Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
peegeldus 29. aprill 2015, kl 00.44
Ja sa ei saanud ikkagi mitte midagi aru, millest ma sulle kirjutasin.

Tänulikkusel ja pugemisel on vahe. Sina pugesid, sest pugeja üksi täidab pimesi teiste tahtmisi.

Sellesama lömitava pugemise eest sa sõbranna tümituse ära teenisidki. Sind lihtsalt ei saanudki teisiti kohelda, sest pugejaga asjad sedasi käivadki. Pugejaid ei saagi sallida, sest neist kiirgub võlts libe alandlikkus.
Inimene, kes ennast maha salgab, kes annab enda kui kaltsu teisele tallata ja irvitada....no mida sa veel ootasid? Kujutasid ette, et sõbranna madaldub sinuga samale tasemele ja siis roomate koos ja kiidate teineteie võidu, kui õnnelikud sõbrannad olete.

Miskipärast ma ei usu, et sa mu juttu ei mõista.
Tahad niisama vaielda ja jaurata.

Ja lisaks veel niipalju, et miks sa arvad, et nähvamine on õigem kui lömitamine?

Üks jälkus mõlemad..
Mõlemad annavad tunnistust, et inimesel on probleemid.
Ühel suhteskaala ühes otsas, teisel teises otsas...niiet tasakaalustasitegi kenasti teineteist, kuigi üsna hälbelisel moel...

Sul on võimalus täna ja kohe see minevik jätta ja puhtalt lehelt alustada.
Näe, siin pakuvad kenad ja hoolivad inimesed sulle seltsi. Niiet, pole sa midagi nii põlatud, kui arvad.
Võta end kokku ja hakka elama.
 
ka negatiivne tähelepanu 29. aprill 2015, kl 00.44
jah, pinget polnud, polnud seda ärevust ja rahutust..
sa otsisdki endale tuttvaid mänge, juba kodu aegadest.
----------
sa naudud ka negatiivset tähelepanu. et ikka rohkem kui mitte midagi.
seda on ka siin ju näha. muidu sa ei kasutaks oma P. tähega tgelaskuju siin.

aga sulle on oluline, et ka sitasti ütlemised jäägitult sulle oleksid suunatud. ja sedasi sa oma egolaksud kätte saadki. Igapäevaselt.
 
3,14 29. aprill 2015, kl 01.14
K.A.
kl 14.37

see link, mis sa andsid, oli mõtlemapanev.
Understanding the wounded child archetype.

P, kas sa lugesid seda? mis arvad?
 
P. to Peegeldus 29. aprill 2015, kl 01.20
Olingi suhtlemise eest TÄNULIK.

Just nimelt TÄNUTUNDEST ma naistuttava sisse lasin, sest tundsin, olen talle selle vähese suhtlemise eest tänu võlgu.

Ma ei olnud midagi võlts.
Olin PÄRISELT TÄNULIK.

Naistuttav oli võlts, tegi vahel head nägu, ise mind ei sallinudki.

Eriti suhtlemise algul olin SIIRALT TÄNULIK, et mul nüüd ka lõpuks sõber on.

Olin lihtsalt nii naiivne, uskusin, et naistuttav on samamoodi tänulik, et enam ei pea üksinda konutama.

Huvitav - huvitav, KES KEELAS NAISTUTTAVAL MINUGA NORMAALSELT KÄITUDA, NORMAALSELT RÄÄKIDA.

Mina käitusin temaga viisakalt, normaalne oleks olnud, kui ta mulle samaga vastaks.

Kui aga tundis, et ma olen liiga pehme, minuga saab ülbitseda, no kes sundis teda siis minuga käituma, kui leebe loomus nii ärritavalt mõjus ????????????

Sa nii väga kaitsed teda.
Aga naistuttav oli ise samasugune pehme ja tossike teiste naistega.

Sa nimetad seda pugemiseks.
Niisiis naistuttav puges TEISTELE NAISTELE, ta käitrus teiste naistega TÄPSELT SAMAMOODI, nagu mina käitusin temaga.

Ütled, pugejaid ei sallita.

Sellisel juhul ei sallinud naistuttav ka iseennast, sest teiste naistega käitus ta sellise pugajana, puges või nahast välja.

Mina vähemalt käitusin kõikidega ühtemoodi.

Naistuttav TEISTE NAISTE ees lipitses ja puges, minuga ülbitses.

Teised naised aga ülbitsesid naistuttavaga, neile ei julgenud ta midagi vastu öelda.
 
P. 29. aprill 2015, kl 01.21
3, 14
Loen, veel ei ole jõudnud.
 
P. veel to Peegeldus 29. aprill 2015, kl 01.27
Ütle nüüd ise, kas normaalne inimene suhtleb kellegagi, keda ta ei salli ??

Liiati, kui ta ei salli selle omaduse pärast, mis TEMAS ENDAS samuti on.

Kui aga inimene minuga suhtles, kuidas ta ise saab parem olla ?

Muide mina ALATI mõtlesin nii, mis õigus mul naistuttavale märkusi teha on, kuidas ma ise parem olen, kui ma temaga suhtlen.
 
tühi koht looduses 29. aprill 2015, kl 01.30
loodus tühja kohta ei salli, ses mõttes, kui sa astusid sammu tagasi, siis sõbranna astus sammu edasi. ega ta siis seisma jäänud, ta kasutas sinu "taganemsit" ära.

kui üldiselt sõpruse ja kaaslase leidmise mõte ongi, et me peakime koos kaaslasega paremaks inimeseks saama, siis sinuga koos olles muutus ka Sõbranna halvemaks.

ja ühel hetkel ei tahtnud ta enam seda taluda.
ses mõttes läks ta otsima, kellega koos paremaks saada. Sa äratasid tas teatud "instinktid" võib olla oli ta isegi üllatunud, kui halvasti ta käituda suutis.

ta otsis su taluvuse piire..
 
3,14 29. aprill 2015, kl 01.37
P
sinu kommist: "Sellisel juhul ei sallinud naistuttav ka iseennast, sest teiste naistega käitus ta sellise pugajana, puges või nahast välja."

võimalik, et ei sallinud tõesti iseennast, võimalik, et tal olid ka probleemid. probleemid iseendaga, eluga, meestega, teiste inimestega? kas võib nii olla?
on sinu meelest võimalik, et just seetõttu see naistuttav valas sinu peale välja kogu oma varjatud kibeduse või viha?
seetõttu, et hoopis ta ise oli oma probleemidega puntras ja tegi segaduses olles halbu valikuid või käitus kehvasti? võib nii olla?
 
P. Eelmisele 29. aprill 2015, kl 01.40
Naistuttav oleks just koos minuga pidanuid paremaks saama, sest eriti alguses ma väga hindasin meie tutvust.

Uskusin, et ka naistuttav tunneb me sõprusest rõõmu ja hindab seda, sest oli temalgi üksinduses paha olla.

Rääkis mulle ja me ühisele eesruttavale, kuidas ta üksinda põdes ja kui paha tal oli.

Sinu kommist tuleb välja, et ohver on paha ja kurjategija hea.

Kurjategija üldse ei tahnudki kedagi vigaseks peksta, aga see paha ohver lihtsalt kõndis tee peal ees ja nii muutus hea kurjategija kiskjaks.

Mis paremaks saada ?

Naistuttav otsis endale meest 16 aastat, enne kui leidis.
Talle oli abikaasa leidmine väga tähtis.

Kui mehe leidis ja ära armus, siis ei olnud mind enam vaja.

Mitte keegi ei sundinud naistuttavat minuga halvasti käituma.
See oli tema vaba valik.

Oleks võinud minuga normaalselt käituda, nagu mina temaga.

Julmus oli naistuttavas eelnevalt sees olemas, mina selles küll süüdi ei ole, ikka tema geenid ja kodune kasvatus.
 
P. 29. aprill 2015, kl 01.46
Tühi koht looduses
Kui naistuttavat üllatas, kui halvasti ta minuga käitub, miks ta siis oma käitumist paremaks muutunud ?

Mitte keegi ei sundinud teda inetult käituma.

Kes tal üldse käskis õelutseda ? See oli ju tema soov ja tahe.

Oleks ta olnud heatahtlik inimene, oleks käitunud ka heatahtlikult.

3, 14
Naistuttavat mõnitati meheliku välimuse pärast, teised naised tõrjusid teda, pidasid koomiliseks ja mehelikuks.

Arvan küll, et minu arvel elas ta oma viha välja.

Teistele naistele ei julgenud ta ju midagi öelda.

Mitu korda oli nii, isegi kuulsin pealt.

Teised naised sõimasid naistuttavat, lausa mõnitasid.

Naistuttav tuli omakorda mind sõimama.

Palju kordi oli niimoodi.
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.00
tegelikult, vaata, inimesed ei käitu teistega halvasti siiski vaid igavusest. valdavalt siis.
kui nüüd natuke süüvida ja püüda põhjuste taha vaadata, siis nii füüsilise kui moraalse vägivalla kutsuvad esile ikka mingid selle inimese enda sees lahendamata pinged, enda valu, frustratsioon, mis kogetud kas lapsepõlves, kodus, koolis või ebameeldivad sündmused, mis juhtunud hiljem ja seda inimest tugevalt puudutanud.
see, et su tuttav käitus sinuga halvasti, võimalik, et oli samamoodi põhjustatud selle su tuttava mingist hingetraumast? kas võib nii olla? inimene ei ole siiski lihtsalt niisama halb. oma destruktiivse käitumisega kellegi suhtes, ka kiuslikkuse ja inetustega ta lihtsalt püüab summutada seda valu, mis talle endale on kunagi osaks saanud.
mõistad?
 
P. veel to Tühi koht looduses 29. aprill 2015, kl 02.01
Kui sa näed malbet inimest, kes tõenäoselt vastu ei ütle, siis sa kohe lähed temaga õelutsema, noh juhust kasutama, et saad segamatult õelutseda ?

Pärast ütled, sina tegelikult üldse õelutseda ei tahtnud, aga teine nii leebe iseloomuga, et kohe pidid talle halvasti ütlema, sina ei ole süüdi, süüdi on see inimene, kes vastu ei hakka.

Naistuttav õelutses inuga, sest tahtis, selline oli tea iseloom, et kargab sellele turja, kes vastu ei hakka.

Teistele ta lihtsalt ei julgenud.

Teised naised oleks ta psühholoogiliselt kohe maatasa teinud.

Mina olin lihtne saak, minu kallal sai naistuttav lõpmatuseni õelutseda ja mitte midagi ei juhtunud.

Teistele naistele ei riskinud naistuttav isegi mitte tillukest märkust teha.
Naised oleksid temast psühholoogiliselt kotleti teinud.
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.07
3, 14
Kummaline on see, et naistuttavale olid nii naised kui mehed haiget teinud.
Mehed naersid ka ta mehelikku välimust.

Ta teadis, mis tunne on psühholoogiline valu, aga ometi tekitas seda mulle ning ei varjanudki, et naudib minu piina.

Näiteks mind kiusati koolis ja ma tundsin, et ei suuda kedagi kiusata, sest tean, mis tunne see on.

Just nimelt kiusamise talumine teeb teiste suhtes kaastundlikuks.

Huvitav, kuidas naistuttvale vastupidi mõjus.
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.13
Tühi koht looduses
Järelikult on kõik naised süüdi, et mehed peksavad.

Sarimõrvar on ka hea inimene, aga need halvad ohvrid on süüdi, panevad vägisi tapma.

Sarimõrvar ise üldse tappa ei taha, aga need pahad ohvrid satuvad teele ette ja sunnivad südalikku inimest ennast tapma.

Kõige hullem asi on, et mõrvar, hea inimene pannakse veel vangi ka.

Üleüldse tuleb kõik ohvrid vangi panna, aga kurjategijad olgu aga kõik vabaduses edasi, nad nii head ju.
 
kasvatus ja moraal ja eetika 29. aprill 2015, kl 02.14
sul sõbrannal olid need kohad paigast ära. tema moraal ja eetika olid teistsugused kui sinul. tema meelest oligi õige, et kes end kasutada ära laseb, ära kasutada ka tuleb.
tede ei peatanud eetika, et nii ei tehta nõrgemaga..
tema moraal oli moraalitus..

käittumisvead ja kodune kasvatmatus veel lisaks..
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.17
sellepärast võibki juhtuda nii, et neid, keda on mingil põhjusel väiksena kiusatud, keda pole hellitatud ja armastatud, neist endast võivad hiljem teatud asjaolude kokkusattumisel veelgi julmemad kiusajad saada.
kusjuures nad ei pruugi üldse seda teadlikult teha.
vägivallaga elatakse välja oma viha, allasurutust, valu.
nii võis olla ka sinu tuttavaga.
ta kasutas sind, et elada välja oma valu, mis talle endale oli osaks saanud. see, et teda ennast oli tõrjutud, pilgatud, alandatud, ta elas välja sinu peal. ta lihtsalt ei osanud teisiti. ta polnud harjunud teisiti.
ta oli ka ilmselt väga õnnetu ja katkine inimene sisimas, mõistad?
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.27
sealt eelmisest tekstist - selles suhtes on natuke nagu tõesti nii, et tihtilugu on kurjategija ise kellegi ohver olnud. ilmselt varasemalt. kui haavad ei ole saanud paraneda, pole suudetud end ära lappida, ületada hirm või viha, siis võimalik, et elatakse end teiste peal hiljem ikka valuliselt välja. põhjustades uusi kannatusi, luues sellega uusi ohvreid ja ehk taas ka uusi kurjuse tegijaid.
kurjategijad on tõepoolest ise ohvrid.
nii ka sinu tuttavaga.
tal oli endal sees mingi valu, hirm või viha.
ja ta elas seda sinu peal välja.
ta ehk isegi ei tahtnud, kuid ta ei osanud teisiti. ta oli oma valus ja vihas nii kaua olnud ja seega käitus mõtlemata.
mõistad?
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.30
Kasvatus ja moraal ja eetika
Nii oligi jah.

3, 14
Ema ikka naistuttavat armastas.
Usun küll, ema naistuttavat hellitas ja armastas.

Probleemid olid EAKAASLASTEGA, kes ta ära tõrjusid.
Kohmakas, mehelik olek peletas eakaaslasi eemale.

Tühi koht looduses

Kui naistuttav oleks tahtnud saada paremaks, oleks ta kõigepealt minu käest tehtud halva eest vabandust palunud.

Ta ei teinud seda.

Vähe sellest, veel parastas ja riputas mu haavadele soola.

Sinu jutu järgi paremaks saada sooviv inimene muutus päris jõhkardiks.

Olin täielikus shokis.
Tundsin, ma ei tundnud seda naist ju üldse.
 
ma mõtlesin midagi muud. 29. aprill 2015, kl 02.37
ma kirjutasin, et üldiselt suhtlemise eesmärk, ka paarissuhtes, sõpruses jne. on eesmärgiks teise inimese kaasabil paremaks saada, et mõlemad saaksid paremaks inimeseks.

kuna su sõbranna muutus hoopis halvemaks, siis see suhe ka otsa sai.
sa vallandasid temas midagi, mis lõhkus tema tõkked, tema moraalitus ja eetika puudumine lubasid tal halvasti käituma hakata. tema peatus alles siis, kui keegi osutus tema suhtes tugevamaks, julmemaks ( kooliaeg) võiu aitas ta elu edendada . meheleminek)

Vaevalt ta oma abikaasale seda jõhkrat poolt endast esitleb.. ja lapsele ka.. ei taha uskuda.
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.39
eks põhjuseid võib igasuguseid olla, miks keegi end mittearmastatu või tõrjutuna tunneb, miks tekib sügav solvumine või valu, mis sunnib käituma teiste suhtes agressiivselt või inetult.
kõik elujuhtumid pole ühe mütsiga löödud.

lihtsalt hetkel oleks sul, P, võimalus seda naistuttavat kasvõi tagantjärgi veidigi mõista. mõista seda, et ta oli selline inimene, kes oma valu teiste peal välja elas. elas seetõttu, et teisiti polnud keegi teda õpetanud.
see, et sina tema valule omal moel ette jäid, oli ehk juhus. ei muud.
püüa teda kasvõi veidi mõista, et ka tal võisid olla sügavad probleemid peidus.
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.40
3, 14
Ta ei tunnista seda iial.

Ütlesin naistuttavale, kui malbelt ja püüdlikult räägib teiste naistega, aga minuga lausa ülbitseb.

Selle peale hakkas naistuttav mu peale röökima, teda vihastas, et tema hella kohta puudutasin.
Ta ei tunnista mingil juhul, et teiste naiste ees lipitses.

See, kuidas minuga käitus peale peigmehe äraminekut, tõstab ihukarvad püsti.

Peangi mainima, ma ei tundnud teda üldse.

Olin peale aborti ja peigehe äraminekut pikka aega endast väljas.
Naistuttava õelutsemine sel ajal oli ennekuulmatu, mul tekkis tunne, et ei ole võimalik, et ma sellise inimesega suhtlesin.

Selline ironiseerimine, parastamine ja õelus lõi välja.
Mõtlesin, nii õelat inimest ei saa olemas olla.

Ma ei ole naistuttavale mitte midagi halba teinud, mitte ühtegi paha sõna öelnud.

Selline psüühiline jõhkrutsemine ületas kõik piirid.
moosimadu 29. aprill 2015, kl 02.40
Kulla P, sa proovi kommentaaridele kaasa mõelda. Praegu sa kas kinnitad, et "jah, oli nii" või vaidled vastu "ei olnud nii", kaasamõtlemist ja arutelu pole absoluutselt.
Mitte mingit arengut vestluses ei toimu, nagu laadaatraktsioon, kus inimesed proovivad õhupüssist kummiparte tabada.. ikka ja jälle, ikka ja jälle, aga pardid muudkui liiguvad riburada pidi edasi, laskjatest välja tegemata ja minema ka ei lenda, kummist elukad ju.

Oled sa vahepeal endale kassikese juba välja valinud? Või kutsika - koer on seltskondlikum loom, temaga saab õues käies inimestega kontakti, ühist teemat on kerge leida?
 
P. to Moosimadu 29. aprill 2015, kl 02.46
Kuidas saab kaasa mõelda " tühi koht looduses " kirjutajale ?

Et mina olen süüdi, et naistuttav hakkas õelutsema, sest ma ei õelutsenud vastu ?

Normaalne täiskasvanud inimene ei hakkagi õelutsema.

Eriti jabur on jutt, läks paremaid inimesi otsima, et paremaks saada ?

Kes tal üldse käskis algselt halvasti käituda ?

Uute inimeste toel muutus naistuttav veelgi jõhkramaks.

Nüüd ei olnud vaja enam ennast tagasi hoida, nüüd sai kogu oma mürgi mulle pähe lasta.
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.47
ma tegelikult ei räägi siiski nii palju temast, kui sinust.
sinu suhtumisest temasse.
see on ka siiski kantud vihast, solvumisest, valust.

kui otsid meilt siin mõistmist, siis püüa jõuda kellegi suhtes mõistmiseni ka ise. isegi, kui see keegi tundub halb.

ja sealt on lühem tee ka andestuseni.

ilma selle viimaseta sa aga jäädki viha lapseks. kahjuks...
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.52
3, 14
Just mõista ma naistuttavat püüdnud olengi.
Proovisin temaga rääkida, miks ta mind peigmehest lahutas, miks üldse minuga õelutsenud on.

Püüdsin mõista, MIKS ta seda tegi.

Arutamise asemel naistuttav hakkas mind mõnitama, et PUGEJA, HALE, temal ei ole mingeid probleeme olnudki, mehed ja naised ajasid karjas teda taga, kõik tahtsid temaga suhelda.

Kuidas saab mõista inimest, kes sellist ajuvaba iba ajab, mis on täiesti vale.

Meie tutvuse ajal ei ajanud mitte keegi teda taga.
Naistuttav ise ajas mõnda meest taga, kui jälle armunud oli.
 
P. 29. aprill 2015, kl 02.55
3, 14
Viha ja valu tekkis siis, kui peigmees oli ära läinud, abort ära tehtud.

Kui mitu korda üritasin naistuttavaga telefonis rääkida, et teda mõista.

Naistuttav keeldus rääkimast.
Kas hakkas vassima ja kõike tagasi ajama või mind naeruvääristama.
 
3,14 29. aprill 2015, kl 02.57
vaata, katkine inimene ei mõista ise paljusid asju.
ja võimalik, et talle polnud sellel hetkel tõesti vajalik, ei sinu mõistmine ega tema enda arusaam, miks ta midagi teeb või kuidas käitub. ta polnud selleks valmis.
võib nii olla?
moosimadu 29. aprill 2015, kl 03.00
Miks sa pead oma tuttavat mõistma, kuidas see sind edasi aitab? Proovi ennast mõista, mis sul enam temast, ta ei ole enam osa su elust. Nüüd oled sina ja sinu elu.

Sa ei vastanud küsimusele enda kohta, ma ei tahaks enam su tuttavast mitte midagi kuulda, räägiks ehk sinust?
Oled sa vahepeal endale kassikese juba välja valinud? Või kutsika - koer on seltskondlikum loom, temaga saab õues käies inimestega kontakti, ühist teemat on kerge leida?
 
P. 29. aprill 2015, kl 03.04
3, 14
Usun, naistuttav sai väga hästi kõigest aru, aga mis põhjusel minuga arutamast keeldus, see on mulle müstika.

Nagunii ta minuga enam kokku saada ei soovinud, oleks võinud vabalt südame pealt ära rääkida, aga ei.

Avastasin jälle, et ma ei tunne seda naist üldse.

Kusjuures ta nautis omas keeldumisi, kõik käis itsitamise ihhii, ehhee saatel, jube naljakas oli tal.

See oli nii kummaline, kohati tekkis tunne, nagu ta oleks hulluks läinud.
 
P. 29. aprill 2015, kl 03.07
Moosimadu
Mina mõistan ennast hästi.
Saan väga hästi aru, miks naistuttaval endaga manipuleerida lasin ning hilisemat käitumisest.

Olen enda käitumise risti - põiki läbi arutanud, kõik on selge.
Veel ei ole kassi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!