Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel 16. aprill 2015, kl 12.23
Kiir
Mida psühhiaatrid siis öelda võivad ?

Tõenäoselt seda, et lapsepõlvest saadud kompleksid on jäänud elu juhtima.

Isiklikult mulle ei öelnud psühhiaatrid üldse mitte midagi.
Ainult seda, et miks terve inimene tuleb, mida ta tahab neist.

Leidsid, et alaväärsuskompleks ei ole nende rida.
 
3,14 16. aprill 2015, kl 14.15
nagu öeldud, ei vallanda siin P ise otseselt midagi.
ta ei kasuta mitte mingeid vulgaarseid väljendeid, ei ropenda, ei sõima kedagi.
seesama p*sarahe ja hüsteerika tuleb paraku ikka igalt poolt mujalt.
kas te siis ei oska lugeda? ei suuda vahet teha, kus ja kelle poolt tulevad roppused ja labasused ning kelle poolt mitte?
ahet nii selektiivne lugemine selle P-d kottiva karja poolt?
ja nagu öeldud, haiseb tõesti. kuid see hais tuleb eelkõige just nende kommenteerijate kommidest, kes P-le vastu õiendavad.
vaatan, et isegi mingi "kevadlillleke" kirjutas algselt õilmitseva kommi kevadest jne, kuid lõpus pani ikka s'tahaisu sisse.
no ei saanud kohe ilma mitte. :) ja sellesamaga hakkas ka ise koheselt nö. haisema. just tema ise paraku levitas seda haisu lõpuks.
seega tundub, et P on nagu mingi inimindikaator, kes suudab siinsete delfikate kõige madalamad ja peidetumad tungid oma vaoshoitud vastustega esile kutsuda.
lisaks kõigele keegi justkui ei märkagi seda tekkinud üldpilti. kõik taovad rindu, kui head ja õiglased on nemad, kui häid ja õpetlikke, lausa hoolivaid komme nad siin aina kirjutavad P-le, kuid oma alandavaid repliike, positsioneerivat võltsmoraali ei märka keegi. räägitakse aina, et P-i virisemine on ära tüüdanud ja siis pannakse otsa täispikk traktaat oma vinguvaimat virinat tema suhtes.
ning mitte ühtegi nilbitsejat ega tõelist rõvedikku, kes end P-i peal haiglaselt maandab, ei kutsuta kunagi korrale. lihtsalt vaikides tolereeritakse nende vaimset vägivalda.
ikka suhteliselt ajuvaba pilt siiski.

seega minu meelest on just see madal massipsüühoosi sarnane nähtus siin tunduvalt huvitavam, kui P ehk enda juhtum.

eksperthinnang kuluks sellele nähtusele tõesti ära. :)
 
P. 16. aprill 2015, kl 14.19
3,14
Aitäh !

Ma ise olen ka mõelnud, millest nii närvi minnakse, kui ma ei ole otseselt kellelegi ju midagi teinud.

Olen palju pead murdnud, et mis siin nüüd toimub ning püüdnud panna ka ennast teiste olukorda, et tunda, mis võib ärritust esile kutsuda.
 
3,14 16. aprill 2015, kl 14.35
või siis see diplomimaniakk?
madal, arg nimevahetaja, kes siin jalalt jalale ümber P-i ööpäevaringselt keksleb ja tema nokkimisest kuidagi isu täis ei saa. samas on ammu ju ilmselge, et ta oma siin päevast päeva vaid omaenda painavat alaväärsustunnet püüab summutada. haridus puudulik ja diplomid saamata jäänud. ja no ei anna see rahu talle mitte. kohati ta muidugi katkeb täielikult ja hakkab ropendama ja nilbitsema.
miks sellise ilmselgelt psüühilise häirega inimene teistes kommenteerijates vastureaktsioone esile ei kutsu? miks keegi teda nilbuste osas isegi korrale kutsuma ei vaevu?
ma ise arvan, et inimesed tajuvad, et see juhtum on veelgi lootusetum. ja seal tõesti pole tahtmist isegi lähemale minna.
sest no haiseb ikka suhteliselt jubedalt.
ja te küsite, kas P-l on probleemid?
samas õigus - vajab tähelepanu temagi. mõistmist. teraapiat. jajah, seda ta nüüd keksides ja nilbitsedes korrutab. see on nüüd tema uus "banaan". kuid keegi ei tee temast välja ikkagi. sest ta pole siiras ja on ilmselge, et sõna " "teraapia" on tema uus vaimuvaene nali ja selle otsas ta siis nüüd end nühibki. omaenda probleeme ei tajuks ta ka siis, kui teda ninapidi sinna sisse torgatakse.
nojah ja eks nii ta maandabki end P-i peal, kes talle tagasihoidlikult vahest ka vastab või rauge 2-klassi naljaga maha rahustada üritab. mis muidugi ajab selle sajanimelise "ahvilise" uuesti tagajalgadele ja veel rohkem haisema.
või siis see autismi-kilde pritsiv tegelane. (no ilmselgelt sama tegelane).
no arvate, et ta reaalse autistiga silmitsi olles või näiteks autistist lapse emaga kokku sattudes sama nilbe ja ärplev suudab olla? sisuliselt ta ju mõnitab kõiki vaimse puudega ja ka invaliidsusega inimesi siin selle oma tattipritsiva autismi tekstiga. teisisõnu: harimatu madalalaubaline mats.
või ikkagi õnnetu hing, kelle lapsepõlv ka ilmselegelt meelakkumine polnud ja kes nüüd selle eest näiliselt nõrgematele kätte maksta üritab ja oma mannetut vigast ego teiste arvel saamatult upitab?
ja te küsite, kas P-l on probleemid?

või siis see eit või mutt või moor.
kuna ühe autorinime kasutamine tähendab ilmselgelt liiga suurt vastutust oma sõnade ja tegude eest, siis kasutatkse mitmeid. ja nii hääbuvadki nad kõik paraku sarnaseks massiks. ehk siis palun mitte pahandada, et te tõesti oma samase virtuaalidentiteedi puuduses omandate ka nende jooned, kes teiega sarnaselt kirjutavad. ja ehk rohkem verbaalselt haisevad kui teie. paraku: sama see. te ju teete ise kõik selleks, et selle ropendava ja sõimleva massina näida, suutmata ühe nime juures päevagi püsida.
nojah.
igatahes see eit või moor või mutt jäi mulle siiski ka meelde. see, kuidas ta rääkis, kuidas ta aastakümneid juba oma abikaasat vihkab. kuidas ta mees temas päevast päeva vastikusvõbinaid esile kutsub. kuidas ta seda meest iga päev ära kägistada tahaks või midagi sarnast. no ja joru süüdistusi, kui jälk see mees ikka on ja mis ta kõik valesti teeb.
seda lugedes olin ma siiski tõepoolest šokis.
šokis, et inimesed eelkõige ise siiski sellise saatuse endale tekitanud on ning kui üheselt süüdistatakse oma ebaõnnes teisi, nägemata omaenda silmapalke.
ja taas - P-i draama tundus selle loo kõrval ikka täiesti köömes.
kuid mitte keegi pelae P-i ei pööranud sellele eidele või mutile ega tema kurvale loole tol korral tähelepanu. mitte keegi. kuigi ilmselgelt oli ta ehk suuremgi abivajaja kui P.

seega ikkagi halloo! - KELLEL siin õigupoolest siiski rohkem probleeme on?
P vähemalt tunnistab oma probleeme.
miks neid teisi inimesi ja nende probleeme siin ei märgata? miks neile keegi kätt ei ulata või nõu ei anna?
kas nad tõesti nö. haisevad siis nii tugevalt, et ei vaevutagi tähelepanu pöörama?
P-d kottida on ohutum?

vot sellised mõtted siis.
kurvad mõtted tegelikult.
 
issand 16. aprill 2015, kl 14.37
psühhiaater ei öelnud midagi,sest sul polegi häda midagi,tema vastuvõtule minnakse ikka tõsisema probleemiga,see mis sul on pole probleem,see on valesti elatud elu,kellegi teiste mõjutustega
 
roosa-lilla-roheline-punane-sinine-must-valge 16. aprill 2015, kl 14.37
jube lebra siin , P/3,14, nii jäle lebra.
hirmus, mis hais, roisubakter on pead tõstmas, uuuuh.

hoidke eemale, hoidke eemale siit, kallid Inimesed, enne kui see bakter teid hävitab.
 
P. 16. aprill 2015, kl 14.37
Hädasti oleks nüüd tõelist sõbrannat vaja, kes aitaks mu ammulivajunud suu kinni panna ja mõelda, mis foorumlaste peas ometi toimub. Isegi naistuttav ei olnud nii nähvav ja õel. Kui järele mõelda, siis täitsa tore naine oli, aga mis läinud see läinud.
 
P. 16. aprill 2015, kl 14.46
P. 14.37

Kahjuks minuga ta küll tore ei olnud, teistega küll püüdis olla.
 
3,14 16. aprill 2015, kl 14.47
P
mida arem ja madalam inimene, seda suurem agressioon, seda värvikam võltsmoraal, seda suurem suutmatus teiste mõistmiseks või empaatiaks, suutmatus aktsepteerida erisust.
nii tundub mulle.

samas - püüdes mõista kuskiltpidi ka neid inimesi.
panna nende haisu vastu respiraator ette ja püüda siiski mõista. vähegi mis seal kurva loo taga on neil.
 
3,14 16. aprill 2015, kl 14.53
ilmselt lendab saja eri nimega arg ahvikari taas peale ja hakatakse end sõimeldes eri nimede alt ka maandama.
sest ega mu jutt just hellitav polnud.
kuid ega see kõigi kommijate kohta ka ei käinud.
ilmselt siis reageerivadki need, kes end puudutatuna tundsid. :)
sest ikka ajab selline asi tagajalgadele või eri nimede alt veel rohkem sappi pritsima ning ilmselt ka nilbused pole kaugel.
aga no laske aga käia.
ei ole selles üllatavat midagi. :)
 
P. 16. aprill 2015, kl 14.56
Issand
Vastasin kommile, kus arvati, et psühhiaater oskab midagi öelda.

Kusjuures mulle psühhiaater andis mõista, et täitsa valesse kohta olen tulnud.

3, 14
Väga sisukas jutt, loen mõttega uuesti ja uuestim üle.

Oeh, olen nii palju mõelnud, kes või mis on taoliste kommide taga, miks niimoodi kirjutatakse.
Et miks inimesed tunnevad vajadust niimoodi kirjutada ?

Aga kui seda neile ütlesin, hakati tagasi ajama, et kõik kommid on sõbralikud ja heatahtlikud.
 
P. 16. aprill 2015, kl 14.56
Seda minagi, mida madalam ja inimene, seda halvemaks ta teisi peab ja seda teravamalt teistele ütleb.
Mina küll kedagi hukka ei mõista ja pahasti ei ütle ka.
 
P. 16. aprill 2015, kl 15.00
3, 14
Üks huvitav asi oli veel.

Kui mainisin, miks solvama peab, siis tuli vastuseks, et nemad ei ole näinud mitte ühtegi solvavat kommi, kõik kommid on heatahtlikud, siirad, sõbralikud, asjalikud.

Selle peale ei ole küll midagi öelda.
 
P. 16. aprill 2015, kl 15.01
14.56 ei ole mina.
Jälle kellelgi hakkas igav.
 
3,14 16. aprill 2015, kl 15.06
libamine ehk teise kommentaatori püsinime alt kirjutamine on veel üks tüüpiline ara inimese võte. oma loogika ja argumentidega hakkama ei saada (oma hais lämmatab ka ennast?) nii asutaksegi alatute võtete juurde nagu libamine.
väiklane hirm ja suutmatus olla kasvõi anonüümeses foorumis iseendana, võtta vastutus oma tegude eest?
et kellel siis siin probleemid siiski suuremad on? :)
 
3,14 16. aprill 2015, kl 15.10
aga on siiski ka kenasid kommentaatoreid siin.
tõsi.
kuigi ka nemad arutlevad ikka vaid P-i küsimuse üle, vähemalt nad ei sõimle ega nilbitse.
kõva sõna seegi.
on veel lootust, et Delfi pole totaalselt paadunud. :)

ilusat päeva.
 
Preeduk 16. aprill 2015, kl 15.16
Uus kuum paar tekkinud: P ja 3,14.

Kõik võiks nüüd vait jääda ja seda kahekõnet siin pealt vaadata rahus. Oleks kohe põnev, mitu nädalat (või kuud või aastat) läheb enne aega kui P suudab 3,14 kopsu ka üle maksa ajada. Usu, see aeg tuleb :)
Või no jumala eest, kui ta sulle nii imponeerib inimesena, siis saa temaga kokku ja hakka uueks südamesõbrannaks, keda ta saaks kummardada ja kelle eest koogutada. Ta ju nii väga tahab seda :)
 
P. 16. aprill 2015, kl 15.45
Mina ei ütle kellegi kohta halvasti, ainult ma ei saa alati tekstist aru. Siis solvungi ning arvan, et kirjutaja on õel.
 
P. to Preeduk 16. aprill 2015, kl 15.46
Minu pärast võib inimene kurta nii kaua kui tahab, no mitte kuidagi ei aja näiteks mul kopsu üle maksa.

Kopsu võib üle maksa ajada, kui keegi mulle isiklukult sihilikult pikka aega halba teeb, halvasti ütleb.

Kui aga keegi kurdab muret, ükskõik kui kaua, kuidas see saab mind häirida ?

Ju siis inimene tunneb vajadust kurta, ju see pakub talle leevendust.
Ju tal on seda vaja.

Täiesti ABSURD oleks, kui mul hakkaks selle peale kops üle maksa minema.

Kuidas see saab mind häirida, kui keegi tunneb vajadust oma murest veel ja veel rääkida ?

Närvid peaksid täiesti läbi olema, kui sellised asjad ärritavad.
 
P. 16. aprill 2015, kl 15.47
15.45 on keegi teine.
 
P. veel to Preeduk 16. aprill 2015, kl 15.51
Halvustamine teeb minu jaoks asja veel hullemaks, rikub tuju, teeb enesetunde halvaks ning seda rohkem tunnen vajadust kirjutada, et seda endast välja saada.

Kõik need sõimlemised teevad ju tegelikult ainult halba ja panevad veel rohkem kirjutama.
 
P. veel kolmas kord 16. aprill 2015, kl 16.04
Tegelikult ma saan ju aru, et ma olen haige inimene ja muudkui pean kirjutama halbadest asjadest. Midagi head ei ole minu elus kunagi juhtunud, kõik inimesed on halvad. Aga te ei saa mulle midagi teha ja ma kirjutan ikka edasi.
 
P. to P 16.04 16. aprill 2015, kl 16.05
Kui sul nii igav on, miks me ei võiks kokku saada ?
mõtlen seda tõsiselt. Kus kandis elad ?
 
P. 16. aprill 2015, kl 16.10
16.04 ja 16.05 ei ole mina. 3,14 tule appi siis mulle!
 
P. eelmisele P.-le 16. aprill 2015, kl 16.16
16.05 olen siiski mina, sina võiksid teise teema teha ja oma probleemidest kirjutada.

Huvitav on ikkagi see, et siin kohtab inimesi, kes igavlevad, aga reaalis ei ole neid mitte kuskil.

Kui inimene juba libama tuleb, peab tal ikka väga igav olema.
Miks küll reaalis selliseid naisi olemas ei ole, kõigil nii kiire alati.

Libajad elavad ainult netis, reaalis selliseid igavlejaid lihtsalt ei ole.
 
P. 16. aprill 2015, kl 16.29
Kellelgi on ikka väga igav, 16.16 on jälle mingi libaja tehtud. Ei tule minu isiklikku teemat rikkuma oma probleemidega! Siin tohime kirjutada ainult mina ja 3,14.
 
P. to P. 16.29 16. aprill 2015, kl 16.41
Igav on ju sinul, vastasel juhul sa ei tuleks siia ennast kunstlikult lõbustama.

3, 14
Mind ikkagi üllatavad halvustavad kommid.
Võib - olla olen naiivne, aga ma ei mõista nende tagamaid, tegelikke põhjuseid, mis paneb inimesi niimoodi kirjutama.

Samas olen püüdnud panna ennast nende olukorda, et vaadata objektiivse pilguga, aga ei mõista ikkagi.

Ilmselt oleks vaja väga andekat psühholoogi, kes oskaks vastata.
 
P. veelkord 16. aprill 2015, kl 16.49
Jah, tappev igavus ja vanadus, see sunnibki mind kirjutama, nüüd ma saan aru. Aga mida ligi 50-aastasena muud ikka teha? Telekat ka ei jaksa enam vaadata, selline ängistus tuleb peale, et mine või pubisse inimesi vahtima. Aga ma panen nüüd oma ammuli suu kinni, vaatasin peeglist, et päris rumal nägu on niimoodi.
 
autistiks olemise treening, P. 16. aprill 2015, kl 16.58
no P. on häösti läbinud ju autisyiks olemise treeningu. Kui teatud osasid ajust ei kasuta, siis need lähevad uinunud olekusse, nii ka P ajus sai lapsena veidrusi tekitanud olukorda vanemate poolt võimendatud st ka aju osasid aktiveeritud. samas norm käitumise kohad suruti maha.
nii tast veidrik saigi. autismi selgete tunnusjoontega.
nagi paljud inimesed, kes kaua üksinad iseenda mõttemaailma ja ainukese elukogemusega olnud.

ses mõttes poolest saadik nagu iseõppinud autist.
see on ka suht lihtne käitumisviis, ei pea kellegi jaoks end kohandama, ei pea mõtlema, mida välja öelda sobib ja mida mitte, kõik keerleb kerges ajuudus ümber iseenda MINA.
 
P. to P. veelkord 16. aprill 2015, kl 17.01
Saame siis kokku ja vaatame teineteist.
Ma tahaks kohe näha, kes nii hoolega minu eest siin kirjutab.

Mul vist ikkagi nii igav veel ei ole kui sul, et kellegi eest libama hakkaksin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!