Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 23. aprill 2015, kl 00.18
Kui KÕIK mu teemad on tõesti salvestatud, siis leiad kindlasti koha üle, kus mainisin kooli.
Pigem imestan, et sa ei tea, sest kommides inimesed kirjutasid seda siis mitu korda üle ka.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.24
ma tegelikult taas kergelt šokis, kui aus olla. :) keegi kogub delfi olemasolevaid ja kustutatud teemasid (või ainult P teemasid?), salvestab kõik need tuhanded ja tuhanded kommid, loeb aina üle ja nüüd nõuab siin jalgu trampides selgitusi?
taevas halasta! ja te ütlete, et P-l on kõige suuremad probleemid??
:DDD
 
mina ka ei leidnud. 23. aprill 2015, kl 00.25
mina ka sinu kooli kohta ei leidnud, P.
ses mõttes oled minu silmis alatu valetaja.
 
P. Eelmisele 23. aprill 2015, kl 00.26
Loed läbi ja leiad küll, kui TAHAD.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.27
minu silmis oled aga sina valetaja. jah, just nimelt sina.
seega oleme tasa.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.28
see oli siis sellele valetajale. :D
 
valetab, aga polegi vahet 23. aprill 2015, kl 00.28
kui tahad, valeta siis aga edasi., P.
kes valetab ühes kohas, valetab ka teises kohas, seepärast küsin:

kus seriaalist sa neid episoode muidu maha kirjutad?
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.29
palun vastata ka minu küsimusele.
miks sa neid delfi teemasid kogud ja salvestad?
 
P. on sekretär 3,14 23. aprill 2015, kl 00.30
3,14 23. aprill 2015, kl 00.27
minu silmis oled aga sina valetaja. jah, just nimelt sina.
seega oleme tasa.

sa oled nüüd P. seretär vä?

või kaks lolli moodustavad lõpuks ühe?
 
pole ju keelatud 23. aprill 2015, kl 00.30
kas on nagu keelatud vä?
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.31
ma ei küsinud seda. ma küsisin miks.
mis su motiivid on?
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.33
ja hei, 00.30.
on meeldiv, et sina moodustad saja nime alt ikka ühe targa.
 
mis vahet 23. aprill 2015, kl 00.35
kuulge, mis vahet seal on, kes on pee poolt ja kes on pee vastu. üks kraaklemine puha ju. pee on kusjuures mõlemil poolel meelest läinud. üks kemplemine käib ja ei muud.
see on tegelikult omamoodi naljakas. pee oma mölaga on ammu unustatud.
 
miks 23. aprill 2015, kl 00.37
ja miks see sind huvitab, 3,14.? mida teised avalikus foorumis salvestavad/ ei salvesta..
 
hahahaaa 23. aprill 2015, kl 00.38
tuletan meelde, et kui lolliga hakkad vaidlema, siis ei pruugi vähe aja pärast keegi teil enam vahet teha.
 
ja mida sina siis valetasid? 3,14 23. aprill 2015, kl 00.39
3,14 23. aprill 2015, kl 00.27
minu silmis oled aga sina valetaja. jah, just nimelt sina.
seega oleme tasa.
-------
mille kohta sina siis valetad 3,14?
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.40
oota, teeme nii, et püüa ikka enne mu küsimusele ära vastata.
muidu P kallal kohe kari kraaklemas, kui ta millelegi veidigi vastamata jätab, ise aga samu reegleid ei järgita. pole ilus.
seega ootan vastust. siis vaatame edasi.
 
P. Eelmisele 23. aprill 2015, kl 00.42
Milles see vaidlemine seisneb ?

Kui mäletan, kuidas nn. " suhtlemine " oli naistuttavaga, kuidas ta minusse suhtus ( kui mõnitavalt suhtus ), kuidas kodus lood olid, aga siis keegi ütleb, et tegelikult olid asjad hoopis teisiti.

Kas ma pean ütlema, et jah, teil on õigus, kui ma tegelikult tean, kuidas lood olid, sest mina olin nende olukordade sees ju ?

Ma ei saa ju takka kiita, kui keegi ütleb, et naistuttav suhtus sinusse hästi.
Tegelikult ei suhtunud ju.
 
P. Eelmisele 23. aprill 2015, kl 00.43
Komm oli mõeldud HAHAHAAALE, mitte Eelmisele.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.43
ma ju siin oma meelest vaidlen väga tarkadega? mind tembeldatakse lolliks, P-d samamoodi. küllap siis teiselpool on väga erudeeritud inimesed, saan aru.
sellelt targalt inimeselt ootan ka tarka vastust antud juhul.
aitäh.
 
mis koolis sa käisid? 23. aprill 2015, kl 00.50
mis koollis sa käisid ja miks sa kaugõppesse üle läksid?
 
3.14-le 23. aprill 2015, kl 00.50
sa võid nüüd mastrubeerima ka minna, kell juba palju kah.
arukat juttu nagu pole sinust võtta.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.52
koolilapsed ka kõtt magama.
 
3,14 23. aprill 2015, kl 00.54
veel kord. palun vastata minu küsimusele.
miks sa, vale, neid delfi teemasid kogud ja salvestad?
mis on sinu motiivid? tänan.
 
P. to Hahahhaa 23. aprill 2015, kl 01.14
Korduvalt on olnud nii, et kirjutatakse, et naistuttav muretses mu pärast.

Ei ole naistuttav minu pärast iial muretsenud, tal ei ole minust sooja ega külma.

Kuidas saan takka kiita, et muretses jah, kui tegelikult soovis mulle halba mind peigmehest lahutades ning selliseid kaela määrides, kes ta meelest hirmus nõmedad olid.
 
no tore siis ju 23. aprill 2015, kl 08.28
No kuidas ta sind su kallist peigemehest lahutas siis, ise kirjutasid, et ajasid ise minema, sest sa ei olevat enda arust paras naine talle, "kes`se tegi? Ise tegi." Sinu hinnaguid ei tea ju usalda, adekvaatsuse ja loogikaga sa ju absull ei sõbrusta.
 
mitmenimeline 23. aprill 2015, kl 09.12
Teema kulgemisest on selgelt näha, et teatud kirjadele pole mõtet vastata. Madalusele reageerides vestluse kvaliteet langeb oluliselt.
Soovitaksin ka P-l taolistele kirjadele mitte vastata.

3,14 etteheidetele mitme nime kasutamise kohta vastuseks:
Anonüümses kommentaariumis on grupp inimesi, kes otsivad ja provotseerivad negatiivsust. Põhjusi võib oletada, kuid see pole hetkel teema. Eriti hea on neil külge hakata konkreetsetele inimestele või tegelaskujudele. Kõik teavad, mida tuntud inimeste kohta kirjutatakse. Seda tehakse aga ka kindla nime taha varjunud inimestega. Selgelt eristuvatest meenuvad hetkel Täpitriin ja Valulla. Ühest küljest pommitavad neid tigedad ärapanijad, teisalt eelarvamuste küüsi sattunud. Kui juba korra või kaks mingi arutluskäik või mõte ei meeldi, tekib ühel teatud kontingendil kindla nime all esineja vastu eelarvamus.
Vahemärkusena, päriselus on inimeste hindamiseks rohkem võimalusi. Palju loeb ju ka kehakeel, teiste arvamused, autoriteetsus jne jne. Kui ka mõni asi ei meeldi, on see lihtsalt eriarvamus ja kogu lugu.
Siin aga tekib kindla nime all esinejale negatiivne fänniklubi (käib ka P kohta ehkki talle kirjutanute suurem osa on, vähemasti esialgu, abivalmilt meelestatud). Ja nii ongi, et esinedes sama nime all, puutud paratamatult kokku nendega, kes su nime peale lugema tõttavad ja seda mitte huvist, vaid ärapanemise vajadusest. Olen selle omal nahal mitmeid kordi läbi elanud ja leidnud, et palju kergem on nimesid vahetada, sest siis loetakse mu kirjutatut ja seda eelarvamusvabalt.
Anonüümsus ei tähenda, et kirjutada ei võiks südametunnistuse järgi, väärikalt ja kaaskodanikke, eelkõige aga iseennast, madaldamata.
Kui nüüd konkreetselt P teemal kõnelda, siis olen siin tõesti ka teravamat tooni kasutanud, seda aga siis, kui veel aru ei saanud, et P polegi võimeline asjust tavapärasel moel aru saama.
Kõik need, kes siin P-le inetusi ütlevad, madaldavad sellega iseennast. Teen aga suurt vahet, kas ütleja teeb seda hoolimatult ja pigem halvasti ütlemisest headmeelt tundes või üritab ta aru saada ning siis ka vastavaid diagnoose sobitada. Tänu eri diagnooside pakkujatele olen teadlikumaks saanud. Seetõttu saan ka aru (nüüd), et ega antud juhtumil pole mõtet nõuandeid anda, sest neist pole nagunii kasu. Veel vähem on kasu halvustamisest.
Meil, P teema kauaegsetel osalejatel, tuleb tõdeda, et P oli, on ja jääb iseendaks - heatahtlikuks inimeseks, kes närviaetuna hakkab süüdistama. Ta ei saa sinna miskit parata, et on oma mulli lõksu jäänud ja vaid oma probleemidest kõnelda soovib. Muidugi oleks väga vahva, kui ta ka oma positiivseid üleelamisi kirjeldaks, aga see on liiga palju tahta. On nagu on.
 
ei tea 23. aprill 2015, kl 10.05
Minu meelest ei ole sul mõtet siin foorumis suhelda ja end kogu hinna eest suvalistele trollidele mõistetavaks teha. Minevik on minevik ja kõigepealt peaksid lahti saama suhtumisest, et sul ei saagi sõbrannasid olla. Isegi internetis on palju kogukondi, kus saab registreeritud nimega kirjutada ja oma probleemide üle arutleda, usu mind, sa pole kaugeltki ainus, kellel pole sõpru. On inimesi, kellele ei meeldi nädalavahetused, sest peavad töölt eemal olema. Valdav osa suhtes mitte olevaid introverte otsib endale nädalavahetuseks näiteks vabatahtliku tööd, sest ei ole sõpru. Eestis pole see kahjuks nii levinud, aga mujal on tavaline. Eelistatakse teha midagi uut ja huvitavat, mitte heietada oma kurvast elust. Oletame, et sul on sõbranna, millest temaga rääkida? Mulle isiklikult pole tegevuseta kohtumised kunagi väga meeldinud, suhetest ja tööst rääkimine ei huvita, pigem teeks mdiagi koos. Aga selliseid vabasid inimesi on jällegi vähe, kõigi mõttemaailm on väga traditsiooniline. Leiab ikka, lihtsalt peab otsima ja erinevaid asju tegema :)
Sina võiksid tõesti aga kuskil registreerimisega foorumis kirjutada, sest siis saad aru, kes on suvalised trollid, kui nad üldse viitsivad kontot teha. Siin ongi kahjuks väga Ida-Euroopalikult vanamoelise mõttemaailmaga inimesed, et tuleb leida mees ja ta ongi sõber, rohkem sõpru pole vaja. Või, et on kari klatšisõbrannasid, kellega pekstakse keelt ja arutatakse argimuresid. Andke andeks, aga see on tapvalt igav. Üldse mõtteviis, et naise elu keerleb mehe ümber, isegi sõbrannaderingis. Muidugi on erineval naisel niimoodi raske sõpru leida, aga usu mind, see probleem on tunduvalt teravam Ida-Euroopas ja väikelinnades, kus kõigil on samasugune mõtlemine. See pole mingi kohustus, et sul peab olema mees ja meestega sõbrannad, kellega koos klatšida
 
Reena 23. aprill 2015, kl 10.11
P saab küll kohe mingit seksuaalset moodi rahulduse sellest, et leidis 3,14 näol endale jüngri.
Tõeliselt armas paar, Seewaldi kohvikus pakutakse teile kindlasti head CAPUCCINOT.
 
Ka mitmenimeline 23. aprill 2015, kl 10.17
P ei ole ju kogu aeg negatiivne...Ta on kirjutanud, et soovib väga nunnut põssakest, kes tooks ta ellu positiivseid emotsioone, ta on kirjutanud, et tal on kirjasõbranna, kellega ka kokku saab ja see on kahtlemata meeldiv osa tema elus. Meeldivat ongi vähe P elus olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!