Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3.14 kirjutab: 16. aprill 2015, kl 17.02
3,14 16. aprill 2015, kl 14.35
või siis see diplomimaniakk?
----------
aga küsiks, mis diplomiga siis P. ikkagi on ja kuidas sellise ajuga inimesele see väljastatai? mind tõesti huvitab hariduse ostmise, saamise, omandamise võimalused Eestimaal.

vot teraapiliseks kirjutamiseks oleks seda väga vaja teada. seda P. diplomi saamise lugu.
 
3.14 le 16. aprill 2015, kl 17.06
kas sa vahepeal kusel ka jõuad käia või taod päevotsa klahve? põie võid ära rikkuda niimoodi.

aga P. jääb autistiks ikkagi. Kergekujulised autistid elavad suht hästi oma üksildase elu ära. nad ei näe mingit põhjust muutumiseks rohkem seltskondlikuks ka praemid sotsiaalseid oskusi õppida. Omas Mullis on ka täiesti võimalik elu ära elada.
 
P. to 16.58 16. aprill 2015, kl 17.09
Kahjuks terve elu ennast teiste järgi ennast kohandanud olengi.

Kasvatati mind ju nii, et kõik on õige, mida teised ütlevad ning pean tegema nii, nagu keegi tahab.

Sättisingi ennast teiste soovide järgi, sest nii pidi.

Kusjuures enda arvamust ma kunagi välja ei öelnudki, sest uskusin, et mul ei olegi õigust oma arvamusele.

Jah, täpselt nii oligi, nagi kirjutasid.

Normaalsena käituda EI TOHTINUD, see oli rangelt keelatud.

Isa ei öelnud midagi.

Isa oli hästi leebe ja heatahtlik, aga tal ei olnud kodus mitte mingit sõnaõigust.

Isa oli samamoodi maha surutud.
 
3.14 16. aprill 2015, kl 17.10
side lõpp, lähen kusen end kaineks...
 
P. 16. aprill 2015, kl 17.11
Mul on Mull tõesti ja saan sellest isegi aru. Tahaks Mullist välja, aga ei oska ja kellelgi pole aega kah, et mind kättpidi teise mulli vedada. On raske sedasi üksi ja sõbrannata see elu. Aga ega teie seda mõista, teil on kõik nii hästi.
 
P. le 16. aprill 2015, kl 17.12
räägi diplomist ka, kuidas sa selle ilma praktikatööd tegemat ja diplomitööd kaitsmata tehtud said? kulude arvestus. Teoreetiliselt diplomitööks? irw.

kes sinna komisjoni kuulusid?
 
mis hääled tulevad sinu seest? 16. aprill 2015, kl 17.15
http://naistekas.delfi.ee/tervis/tervis/mis-haaled-sinu-suust-oosel-tulevad-norskamine-voib-sind-tosiselt-haigeks-teha?id=71258021
---------
P ja 3.14 mis hääled tulevad sinu seest?
 
P. teist korda 16. aprill 2015, kl 17.16
Miks te minuga kokku ei taha saada, kui teil on aega siin kirjutada.

Ma vajan sõbrannat.

Lihtsalt ei jaksa ainult enda seltsis olla päevast päeva.

Eriti vaevas üksindus siis, kui olin 18-20 aastane.

Nii olin hakkamist täis, aga keegi minuga suhelda ei tahtnud.

Nii kurb olin ja ema peale olin tige, et ta ei lasknud mul suhelda.

Ainus, kes mul olnud on, oli sõbranna. Ta ikka polnudki halb.

Alles praegu saan sellest aru.
 
P. veelkord 16. aprill 2015, kl 17.21
ja tegelikult ma üksindusest onaneerin pidevalt. ma tean, et 3.14 harrastab ka sellist nalja.

selline igavus, et tapab kasvõi.
peaks selle diplomi üle vaatama, mille eest see mulle anti? mitte ei mäleta. ei saa ju lasta teiesl inimesel teraapiata elada.

las siis kirjutab minu diplomist.kui see just vajalik ju on. Piinlik ja häbi ka, et siin kogu aeg valetan ja mõtlen asju välja.
 
P. to 16.58 16. aprill 2015, kl 17.23
Lisan veel, et normaalne käitumine solvavat teisi tüdrukuid.

Nii mind kasvatati, et kõikide tüdrukute ees tuleb alandlikult koogutada ja mingeid omi mõtteid välja öelda ei tohi, sest solvavat teisi.

Et kui mina ütlen oma arvamuse välja, siis on see nii ränk teiste solvamine, sest see alandab neid.

Selline kasvatus oli.
 
P. lisan veel 16. aprill 2015, kl 17.28
Ja siis veel seda, et isa oli mul ka täielik tossike, aga tädi oli sama haige kui ema.

Nüüd elab tädi selle õudse vanamehega kokku, aga ega enam ei saa mind keegi sundida naiste ees koogutama.

Varem oli küll mul selline kasvatus, et ma ei tohi normaalne olla. Mu emale kohe ei meeldinud, kui ma normaalne olen. Sellepärast ma ei oskagi mõelda, vaid pean kogu aeg imestama.
 
P. 16. aprill 2015, kl 17.32
17.28 ei ole mina. Saame kokku?

Sõbranna kirjutas mulle, et PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Kujutate ette, kui õel ja alandav? Ma kirjutan iga päev sada korda seda lauset kaustikusse, et meelest ära ei läheks.
 
Harri Potter 16. aprill 2015, kl 18.02
Harri Potter tülitab, ka ju kirjanduslik tegelane.

ses mõttes, et kas tulebki nüüd paksem raamat kui see minu oma oli. see mis minust kirjutati?

ja kas peaslkirjaks tuleb: "P.- nagu 3.14 ehk pii persssses".. või midagi krõbedamat?
 
Liza 16. aprill 2015, kl 18.04
Mul on hea meel, et siin puhuvad uued tuuled 3, 14 näol. Ka mind on väga häirinud see P pidev põhjuseta materdamine ja tema probleemide naeruvääristamine. P ei ole tõesti mitte ära teeninud neid süüdistusi, kahtlustusi, libamisi, pinnimisi ja ropendamisi, mida ta peab siit lugema.
 
östrogeeni liiga palju või teeb jehhat 16. aprill 2015, kl 18.11
Nagu kirjutab Medical News Today, mõjutavad sellised suguhormoonid nagu östrogeen tugevalt nii aju kui ka närvisüsteemi, mistõttu on loogiline, et hormonaalsed rasestumisvastased vahendid võivad neile kehaosadele kõrvalmõju avaldada. Sellest hoolimata on praeguse seisuga ebaselge, kas seni täheldatud muutused on püsivad või kaovad kohe, kui naine lõpetab tablettide regulaarse kasutamise. Pealegi ei tea me seda, kas tabletid põhjustavad tegelikult muutusi ka käitumises või tajuvõimes, mistõttu oleks vaja korraldada täiendavaid uuringuid.
-------
kunaP. l kliimaks käsil, oh, jalgevahel, ja ajus ka, siis suguhormoonid teevad trikke.
 
liza, päikseline naine 3.14 16. aprill 2015, kl 18.12
liza, päikseline naine, aga hobu oli vana ja kaeru oli palju...

see laul siis selle liisaga.

tegelt oled siis 3.14 ja pii..?
 
kirjasndulsik kuju 16. aprill 2015, kl 18.14
kuna P. on kirjandulsik väljamõeldis, siis elab üle nii poolt kui vastu jutud.

nii et liza mure on suht asjatu. kui just ka ise klikimasinas ei tööta.ja raha ei saa selle möla tootmise eest siin.
 
paksu lehma külaskäik 16. aprill 2015, kl 18.26
http://catwalk.delfi.ee/uudised/artiklid/6-stiilivotet-mis-muudavad-sind-saledamaks?id=70477425
-----
no P. kurtsis, et näeb välja kui vana paks lehm, siit siis uusi ideid slaendavaks outfitiks..
 
Liza 16. aprill 2015, kl 18.32
Kahjuks on minu mure siiski vägagi põhjendatud, või arvad, et kohtusin kirjandusliku väljamõeldisega? 3, 14 - ei tunne, aga kohtuks iga kell - tundub olevat lahe ja südamlik inimene.
 
mina olen harri Potter 16. aprill 2015, kl 18.34
mina olen jällegi harri Potter. kui õige kohtuks?
kohe iga kell, ja plaju neid kellasid siis nagu oleks.

sa liza oled vilets libaja. 3.14 ja seesama pii on su persssetaga kirjandulsikus mõttes. P. st endast ei räägigi.
 
Harri Potter 16. aprill 2015, kl 18.50
hirmsasti tahaks P. ga abielluda..

nii piinlik on ka, ma nii häbelik.
ja siis abelluks samas ja korraga Lizaga ja 3.14 ga ja piiga.

kuidas seda teha?
 
P. seletuseks lisan 16. aprill 2015, kl 18.57
Kõigil on õigus, kes arvavad, nagu arvavad.

"Lizapii3,14P"
on
tegelikult selle teema kood.

Te kindlasti olete märganud, et Liza on alati käepärast olemas, kui minu kasuks sõna peab võtma ja 3,14 on mu valvesõdur-ründekahur, kes alati, jumalale tänu, mu plindrist välja päästab ja olgem ausad, alati õigel hetkel kukub tulistama tuld ja tõrva, valimata vahendeid.

Nii naljakas, eksole?!

Kahjuks kogu mure on selles, et see kõik on vaid virtuaalmäng.
Reaalis olen ikka nii üksi, nii igav on ja mure on.

Aega on mul küllalt, aga miks teistel aega ei ole, sellest ma küll aru ei saa.

Ma tahan naist, ma vajan naist.
 
kolmneljandikku 16. aprill 2015, kl 19.24
vaat, mida P siit foorumist tahab, nüüd siis lõpuks ometi on pilt selge,
pee nimelt tahab, et keegigi ometi sõimaks kõiki ülejäänud foorumlasi, just seda on ta siit oodanud ja otsinud. samuti peab sõimama tema sõbrannat ja teda ümbritsenud inimesi, kõiki, kes terve pee elu on peed ümbritsenud,
ahvikari, ma ütlen.
täielik ahvikari, ja muidugi lollid kui lambad, ei tulnud siis selle peale, kuidas üht pooletoobist inimest aidata. sõimama peab kõiki peale pee valimata keda, peaasi, et mitte peed, siis on pee õnnelik ja rahul ja loeb kommentaarid üle lausa 10 korda, mitte ainult ei loe, vaid lausa lakub üle.

ole sa tänatud, 3,14, kes sa silmad siin avasid oma sõimuga!
 
autistiga tulebki nõus olla 16. aprill 2015, kl 19.29
autistiga tulebki nõus olla, siis võtab agressiivsust vähemaks.. see ju vana kasvatustrikk pooletoobistega.
 
kolmneljandikku 16. aprill 2015, kl 19.34
liisaga lehvitamine käib vist ka stsenaariumi juurde ja kui see enam ei mõjunud, kirjutati miski uus tegelane 3,14 ka stsenaariumisse.
 
loogik 16. aprill 2015, kl 20.05
nii, kui vaikib P, nii vaikib pii, nii vaikib liza.
kuidas nad omavahel küll kokku lepivad, kui üksteisest nõnda eemal puha.
kogu teema ongi vastuolusid täis ja tehtudki ilmselt selleks, et ülejäänd massile, ahvikarjale, koht kätte näidata.
väga jõhker. umbes nagu valimiseelne reklaam, valedest pungil.
sarnane kenrdi kirjutustele, sama jõhker, halastamatu, üleolev, alandav, irvitav ja räpane.
 
klikkide arv 16. aprill 2015, kl 20.11
klikkide arv pidi tasuma ära reklaamidel nii ühest tuhandest.

ses mõttes keegi paneb siit kena raha tasku.
 
:) 16. aprill 2015, kl 20.24
Aga teeme kokkutuleku ja saame tuttavaks.
 
oioi 16. aprill 2015, kl 20.29
teeme kokkutuleku?!

kas ahvikari omavahel või ahvikari teema tegelastega?!
 
:) 16. aprill 2015, kl 20.36
Vist ei ole jah kõige parem mõte. Äkki läheme seal kõik omavahel kaklema nagu foorumis :). Vähemalt näeks siis kõik tegelased ära ja oleks õhk puhtam.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!