Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Helenavanje 15. aprill 2015, kl 14.41
Helenavanje

Ei hakka noor inimene midagi taolist mõtlema.

Noor inimene on juba välja kujunenud.

Kujunemine toimub lapsepõlves, kallis naisuke.

Või sa arvad tõesti, et põhiolemust annab muuta.

Ei ole noored mõjutatavad midagi, kui on tulnud normaalsest perest.

Selleks, et selliseks muutuda, pead seda olema kuulnud varasesest lapsepõlvest peale IGA PÄEV TUHANDEID KORDI.

Alles siis kinnistub öeldu su alateadvusse.

Sinu meelest käib kõik ikka nii lihtsalt.
 
P. to Helenavanje 15. aprill 2015, kl 14.43
Su meelest käib kõik nii lihtsalt ja sa võtad sõna teemal, mida sa ei valda.
 
P. veel to Helenavanje 15. aprill 2015, kl 14.51
Muide seda ma just kirjutan, milline olla EI TOHI.

Olen ka korduvalt lisanud, et selline ei tohi olla.

Kirjutasin ju, et äpud ajavad inimesi marru.

Kui noored su meelest mõjutatavad on, siis loevad just, et äpu olla ei tohi, see toob ainult halba ning tuleb enda eest seista.

Just vastupidi sinu öeldule mõistan ma oma alandliku tossikese oleku hukka, see ei toonud mulle midagi head.
 
Helenavanje 15. aprill 2015, kl 14.58
/loeb ja irvitab pihku/
 
P. veel to Helenavanje 15. aprill 2015, kl 14.59
Sa kirjutad ju soga.

Ma just kogu aeg toonitan, kui palju halba toob kaasa, kui oled alandlik tossike.

Kui palju halba teeb, kui täidad teise soove ja surud oma tahtmise maha.

Kui palju halba teeb, kui oled kõikidega nõus ja alandad ennast nende ees.

Noored just näevad, kui vale on olla alandlik tohman.

See just ärgitab neid oma peaga mõtlema, ISE otsuseid vastu võtma, mitte teiste ees koogutama.

Ma muud ei teegi, kui kirjutan, kui vale oli minust kõikide naiste ees koogutada ja neid pühakuteks pidada.
 
jätka, P 15. aprill 2015, kl 15.05
jätka aga seda enda õigustamist ja teistele laialt ärapanemist, et teised on kõik lollid, kes midagi ei tea. ainult sina, "kallis naisuke", tead kõigist kõige paremini. teistel pole ei lapsepõlveraskusi, kooliprobleeme ega elus miski viltu läinudki. kust sellised ka midagi teada saavad, kui sina, meie ainumane elutark, P, seda 4 aastat siin ei ketraks.

saad sa üldse aru, kui vastik inimloom sa ka oled.
ainus, kes teab kõike õigesti, ainus....
keegi teine ei saagi midagi teada, sest keegi ei teagi....ainult sina üksi.

ei teagi keegi, sest nad pole sellised troll-lollid nagu sina.

aga eks sa tea edasi..ja kääksu siin edasi, märter, tulevastele noortele elutarkuse õpetaja...ääääää, kui lame....ääääää
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.09
mind siiski hämmastab siinsete valdavate masside pahatahtlikkus.
ikka nok nok nok karjaga ühe kallal.
no ei meeldi mitte, et ta teistsugune on. ei meeldi mitte, et teine aina kordab, et see foorum tal suhteliselt ainuke suhtlemisvorm ja samas ka teraapia on.
ei, see käib massile vastukarva, et keegi teismoodi teeb kui mass.
ja ei saa seda P-d ei kallutada ega oma meele järgi kummutada.
nii see mass aina räuskab, sõimleb, rõvetseb, paneb diagnoose, kuid see P vastab ikka ühtviisi vaoshoitult. jah, räägib kurbuse ja valuga küll oma ammusest teemast, oma õnnetust lapsepõlvest, oma allasurutud kasvatusest, kuid massi aina isklikumaks minevate jämeduste ja madaluste suhtes jääb neutraalseks.
oleks kole statistika, kui palju roppusi ja isiklikke, väga inetuid solvanguid talle siin öeldud on. judinad jooksevad üle selja. tõega.
kuid ta ikkagi ei vasta samaga. vahest küll pahandab ja püüab enda eest seista, kuid kunagi ei lasku sarnastesse väljenditesse, kui tema enda suunas tulid.
panete tähele?
kusjuures, mida vaoshitumaks ta jääb, seda rohkem mass hullub. :)

ning ka mulle juba tundub, et asi on võtnud absurdse mängu vormi.
testimaks, kui madalale see siinne mass õieti langeda suudab.

nüüd muidugi see mass vaatab, et P-d rõvedusega ei kummuta, hammas peale ei hakka, seega proovib jõuga. kribatakse kitupunnidena Delfi modedele ja nõutakse kooris teema sulgemist.
miks nõutakse?
toimub siin vaenu õhutamine?
jah, toimub küll. selle massi poolt.
toimub siin inimväärikuse solvamine?
jah, toimub küll.
ikka selle massi poolt P suunas. kusjuures lisaks ka enda suunas. võiks arvata, et sõnakasutuse ja lauseehituse järgi siin tõesti kirjutab P-le vastu mingi paadunud vangla kontingent. kusjuures valdavalt naistevangla.

ahet pangem kinni?
ma saan väga hästi aru, miks seda nõutakse.
kas P-e pärast? ei.
massi enda pärast.
sellepärast, et mentaalselt on seda masside soppa juba niivõrd palju kogunenud siia, et piir on ehk ette tulemas.
see nende sopp on ju ometi talletunud siia. see kõik on reaalsete sõnadega. see kõik kuulub igale konkreetsele inimesele, kes siin P suunas mitmete ja kümnete eri nimede alt rõvetsenud ja sõimelnud on. kõik need aastad.
ja tundub, et see koorem hakkab nüüd üle ääre ajama. küllap on alateadlikult häbi oma tegude eest, kuid seda tunnistada ei suudeta ja asutakse aina tigedamale rünnakule.
sest häbi oma madaluse pärast teeb neid tigedaks.
kusjuures na agressiivsete hoiakute järgi tundub seegi, et see sopp painab neid sõimlejaid palju hullemini, kui näiteks P draama. P valu on tõesti näiliselt palju väiksem nende sõimajate verbaalste jubeduste kõrval.

kuidas te, kullakesed, küll ei näe, mis moodi te käitute? mis sõnu te produtseerite?
mitte ainult P-ga.
ka iseendaga.
oma hingega.
milleks teil seda soppa endas nii palju vaja tekitada on?

no ja oletame, et pannakse P teema lukku. mis edasi? võidutsete te siis? küllap vist. kuid ainult hetkeks. et saite mingi mõttetu toore jõuga kellestki üle olla.
kuid edaspidi pole teil ju kuskile tulla ja oma hinge mustust kellegi P-e peale välja valada.
saate te siis rahu?
EI, TE EI SAA.

te vaesed muserdatud hinged küll.

no lasin nüüd tõepoolest auru välja. :D
 
Riina 15. aprill 2015, kl 15.13
3,14 muide lause hakkab suure tähega.
Enne kui "tarka" hakkad panema, õpi kirjutama.
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.13
Jätka, P

Kust otsast ma õigustan ?

Olin alandlik äpu, kes teiste naiste ees ainult koogutas ning kõigega nõus oli.

Nii see oli ja minevikku ma muuta ei saa.

Enda alavääristamine ja teiste naiste pühakuteks pidamine ju mulle halba tegigi.

Naistuttav hiljem irvitas, et pugeja.
 
Jätka P 15. aprill 2015, kl 15.17
Õigustad enda praegust käitumist.
Sinu käest on küsitud tuhat korda, mis paneb sind siin foorumis seda teemat lõputult ketrama.
Seda sa õigustad.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.18
või et noored käivad siin lugemas ja võtavad ehk koguni P-st eeskuju?

issandjumalküll.
ma isegi ei irvita pihku.
ma ikka naeran päris suure häälega. :DDD

kas see argument saadetigi Delfi moderaatoritele?
"P hukutav mõju kaasaegsele noorsoole! Peatage korralagedus!"

normaalne nõuka mentaliteet, tuleb mainida. viska või kulpi.
:)))
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 15.20
Jätka P

Keegi ei keela teistel oma raskest elust kirjutada, ka lapsepõlvest.

Kui inimesel on lapsena probleemid, mõistab ta ka teiste probleeme.

Inimene saab tavaliselt sellest aru, mida ise on üle elanud.
Samuti alateadvusel on suur jõud.

Kui sulle ikka midagi kümneid tuhandeid korda on pähe raiutud, siis on väga raske sealt välja saada.

Mõistusega saad aru, aga alateadvus ütleb midagi muud.
Ning alateadvuse jõud on meeletu.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.22
Riina,
suur suur tänu sulle selle nii kohase vihje eest!
mis küll Delfi ilma sinusugusteta teeks?
emakeel hukas ja puha. juletakse väikse tähega lauset alustada. rõve!

julgen kusjuures märkida, et ka sinu esimeses lauses on komaviga. autsh!
:)
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.22
Jätka, P

Üksindus, lootusetus, vastuste otsimine.
 
Riinale 15. aprill 2015, kl 15.24
Sina õpi kirjavahemärke kasutama, targutaja.
 
Vahur 15. aprill 2015, kl 15.24
P-l on fänn 3, 14 näol tekkinud.
Või siis on 3,14 P ise, ma ei imestaks.

3, 14 sa saa siis P-ga kokku kui ta sulle nii kangesti meeldib, tehke kohe üks omaette nurgake, kus saate järgmised 4a segamatult soiguda oma s*ta elu üle :)
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.27
Riina,
sa oled nii musi.
võitsin hetkel kihlveo. vedasin kihla, et kommentaarija Riina ei leia komaviga üles ja teiseks tuleb kindlasti mingi isiklik solvang või nimetus.
ja tuligi.
Delfi klassika.
:)
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.28
3.14
Väga huviga lugesin Su kirjutist.

Ma üldse ei mõista, miks kasutatakse lausa jubedaid sõnu.
Nagu oleks isiklikult keegi midagi väga halba teinud ja nüüd on raevus.
 
Riina 15. aprill 2015, kl 15.30
"3,14 muide, lause hakkab suure tähega"

Rahul?

Aga olen nõus Vahuriga. Tundub, et P leidis endale samasuguse napaka. Täiuslik paar. P uus "sõbranna".
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.30
Vahur
Ütlen ausalt, mul on nii raske uskuda, et sa oled mees.

Nii naiselikud kommid sul.
 
tead sa 3,14 15. aprill 2015, kl 15.30
mis annab sulle siin õiguse teisi massiks nimetada.
kes sa ise oled, et hüppad platsio ja kukud teisi siin õelaks massiks nimetama.

kas vähe on niigi valitsuse ja ametnike poolt tavainimesi mõnitatud, neid rotikarjaks, ajudeta massiks, lollikarjaks, lumpenmassiks ja veel igatemoodi alandavalt sildistatud...
ja nüüd tuleb 3,14 ja paneb täie rauaga kõik ühte patta ja naerab täie lõuaga veel takka.

minge te pekki puha, P ja kogu tema fänniklubi takka.

kas siin on mõni taastusravi foorum või psühhoteraapiline nõustamine või, et ÜKS //ÜKS// ervajadustega klient saab eritähelepanu, erihoolitsust ja talle erilisele ei tohi keegi midagi öelda.

tema võib halvasti tõlgendada, tema võib, aga teised peavad mööda nööri käima...

anna abi....kui see pole teadlik terror ja alandusakt, siis, mis see on..


see pole mingi erafoorum, kus ÜKS võib ja teised peavad temaga arvestama...

neil tyeistel võib samamoodi olla eluga nihe ja liiga valus momendil ja mis imet siis, kui ka neil keerab vindi üle ja tahaks kurjemalt reageerida....
aga kus sa võid, kõnni nööri mööda, sest õnnetuke P ravib siin oma komplekse ja temaga tuleb nunnu-ninnutada..


mind ka ajab ammuilma öökima see 4 aastat kestnud üks ja muutumatu soigumine. küll on siin püütud aidata ja väga heasoovlikult muideks veel, kui arvestada, et tegu võõra inimesega ja keegi meist pole psühhoterapeut isegi mitte.

ja nüüd hüppab 3,14 platsi ja paneb kõik paika, kui hull mass...

tead sa 3,14, mine sa ka pekki koos peega. kui te muidugi ei olegi juba ammuilma ühes paadis kahestunud olekus.

palun see teema lukku panna,

sest see häirib psüühiliselt ja ei tekita häid tundeid.
mitte üksi minul, vaid väga paljudel...
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.34
Riina
Ütle nüüd, kas olen sulle isiklikult midagi halba teinud, et nii sarkastiline oled ?

Ausalt öeldes ma ei mõista.

Kui keegi ei ole mulle ega meie rahvale isiklikult midagi väga pahasti öelnud, siis ma küll ei tunne mitte mingit vajadust heast peast halvustama hakata.

Eestlasi halvustavad ja materdavad kommid häirivad samuti.
Me oleme isegi nii pisike rahvus ja valus on lugeda tümitamist.
 
P. 15. aprill 2015, kl 15.37
Tead sa 3, 14

Siin võib IGAÜKS klirjutada.

Ka SINA võid siin oma probleemidest kirjutada nii palju kui tahad.
Mitte keegi ei keela.

Sind häirib, et mina oma muredest kirjutan.

Aga kirjuta siis sina ise ka.

Muide internetis on väga palju komme, mis näiteks mind psüühiliselt häirivad.

Näiteks kasvõi pidevad eestlasi ja Eestit mõnitavad kommid, valus lugeda.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.40
Riina.
tubli! eesti keel selleks korraks päästetud. :)
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 15.40
Tead sa 3, 14

Ütled, teistel võib elus pahasti olla.


Aga MIKS nad ei kirjuta siis siin sellest, miks nad ei kurda oma muret ????

Keegi ei palu mööda nööri käia.

Lihtsalt imelik lugeda valimatute sõnadega sõimamist, see ei ole normaalne.
 
issand 15. aprill 2015, kl 15.43
no ma siin üritan saada lihtsalt aru,üritan mitte solvata,avaldan arvamust,ma lihtsalt ei mõista,miks P ei ole võimeline muudest asjadest kaasa rääkima,kui suhelda tahab,miks minna koguaeg minevikku, minevik on kõik juba siililegi selge,4 aastat on selge juba,no tõesti ei huvita enam. kui P sooviks suhelda siis räägiks ju mis iganes teemal,vastaks küsimustele ja paneks vahest isegi rõõmunäo oma lause lõppu,et saaks aru ,et inimesel on hea emotsioon. no lihtsalt ei mõista.
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 15.44
Tead sa 3, 14

Minus tekitavad ka väga paljud kommid halbu tundeid, mõjuvad tõesti väga halvasti.

Osad tulevad ju teadlikult halvasti ütlema.

Mina kirjutan ainult endast, ei tule ma siia kedagi ründama.

Kusjuures eriti teema alguses tegid paljud kommid mu niigi halva enesetunde veelgi halvemaks.

See oli siis, kui kirjutamist alles alustasin.

Nii et ei saa öelda, et öeldakse halvasti, sest ollakse tüdinenud.

Halvasti ütlemisi oli KOHE, PÄRIS ALGUSES, kui a veel ei olnud jõudnud õieti kirjutama hakatagi.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 15.45
juhin tähelepanu, et teema rubriik on "Halb kogemus".
heade tunnete tekkimiseks võin ilmselt pöörduda rubriiki "Hea kogemus".
või siis kituge modedele ära. et teil ei teki häid tundeid.
lisaks laske oma ip järgi model iseenda kommid välja võtta ja vaadata kui palju rõvedusi te olete seal ise kirja pannud.
loogiline, et peale seda on küllaltki häbi ja ilmselgelt ka väga paha olla.
 
issand 15. aprill 2015, kl 15.46
on siin inimesed väga palju kirjutanud oma muredest,mis sa ajad,aga vaata need mured leiavad lahenduse,sest inimene otsib abi ja saab abi.INIMENE KUULAB ,VAATAB ,LOEB JA KIRJUTAB KAASA JA SAAB ABI,NING TEEMA LÕPPEB.
 
küss 15. aprill 2015, kl 15.54
ooot-oot, kas sina, P, tegid ka selle teema või hüppasid lihtsalt teise tehtud teemasse ja kukkusid oma asja ajama. seda, et sa selle "üksiku keskealise põrgu elu" teema autor oled, seda me teame puha. ja sedagi, et see teema kinni pandi ja kohe tärkas uus sarnane teema nagu seeneke peale vihma.
seda teame ka, kuidas sa sirjena püüdsid eestimaad kaitsta võõra ülistamise eest ja teame seda, kuidas sul lennukis kitsas oli ja kuidas marokos till välja võeti ja taha taheti sulle keerata ja kuidas sa aina mööda üht tänavat kõndisid ja mis sellega kaasnes. appi, mis see meie asi on.
kirjuta enda jaoks ja jaga oma fänniklubiliikmetega.


kutsun siis üles KÕIKI siia võimalikult ajuvabasid teemat tegema ja võimalikult kaua vastu pidama.
TEHKE TEEMASID, erinevaid ja palju....KÕIGIL on õigus, ütleb veteran P.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!