Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Üleelmisele 16. aprill 2015, kl 01.47
Oeh, ole mureta, autiste siin küllalt.
 
P. 16. aprill 2015, kl 01.49
Hiljuti sain siin hullult pahandada, et kuidas ma julgen arvata, et inimesed õrritamist naudivad.

Aga näed, naudivad.
Siin ju igal sammul näha, kuidas oma komme kaifitakse.
 
no aga ole siis edasi, mind huvitab P. diplom 16. aprill 2015, kl 01.50
minu poolest võid rahus autist edasi olla P., ega mind ei sega üldse.

ei näe paanikaks põhjust.

minu teraapia on kirjutamine siin ja küsida selle diplomi kohta.
 
P. 16. aprill 2015, kl 02.06
Ei mingit diplomit, 2 klassi vaid.
 
kurb lootusetus 16. aprill 2015, kl 02.11
kõik sunnivad P. d kas hea või halvaga ennast muutma, kuskilt läbi minema, oma mõtlemist muutma.

kuidas saab autist seda ise teha? ei saagi, ajuehituses on viga.

ses mõttes ega kella ka ei saa sundida, et näita aga õiget aega, kui kasvõi üks hammasratas katki on.
 
teraapiline kirjutamine 16. aprill 2015, kl 02.14
P. mul ikka see diplomi saamine küsimuseks. Väga tahaks teraapiliselt sellest pikemalt kirjutada, kuidas sa selle omanikuks ikka said.

ja kuidas sa koguaeg siis valetasid oma haridustee kohta. et piinlik oli, et kõigest 2 klassi said tunnistusega, ülejäänute kohta, et klassikursuse läbinud...ilma hindamiseta. ka see on võimalik.

Hästi inetu on ju valetada end paremaks kui tegelikult oled.
 
veel P.le 16. aprill 2015, kl 02.16
see sinu valetamine selle diplomi kohta mõjub hästi halvasti teraapiliselt. sa rikud ju raviseansi ära niimoodi.

Häbi, valetaja, P. mille kohta sa veel ise valetanud oled? Kõik 4 aastat juba?
 
P. Eelmisele 16. aprill 2015, kl 02.19
Ma ju ütlesin, et haridust on 1 klass, 2 klassist kukkusin välja, sest ei osanud kirjutada.

Saad aru, düsgraafik olen.

Minu käest KÜSITI hariduse kohta, ei hakanud mina sellest omal algatusel rääkima ning see ei olegi minu jaoks probleem.

Ära kujuta asju ette.
 
P. veel Eelmisele 16. aprill 2015, kl 02.21
Mul on täiesti ükskõik, kui arvad, et koolis olen käinud 0 klassi.

See ei ole minu jaoks üldse oluline ning selles ei olegi probleem.

Oluline on SUHTLEMISE PUUDUS ELUS.
See on minu jaoks piinav probleem.
 
no näed, abivalmis P. 16. aprill 2015, kl 02.25
aidata sa kedahi ei taha, selline egomaniakk siis. ma ju kirjutan, et teraapiliseks kirjutamiseks vajan tõde su diplomi kohte.

valetamine on väga inetu, kas ema ei õpetanud seda sulle? mõjub nii ahistavalt, kui valetatakse.
 
teine piinav probleem 16. aprill 2015, kl 02.27
teine piinav probleem on P. diplom. selline teraapilist kirjutamist segav küsimus, sest P. ju valetab.

no ja nüüd lähebki asi teraapiliseks, jälle peab üle kordama. ja veerohkem kirjutama. Diplomist.

Mis diplom see on ja kus koolist väljastatud. ja kuidas see kulude arvestus sai tehtud diplomitöö kaitsmiseks.
 
P. Eelmisele 16. aprill 2015, kl 02.30
Mis diplom saab olla 2 klassi haridusega ?

Mu ema rääkis, kui targad, tublid, andekad, ausad, geniaalsed, ilusad, süütud inglid kõik tüdrukud on.

Pidevalt kiitis kõiki teisi taevani.

Ja mina pidin takka kiitma ja koogutama.
Sihuke kasvatus oli.
 
selline autist siis. 16. aprill 2015, kl 02.31
no autist ka ei mäleta, mida ta just äsja tegi.
ses mõttes teraapiliselt saab siiski väita, et P. ongi autist, diagnoosi pole küll kahjuks pandud.

Õigeaegse abi korral ehk oleks natuke aidata saanud nooremana.

ülekaal käib ka kaasas ajuhaigustega.
 
teraapiline 16. aprill 2015, kl 02.32
no nüüd ei saagi kirjutamise tearaapiat pidama, sest P. valetab ja siis peab jälle üle kirjutama, kuna tema ei tea, kuidas asjad on.

et kuidas selle P. diplomiga nüüd siis sai ja jäi?
 
P. Eelmisele 16. aprill 2015, kl 02.34
Koolis käisin äsja ?
Sellest on väga palju aastaid möödas.

Mulle on just siin öeldud, et kuidas noorepõlvest asjad meelde on jäänud.
 
no vot teraapiat, P. 16. aprill 2015, kl 02.40
no ja taeraapiline kirujtamine eeldab,et P. aus oleks ja ei valetaks oma diplomi kohta.

Nii on hingel valus, kui valetatakse. ja jälle peab üle kordama,ja jälle kirjutama, kuna teised ei tea, kuidas asjad olid selle diplomi saamisega.
 
P. to Vanem eit 16. aprill 2015, kl 02.52
Sa ikka hämmastad oma mõttelaadiga.

Vanamehest ei kirjuta sellepärast, et ta tõmbus tagasi.
Mine tea, võib - olla ilmub jälle välja.

Absoluutselt mitte midagi ei ole põhjust pastakast välja imeda.
Elu ise pakub muresid, probleeeme ja niiii palju küsimusi.

Lisan ka selle, et halvustamine ei meeldi küll mitte kellelegi.

Kust küll sulle sellised mõtted pähe tulevad, hämmastav kohe ?
 
P. to Vanem eit 16. aprill 2015, kl 03.04
Empaatiavõime ????

Aga miks sa siis minu kirjutatust nii valesti arui saad ?

Kas sa pole kuulnud ütlust, et inimene loob oma elus ühte olukorda ?
Alateadlikult.

Olen märganud enda kogemusest, et nii ongi.

Korduvad samad asjad, ainult et eri olukordades.

Mõtlen ikka, et nüüd peab muutuma, aga ikka kordub sama.

Vastasin 22.10 kommile.
 
K 16. aprill 2015, kl 03.14
3,14! Kahjuks ei ole sa vist P varasemate teemadega siin kursis ... mõned näited - -)


http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,12474007


http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,12450821
 
ebanormaalsed 16. aprill 2015, kl 06.22
Siin on terve kari ebanormaalseid. Mid haigus teil on, et P ga vaidlete?
 
Palju õnne 3,14 16. aprill 2015, kl 08.24
...oma kiidulauluga vallandasid sa P-s tõelise p*sarahe, mida ta nüüd järgmised 4a siin omaette soiub.

Kuigi ka mina arva, et 3.14 ja P on üks ja sama isik.

Igal juhul HALE.
Pugemine on sinu töö, see on sinu kohta tõesti õige lause. Tee nüüd ennast õliga kokku, saad libedamalt 3,14-le pugeda.

HALE, HALE, HALE kõõm oled :)
 
Kiir 16. aprill 2015, kl 08.50
Vastusteta küsimused on see, mis selles teemas kinni hoiab. Mis siis ikkagi on põhjus, et P nii erinev ja omanäoline on?
Tõsi, siin on pakutud erinevaid selgitusi, diagnoose, kuid asi selles ongi, et erinevaid. Olen veendunud, et kui siin teemas võtaks sõna tunnustatud psühhiaater (kelle delfi nt palkab) oma nime all ja oleks kindel, et keegi seda nime kurjasti ära ei kasuta, et ikka just psühhiaatri professionaalne arvamus siin kajastub, siis jääks nii ütelda isehakanud, omast tarkusest arvamusi ja nõuandeid oluliselt vähemaks.
Tegu on ju tegelikult uudse olukorraga, mida internetiajastu võimaldab. Varemalt ja eks suures osas nüüdki, ei puututud kokku diagnoosiga inimestega. Kui ka oli kaugemas või lähemas lähikonnas keegi, siis käis temaga kaasas ka professionaalne selgitus, millega tegu ja kuidas reageerida, käituda.
Praegusel juhul on tegemist teadmatusega. Kindlasti on neid, kel empiirilised teadmised sel alal suuremad, aga ka neid, kel mingeid kogemusi pole. Ja ega esialgu ju aru saanudki, et siin on tegu millegi tavapäraselt erinevast veelgi erinevamaga. Inimesed lihtsalt ei oska käituda siin teemas ja P sugustega. Nad lähtuvad eeldusest, et tegu on tavalise inimesega, kes oma probleemi lahendamiseks vajab abi, nõuandeid, oma probleemile teistsugust vaatenurka jm.

Teine asi on see, et ega siin teemas siis päevast-päeva ja pidevalt istuta. Nii jõuab vahepeal meelest minna see lootusetusetunne, mis tekkis eelmisele kirjale vastuseid saades. Pealegi mõjub P vahel vägagi normaalsena ja tundub, et kui nüüd väike lüke teha, saabki ta elu meeldivama pöörde. Tagasilöögid kurvastavad ja tekitavad ka ebameeldivaid emotsioone, mida siis ka siin välja näidatakse.
Nii olen kindel, et teadmatus, mis täidetud umbmääraste oletustega ühelt poolt ja P kirjutatu teiselt poolt on need tegurid, mis selle teema just selleks on teinud, mis ta on.
Eks see ole osalejatele ka õppetunniks, kuidas võib olla. Ainult et siiski tahaks ka teada, mis siis ikkagi on põhjus ja kuidas oleks kõige targem taolises olukorras reageerida. Mulle näib, et vajame proffessionaali suuniseid. Ainult et, kuidas neid nii jagada, et see asjaosalist ei riivaks.
 
to kiir 16. aprill 2015, kl 09.47
see asjaosaline on siin meist kõigist peajagu õelam, valmis iga kell ükskõik kellel meist kõri läbi närima. lambuke pole ta kohe mitte.
 
P. 16. aprill 2015, kl 11.31
08.24

Nojah, minu kirjutatu on p.saraha.

Sinu kirjutatu aga viisakas, sõbralik, intelligentne tekst.

Mis seal ikka öelda.
 
P. 16. aprill 2015, kl 11.33
to Kiir

Kui ma lambuke ei olnud, kuidas siis kõik said mulle pähe istuda, kuidas naistuttav sai mind peigmehest lahku ajada ning hiljem saata sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Kuidas ma siis naistuttava tahtmist tegin, kui lambuke ei olnud ?

Mis nipiga ta siis pani mind peigmeest minema ajama ja oma pilli järgi tantsima ?
 
P. veel 16. aprill 2015, kl 11.35
to Kiir
Nüüd ma küll ei laseks naistuttaval endale pähe istuda ja käsutada, aga nüüd on HILJA.

PEIGMEES ON JUBA AMMU NAISTUTTAVA KÄSUL MINEMA SAADETUD JA MUUTA SEDA ENAM EI SAA.

Ega naistuttav ilmaasjata hiljewm ei irvitanud, et ma olen nii vilets, nii hale kuju, pugeja.

Tegelikult olingi hale, tal on õigus.

Nüüd ma enam ei ole jah, sul õigus, aga nüüd on HILJA.
 
P. 16. aprill 2015, kl 12.09
08.24

Sinu mõttemaailm on minu jaoks nii eriskummaline ja arussaamatu, no ei saa sinu mõttekäikudest üldse aru.
 
¤ 16. aprill 2015, kl 12.13
palun teid, LÕPETAGE SIIA KIRJUTAMINE...kui te vähegi endast lugu peate.

las see pii-paa-poo-pöö-pee räägib ja märatseb ja halvustab ja treenib oma psühhopaatilist olemust.


palun, ärge laske end siin mõnitada.
austage ennast ometigi.

uskuge, te ei ole väärt seda p'asamölli, neid alandavaid karjatusi ja süüdistusi ja üldse...
seda siin lugedagi on piinlik.../muidugi kurb ka.

las psühh laamendab iseendaga või oma seltskonnaga, ise teab.
ilmselt on "elamise ruum" nii kokku tõmmatud mingil põhjusel.

kahju on siia kirjutanud heade inimeste siirastest soovidest, kulutatud ajast..jne

laske sel teemal minna, palun.
teie enda pärast, kevade pärast ja kõige hea pärast...
ilusat kevadet ja hingerahu teie südametesse, kallid, head INIMESED.

on ju nii, et - ära s'itta torgi, hakkab haisema..
/haiseb juba...hoidke eemale.../
 
P. 16. aprill 2015, kl 12.15
Kiir
Perearst saatis mu kõhuvaluga psühhiaatri juurde, arvas, et kõht valutab närvidest, sest ei leidnud muud põhjust.

Käisin lausa 3 psühhiaatri juures, sain pahandada, mida ma neist tahan, mul ei ole mitte midagi viga, kas tulin gruppi välja petma, et see ei lähe läbi.

Selgitasin, et perearst saatis kõhuvaluga.


Kusjuures kasutasin juhust ning rääkisin eri arstidele naistuttava loo ka ära, nad ei leidnud seal mitte midagi imelikku.

Rääkisin endast ja alaväärsusest, arstid ei leidnud seal mitte midagi ebatavalist.
 
P. 16. aprill 2015, kl 12.21
12.13
Keda ma süüdistan ? Iseennast ikka, sest mina ju ise lasin kõigel toimuda.

Miks sa nii marus ja ärritatud oled ?

See on tore, et sa oled saanud enesekindlust toetava kasvatuse, oled ennast maksma pannud, teinud seda, mida sina tahad, aga ei maksa nii ärritatud olla inimeste vastu, kel seda kõike ei olnud.

Igati positiivne, et oled teinud elus seda, mis sulle vajalik on.

Aga ei maksa nii marus olla inimeste vastu, kes seda mingil põhjusel teha ei ole saanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!