Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
jah 14. aprill 2015, kl 14.22
No siis on nii, et kõik teised naised peale Liza on lihtsalt hästi õelad ja halvad. On ju loogiline. Järelikult ei ole vaja ka nende järele õhata.
 
P. 14. aprill 2015, kl 14.23
Jah
Ära ironiseeri.
 
Reena 14. aprill 2015, kl 14.24
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui
> totakalt ma võisin mõjuda.

Mitte MÕJUSID vaid MÕJUD praegu.
Just nimelt praegu ja selle hetkel. Sa mõjud täiesti idiootselt ütleks sellega, et siin foorumis sellist ila suust välja ajad. Kahjuks sa seda ise ei tunnista...
 
Helenavanje 14. aprill 2015, kl 14.25
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah
> Ära ironiseeri.

No aga siis on super ja võiks teema kinni panna? :)
P on selgusel majja toonud, talle meeldibki olla üksik vinguviiul ja teiste naistega mitte suhelda:

AE moderaatorid, pange see hullumaja putka siin nüüd kinni eks?
 
P. 14. aprill 2015, kl 14.26
Reena
Siin ma julgen kirjutada kõigest, mis reaalis olnud on.

Ja eemale on minust tõesti hoitud eluaeg.

See mind huvitabki, mida naised mind nähes tunnevad, et kohe endale paksu müüri ümber ehitavad.
 
Reena 14. aprill 2015, kl 14.31
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Reena
> Siin ma julgen kirjutada kõigest, mi
> s reaalis olnud on.
>
> Ja eemale on minu
> st tõesti hoitud eluaeg.
>
> See mind huvi
> tabki, mida naised mind nähes tunnevad, et k
> ohe endale paksu müüri ümber ehitavad.

Seda sama mida siinsed foorumikasutajadki - sa tekitadki õudu. Sinu siinne tekst näitab, et sul kruvid ikka tõsiselt peas logisevad.
Suudad sa aru saada, et MITTE ÜKSKI normaalne naine ei suudaks kuskil foorumis jaurata lõputult ühel ja samal teemal, mida on nämmutatud OKSENDAMISENI juba???
 
jah 14. aprill 2015, kl 14.44
Kuidas ma ironiseerin? Sa ju kirjutad, et Liza on heatahtlik ja seega näeb sind teisiti. Järelikult on teised ebaheatahtlikud. Milleks nende järele nutta, aru ma ei saa.
 
P. 14. aprill 2015, kl 14.56
Reena
Reaalis ei ole ma midagi nämmutanud, ma ei räägigi teiste naistega, lihtsalt ei ole selleks võimalust.
 
Pille 14. aprill 2015, kl 15.15
kas sa P, inimkeha tshakratesüsteemi usud?
 
Reena 14. aprill 2015, kl 15.19
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Reena
> Reaalis ei ole ma midagi nämmutanud,
> ma ei räägigi teiste naistega, lihtsalt e
> i ole selleks võimalust.

Mida sa väänad alati kõigi postitusi. Kas ma rääkisin reaalsest elust. Reaalset elu sul ju ei eksisteeri.

Ma rääkisin siinsest foorumielust, kuhu sa oled ennast vist igaveseks sisse kirjutatud.

Ma vastasin su küsimusele, miks reaalses elus naised sinuga suhelda ei taha.
 
P. 14. aprill 2015, kl 15.33
Reena
Reaalses elus ju mitte keegi ei tea, milliseks me vestlus kujuneb.

Seda ju keegi ei tea, sest me ei olegi reaalis rääkinud.
 
Reena 14. aprill 2015, kl 15.43
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Reena
> Reaalses elus ju mitte keegi ei tea
> , milliseks me vestlus kujuneb.
>
> Seda j
> u keegi ei tea, sest me ei olegi reaalis
> rääkinud.

Usu mind, peale 4 aastat sinu kirjutiste lugemist, on sinust küll väge selge pilt saadud.
 
P. 14. aprill 2015, kl 15.46
Reena
Kui sa vaatad inimesele peale, sa ju ei tea ette, milliseks te suhtlus kujuneb, kust sa seda ette peaksidki teadma.

Täpselt samuti ei tea teised naised, ma ei olegi nendega rääkinud ju.

Või kui mõne üksikuga olen, siis ainult paar mitte midagi ütlevat lauset vahetanud.

Tõrge on naistel juba mulle ainult peale vaadates ja nii on olnud eluaeg.

Võib - olla peletavad naisi eemale tugevad kompleksid, võib - olla on neile vastik minu allaheitlik tossikese olek.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 15.50
Reena
Näiteks noorena olin vägagi positiivselt meelestatud, aga ikkagi ei tekkinud mingit suhtlemist.

Seda olen küll märganud, et inimesed ei salli tossikesi.

Inimesi kohe vihastab selline tõmmata - tõugata äpu, kes teeb seda, mida nemad tahavad ja midagi vastu öelda ei julge.

Vot selline tossike ajab inimesi marru.
Tuhat korda elus nähtud.
 
P. veel to Reena 14. aprill 2015, kl 15.59
See ka, et naistuttavaga ma üldse rääkisin vähe ja seda, mida naistuttav kuulda tahtis.

Ei kurtnud ma talle oma muresid.

Esiteks naistuttavat ei huvitanud ja ma teadsin seda.
Teiseks ma ei olnud võimeline oma muredest reaalis rääkima.

Noorena eriti häbenesin oma muresid ja alaväärsust.
Oi, kuidas häbenesin.
Mingil juhul ei söandanud sellest rääkida.

Siin lasen ennast lõdvaks ja lasen kõik enda seest välja.
Reaalis seda teha ma ei söandaks.
 
no siis 14. aprill 2015, kl 16.18
Targad naised on pee teele sattunud, tajuvad kohe eneseväärikuse puudumise, otsatu igavuse ja negatiivsuse ära.
 
jah 14. aprill 2015, kl 16.21
enrgiaavampiiril tööd jälle palju.
sadameid kordi ikka ühte ja sama, kes aga lugeda vaid jaksab.
õnneks reaalis kuulajaid pole.
 
3,14 14. aprill 2015, kl 16.33
võtan selle tšakraküsimuse üle. :)

nimelt ühes tshakratesüsteemi uurimuses on leitud seosed sellesama koolikiusamisega või inimese tõrjutud olemusega hilisemas elus.
see veidi teistmoodi uurimus väitis, et koolikiusamise ohvritel on väga tugevalt alafunksioneeriv eelkõige juurtshakra. nn. esimene tšakra siis.
tänu sellele esmapilgul nähtamatule ebakõlale ümbritseb neid inimesi justkui teistsugune väli, mida ümbritsevad (olenevalt nende enda vaimsest arengutasemest) tajuvad valdavalt kas segavalt või koguni ärritavalt ning viimased võivad hakatagi suhestuma esimestesse kui potensiaalsetesse ohvritesse, kutsuda esile vägivaldsed sõnad või teod ise seda justkui soovimatagi.
sellised inimesed tõepoolest tõmbavad endale tugevamate ja nö. maiselt elujõulisemate kaaslaste alateadlikku kuid kahjuks negatiivset tähelepanu ilma mingit nähtavat põhjust kiusamiseks ise andmata.

vaatan, et kuidagi sama süsteem toimib ehk sinugagi, P, nii reaalis kui siin?
sa justkui käitud normaalselt, isegi siiralt, vastad näiliselt tasakaalustatult, kuid kaasvestlejad loevad su sõnadest või postitustes ikkagi millegipärast välja kas solvava tooni, kraaklemise ning hakkavad sind varem või hiljem ise sõimama ning alandama.
vaatan, et see on siin täiesti reegel.

seega jah, ütled, et inimesed alandavad sind, sest oled tossike.
hea küll. see on su praegune veendumus.
kuid küsimus: oled sa mõelnud, miks sa oled tossike?
kas sulle meeldib olla tossike?
kas soovid seda olukorda parandada?
kuidas?
minevikku muuta ei saa, saab muuta vaid olevikku.
teisi ka muuta ei saa (see on siiski fakt), saab muuta vaid iseennast ja oma suhtumist.
seega, mida teed ise ja igapäevaselt selleks, et seda olukorda enda jaoks parandada? et olla enda ja oma loomusega rahujalal? et olla õnnelikum?
 
teoreetiline kulude arvestus, P. 14. aprill 2015, kl 16.57
kuidas ja mille alusel sa diplomitöö kirjutasid. Need kulud ja nende arvestamine.

sul oli vaja ju lähteandmeid, kuskohast sa need said? ja kuidas sa neid siis teoreetiliselt analüüsisid?

huviks kohe küsisk, kui pika ja põhjaliku töö siis kirjuyasid ja kuidas seda ära kaitsesid komisjoni ees?
 
issand 14. aprill 2015, kl 17.38
no kui sa juba lizaga kirjutad ,siis on hästi ju, miks sa siis siin veel edasi oled tekkis küsimus
 
P, näeb asju nii, nagu ta valinud on 14. aprill 2015, kl 18.09
Psühholoogias nimetatakse seda projitseerimiseks, mis tähendab seda, et oma sisemisi olemusi omistame me teistele.

Mida iganes me räägime, me räägime endast.
-------
see kuidas P. inimesi näeb, on tema valik, Tegelikkusega pole sel miskit pistmist.

Inimesed ei väldi P.d, neile lihtsalt ei lähe ta korda: igav. mittemidagiütlev välimus, vana, halvasti riides, tühja pilguga.. jne jne.
 
Mis aitaks? 14. aprill 2015, kl 18.32
P - l pole vaja jutte tšakratest ja eneseabi õpikuid ja pinnimisi õpingute kohta, tal on vaja toredaid sõbrannasid ( või vähemalt ühte ) , kellega kokku saada, juttu ajada, kuhugi minna, naerda ja ongi päev läbi ja tuleb uni ja foorum ei tule meeldegi ja selleks pole aegagi.
 
nojaa 14. aprill 2015, kl 18.41
Aga kust seda sõbrannat võtta, kui inimene käib ainult koristamas ja poes, sellisega pole millestki rääkidagi.
 
P. 14. aprill 2015, kl 22.29
Nojaa
Õppimise ajal täpselt samamoodi ei tekkinud naistega mingit suhtlust.

Ometi on noored suhtlemisaldis, aga minuga ei suhelnud mitte keegi.

Lõpuks siis sain naistuttava, sest tal ka kellegagi suhelda ei olnud.
Aga no see ei olnud mingi normaalne suhtlus, sest naistuttavat ei huvitanud.
 
P. 14. aprill 2015, kl 22.34
Mis aitaks?
Täpselt nii ongi.

HINGESUGULAST on vaja.
Kellega asju arutada, väljas jalutamas käia jne.

18.09

30 aastat tagasi ma ju ei olnud vana, aga täpselt samamoodi naistuttavaid ei leidnud.

Ega ma praegu siis ei taha suhelda noorte naistega, nende jaoks olen ma muidugi vana.

Suhelda mõtlen ikka nendega, kes on sama vanad.

Mitte midagi ei oska rääkida näiteks 25 aastase neiuga ja nemad minuga mitte.

Suhtlevad samaealised.
Noored noortega.
Vanad vanadega.
 
Peele 14. aprill 2015, kl 22.34
P nagu psyhhopaat. Miks te toidate oma vastustega psyhhopaati? arge vastake talle. Sa, pee mutt voiks magama kobida mitte siin oo labi unnata.
 
P. 14. aprill 2015, kl 22.44
3,14
Tsakrate asi on väga huvitav.

Internetis võin tõesti osadele kraaklevalt mõjuda, aga reaalis ilmselt inimesi ärritab minu saamatu ja hädine olek.

Olen küll ja küll näinud, kuidas inimesed minuga muutuvad tõrjuvaks ja ärrituvaks ilma mingi põhjuseta.

Ma olen tossike lapsest peale olnud, selline oli lihtsalt kasvatus.

Samuti tundsin, et PEAN tossike olema, teist võimalust ei ole.

Muidugi ei ole meeldinud selline olla.

Eks ma olengi muutnud ennast selles suhtes.
Ei ole enam kaugelt selline toslem nagu varem.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 22.48
Praegu ma enam nii tossike pole, kuigi vahel ei suuda end reaalis kaitsta.

Miks teistel naistel pidevalt nii kiire on sellest pole ma kunagi aru saanud, sest pidevalt nad kohtuvad ja jutustavad.

Koolis olin tissike ja teisi naisi ei leidnud.
 
P. veel 14. aprill 2015, kl 22.50
3,14

Aitäh huvitava kommi eest.

Äkki ongi suhtlemise tsakra kinni ning see peletab teised eemale.

Naistel on tõrjuv suhtumine minusse ilma mingi reaalse põhjuseta.

Toon näite. Üürisin kunagi oma elamise hästi odavalt välja.

Neiu tuli võtmeid tagasi tooma, jättis veel mitme kuu kommunaalid maksmata, aga see selleks.

Ma ei tundnud teda äragi.
Naeratasin ja laususin rõõmsalt, et, ma ei tundnud teid äragi.

Neiu vastas, et ega me ei pidanudki sõbrannadeks saama.

Siis jäi mul küll suu lahti. Miks nii nähvata vaja oli ?
Ma ei saanud üldse aru.
 
P. 14. aprill 2015, kl 22.52
22.48 on keegi teine.

Mina seda ei tea, palju teised naised kohtuvad.
Tume maa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!