
Ma ei tea, mida naised minus näevad, et RANGELT EEMALE HOIAVAD.

Nagu pidalitõbisest, et äkki muidu nakkab.
 
issand 14. aprill 2015, kl 13.35
Vot mina hoiangi eemale inimestest,kes on tühja pilguga,käivad pea maas,ühtki sõna ei räägi,õigustavad end igal sammul,ei kiirga positiivsust,ei naerata,on kasimata,ei hoolitse enda eest,kellel pole huumorisoont. Lihtne ju.
 
Liza 14. aprill 2015, kl 13.54
Olen P- ga kohtunud ja sellest siin ka kirjutanud. Ta oli sõbralik, naeratav, jutukas. Ühtki eespool mainitud eemalepeletavat asja tähele ei pannud. Nii et mina küll ei oska arvata, miks niimoodi eemale hoitakse...
 
hmm 14. aprill 2015, kl 13.57
Misasja ta siis lõputult edasi soiub, sõbranna leitud ju.
 
P. 14. aprill 2015, kl 14.17
Hmm
Elame Lizaga teineteisest kaugel, kohtunud oleme ühe korra.

Suhtleme emaili teel.

Issand
Ma ei õigustanud ju reaalis ennast üldse.

Kui keegi ükskõik mis jaburduses mind süüdistas, tundsin ennast süüdi ja ei öelnud midagi vastu.

Põdesin lihtsalt, minust ei olnudki mingit vastu ütlejat, veel vähem õigustajat.

Oeh, küllalt naeratasin totakalt.

Keegi noris mu kallal, mina naeratasin ebalevalt.
Kui totakalt ma võisin mõjuda.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 14.20
Liza on väga heatahtlik inimene ning tema vaatab tõenäoselt mind hoopis teise pilguga, kui teied naied on vaadanud.

Aga tõesti eluaeg on minust eemale hoitud kui pidalitõbisest.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 14.20
Teised naised.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!