Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Perega maalt 16. aprill 2015, kl 22.45
Avaldan saladuse, et Mina kirjutan P. Lugusid ja lihtsameelsed usuvad ja kirjutavad pikki kommentaare. Pole ol we mas ei nsistuttavat EGA vanameest.
 
P. 16. aprill 2015, kl 23.52
Minu viimane komm oli 16. aprill 17. 23.
 
3,14 17. aprill 2015, kl 00.01
nagu ütlesin, mida arem ja madalam inimene, seda suurem agressioon.
ja veel mainisin, et ilmselt mu kriitikale reageerivadki eelkõige need, kes end puudutatuna tundsid ning ilmselt ka nilbused pole kaugel.

ja just nii läkski.
kas sedavõrd vähese haridusega inimesed on tõepoolest ka sedavõrd etteaimatavad? :)

ja nüüd pöördumine sinu poole, kulla argpüksist libaja, nilbe rõvetseja, oma harimatuse pärast alalises alaväärsuses vaevlev diplomi-maniakk ning autistide mõnitaja, kes sa täna siin sedavõrd suurejoonelises verbaalse kõhulahtisusega esinesid.

rahune maha. :)
kui aga kirjutad, kirjuta aeglasemalt. kontrolli rahulikult eelvaadet või lase korrektorist oma tekst läbi.
see mõjub su edaspidisele kirjaoskusele suurepäraselt, võid kindel olla.
 
3,14 17. aprill 2015, kl 00.14
kogu seda siinset hüsteeriat ja teatud isikute tänast enesehäbistamist muiates lugedes meenus tegelikult üks tsitaat.

see on tegelikult väikeseks julgustuseks ka P-le.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Mahatma Gandhi

ja nii ongi.
:)
 
P. 17. aprill 2015, kl 00.38
Loogik
Mina kirjutan siin tihti iga päev, vahel on olnud nädalasi, paarinädalasi pause.

Lia aga on siin ainult mõned korras kirjutanud, kuidasmoodi me siis koos vaikime ?

Kus vastuolud on, KUS TÄPSEMALT ?

Terve elu olengi hädavaresest äpu olnud, teiste tõmmata - tõugata ja ma ise olen selles süüdi, ma ise lasin sel toimuda.

Nüüd jah, peale seda pauku naistuttava ja peigmehega hakkasin sõna võtma, aga seda ka ainult KIRJALIKULT.

Suuliselt ei kuku see mul välja, naistuttav maeris naba paigast ära, et mida see ullike nüüd võimleb.

Ega see TAGANTJÄRGI jahumine olnut olematuks ei tee, aga leevendust pakub vähemalt.
 
ja mis diplom sul on, P.? 17. aprill 2015, kl 01.00
mis diplom sulle on väljastatud, mis kvalifikatsiooniga? no ei saa kirjutamise teraapiat ju teha, kui seda ei ole siin selgelt välja öeldud.
 
"Lizapii3,14P" on tegelikult selle teema kood. 17. aprill 2015, kl 01.02
pole tükk aega nii palju naerda saanud.
 
3,14 17. aprill 2015, kl 01.03
01.00
vasta, mis diplom sulle endale väljastamata jäi?
usu, kui leiad vastuse, saad tervemaks.
 
aga mis diplom P. on? 17. aprill 2015, kl 01.09
minu diplomites pole ju küsimus ja ega ei pranda ka P. olukorda. Pole ju nagu seost.

mida peab siis nagu uskuma? aga mis diplom P. le anti ja mille eest?
 
vot nii, 3.14 tabletid süüdi. 17. aprill 2015, kl 01.13
Suukaudsed rasestumisvastased tabletid võivad mõjutada sinu ajustruktuuri.

kui sul neid muidugi üldse elus vaja on läinud.

aga pooletoobiseks olemiseks võiks ju nagu põhjuse võimalus olla ka tablettides. on ju? 3.14 pii.?
 
3,14 17. aprill 2015, kl 01.15
01.09
ei ei, sina ju rääkisid siin viimati ikka oma teraapiast ometi.
ma ju pakun võimalust tervemaks saada sul.
püüa ikka vastata.
iga üks ikka ravib oma haigusi oma sümptomitega, kõrvalised tegelased sellesse ei puutu kunagi ega kuidagi.
püüa vastata nüüd.
ikka rahulikult.
mis diplom sul saamata jäi?
 
3,14 17. aprill 2015, kl 01.21
samale tegelasele.
veel mõned küsimused, mis sind tervendama peaks.
sul ju endal sõpru ei ole. kas on nii?
sellepärast siinne teema sind ööpäevarigselt köidabki. kas jah?
sõpru aga ei ole seetõttu, et oled harimatu, puuduvad hobid-huvid? inimesed ei soovi eriti sinuga suhelda, hoiavad eemale?
sest lisaks labiilsushoogudele oled labane ja rõve? lisaks mõnitad haigeid ja invaliide.
no selline ebameeldiv kuidagi. ei?
on sulle seda mõista antud? küllap oled tähele pannud.
ja siin, P teemas sa nüüd tihtilugu samastud lausa P-ga, lausa võtad tema identiteedi libamisega üle.
sest see on justkui ainus võimalus, viimane õlekõrreke, et sulle keegi üldse tähelepanu pööraks, olgu kasvõi negatiivset aga see kah asi.
sest muidu ju ei suhtle eriti keegi.
on nii?
räägid siin iseendaga mitmete nimede alt, libad teisi, tood mõttetuid pealkirju delfist, taidled ja kargled, et vaid mingigi hinnaga tähelepanu saada.
kas on nii?
oled sedavõrd üksik ja õnnetu?

mõtle rahulikult. vasta ruttamata. võimalusel kontrolli vastates ka õigekirja, sest just ärritudes või erutudes kipub see sul kõige enam nihu minema.
tänan.
 
irw 17. aprill 2015, kl 02.15
irw. eelmisele
 
P. 17. aprill 2015, kl 02.36
Vaatasin, et enne 17.23 kommi on mitu kommi liba kirjutatud.
 
3 lolli on rohkem kui üks. 17. aprill 2015, kl 03.07
sa P. selle pii-ga3.14 käite nüüd vaheldumisdi netti ja delfikat orjamas vä? et nagu töölkäimine kohe.

oh Liizake läks uhta meelest. teil selline kolme lolli tiim siis?
 
P. Eelmisele 17. aprill 2015, kl 03.34
Eks me sinuga koos käime siin tööl, sa ju samamoodi siin kirjutamas või ma näen valesti ?
 
P. Eelmisele 17. aprill 2015, kl 03.42
Mina kirjutan siin, et oma muredele ja probleemidele leevendust saada.

Mis põhjusel aga sina selle kommi praegu kirjutasid, äkki selgitaksid ?

Kusjuures täiesti siiralt küsin. Päriselt huvitab, sest sinu kommil ma mingit mõtet ei näe.

Ju sinu jaoks on mõte, lihtsalt huvitav teada, mis see on.
 
teraapia 17. aprill 2015, kl 03.45
teraapia seanss käib, kirjutamise teraapia nagu aitab. muresid leevendada.
 
diplom, aga diplom, P.? 17. aprill 2015, kl 03.47
eriti aitaks kirjutamise teraapiale kaasa, kui selle P. diplomi kohta rohkem teada saaks.
 
P. to Teraapia 17. aprill 2015, kl 03.53
Mis tunne sind sundis kirjutama ?
Nagunii sa ausalt ei vasta, kuigi tore oleks.
Aga ma tean, sa ei vasta.
 
et oli vaja sitale minna 17. aprill 2015, kl 03.55
mis tunne valdas? et oligi vaja sitale minna...
---------


Näiteks osad nendest uurijatest, kes avastasid, et gluteenitalumatust esineb ka inimestel, kes ei põe tsöliaakiat, viisid läbi palju põhjalikuma järeluuringu ning leidsid, et ärritunud soole sündroomi puhul ei pruugi põhjustajaks tingimata gluteen olla.
 
P. 17. aprill 2015, kl 07.59
Mis toimus naistuttava peas ja miks ta nii kaitus, ei SAA aru. Naistuttava parast tegin abordi, jatsin maha peigmehe ja olin sunnitud onnelikuks saamisest loobuma.

Masturbeerin ohtuti ja ohkan peigmehe jarele, sest aborte tegin kokku kolm
 
"Lizapii3,14P" on tegelikult selle teema kood. 17. aprill 2015, kl 08.27
SA OLED HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

P kirjutab iga päev seda lauset kaustikusse, et jumala eest meelest ei läheks. Pärast, jummel küll, hakkab elu veel ilusaks minema või saab elu nautida. Seda ometi ei tohi juhtuda :S Õnneks sai P endale liitlase 3,14, kes aitab tal depressioonis edasi olla ja jälgib, et P jumala eest elust rõõmu ei hakkaks tundma ja oma vana joru veel meie rõõmuks palju aastaid siia kirjutaks.
 
lase aur välja 17. aprill 2015, kl 09.35
hea koht auru välja laskmiseks nagu ma aru saan.
nüüd on lisandunud siia üks õnnetu hing, 3,14, kes saab ka ennast siin maandamas käia, kakelda. sarnane tõmbab sarnast, eks sellepärast pee talle nii hingelähedane tundubki.
hea teraapiline teema.
 
Ärni Vända 17. aprill 2015, kl 10.04
Kuulge, teeks õige sedasamust hoopis.
Mis te siin niisamma tühja ikke plärate.

Teatavasti seesamune ongi see kõikse parem ravi.
Ruttu ritta, kõik peed ja muud teraapia vajajad.
 
P. 17. aprill 2015, kl 12.20
08.27
Halvustavad kommid just rikuvad tuju, teevad enesetunde veel halvemaks.

Täiesti vastupidi.
Hurjutavad kommid panevad just panevad rohkem kirjutama, et tekitatud negatiivsusest lahti saada.

Kirjutades üritan negatiivsest lahti saada, aga õiendamine seda teha ei lase.

Naistuttava sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ olen kirjutanud vastuseks kommidele.

Saad aru, just nimelt halvustavad kommid TULETAVAD MEELDE seda naistuttava sõnumit.

Mitte mina ei taha meenutada seda vägagi ebameeldivat sõnumit.
 
P. lisan veel 17. aprill 2015, kl 12.49
Ja sellepärast ma kirjutangi veel kord: MA OLEN HALE PUGEJA, PUGEMINE ON MINU TÖÖ.
Nii, natuke sain nüüd negatiivsust vähemaks, võlusõnad on ikka meeles. Kirjutage veel, siis ma saan vastu kirjutada. Midagi muud mul ju lugeda pole, raamatud on liiga keerulised.
 
P veel üks kord 17. aprill 2015, kl 13.11
Mulle meeldin see lause nii väga PUGEMINE SINU TÖÖ, OLED HALE PUGEJA. Varem meeldis mulle sõna "sõbranna". Kirjutasin seda palju aastaid ja igas lauses. Hakkas nii hea ja kerge.

Siis võtsin sõna "vanamees", kirjutasin sellest mitu kuud ja hakkas ka nii kerge. Palun kirjutage mulle vastu, eriti sina 3,14, sa meeldid mulle nii väga. Me oleme nii sarnased.
 
reede 17. aprill 2015, kl 13.47
tere kõigile!

eksole täna ilus päev, päike paistab ja hommikul sadas lund.
homme on laupäev jälle. nii hea, saab rahus omaette nokitseda ja inimestest rahu.

täna aga on reede ja varsti saab tööpäev otsa.

Pisike Pilleke, mida sina laupäeval ette võtad?
 
P. Eelmisele 17. aprill 2015, kl 13.53
Ma küll täpselt ei tea, kelle käest küsisid.

Aga endal on kõik päevad ühtemoodi ning üksinda on midagi ette võtta kurb.

Nii palju üksinda käidud ja ette võetud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!