Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
jep 15. aprill 2015, kl 18.26
Aga sa korruta oma halbu asju veel aastaid ja aastaid, kohe iga päev, siis on täitsa kindel, et su elus ei muutugi mitte midagi. Siin õpid veel õelutsemist ka juurde ja oledki kibestunud tige vanamoor valmis, kes absoluutselt kõiges ainult halba näeb.
 
aju_keenius 15. aprill 2015, kl 18.27
Mul ka ei ole mis siis?suht put*puha.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.28
18.22

Ma ei olnud veidrik.

Aga muutusin veidrikuks, kui suhelda ei lubatud.

Ma ei saanud teistega välja öelda omi mõtteid, pidin koogutama.

Kui ma oma arvamust kunagi ei öelnud ning kõigele kaasa koogutasin, siis teised vaatasidki, et ma olen imelik.

Kui ma oleksin saanud normaalselt suhelda, siis ei oleks mingit probleemi, keegi ei oleks mind tähele pannudki.

Suhtlemise keelamine just probleeme tekitaski.

Kuna ma sõna suust ei saanud, siis hakkasid teised vaatama, et see on mingi imelik.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.29
Jep
Kohe kindlasti ei näe kõiges halba.

Vastupidi.
Halb mind alati üllatab.
Siinsed halvustavad kommid tunduvad mulle uskumatud.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 18.31
18.16
ja sul on kade, et P-l nii palju toetajaid korraga?
aastaid teda siin KAMBAS tümitatud, tögatud ja sõimatud ning nüüd tuleb lausa mitu, kes selle KAMBAGA, selle VALDAVA MASSIGA pole nõus mängu kaasa tegema nagu siinne KAMBA VAIM nõuab?
pealegi on ikka väga suur vahe, mis autori kasti kirjutatakse.
juba ütlesin. see räägib sirgjoonelisusest ja julgusest.
enamik siin aga saja eri nimega.
nende poole ei saa õieti ju pöördudagi, aina vahetavad nimesid, sest neil pole tõesti nii paljugi julgust enda mõtete eest seista nagu on P-l oma ainsa aliase nime alt. teistega räägi nagu saja ahviga, kes oksalt oksale hüppavad, parastavad ja tagumikku näitavad. milleks oma olemust isegi anonüümsena kogu aeg muuta? õigemini varjata?
sest on hirm? jah, sest on hirm. ja on häbi.
vot nii, sõbrake. :)
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.35
18.25
Sa ei mõtle seda ometi tõsiselt.

Kirjutan siin, sest see pakub mulle leevendust.

Kraaklemine seda kohe kindlasti ei paku, tekitab närvipinget ja rikub tuju, üldse mõjub halvasti.

Ütlen vastu neile, kes mulle halvasti ütlevad.

Jep

Kirjutamine pakub mulle leevendust.

Kuigi halvustavad kommid teevad asja hullemaks ning siis tunnen veel suuremat vajadust kirjutada.

Jah, see ongi nagu teraapia.
 
me ei tea. 15. aprill 2015, kl 18.37
no suhtlusparnerid peaks võrdes positsioonis olema, kuna me ei tea, kes P. tegelikult on ja ka isehakanud looduskaitsja 3.14, pole nagu mõtete anonüümsuses kedagi süüdistada.

ja nagu P. isegi kirjutab, vaba maa, ju kirjuta millest tahad ja kelle kohta tahad.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.39
3, 14

Tegelikult olen küll harjunud, et mulle halvasti öeldakse, aga ikkagi siinsed kommid on vahel ikka enesetunde päris halvaks muutnud.

Kuigi siin kõik anonüümne, aga millegipärast vastused vägagi rusuvalt mõjuvad.

Sinu komme on väga südantsoojendav lugeda.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.40
Ma ei tea
Kirjutasin, et inimene võib oma muredest kirjutada, aga kellegi nime ja isikuandmeid avalikustada ei tohi.
 
eelmine P. vastus ongi tüüpiline autist. 15. aprill 2015, kl 18.40
no siin kirjutamisest P. eelmine vastus ju tüüpiline autist käitumine: ajab oma joru ja kui oma tahtmist kohe ei saa, hakkab nutma, läheb nurka, alustab oma rituaale otsast peale, või muutub agressiivseks.

ega haigust ei peagi varjama, sel valehäbil pole ju mõtete.
ses mõttes, et P. väidab, et tema on normaalne. ei ole ju. ta ise kirjutab ka situatsioonidest, kus ta normaalse lapsena, täiskavanuna ei käitunud.
polegi põhjus, kas keelati või lubati: tema käitus veidrikuna.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 18.41
oeh. no näiteks nagu see isehakanud arsti sündroomiga tegelane.
no mis ta siin jahub?
tegi copy-paste kuskilt meditsiini lehelt ja nüüd aina rahuldab end selle teemaga. see on nüüd tema "trump".
võin kihla vedada, et ta on valmis seda siin veel lehekülgi käiama. sai oma "banaani" pihku ja nüüd hoog ei vaibu tal nii peagi.
enne oli siin mingi samasugune diplomi-maniakk. käiatas seda "oma võidukat teemat" nämmutades edasi ja tagasi nagu oleks tõesti mingi kullaaugu leidnud. kõõrutas seal otsas nagu sõge sõltlane. no anna abi, tõepoolest!

ja te küsite tõemeeli, et kas P-l on probleemid??? :)
 
kordab rituaale 15. aprill 2015, kl 18.42
no P. käib siit rituaale kordamas: igapäev halab ja nutab, igapäeva saab sõimata ja sõimeldes, oma doosi kätte, siis undab jälle: st tüüpiline ritaalidest kinnipidamine. Kui nii ei lähe, ongi P. jaoks päeva mõte kadunud ja see päev rikutud.
 
nimel pole tähtsust 15. aprill 2015, kl 18.43
pii või peee, täitsa kama kaks, sest jutt väga üks ja isegi suurte tähtedega röögatused on sarnased. niiet, pole mõtet lolli siin mängida, nagunii on läbi näha.
eks see süüdistabki teisi mitmete nimede kasutamises, kes seda ise teeb...

need vanarahva tarkusterad on ikka tõeline tarkus.
 
P. Eelmisele 15. aprill 2015, kl 18.43
Mina oma arvamust öelda siis ei tohigi ?

Eks see ole minu viga jah, et vastuiseid südamesse võtan.

Tegelikult peaks ju täiesti ükskõik olema, mida keegi vastu kirjutab, anonüümne värk nagunii, aga näed ei ole.

Ei ole sellepärast, et kogu see lugu masendab mind ja teravad vastused on nagu oraga haavas torkimine.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 18.43
võimalik muidugi, et sellel isehakanud arsti sündroomiga tegelinskil on endal kodus autistist laps. no näiteks.
teema valulik ja eks ta siis üritabki nüüd kaudselt siiski jutule saada.
eks kõike võib olla.
 
krt 15. aprill 2015, kl 18.46
P, sul on pahaloomuline haigus ju, kui haav kinni ei taha kasvada?!
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.46
Kordab rituaale

Kahjuks ei leia ma muud teraapia vormi.

Aga mis sõimajatel viga on, seda ma ei tea.

Ei ole tuttvaid, kellega koos mured unustada.

Nimel pole tähtsust
Eks lase model kontrollida, näed, kirjutame Piiga eri arvutistest ning tõenäoselt ka eri asukohast.
 
jep 15. aprill 2015, kl 18.46
Aa, igati loogiline. Kohe algusest peale hakati sulle halvasti ütlema ja sina leidsid, et see on väga hea leevendav teraapia, sellepärast undadki ÜHTE JA SAMA aastaid?
 
kui 15. aprill 2015, kl 18.48
tohib peee siin unnata ja aina oma joru ajada, siis tohivad teised täpselt samamoodi oma joru ajada ja unnata. kõik samasugused ahvid ju. eks pii teab, tema ka seal karjas ju. tunneb ühtekuuluvustunnet.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.51
Mis on teie haigus?

Inimesed on ole kõik ühesugused.

Tavaliselt ei hakka inimene ennast hävitama, nagu mina seda tegin.

Ju mulle pakub kirjutamine leevendust, sellepärast siin kirjutangi.

Sõimlevate ja ärapanevate kommide lugemine on muidugi väga masendav, aga mis sinna parata, kui inimesed tahavad niimoodi kirjutada.

Keegi tarkpea arvas, et mulle meeldib nendega kraagelda.

Ei meeldi.
Väga ebameeldiv on.
 
milles küsimus 15. aprill 2015, kl 18.53
Ära kraakle siis, pidid ju kangesti hea inimene olema?
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.53
Kui
Vahe on selles, kas inimene lihtsalt kirjutab endast ja oma elust või sellel, kui hakata lihtsalt kedagi ründama kui marutõbine koer.

Kes sul keelab, tee teema oma elust, mind see küll absoluutselt ei häiri.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.54
Milles küsimus?

Kui ikka väga halvasti ja teravalt öeldakse, siis on ikka väga raske ütleja jalataldu edasi lakkuda.
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 18.57
Milles küsimus

Muide, mina ei olegi kellelegi ise halvasti öelnud ja ei ütle ka.
Ei tunne selleks mitte mingit vajadust, et lähen kedagi sõimama.

Kui aga mulle õelusi öeldakse, püüan ikka ennast kaitsta.
Mis muidugi teeb ütlejale nalja.
 
jj 15. aprill 2015, kl 18.58
P tohib siin ennast "ravida", see on nagu õige. P tohib arvata, öelda halvasti. P tohib....
Miks teised siis halvad on, kui ka nemad ütlevad, mida arvavad?
Võib olla vajavad need teised samamoodi teraapilistel põhjustel seda ütlemist ja kirjutamist. Võib olla on neil samamoodi sedasi suhelda vaja?

Igatahes on väga inetu teisi inimesi ahvikarjaks nimetada selle eest, et nad kirjutavad.
Ma arvan, et meil siin Eestimaal on vägagi paljud oma eludega puntras ja vajavad samamoodi eneseravi siin kirjutamisega ja oma arvamuse avaldamisega. Vajavad tähelepanu kasvõi siinsamas foorumites nii heas kui halvas.
Seega, P, aitäh. Sa ei oska ise ehk aimatagi, kui paljude jaoks on sinust abi olnud. Samas on paljud sinugi jaoks abistajad olla tahtnud. Võta nende head soovid vastu. Lase halval minna.
 
P. 15. aprill 2015, kl 18.58
Jep
KAHJUKS oli ja on internet ainuke koht, kus murest pajatada saan.

Mul lihtsalt ei olnud teist võimalust. Mõistad ?
 
3,14 15. aprill 2015, kl 18.59
P: "Tegelikult olen küll harjunud, et mulle halvasti öeldakse, aga ikkagi siinsed kommid on vahel ikka enesetunde päris halvaks muutnud.
Kuigi siin kõik anonüümne, aga millegipärast vastused vägagi rusuvalt mõjuvad."

muidugi mõjuvad. sest sõnade taga on mõtted ja ka mõte omab samasust teoga. ehk siis omab oma energeetikat.
kuid vaata, hoolimata oma valust oled sa ikkagi väga tubli seni olnud. miks? sest sa vaatamata kõigele ei vasta samaga. sa ei lasku nendega samale madalusele.

tead P, tundub tegelikult, et siin ehk ongi see konks. mitte sinu näiline tossikeseks olemine ei käi neile närvidele. käib närvidele sinu sisemine otsus mitte laskuda nendega samale tasemele.
mulle tundub see väide siiski aina tõesem. :)
vaata kui palju on sulle öeldud, et sa sead ennast teistest üle. onju öeldud? sina siis iga kord imestad, et kuidas nad sedaviisi tõlgendavad, kuigi omameelest tunned end just alaväärsena.
aga vaata, sõbrake - see ongi sinu ülevus, sinu üleolek, et sa nendega samale tasemele ei ole nõus laskuma.
ja see neid ärritab. oi, kuidas ärritab.
ajab lausa öökima, iiveldama, jalgu trampima ja veel enam sõimlema, räuskama, diagnoose panema, modedele kituma jne jne.

aga las nad seal öögivad ja trambivad, sest kõik, mis nad teevad on tegelikult vaid iseenda hinge määrimine.
mida mustemaks nad aga saavad, seda enam neid ärritab sinu puhtus, sinu ausus, sinu julgus olla ikkagi selline nagu oled. isegi kui see siinsele kambale teps mitte ei meeldi.

tubli oled! :)
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.01
Jj
Mina ei taha mitte kellelegi halvasti öelda.

Kui aga keegi on mind räigelt sõimanud, kas ma pean ikka tema jalataldu edasi lakkuma ?

Muide naistuttavaga oligi nii.

Tema õelutses, mina olin malbe edasi.

Hiljem siis saatis mulle sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
 
jube 15. aprill 2015, kl 19.01
Ullike leidis teise ulli, 3,14, kellega koos unnata.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.03
3, 14
Aitäh !
Sa ei kujuta ette, kui palju positiivset energiat on Sinu kommis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!