Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
totukooli 21. aprill 2015, kl 22.04
on meie P kahjuks lõpetanud, aga püüab näida kui professor.
 
P. 21. aprill 2015, kl 23.04
Debiilikule
Me ei puutunud hiljem palju kokku, jäime võõraks teineteisele kahjuks.

Totukooli

Ei ole kuidagi ennast prrofessoriks pidanud.
Õpingutest ei olnud mul üldse plaanis rääkida, seda kunagi küsiti.
 
no ok selle emaga 21. aprill 2015, kl 23.07
aga infarkti ta ei saanud ja hüsteeriasse ka ei surnud, kui lõpuks kodust lahkusite.

miks ta siis ära ei surnud ja elas veel pikki aastaid ju.
kyidas sul siis ühel hetkel tuli pähe hiilgav mõte kodust ära minna?
 
P. Eelmisele 21. aprill 2015, kl 23.13
Läksin õppima, sellepärast.
Kuigi hiljem elasin mõnda aega ikkagi ema juures, käisin seal tööl.

Imelik jah see värk.
Imestan minagi, et lubas kodunt ära minna.

Või arvas, et olen nüüd piisavalt töödeldud, kusjuures olingi.

Ei leidnud endale täiskasvanuna sõbrannasid ega midagi.

Lõpuks siis sain naistuttava, kuna tema ka kedagi teist ei leidnud.
 
peele 21. aprill 2015, kl 23.17
vaata, P, kui teed siia teema, siis tuleb sul vastata ka küsimustele. ja kui küsitakse, kus koolis käisid, siis hea laps vastabki, kus käis, kuidas õppis ja mida õppis.
sõna tuleb kuulata, sa selle ju ikka kodus selgeks said ve?

kui sa oma emmega ka sellist peitust mängisid nagu meiega siin, siis anna andeks, aga debiilikuna sa mõjusid kahjuks tõesti. ja mida vaene emme tegema pidi siis su arust. muidugi karjus meeleheitest, et debiilik ja värdjas. pole kerge emal, kellel sihuke laps on. saan su emmest täiesti aru ja sina ära imesta selle üle siin midagi. nii on.
 
P. 21. aprill 2015, kl 23.33
Peele
Raamatupidamist õppisin.
Mitu korda olen seda kirjutanud.
Koolist on eespool juttu olnud.
 
3,14 21. aprill 2015, kl 23.59
seda kõike on siin siiski jube lugeda.
nagu kaarnad P kallal. korraldatakse mingi KGB küsitlus, pinnitakse, nõutakse, ähvardatakse, käsutatakse, siis alandatakse, uued sõimusõnad, rõvedused, ähvardused, alandused, uued diagnoosid ja süüdistused.

mis inimesed te küll olete?
milleks te seda teete?
 
3,14 22. aprill 2015, kl 00.13
loomulikult aga hakkab iga pere heaolu naisest. veel enam aga emast.
ei 5-e, 10-e ega 15-teist aastane laps ei pea emale psühholoogi mängima. kui ema ei oska oma lapsi õnnelikuks kasvatada - kehv ema. punkt. mees võib olla pea, kuid naine on kael. millise maailma naine kodus loob, selline see kodu ka on. kõigile, ka mehele. see on tarkus, mis ammu selge iidsetes filosoofiates ja ka kaasaegses perepsühholoogias.
see, et kellegi ema on aga ise ilmselgelt omakorda oma vanemate ahistava kasvatuse ohver olnud ei anna siiski kellelegi õigust selle ema last hiljem sõimata, et see inimene ahistavas koduses õhkkonnas lapsena süüdi on olnud.
omaenda sõgedusest joobnutena lähete ikka tõesti aina absurdsemaks oma väidetes?
rahunege, raisakotkad.
 
P. räägib emast inetut tõde. 22. aprill 2015, kl 00.20
seda meiegi, et miks P. oma ema nüüd tagantjärgi sõimab. see ammu ju surnud kõige oma saladustega.
---
oh siin niipalju küsitavusi, millele keegi vastuts ei saagi saama.

muidex P. siiski pole öelnud, MIS KOOLIGA oli tegemist.
jah raamatupidamine küll, aga kus koolis on vastuseta.
 
seda et 22. aprill 2015, kl 00.28
sellist ainet nagu raamatupidamine ei pidanud küll kõrgkoolis õppima.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 00.30
00.20
keegi pole sunnitud siin sellele KGB küsitluse vastama mingeid isikulisi detaile, kui ta ei taha.
kust te võtate, et ta peab? ei pea. punkt.
hakkan teid küsitlema, et mis linnas, mis koolis, mitu klassi, mis diplomid endal saadud või saamata - vastate te ise jee.
ei vasta ju! poole sõnanagi mitte.

mis puudutab P ema, siis misiganes. see on tema pere, tema asjad, tema suhted. kui P leiab, et ema oli lapsepõlves sedavõrd ülekohtune ja ahistav, siis nii ka on. mingi pannkookidega armastav emmeke ei tundu ta siinsete juttude põhjal siiski ka mulle.
on surnud? ok. väidetavalt vähki? vähki aga peetaksegi allasurutud viha haiguseks. ei suuda ise andestada ja õppida armastama, jep, vaata, et üks sõraline sulle pesa sisse ei punu.
P vähemalt püüab andestada ja mõista.
aga teie? viha ju lausa vahutab teist välja.
miks? mõnele meenutab P tema enda vihatud abikaasat? teisel ei anna rahu, et P-l on kõrgharidus, mis temal endal puudub? mis põhjused veel kellelgi on P-d sedavõrd sõimata ja alandada?
olge nüüd head ja vastake. ausalt.
jah, peate vastama.
mis?
 
sa natuke ära vä, 3.14 22. aprill 2015, kl 00.33
sa ka puudega vä? 3.14

P. d pole keegi sõimanud, me püüame mõista ja oletada, mis juhtus.

sul nagu mingi viha õhutamise puue vä, 3.14?

mis sul nagu diagnoosiks on?
 
hõkk 22. aprill 2015, kl 00.34
sust endast viha vahutab välja, mul tegelt jumalast savi, aga kui pee tahab suhelda ja ema taga rääkida, siis vahelduseks rääkigu endast kah. miks peab koguaeg lugema mingit sõimu küll sõbranna, küll vanamehe ja nüüd ema aadressi, külmaks jätab, ei tunne ega tahagi tunda. pee ise palju reaalsem ja huvitavam frukt, nii et lasku aga tulla.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 00.41
no kuulge, kui sellised sõnad nagu "värdjas", "debiilik" jne pole vihast kantud sõim, siis mis veel?

samas ootan endiselt vastuseid oma küsimustele.
niiet vahelduseks ka paar sõna teist, lugupeetud.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 01.00
vaikus eetris?

veel kord: vaadake end kõrvalt ja siis otsustage, kes siin foorumis rohkem kedagi või midagi vihkab või sõimab.
igaks juhuks pange ka number onkoloogi juurde kinni. kesteab, milleks see teie enese muteerunud viha seal teie sees juba pöördunud on.
ühesõnaga: viimane aeg õppida ka ennast kõrvalt vaatama, lugupeetavad.
 
kes sind palus, 3.14 22. aprill 2015, kl 01.02
aga kes sind siis tänitama nagu palus?

kuidas sa nii maailmatargaks said?

sinust kumab läbi ääretu primitiivsus, kes kogemata mõne tunni psüholoogiat on kuskilt kuulanud.
 
nõmeduse kurbus 22. aprill 2015, kl 01.03
su nõmedus on palju tülgastavam, 3.14 kui P naiivsevõitu maailmakäsitlus.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 01.06
no lase aga lase kogu oma tülgastus ja viha välja. kui P-d pole, lase teiste peale. sõimata ja rõvetseda sa ju oskad. lisa vunki, sõbrake.

NB! onkoloogiasse ei pruugi numbrit nii ruttu saada.
 
pole nagu kohustust.3.14 22. aprill 2015, kl 01.07
3,14 22. aprill 2015, kl 01.00
vaikus eetris?
--
iga nõmediku peale pole ju ka mõtet netis aega raisata.
või on kohustus, kui 3.14 seda tahab?
irw.

nii ninatarka ja juhmakat pole ka ammu lugenud.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 01.08
ootan endiselt vastuseid oma küsimustele.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 01.12
hm, oletan, et hetkel siin eetris põhiliselt see, kes oma saamata jäänud diplomi pärast juba aegu süümekates vingerdab ja oma alaväärsust P-i peal maandab.
või on tegu selle eakama prouaga, oma mehe vihkajaga, kes oma abikaasat iga päev nähes vastikusest võdisema hakkab?
suheliselt sarnaseks hakkata kuidagi muutuma. olenemata sadadest eri nimedest.
 
3,14 22. aprill 2015, kl 01.13
suhteliselt sarnaseks. :)
 
P. 22. aprill 2015, kl 01.29
Hõkk
Olen küll endast rääkinud.

Sookaaslastest tuttavaid reaalis ei ole.

Lizaga saan netis kirjutada, elada teineteisest kaugel.

Täna käisin näiteks üksinda kohvikus cappucinot joomas.
 
3.14 ise kohe loll 22. aprill 2015, kl 01.42
no see 3.14 on ju päris ise hakanud rumaluke ju?
 
3.14 22. aprill 2015, kl 01.44
nii tore on ennast targaks teha. Ma ju ise lugesin püsholoogia kohta kolm raamatut läbi. üle rea. nüüd õpetan teisi ja käsin ka, kuidas peab delfis kirjutama.
 
P. 22. aprill 2015, kl 02.14
Aga nii ongi

Oleme vennaga isa nägu.
Ema korduvalt pahandades ütles, et olen selle ja selle joone isalt pärinud.

Keegi kunagi nägi mu venda, ütles, vaatas mu isa läheb, aga kuidagi noor.

Isa ja vend näost päris sarnased. Nüüd küll vähem, isa on sale, aga vend tüse, tal ainevahetuse ja kilpnäärmega oli mingi jama kunagi, peale seda läks paksuks, mitte küll väga paks, aga tüsedam.

3, 14
Aitäh Sulle !
 
P. mälulüngad 22. aprill 2015, kl 02.15
P. 21. aprill 2015, kl 23.33
Peele
Raamatupidamist õppisin.
Mitu korda olen seda kirjutanud.
Koolist on eespool juttu olnud.
----------

koolist ei ole eespool juttu olnud.
 
P. Eelmisele 22. aprill 2015, kl 02.48
Oli küll.
 
no korda siis üle 22. aprill 2015, kl 03.53
aga korda siis üle. mis koolis sa õppisid?
 
P teemadega tuttav 22. aprill 2015, kl 10.22
3,14, miks õhutad viha ja vastasseisu?
On, on siin ka pahatahtlikke ja õelaid kirjutajaid. Neist on lihtsalt vaikimisi mööda vaadatud. Kurjustad, et mitte keegi ei näita oma pahameelt nende suhtes välja, P kallal nokivad aga kõik. Ei ole ju nii, sa peaksid seda mõistma. Su kirjutatust õhkub taiplikkust ja mõtestatust, kuidas sa siis ei suuda eristada heatahtlikke teistest.
Nende aastate jooksul, mil P teemad käigus, olen lugenud kirju, mis võiksid olla mu enda kirjutatud, seda nii mõtete kui ka sõnaseadmise poolest. Olen lugenud kirju, mis toovad väja mu enda mõtted ehkki ma ise nii hästi neid kirja panna ei suudaks. Jne
Sa oled nii veendunud autorluses, et justkui sama inimene vorbiks kirjutada seda, mis siiski kuulub erinevatele inimestele.
Ma ei tea, minu kogemus ütleb, et pahatahtlikega või närvilistega või muul moel üles krutitutega pole mõtet diskussiooni astuda. Oletan, et sarnaselt mõtleb teisigi. Nii pole ma ka siinsetele õelutsejatele vastu hakanud, olen neid eiranud, lootuses, et P saab sellest eeskuju ja jätab ka halva tähelepanuta. Või vähemasti märkab, et ka nii saab. See praegune pole ju P tehtud teema. See, et ta siin omi asju räägib ja talle vastatakse, on tõsi, kuid siin vesteldakse ka omavahel.
Mingipärast sina, 3,14 vastandad siin kõik teised P-le ja endale. Paned need, kes pole kurjad ja tõesti heast tahtest on üritanud P-d aidata, ühte patta nendega, kes siin oma madalamaid tunge välja elavad.
Küsida võiks ju, miks sa seda teed. Kindlasti oleks taoline analüüs mahukas ja võiks vastuseid anda seinast seina. Küsin aga, kust võtad sa õiguse kõik P-le kirjutanud panna ühte patta ja nende üle kurjustada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!